Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Śro Paź 28, 2015 6:32 pm   Kolejny cykl, konkretne pytania  

Witam
Od miesiąca jestem na cyklu. Obecnie leci cypio 250e7d i boldek 200e7d. Właśnie skończyłem kicka z metki, który trwał ok25 dni. Kupiłem 100, ale zdecydowałem, że nie będę się zbytnio truł i zjadłem 50. Od około tygodnia biorę atd 50mg eod ponieważ zaczęło lecieć gino, a lewy sutek nawet mnie swędział 2 razy. I teraz moje konkretne pytanie. Chcę zrobić badania teść + estro + prolka. Planowałem jeszcze przez tydzień jeść atd tak jak jem obecnie eod, później kolejny tydzień przestać i dopiero pójść na badania. Czy tak będzie ok?
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Śro Paź 28, 2015 9:11 pm   Re: Kolejny cykl, konkretne pytania  

tgnn napisał/a:
Witam
Od miesiąca jestem na cyklu. Obecnie leci cypio 250e7d i boldek 200e7d. Właśnie skończyłem kicka z metki, który trwał ok25 dni. Kupiłem 100, ale zdecydowałem, że nie będę się zbytnio truł i zjadłem 50. Od około tygodnia biorę atd 50mg eod ponieważ zaczęło lecieć gino, a lewy sutek nawet mnie swędział 2 razy. I teraz moje konkretne pytanie. Chcę zrobić badania teść + estro + prolka. Planowałem jeszcze przez tydzień jeść atd tak jak jem obecnie eod, później kolejny tydzień przestać i dopiero pójść na badania. Czy tak będzie ok?


JA bym zrobil juz dzisiaj badania, zeby wiedziec gdzie jestem, dojadlbym atd jeszcze 2 tyg, jezeli poziomy bylyby brzydkie, znowu trzasnal badanai i ewentualnei ten czwarty finalny tydzien.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Paź 29, 2015 1:53 pm     

To tak zrob sobie teraz badania .
Cos moze nastepnym razem pomysl nad zmiana estra bo moze do cypio masz taka reakcje. I zadnej tabletki nie jesz do tego jeszcze ??
Szkoda ze metke tylko 25dni brales to ona dopiero zaczynala dzialac a Ty ja przerwales to po co ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Czw Paź 29, 2015 3:59 pm     

Mój cykl ma trwać 16-20tyg, mają być powolne, solidne przyrosty, za miesiąc planuje zwiększyć dawkę do cypio 250 e5d i bold 200
e5d i tak polecieć do końca z ewentualną możliwością zwiększenia jeszcze dawki boldka. Zobaczymy. Generalnie to są moje główne substancje do tego cyklu i metke brałem tylko jako kick zanim się one wkręcą. Myślę, że już się wkręciły. Poza tym poszło +5kg przez te 25 dni, wyniki siłowe też znacznie do przodu jak na tak krótki czas. Nie chciałem się zbytnio truć i nie chciałem brać zbyt długo dwóch środków silnie aromatyzujących. Dlatego moja propozycja była taka, aby poczekać trochę po odstawieniu metki aby zdążyła się ona "uspokoić" i dopiero zrobić badania. Ale zrobię tak jak mi radzicie.

666 napisał/a:

I zadnej tabletki nie jesz do tego jeszcze ??


Nie rozumiem o jakiej tabletce tutaj piszesz, bo jeśli o osłonkach to oczywiście biorę, osłonkę dedykowaną do cykli (CEL) oraz sylimarol. Poza tym jest wszystko jak trzeba, miska, witaminy, białko, gainer itd, teraz dodatkowo łykam dicoflor żeby odbudować flore...
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Paź 29, 2015 4:06 pm     

Tabketka to podstawa cyklu o to mu chodzi. Soki to tylko maslo, smaruje mechanizm. Al epodstawa sa orale. Sok to moze ze 30-40% skutecznosci tabletki. Bez to takie sranie w banie, a nie cyklowanie. Te 5kg to woda, a nie przyrosty. Dorzuc jakis fajny anabolik typu turinabol albo oxanabolon i bedzie dobrze.

A z oslonek dorzuc cucle assist shield i bedziesz mial serio ochrone.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Paź 29, 2015 9:19 pm     

metka silnie aromatyzuje :okulary2: no a to ciekawe , a cypio to juz nie :wink: , to tu bym sie doszukiwal najpredzej przyczyny a nie w metce.

Nie wiem skad sie bierze pseudo powszechna wiedze tfuu gowno nie wiedza , moda , na branie samych zastrzykow . Tylko dlaczego takie herezje i kto je wogole wyglasza.
Cykla na samych oralnych srodkach bedzie 200% skuteczniejszy niz na iniekcjach.
Trzeba sobie wbic do glowy ze strzal to tylko dodatek do cyklu a cykl planuje sie od tabletek. Inaczej to tak lagodniej piszac malo odpowiedzialne albo totalna niewiedza i brak jakiego kolwiek doswiadczenia.

