Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Wto Lut 03, 2015 5:39 pm     

Irek zapodaj IGFa
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 03, 2015 9:38 pm     

no pewnie jak masz orginal to wal , 80% lipa jest :-D
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 8:10 am     

Ja te srodki mam z apteki , a znam kulturystow co brali insuline z genotropinem i koksami to rozjebalao ich potwory , a dlaczego epo chcialym brac juz mowie epo zwieksza ilosc tlenu w miesniach co powoduje bardziej wydajny trening , sami wiecie ze wielkosc nie swiadczy o sile miesni bo te miesnie trzeba krwia napompowac a nie woda ale z pewnoscia ktos sie ze mna moze nie zgodzic ,w usa kulturysci biora epo w polsce na czarnym rynku praktycznie nie dodostania jest wiec pewnie taka reakcja jest na epo w kregach kulturystow i ciezarowcow , pudzian mysle ze cos by o tym powiedzial jaka mial wydajnosc na zawodach zero zmeczenia a reszata padala jak muchy . Wiec sporobuje epo a insuline zwiekasza apetyt wiec tez urosne troche sie boje i sie jeszcze nad tym zastanawiam bo nie jeden juz gwiazdor ciezarow by na tym odjechal . Badałem IGFa rok temu byly w normie i teraz tez bede je badal za miesiac dostalem skierowanie na te badania tez bo jak odblokuje sie i ustabilizuje hormony to chce wejsc na taka pompe , to juz poznalem kolegow opinie na temat epo i insulinie a co powiecie o
GENOTROPIN 12/36 J
OMADRENIE 250
PROLONGATUM
DEKA DURABOLINIE
 
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 9:24 am     

Ciekawa teoria na temat EPO....zaskoczyła mnie. Całkowicie się z nią nie zgadzam. Ale nie mam zamiaru polemizować :smile: EPO jest w Polsce do dostania. Stosowanie epo wcale nie jest takie bezpieczne jak się wydaje. Lata praktyki, żeby wiedzieć jak łączyć. Dużo zależy od poziomu hematokrytu, kwestie poziomu hemoglobiny, dawki itp..Moim zdaniem bez sensu EPO w sportach typowo siłowych bo komplikuje całościowy cykl jak jedziesz na innych środkach. Ale to tylko moje zdanie. Osobiście uważam, że krótkie proste cykle, później długie przerwy na suplach porządnych (sprawdzonych i działających) i ewentualnie znowu krótkie cykle. Poza tym są zestawy ziołowe, które działają jak EPO. Idąc dalej tym tropem dojdziemy do przetaczania krwi :-D
Z pudzianem to sprawdzone info masz czy tylko hipoteza? Znam kilku strongmenów i nie słyszałem nigdy żeby testowali EPO.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 10:04 am     

ja czytalem na temat epo w kulturystyce i zawodnicy w stanach biora i tak samo strong meni czołówka , to nie jest dla zielonych , a na czarnym rynku w polsce dostac epo to maloprawdopodobne albo bedzie wal lub nie wiadomo co i bez kontroli tego sie nie bierze lekarza trzeba byc pod stala kontrola nie chce polmizowac z kolega na temat epo bo widze kazdy z nas ma swoaj racje :wink: , bez lekarzy i trenerow dietetykow nic sie wielkiego w sporcie nie zrobi pokaze kolega link
 
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 10:05 am     

http://www.cda.pl/video/6...lm-dokumentalny
 
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 10:08 am     

sterydy i itp srodki do muzeum trafia niebawwem kto sie nie rowija to zostanie w tyle w zawodowym sporcie , chyba jak ktos to robi dla zabawy i na pokaz w swoim gronie :-) to te srodki bede dobre hmmm no a sport przyszlosci wymaga kasyyyyyyy
 
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 10:22 am     

Mylisz się i to mocno. Czytać to jest jedno. Kto będzie na tyle odważny, żeby na swoim układzie hormonalnym testować te REWELACJE? Różne rzeczy pseudo naukowcy już pisali. Przyszłość to doping ziołowy, który stosowany jest od dawna bez skutków ubocznych. w USA o tym wiedzą. W sklepie jest nawet kilka gotowych supli co tak działają. Jeśli jesteś w swojej dyscyplinie w światowej czołówce zgoda. Większość tych rozwiązań jest dedykowana sportowcom absolutnie wyczynowym. Nie odpowiedziałeś skąd taka wiedza o Pudzianie. EPO można dostać w Polsce dobrej jakości. Tak się składa, że jestem przedstawicielem dyscyplin wytrzymałościowych i coś tam wiem i coś na sobie przetestowałem. A jeśli chodzi o Twoje pytania z innych postów to po prostu podejmij decyzję. To Twój organizm i Twój trening i cel. Inaczej pisanie w tym poście zmieni się w pseudo - filozofię sportu. Nie da się już bardziej tego uszczegółowić.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 12:54 pm     

o pudzianie czytalem w necie i od paru osob dlaczego konczyl kariere i jakie mial problemy zdrowotne , przetłaczał krew bardzo czesto , dlaczego doping ziolowy jest taki cudowny skoro wszyscy kulturysci uzywaja sterydow i doping hormonami stosuja ?
 
