Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 5:25 pm     

powiem tak mi chodzilo o poznanie opinii ludzi co juz brali cos powaznego typu epo insa , genetropin , a nie ludzi co wyczytali w necie takich opini nie potrzebuje dziekuje za konwersacje ale ona mi nic nie da , znam ludzi co brali inse z hormonem a ssa brali do tego dla zabawy paczka omy na raz wbijali to nie byli napakowani goryle to byli potwory pudzian przy nich to maly byl , ja do takiego pozimu daze i chialbym wiedzie wiecej na ten temat , rozumiem to ze nie ktorzy wola brac ziola i czasem ssa i im wystraczy wazyc 115 kg i 230 na klate brac przykaldowo , ja chce 320 na klate brac duzo ludzi mowi ze nie dam rady ale mam postanowienie i nie poddam sie chce wazyc 130 kg na suchej masie , a pisalem ostatio ze masa mi spadla sila i wogle lipa byla a od kiedy bylem u doktor po odblok i obnizenie prolaktyny to od piatku przytylem 5 kg i jem raczej pochlaniem ogromne porcje jedzenia sila tez idzie w gore myle ze za 2 tygodnie wezme 210 kg na klate lekko
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 5:34 pm     

Dlaczego uwazasz, ze informacje tutaj podane sa wziete z internetu? Nie wierzysz w to co ludzie tutaj Ci napisali?

Koksuje sie z glowa, ktora trzeba wypelnic wiedza teoretyczna, praktyczna i radami madrych ludzi.

Dostales tutaj wiele cennych informacji, jak sie zastosujesz to super, a jak nie to Twoja sprawa.
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 7:52 pm     

Irek naciągasz wody nie zbudujesz w kilka dni 5 kg mięśni
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 8:44 pm     

Sory, że jebne takiego wsteczniaka:

666 napisał/a:
NIE UWZYWA SIE BIALKA PO TRNEINGU !!!! TO BLAD ,popelniany masakrycznie przez trenujacych.


Mógłbyś to rozwinąć?
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 7:37 am     

Ja wdzieczny jestem wszystkim tu za razdy bo zrozumialem ze cykl nie mozna prowadzic caly rok przerwa jest potrzebna sam teraz widze ze nawet na odbluku robi mi sie masa jak dobrze go sie zrobi , zdaje sobie sprawe Szasz ze nie zrobie 5 kg miesni w tak krotkim czasie ale jak sie dobrze odzywia to nie bedzie to calkowicie woda , a mase chce robic by miec z czego budowac a jak masa idzie to i sila u mnie wiec na jakosc poki co miesnia nie patrze
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 12:25 pm     

dostinex=cabaser to jest to samo :!: a ty irek luzuj troszke poczytaj troche o s.p vadim bealiev sam sie chwalil ze lecial najwieksze dawki insy w pl i go nie ma kurwwa a byl lepszy jak ta twoja kondonirska lekarka studiowal w londynie na wyjebanej uczelni farmacje nie na wygnajewie cebularskim jak ten twoj frajer lekarka ktora daje bromergeron zajebiscie sajdowy lek nikt na swiecie tego nie daje tylko idioci mojej ginekolog cwelprzepisal tez imbecyl jebany ale uczyl sie za ziemniaki bo konkretni lekarze sie ciagle edukuja :!: powodzenia Ci zycze stary na hardkorzelecisz moj koles 26lat zmarl ostatnio tez lecial ostro bombki i bez insy duzo melanzowal i go nie ma juz :neutral: a o genotropinie pisales ze za drogi dla ciebie teraz nagle masz hajs to banan jestes w aptece a recke 16iu ok 700pln w mojej aptece 716 a tegosie nie daje 1iu ed jak w medycynie to musisz bank ojebac w pl lata omnitrope i geno od 8do16nawet drozej za 1iu to sa wszystko chinole wjebane inside :!: zreszta zapytaj 666 jaka cena serostimu w usa w aptece jest :mrgreen:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 2:32 pm     

genotropin 12/36 j kosztuje 1280 zl czyli na moj cykl z hgh musze wydac 5128 zl jest to nadal duza kwota dla mnie ale chce przekonac sie jak to dziala zanajomi co brali mowia ze mozna sie uzaleznic od hgh tak zajebiscie robi i do tego chce epo dodac ta najsłabsza jedostke dostepna w aptece no i testosterony prolongatum i lub omadren 250
 