Jak mozna brac metke na kick star przez 25dni .... :grin: , glupota czysta. Skonczyles jej cykl przed tym zanim zaczela dzialac , bo metan dziala od 4tyg dopier nawet brany w dawce leczniczej i takich dawe warto sie trzymac przy metanie tez. Polecam male dawki orali ma to bardzo duzy sens i zasadnosc przy braniu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Paź 29, 2015 9:20 pm     

aha i wiadomo cycle assit shield to podstawa do cykli. Zosal tak wymyslony zeby mozna bylo na nim wlasnie koksowac. Zadna firma o to nie dba ktora robi tego typu rzeczy bo oszczedzaja na skladzie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Nie Lis 01, 2015 8:05 pm     

Myślałem, że podstawą każdego cyklu jest testosteron...
To ile niby miałem żreć ta metke 4 miesiące?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lis 02, 2015 1:29 pm     

tgnn napisał/a:
Myślałem, że podstawą każdego cyklu jest testosteron...
To ile niby miałem żreć ta metke 4 miesiące?


wedlug teori to tak masz racje. Wedlug praktyki jest inaczej co by nie wypisywali wielcy znawcy czy wypowidali sie na youtubach bo wiedzialem takie kanaly to smiech na sali. Fajnie wiedza ksiazkowa , tylko ona czesto ma sie huja do praktyki.
Nie dlaczego mialbys ciagnac metke 4miesiace ?? po co , a to nie ma juz innych orali na swiecie tylko siwat sie konczy na metanabolu winstrolu i anavarze ??
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Pon Lis 02, 2015 7:33 pm     

Wiesz, ja nie jestem specjalistą i dlatego jestem taki zdziwiony. Wiedzę zdobywam właśnie z for internetowych i kanałów na YT. Tę wiedzę trzeba jakoś później zweryfikować i robię to w ten sposób, ze jeżeli jakaś metoda powtarza się wiele razy to uznaję, że coś w tym musi być. Generalnie wszyscy trąbią testosteron, testosteron.....

Ale teraz do rzeczy, to jak Ty byś zrobił na moim miejscu zakładając, że już przerwałem metanabol? Wrzucił coś innego czy może odczekał miesiąc i zrobił kolejny minicykl 4tyg. Dodam, że aktualnie zwiększam dawkę teścia do 250e5d i bolda do 300e5d. Ja generalnie jestem bardziej za szotami, bo mój żołądek się męczy na oralach jak jestem na masie. Za dużo żarcia i za dużo chemii. Na redukcji jest inaczej, jest ok...

Dodam jeszcze na koniec, że kończy mi się Cycle Assist od CELa i wezmę sobie teraz CASa od PXS, bo różnica w kasie nie jest duża a skład lepszy. Myślisz, że wystarczy jak będę jadł połowę dawki tj 4kaps/day?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lis 02, 2015 8:00 pm     

tgnn napisał/a:
Wiesz, ja nie jestem specjalistą i dlatego jestem taki zdziwiony. Wiedzę zdobywam właśnie z for internetowych i kanałów na YT. Tę wiedzę trzeba jakoś później zweryfikować i robię to w ten sposób, ze jeżeli jakaś metoda powtarza się wiele razy to uznaję, że coś w tym musi być. Generalnie wszyscy trąbią testosteron, testosteron.....

Ale teraz do rzeczy, to jak Ty byś zrobił na moim miejscu zakładając, że już przerwałem metanabol? Wrzucił coś innego czy może odczekał miesiąc i zrobił kolejny minicykl 4tyg. Dodam, że aktualnie zwiększam dawkę teścia do 250e5d i bolda do 300e5d. Ja generalnie jestem bardziej za szotami, bo mój żołądek się męczy na oralach jak jestem na masie. Za dużo żarcia i za dużo chemii. Na redukcji jest inaczej, jest ok...

Dodam jeszcze na koniec, że kończy mi się Cycle Assist od CELa i wezmę sobie teraz CASa od PXS, bo różnica w kasie nie jest duża a skład lepszy. Myślisz, że wystarczy jak będę jadł połowę dawki tj 4kaps/day?