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 12:55 pm     

To jest historia takiego kulturysty co znal sie na rzeczy ale przedobrzyl .


Andreas Munzer jest z pewnością najsłynniejszym kulturystą, który zmarł z powodu nadużywania środków dopingowych. Jednak nie umarł, jak myśli wielu ludzi, z przedawkowania sterydów// - powodem jego śmierci było odwodnienie organizmu wynikające ze zbyt dużej ilości diuretyków w organiźmie.
Jego mottem życiowym było hasło: "Życie jest zbyt krótkie, aby być małym'. Żył zgodnie ze swoim mottem, stawiając rozwój ciała do niesamowitych granic zdecydowanie na pierwszym miejscu, daleko przed własnym życiem i zdrowiem, co niestety doprowadziło go do śmierci.
Patrząc na jego zdjęcia, a zwłaszcza na niesamowite tricepsy() i fenomenalną rzeźbę, aż nie chce się wierzyć, iż najlepszym jego wynikiem na Mister Olimpia było 3-krotnie 9 miejsce. Znacznie lepszy wynik osiągnął w 1993 roku na zawodach Night of Champions, gdzie zajął II miejsce, przegrywając tylko z Porterem Cottrellem, wygrywając między innymi z Johnem Shermanem, Milosem Sarcevem, Mike Matarazzzo, Pavelem Jablonicky i Aaronem Bakerem.
Andreas Munzer zmarł w 1996 roku. Do końca nie wiadomo, jaka substancja spowodowała jego śmierć, ale był to koks, który powodował przyrost krwi wywołując superkompensację glikogenu w mięśniach, by wypełnić je podczas zawodów - było to coś podobnego do dopingu krwią.

Długi lot samolotem do Niemiec spowodowała odwodnienie. Po lądowaniu Andreas zaczął przyjmować płyny, co w połączeniu ze stanem odwodnienia i bardzo dużą ilością krwi w wątrobie spowodowało rozpad wątroby//. Najpierw wysiadła mu wątroba, potem nerki, a następnie serce. W rezultacie jego żołądek mocno wypełnił się krwią i Andreas umarł.
Prawdopodobnie substancją, która miała największy wpływ na jego śmierć było EPO.Ludzie, którzy bliżej znali Andreasa, potwierdzili, iż przyjmował on EPO przed śmiercią.
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 1:00 pm     

Rany boskie! Jeszcze troche i beda znowu witch hunting w tym kraju uprawiac! :D


Insa tylko dla zawodowcow. A nawet bedac zawodowcem trzeba sie zastanowic solidnie. Kazda jednoracowa dawka egzogennej insuliny niszczy komorkibeta wysp Lamngerhansa w trzustce. Wiesz co to za komorki? Te, ktore naturalnie produkuja Twoja NATURALNA< ENDOGENNA insulina, ktora wpierw powinienes sie nauczyc wykorzystywac. Zaczniesz walis inse, to doprowadzisz sie do fizycznego uzaleznienia od niej, bo inaczej zdechniesz.

Co Ty pierdolisz o EPO xD Epo zwieksza produkcje erytrocytow. Erytrocyty transportuja tlen do komorek, fakt, ale wez nie skracaj sobie myslenia, na takie, ktore Ci pasuje. Wiecej erytrocytow (RBC, czerwone krwinki, moze to Ci cos powie) = zwiekszona gestosc i lepkosc krwi. A to czemu sie rowna? WIEKSZE RYZYKO ZAWALU. Generalnie jak sie cos gorzej przesliznac moze to sie zwiekszy agregacja, jak agregacja. Stosowanie w wysilku silowym to bzdura jak chuj. W ogole nei wykorzystasz tego co EPO daje. A tylko mzoesz sobie nasrac.

Prolka? Mowisz o tesciu prolo z jelfy, tak? To enan. Enan jak enan, jak dobry towar i nei walowany to zajebisty srodek, lepszy od cypio. Nic tylko brac. (bo prolongatum to nie nazwa sterydu, tylko po lacinie oznacza srodek o przedluzonym dzialaniu, bo w tym wypadku to testosteron o przedluzonym dzialaniu, bo to enathate).

Deca? Chwalony srodek, ludzie biora i sa zadowoleni, ale tez musisz byc pewny jakosci, ze tam bolda, albop po prostu enana nie ma :mrgreen: Wbrew opiniom stawow nie leczy, a jak za dlugo i za duzo, to wiecej szkody niz pozytku moze przyniesc. 8-10 tyg maks po 200-300mg ew, bo ludzie lubia walic po pol grama, ale w tym co biora to pewnie jest polowa tego co zadeklarowane, dlatego im uchodzi.

