Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 8:00 am     

No wiem, żałowałem później, że nie dołożyłem trochę i nie kupiłem tej Alphy, ale teraz już tylko pozostało mi bić to co mam. Ważne, że nie fake. Na tym Malayu jest data produkcji 2013 czyli starsza, lepsza partia.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 8:53 pm     

Aplha pharm i Malay to to samo jedno wielkie gowno. Radze omijac to szerokim lukiem kazdemu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
NoName 

SOGI: 945

świerzak

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: ��dďż˝
  Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 5:40 am     

Cóż w takim razie innego polecisz...?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 6:53 pm     

Iran , Neogenica , Farmak - tylko sobie osobiscie musisz go przywiezc bo pelno walow jest , Testovis , w to celuj
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 5:44 pm     

Dzisiaj mineło 4 tyg strzałów i 2 tyg tabletki. Siła idzie przez dach w kosmos. Musze uważać żeby się nie rozjebać...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 10:10 pm     

Jak juz przwyczailes organizm to dobrze tylko uwazaj z czasem dawkowania zeby Cie pod koniec nie zaczely dopadac stany zapalne i nie nsatapil spadek odpronosci przez co sie moga przypaletac roznegoroadzaju przeziembienia , a to jest wlasnie w znaczniej mierze wina lipnego towaru.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Pią Maj 01, 2015 7:00 pm     

Bedę uważał. Natomiast pojawiły się pierwsze problemy. W nocy jak się obudzę mam bardzo zdrętwiałe ręce. Jest tak praktycznie za każdym razem. A dwa to, że gino idzie. Sutki mi się zrobiły szpiczaste. Ja te sutki miałem zawsze dziwne, jakieś takie skośne, ale teraz nastąpiła wyraźna zmiana. Swędzenia nie ma, pod skurą nie wyczuwam żadnego guzika. ATD w apteczce. Co mam robić?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Maj 01, 2015 9:19 pm     

Jak masz dretwienie rak to masz za gesta krew. Jakie 300mg aspiryny powinno dac rade. Tej co jest w polskich aptekach to nie warto kupowac bo dziala zupelnie inaczej niz ta z USA.
Jak nie masz swedzenia i nie azgrubienia ATD nie bedzie raczej potrzebne. Pamietaj ze jak przesazisz z ATD postepy z cyklu masz w dul , a nawet ponizej tego co bylo na poczatku.

Ile tego tescia ladujesz wogole ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Pią Maj 01, 2015 9:51 pm     

Jak to? To w USA w aptekach jest coś innego niż kwas acetylosalicylowy sprzedawane jako aspiryna?

Nie czuję sutków, nie swędzą ani nic innego się z nimi nie dzieje. Jak je dotykam i wciskam to tam jest całkowicie miękka tkanka, nie ma zgrubienia ani stwardnienia. Tylko, że są spiczaste jak jest ciepło, bo jak chłodno to jest ok.

Propa biorę 250 tygodniowo wina 40DT 30DNT. Teraz jestem równo (prawie) w połowie cyklu. Przez 2 ostatnie tygodnie cyklu (za 12 dni zacznę) zamierzam lecieć 350 propa i 50wina. Przez ten miesiąc przytyło mi się 6kg, a przyrząd do mierzenia tkanki tłuszczowej pokazuje mniejszy pomiar. W lustrze jest kolosalna różnica. Nie mam problemu z wypadającymi włosami, z agresją, samopoczucie mam rewelacyjne. Kiepsko mi się za to śpi w nocy i często się budzę jednak nie ma to znaczącego wpływu na funkcjonowanie w trakcie dnia i samopoczucie. Pogorszyła mi się za to koncentracja. Często jestem rozkojarzony i zapominam dużo rzeczy. Trądzik występuje w minimalnym stopniu. Cośtam, gdzieśtam czasem jakiś pryszcz wyskoczy. Cera zrobiła się bardziej tłusta - oleista. Co tu jeszcze napisać....Nie wiem, jakby co zadawajcie pytania. Aha, co sądzicie, abym teraz zrobił badania jeszcze raz, jest sens?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Maj 01, 2015 9:57 pm     

tgnn napisał/a:
Jak to? To w USA w aptekach jest coś innego niż kwas acetylosalicylowy sprzedawane jako aspiryna?

