Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Prezes 

SOGI: 43

świerzak
Cały czas do przodu

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 43
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 05, 2015 3:06 am   Powrót i rzeźba  

Witam wszystkich dawno mnie tu nie było z przyczyn zdrowotnych i trochę się zapuscilem. Potrzebuję pomocy w rozpisaniu cyklu mam 50ml propa 100mg/ml 200tabsów wina i 10 ml tren a 100mg/ml i 10 ml trena e 200mg/ml Planuje się wyrzezbic tracąc przy tym sporo smalcu który został mi po szpitalu itd. Myślałem żeby zarzucić 1-10 300mg propa tygodniowo co dwa dni po 100mg 1-8 Tren a na początek 50 mg później 75 i dojść do 100 i po 30mg wina dziennie przez 8 tygodni ale teraz co z tym długim trenem, czy można go jakoś wmieszać w ten cykl czy dodać go po krótkim trenie ? Muszę szybko wypić acetat bo data się zbliża i nie chce aby się zmarnował. Proszę o jakąś poradę ewentualnie korektę tego co rozpisalem pozdrawiam.
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Mar 05, 2015 3:41 am     

Sok sie nie zmarnuje tak szybko.

Ledwo co wracasz na silwonie i juz koks? Bzdura. Porzadna dieta, trening, suple i fat bedzie leciec dobrze. Pociac sie na sucho, wrocic do normalnych treningow, wrocic do obciazen i wtedy cos pomyslec.

Tren, czy octan, czy hexa, czy enan, zawsze na dlugim estrze testa.

Trenu E nie bralem, ale octan (czyli acetate) to swietna sprawa, zeby sobie kontuzje wpieprzyc. Tak uwazam.

Prop i generalnie krotkie estry 8 tygodni MAKS.

Dlugo lezales w szpitalu? Z czym zwiazany byl pobyt? To tez moze byc wazne.

A jak masz dobry stanazolol to 20mg.
 
 
       
Prezes 

SOGI: 43

świerzak
Cały czas do przodu

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 43
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 05, 2015 6:49 am     

W sumie miesiąc dwie operacje na kregoslupie już jest lepiej i ćwiczę od 3 miesięcy a operacje miałem w październiku ubiegłego roku. Dieta będzie ogarnieta a sok już kupiony. Wkurzasz mnie to że przez ten cholerny kręgosłup muszę zaczynać praktycznie od zera i wnerwia mnie ilość sadla którego nigdy tyle nie miałem :/ więc zostaje przy swoich założeniach. Siłownia 3x w tygodniu 3x basen i 1 dzień sauny 90minut. Czyli odłożyć długiego i dokupić jednak krótkiego trena ? Wino malaya uważam że dobre bo zostało mi z poprzedniego cyklu:) brałem już krótkiego trema i kontuzji nie doświadczyłem a żyłki ładnie się pokazały. Wracając do tematu jak można to rozsądnie rozpisać. Może na początek krótki i pod koniec fiołki dorzucić długi albo na odwrót
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Mar 05, 2015 12:16 pm     

Przy Towjej kontuzji to zadnego zrodks ktory wyniszcza stawy bym nie tykal . Chyba ze chcesz woric z powrotem na stol operacyjny to tak smialo bierz.

Diler nie powiedzial Ci ze bedzie mial problem hehe , a no tak , takich interusuje tylko i wylacznie stan portwela.

Teraz to bym potrenowal jeszcze na suplach dobyrch sobie przez 2x miesiace. Pozniej wskoczyl sobie na IGF , tylko taki w poj amp. Pozniej znowu suple i po jakis 9 miacach po operacji dopiero wskoczyl na koksy, tyko takie ktore nie ryja stawow , jak np Halodrol z Neogenica z propem i cykl na 6tyg.
Napewno nie nadajesz sie na dluzsze cykle bo nie masz doswiadczenia. Ludzie sobie nie zdaja zielonego pojecia ze zeby brac dlugie cykle trzeba miesc pojecie i do czegosc juz dojsc .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Mar 05, 2015 1:27 pm     

Diler pewnie powiedzial, ze tren dobry na kregoslup, hehe.

Nic nie czules po pierwszym trenie, bo to dziala tak,z e dwa razy wbijesz i sie rozpadasz jak domek z zapalek, tylko to stopniowo niszczy, co w przyszlosci owocuje kontuzja.

Wystarczy Ci dobrze nakrecic metabolizm teraz, zadbac o podstawy i nie bedziesz mial zalu do siebie patrzac w lustro na wakacje 2015, bo pewnie o to Ci chodzi :grin:
 
 
       
Prezes 

SOGI: 43

świerzak
Cały czas do przodu

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 43
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Mar 06, 2015 3:19 pm     

Nie chodzi mi tylko o wakacje bo trenowalem już dłużej tylko wkurwia mnie to że po operacji muszę zaczynać od zera. Zabezpieczenie na stawy mam w postaci 4flexu, pieniądze w tym temacie nie grają roli. Bralem już min trena z winem i propem w dłuższym cyklu po pierwszej operacji i miałem spokuj na dwa lata więc nie martwię się o kolejną operację. Dostanę jakąś poradę na temat spożywania soku czytylko wasze dobre porady na temat mojego zdrowia ? Ciekawe jak wy byście się czuli zaczynając od zera po jakiejś operacji, czy nie chcielbyscie szybko wrócić do swojej formy przed operacją? Sądzę że tak więc liczę na wyrozumiałość i odpowiedź na moje pytanie ;) zredukuje trena do 8 tygodni :p
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Pią Mar 06, 2015 3:31 pm     

Prezes napisał/a:
Nie chodzi mi tylko o wakacje bo trenowalem już dłużej tylko wkurwia mnie to że po operacji muszę zaczynać od zera. Zabezpieczenie na stawy mam w postaci 4flexu, pieniądze w tym temacie nie grają roli. Bralem już min trena z winem i propem w dłuższym cyklu po pierwszej operacji i miałem spokuj na dwa lata więc nie martwię się o kolejną operację. Dostanę jakąś poradę na temat spożywania soku czytylko wasze dobre porady na temat mojego zdrowia ? Ciekawe jak wy byście się czuli zaczynając od zera po jakiejś operacji, czy nie chcielbyscie szybko wrócić do swojej formy przed operacją? Sądzę że tak więc liczę na wyrozumiałość i odpowiedź na moje pytanie ;) zredukuje trena do 8 tygodni :p


Ty chcesz dostac odpowiedz, ktora juz sam sobie ukreciles w glowie widac.