Hormon wzrostu to hormon wzrostu, z tego co wiem to ludzie mowia, ze cos tam daje

o1yw3
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 2:17 pm     

Nic dodać nic ująć :-) Zgadzam się z Alchemy. Co do EPO paradoksalnie nie jest takie bezpieczne jak się niektórym wydaje, istotne jest badanie krwi VIDE poziom hematokrytu. Tym trzeba umiejętnie manipulować i nie jest to dla każdego. Zastosowanie tylko dla sportowców wyczynowych!! Przykład kulturystów i tego co stosują nie jest dobry i wymierny w żaden sposób. Osobiście jestem zwolennikiem łączenia dopingu ziołowego z PH ale z głową i rozsądnie. Są dość dobre efekty tego. Każdy ma inny cel, ale zdrowie jest najważniejsze. Co do pudziana podpytam znajomych strongmenów jego kolegów, bo z tym EPO to mam wątpliwości. Równie dobrze można napisać, że podczas pobytu Pudziana w pudle się koksował tym czy innym środkiem :grin:
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 2:37 pm     

Chcesz sobei podbic erytro i wyjebac dobrze wydolnosc tlenowa? Jedz i pozapierdalaj w gorach, ale nie na Sniezce, tylko na konkretnej wysokosci. Tak z miesiac na poczatek :grin:

Ja wiem, ze koks jest fajny i w ogole, ale srodki sie do swojego celu dobiera, a nie bierze co popadnie.
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 3:36 pm     

Jeny ludzie rozjebaliscie mnie pisałem od poczatku ze epo i insuline bierze sie pod kontrola lekarza kto robi to na wlasna reke jest samobojca , nie bede wymawial tu nazwiska kulturysty wielokrotnego mistrza polski i europy i swiata pewnie i on by odlecial z tego swiata , jak byl na zakupach przez inse stracil przytomnosc i jego zona go uratowala , dalej pisalem ze wszystkie ssa ktore wypisalem typu omadren .prolka, insa. genetropin,epo deka durabolin .sa z apteki nie bralbym gowna i wiem doskonale co to prolka ze to enatan k....a i tez wiem ze deka nie leczy sawów tylko zalewa je woda i ustepuje bol w stawach , powiem tak jedni ludzie chca ladnie wygladac i biora bezpieczne srodki inni ryzykują odrobine dla nich trenbolon czy anapolon to juz powazna sparwa, ale na tych srodkach nie zostanie sie mistrzem typu pudzian i zaden strongmen nie wie co bral pudzian bo jak by wiedzial to ktos w tym kraju moglby mu dorownac !
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Śro Lut 04, 2015 4:25 pm     

irekmax napisał/a:
Jeny ludzie rozjebaliscie mnie pisałem od poczatku ze epo i insuline bierze sie pod kontrola lekarza kto robi to na wlasna reke jest samobojca , nie bede wymawial tu nazwiska kulturysty wielokrotnego mistrza polski i europy i swiata pewnie i on by odlecial z tego swiata , jak byl na zakupach przez inse stracil przytomnosc i jego zona go uratowala , dalej pisalem ze wszystkie ssa ktore wypisalem typu omadren .prolka, insa. genetropin,epo deka durabolin .sa z apteki nie bralbym gowna i wiem doskonale co to prolka ze to enatan k....a i tez wiem ze deka nie leczy sawów tylko zalewa je woda i ustepuje bol w stawach , powiem tak jedni ludzie chca ladnie wygladac i biora bezpieczne srodki inni ryzykują odrobine dla nich trenbolon czy anapolon to juz powazna sparwa, ale na tych srodkach nie zostanie sie mistrzem typu pudzian i zaden strongmen nie wie co bral pudzian bo jak by wiedzial to ktos w tym kraju moglby mu dorownac !


Czys Ty ochujal?

Na skutki uboczne wywolane przez inse nie ma oslonki xD

Zapytales co ktos mysli o prolce to Ci napisalem co ja mysle o prolce.

A deka niweluje bol przez zwiekszone wydzielanie hydrokortyzonu, a nie ladowanie wody w staw.

Przez inse stracil przytomnosc? Za duzo wjebal i wpadl w hipoglikemie? Jak mu zona pomogla? Wjebala mu glukagon domiesniowo czy dekstroze dozylnie? :-D

Ochujales z tym pudzianem. Jak cala masa laikow nie znajacych tematu ciezarow w tym sterowanym pedalskimi mediami kraju.

PSTRONGmeni to je tjeatrzyk. Jak Amerykanski Wrestling. Tam przynajmniej maja zajebiste ksywki, hehehe.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11