Nie czuję sutków, nie swędzą ani nic innego się z nimi nie dzieje. Jak je dotykam i wciskam to tam jest całkowicie miękka tkanka, nie ma zgrubienia ani stwardnienia. Tylko, że są spiczaste jak jest ciepło, bo jak chłodno to jest ok.

Propa biorę 250 tygodniowo wina 40DT 30DNT. Teraz jestem równo (prawie) w połowie cyklu. Przez 2 ostatnie tygodnie cyklu (za 12 dni zacznę) zamierzam lecieć 350 propa i 50wina. Przez ten miesiąc przytyło mi się 6kg, a przyrząd do mierzenia tkanki tłuszczowej pokazuje mniejszy pomiar. W lustrze jest kolosalna różnica. Nie mam problemu z wypadającymi włosami, z agresją, samopoczucie mam rewelacyjne. Kiepsko mi się za to śpi w nocy i często się budzę jednak nie ma to znaczącego wpływu na funkcjonowanie w trakcie dnia i samopoczucie. Pogorszyła mi się za to koncentracja. Często jestem rozkojarzony i zapominam dużo rzeczy. Trądzik występuje w minimalnym stopniu. Cośtam, gdzieśtam czasem jakiś pryszcz wyskoczy. Cera zrobiła się bardziej tłusta - oleista. Co tu jeszcze napisać....Nie wiem, jakby co zadawajcie pytania. Aha, co sądzicie, abym teraz zrobił badania jeszcze raz, jest sens?


na etykiecie jest niby to samo ale dzialanie obu aspiryn jest rozne, wiem bo probowalem i sam sie zdziwilem.

Po co chesz zwiekszac dawki jak te dzialaja? for sie za duzo naczytales.

Pozatym jakbys jak rzeczywiscie 40mg wina to bys chyba kaszlal kwasem zoladkowym :wink:
Moze i jest ale 1/2 tego.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Sob Maj 02, 2015 6:36 am     

666 napisał/a:

Po co chesz zwiekszac dawki jak te dzialaja? for sie za duzo naczytales.


W sumie masz racje w tym punkcie, nie ma sensu zwiekszac...

666 napisał/a:

Pozatym jakbys jak rzeczywiscie 40mg wina to bys chyba kaszlal kwasem zoladkowym :wink:
Moze i jest ale 1/2 tego.

Ja zawsze jem to razem z posiłkami. Czasem jest jakas zgaga czy lekka niestrawnosc. Ogolnie ostatnio moj uklad pokarmowy funkcjonuje troche gorzej, ale jeszcze ten miesiac spokojnie wytrzymam.
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Sob Maj 02, 2015 7:14 am     

Kupiłem aspiryne firmy Bayer w tabsach 500mg. Będę brał 250/dzień. Rozdzielić to na kilka porcji w trakcie dnia czy brać po prostu przed snem?
 
 
       
pumax99

SOGI: 2

świerzak

Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 2
  Wysłany: Sob Maj 02, 2015 7:55 am     

Aspiryna Bayer działa jak nalezy!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Maj 02, 2015 10:50 am     

pumax99 napisał/a:
Aspiryna Bayer działa jak nalezy!


heh nie rozumiesz chyba o co mi chodzilo.
Najpier scignij sobie Bayer a z USA , i postaw na szafce polskiego . Lyknij jednego dnia jedna 333mg i drug ta "orygnalna Bayera " z PL. Pozniej wypowiedz sie ze dziala jak nalezy.
Juz pomijajac cene kosmiczna w PL.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Maj 02, 2015 10:51 am     

tgnn napisał/a:
Kupiłem aspiryne firmy Bayer w tabsach 500mg. Będę brał 250/dzień. Rozdzielić to na kilka porcji w trakcie dnia czy brać po prostu przed snem?


250mg wez sobie co 2dni i zobacz czy nie bedzie lepiej.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11