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 2:36 pm     

duzo mozliwosci jest wzrostowych i chce wszystkie przemyslec za i przeciw
 
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 9:32 pm     

tylko do hgh to musi być dobra rozpiska za którą musisz zapłacić jeszcze raz tyle. Znajomy z klubu na tym jechał ale to jest zawodowiec i działa po pół roku dopiero. Pozatym napewno kupisz wyjebke jakaś a nie prawdziwy hormon
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 11:13 pm     

napisal chyba, ze bedzie mial gh prosto z apteki to jak moze miec wyjebke?
tak panowie tak sie wlasnie mutuje, przeskakuje z kat wagowej, robi zyciowa forme na mega dawkach testa + insy + gh wlasnie + opcjonalnie oral
dla wielu tu to abstrakcja lepiej zjesc ph i ziola, ale wlasnie prawdziwe potwory rodza sie z takiego polaczenia i sam bylem i dalej jestem swiadkiem takich mutacji
wszyscy kulturysci z ciezkiej w pl az po prosow gdy chca uzyskac rozmiar albo zrobic progres zycia wala mega dawki testa i gh insy
chcesz zaistniec w kluturystyce czy innych sportach silowych to raczej innej drogi nie ma
myslicie ze takie freaki jak dobrze znany kazdemu Burneika co wala? albo Gluchowski? napewno nie 1-8 prop i 1-6 oral lol
_________________
Train like a champion today
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 11:14 pm     

Szasz napisał/a:
tylko do hgh to musi być dobra rozpiska za którą musisz zapłacić jeszcze raz tyle. Znajomy z klubu na tym jechał ale to jest zawodowiec i działa po pół roku dopiero. Pozatym napewno kupisz wyjebke jakaś a nie prawdziwy hormon


dobra rozpiska pod gh za rownowartosc ceny hormonu?
no to ktos cie ladnie wychujal
_________________
Train like a champion today
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 11:19 pm     

I do ciebie irek
jesli masz kase i zdrowie na tego typu srodki (btw deca z apteki jest w kurwe droga) to zycze ci tylko kolosalnych postepow bo sam nawet bym sie nie zastanawial gdybym mial wiecej funduszy na takie srodki i to jeszcze prosto z apteki
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 11:20 pm     

ja nie brałem i brać hgh nie będę napisałem że około cen dokładnych nie znam ale to z pewnością niesa tanie rzeczy
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Czw Lut 05, 2015 11:24 pm     

podejdz do kogos ogarnietego kto mial juz stycznosc z tego typu srodkami to za darmo ci powie jak stoduje inse i co daje okolotreningowo albo w odstepach czasu gdy ja stosuje
dajcie juz spokoj z tymi magicznymi rozpiskami czy chuj wie z czym jeszcze
masz kase i dobre dojscie to masz wielka szanse zaistniec i tyle w temacie
_________________
Train like a champion today
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Pią Lut 06, 2015 7:51 am     

w koncu ktos wie o co chodzi w postepie bycia nieprzecietnym zawodnikiem dzieki VSOP wielke za wypowiedz , tak jak wspominalem wszystkie srodki mam z apteki nie bede ryzykowal kupywania tak drogiego towaru na czarnym rynku wole miec pewnosci i kupic w aptece a za rozspiske nie musze nic placic bo lekarka rozpisze mi cykl na hgh insie czy nawet epo jak sie zdecyduje na epo i co miesiac mam badania kontrole , u mnie w miescie goscie co jechali na hgh i insulinie wygladaja jak busy zmutowani swoje lata swietnosci maja juz za soba bo maja juz po 45 lat i juz tak nie zalezy im ale sa nadal wyjebani , jak komus naprawde zalezy odnosic sukces w sporcie to niestyty ale musi siegac po te srodki a jak wspominalem o kulturysie ktory by odjechal na insulinie to mialem wlasnie na mysli Głuchowskiego , Deka durabolin w aptece jest bardzo drogi juz zapoznalem sie z cenami i z opiniami mowia ze deka z apteki jest duzo lepsza ale jak zaczne brac inse z hgh i do tego tesc to dam sobie spokoj chyba z deka , a ci goscie co leca na insie i hgh z mojego miasta to siemja sie z tych co leca na omie prolce meta itp nie wspominajac o ziolach no ale nie wszyscy musza wygladac jak mutanci
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10