Absolutnie do Ciebie nic nie pisalem jak cos. To tak zeby wyjasnic watpliwosci. Ciesze sie ze pytasz i szukasz dobrego rozwizania dla siebie. Tu w tej zabawie jest najwazniejsze zrobic to ok .

aha czyli dobrze wycfancyfikowalem ze to YT hehe, to 90% tych szczurkow nadaje sie na ksiezyc bo tak praktycznej wiedzy to oni nawet nie lizneli a to ze ktos sie naczytal ksiazek czy na sluchal madrych ludzi to huj jeszcze znaczy. To tak jakby dac szergowemu zolnierzowi odrazu bombe atomowa i wyslac na poligon :cool:

Nie wiem ile i jak sie rozpisuje co iles dni dawki testa , wiem ze gorzej sie na tym wychodzi jesli chodzi o efekty dzialania. Dlatego ja trzymam sie dawek tygodniowych i to sie najlepiej spradzalo.
Ok jestes na masie to dobrze. To pewnie wiesz ze zarciem sie masy tez nie buduje tylko uzywa sie do tego supli jak najbardziej bo wlasnie po to one sa stworzone. Tylko te czyste i wartosciowe jak ma PXs czy BBN lub Inko dla przykladu. Dlatego wtedy nie ma takiego problemu z trawieniem jak sie jest na tabletkach a one stanowia klucz do postepu. Oczywiscie nie przegina sie z dawkami ich bo to bez sens ale one sa podstawa cyklu.
Jak masz takie objawy juz gino to mozesz sobie smialo dorzuci EpithinE do cyklu jako oral , poprawi Ci jakosc sylwetki odrazu. Pozniej mozesz sobie wskoczyc po Epi na Pehravol , tylko z nim uwazaj na dawski testa zeby nie przegiac palki.
Wszedles na cykl dla zawodowych zawodnikow to licz sie tez ze trzeba go porzadnie zrobic. BO tylko zawodowaca sie zaleca branie czego powyzej 12tyg. Tak wiem tu bym zostal wysmiany przez szczurow z YT :lol:

Co do Cycle Assis Shiled to dawki nie zmieniszaj 2x 3 lub 2x4 capsy. To jakoscia uwierz mi na lep bije CEL kotry sie skonczyl w 2011r. Teraz to robia jakies brudasy bo wlasiciele Ci kotrzy ta firme stowrzyli nie wiem czy jeszcze nie siedza.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Czw Lis 05, 2015 3:31 pm     

Ok więc plan jest taki. Byłem dzisiaj oddać krew do badań. W poniedziałek będę wyniki estradiolu, prolaktyny i teścia oczywiście. Zwiększam dawki (już zwiększyłem), w przeliczeniu tygodniowym będzie to teść 350 i boldek 500. Myślę, że nie są to jakieś strasznie wygórowane dawki, wręcz przeciwnie. Nie dokładam do tego na razie tabletki, zobaczymy jak będzie szło. Zamawiam CASa z Pitbulla. Czekam aż pojawią się zestawy Halloween (gadałem z Pitbullem - będą w tym roku tylko niewiadomo jeszcze jakie) i zobaczymy co uda mi się szarpnąć. Generalnie posiadam jeszcze trochę Epi z Neo, ale za mało żeby na tym zaczynać, na razie się wstrzymam. To na razie tyle, w poniedziałek wkleję wyniki.
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Lis 05, 2015 4:40 pm     

tgnn napisał/a:
Ok więc plan jest taki. Byłem dzisiaj oddać krew do badań. W poniedziałek będę wyniki estradiolu, prolaktyny i teścia oczywiście. Zwiększam dawki (już zwiększyłem), w przeliczeniu tygodniowym będzie to teść 350 i boldek 500. Myślę, że nie są to jakieś strasznie wygórowane dawki, wręcz przeciwnie. Nie dokładam do tego na razie tabletki, zobaczymy jak będzie szło. Zamawiam CASa z Pitbulla. Czekam aż pojawią się zestawy Halloween (gadałem z Pitbullem - będą w tym roku tylko niewiadomo jeszcze jakie) i zobaczymy co uda mi się szarpnąć. Generalnie posiadam jeszcze trochę Epi z Neo, ale za mało żeby na tym zaczynać, na razie się wstrzymam. To na razie tyle, w poniedziałek wkleję wyniki.


Przeciez zestaw na swinto duchow juz jeZ :-D

A bolda w chuj. Na 130kg goscia by pasowalo. 400 to duzo bolda bardzo. Jak dobry to 300 robi zajebista robote.
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Czw Lis 05, 2015 5:33 pm     

Rzeczywiście jest już. Cholera, trochę nie pasuje mi ten zestaw, właściwie mam wszystko z tego co tam jest prócz Oxy, ehh

Nie wiem czy bold dobry, mam British Dragon. Mam jeszcze 5 ampułek, ale w poniedziałek będę składał zamówienie jak już będe miał wyniki. Tego bolda to leci właściwie 300 tygodniowo na razie, ale już od następnego strzała planuję zwiększyć dawkę do 300 na strzał, będzie e5d co wychodzi 500 tygodniowo.
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Czw Lis 05, 2015 5:42 pm     

Sory żle to obliczyłem.
Teraz ładuje 280 tygodniowo. Po zwiększeniu będzie 420tygodniowo
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11