Takie jest zycie i sport, ciagla walka, jak sie cos zjebie to nie raz trzeba wszystko zaczynac od zera i chuj, przebijac i wracac. Po prostu nie masz pojecia jak te srodki nei sa dla Ciebie w tym momencie. A raz brales i nic sie nie stalo to to jest dowodem dla Ciebie? Zastanow sie. To sa efekty dlugodystansowe, ktore wychodza pozniej.

Dostales zajebista rade wyzej. IGF-1. Szczegolnie, ze sam napisales, ze kasa nie gra roli. Zostaw treny i wina na pozniej jak dojdziesz do siebie.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 06, 2015 6:47 pm     

Tak sie skada ze zaczynalem od zera po zerwaniu tricepsu i wiem cos o tym. Spadlem z torche wyzszego pulapu niz Ty osiagnoles w swojej calej karierze i watpie zebys kiedykowiek tak dlaeko zaszedl wiec nie puczaj mnie jak to jest " byc po operacji i spasc do zera" .
To co Ci napisalem napisalem Ci z wlasnego dosiwadczenia , a tak sie sklada ze wiem co pisze akurat w tym temacie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Prezes 

SOGI: 43

świerzak
Cały czas do przodu

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 43
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Mar 09, 2015 9:14 am     

Dzięki za rady, poczekam jeszcze trochę ale i i tak w końcu wejdę na ww. Środki ;) życzę wszystkim ciągłego progresu a na chwilę obecną poleci jakiś spalacze na początek
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 10, 2015 10:10 pm     

NIe mozesz teraz robic drastycznej definicji. Zacznij poprostu trenowac. IGF to teraz a nie spalacze.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Mar 11, 2015 3:54 pm     

666 a sa jakies. Apteczne igf na swiecie teraz?w dziale zdrowie zadalem pytanie o srodek forteo niby skurwysynski jest mialem operacje kolana barku i zastanawiam się nad czyms co przyspieszy w chuj rehabilitacje
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 11, 2015 10:54 pm     

Ja bralem IGF z Neogenica (10x100mcg) i dzialal wysmienicie. Lekarz ze zdumienia na drugiej kontorli az zawowal personel ze zdumienia i przecieral oczy ze zdzwienia ze mam reke juz taka prawie jak przed operacja :mrgreen: , a to bylo zalewdwie 4 miesiece po operacji , bez komorek macierzystych.
W Pitbullu mialy byc peptydy i narazie cos cisza :evil:
Ty ale forteo to przecierz na kosci , a efektem ubocznym np jego sa bole stawow co wiaze sie z ich stanami zapalnymi a Tobie nie o to chyba chodzi :?:

Sa peptydy co przyspieszjaa regenracje ktore sie bierze po IGF ie . Jak nie masz takiej wiedzy ktore dokladnie wbij komorki macierzyste. Tez pomoga.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Mar 12, 2015 8:59 am     

Super by było jakby ten igf byl a to legal w pl chujolandii?ghrp chwala na stawy lekarz mi nie wjebal osocza po operacji zapytam czemu xd z barkiem mi by nic nie dalo osocze.czyli apteki igf nie ma?ps.ktory neo igf Pan bil revitropin czy igtropin?bo już nie wiadomo ktory to pewny

httphttp://revitropin.co/ czy

http://www.neogenica.us/n...maceuticals.htm

1opak styka by przyspieszyc rekonwalescencje?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Mar 14, 2015 10:26 pm     

Ghrp-6 to przezytek , dziala glownie katabolicznie i dlatego sie od niego odeszlo. Sa inne skuteczniejsze znaczniej rzeczy. Tak wiem w PL robi furore bo sie cos kous wydaje :roll:

Revitropin bilem jako 1szy albo jeden z pierwszych w PL w 2002r gdzie na to mowili jeszcze ze to insulina :grin: , nawet sie w 2005 ! sklucilem o to z prezem zwiazku hehe , pozniej zaczeli robic na rynek w USA to tez mialem przyjemnosci z Igtropinem . Obydwa dzialaja zajebiscie. W zupelnosci 1 op styknie nawet za duzo . Polowa zrobi to dobrze, zwlaszcza z tego co wiem to nie miales nigdy przejemnosci z ogolnym pojeciem "doping"
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Mar 14, 2015 10:35 pm     

Jaki koszt opaka mialem operacje rozjebanego slap oderwany miesien w listopadzie i teraz operacja peknietej lekotki i rekonstrukcja wiazadel z ktora zylem od 2004roku musze pomyslec zeby kredyt jebnac czy warto$$$ czy lepiej osocze bogatoplytkowe?z ghrp ze ok na stawy pisal akurat kumaty typ z usa na forach pl siedzi typ od kilku lat na serostimie aptecznym 9iu ed leci i same drogie firmy kupuje pisal ze nie ma pewnego igf dzisiaj :roll:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12