Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Wto Sty 27, 2015 1:18 pm     

jak mowa o rozpiskach to ja miałbym takie pytanie jak jest ta metoda gdzie się dodaje serii zamiast kg to wraz ze wzrostem liczby serii zmienia się ćw pomocnicze bo jeśli w 4 tyg tobi się powiedzmy 5-6 serii na stałym ciężarze to nie jest błędem po takiej liczbie serii robić wyciskanie w wąskim uchwycie czy inne pomocnicze?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 28, 2015 1:16 pm     

Napisz konkretniej na przykadzie. Nie wiem o ktorej konkretnie rozpisce piszesz. Chodzi Ci o klatke ?
Wklej to tu o co pytasz.
Nie chce zle odpowiedziec.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 28, 2015 1:29 pm     

irekmax napisał/a:
jakie suple bys proponował ? , diete ukladam sobie taka duzo kaloryczna ale moze bys mi cos doradził ? . bylem u mojej endokrynolog wyslala mnie na badania krwi wzgledem hormonow testosteronu , prolaktyny i tsh , i zobacze co mi ona da , wspominałem jej o tych lekach co jeden z kolegow proponowal na odblok to sie usmiala tylko powiedziala ze po tym leku bym zostal wykastrowany hormonalanie i tam ze to nie jest nowosc to polski profesor wymyslil i dostal za to nobla Chińczycy chcieli to podować faceta bo maja tam z tym problem :-D . no ale mniejsza z tym juz , mowlia ze tak dobierze mi hormony ze moj organizm bedzie je wytwarzał sam w takich ilosciach ze nie bede musial brac ssa by rosnac no zobaczymy co z tego wyjdzie i tak sie zastanawiam by pozniej wtedy do tego ssa dozucić


:-) , no to sie pochwal co Pani przepisala. Skonfortujemy z wiedza praktyczna.

Co do supli. Podstawy sa najwazniejsze.

Takze konkretnie.

1.

- Hard Gainer 30% Power X Sport . Po treningu kazdym 100g na wode przy masie okolo 100kg +/- 10kg. Waga wieksza wiecej o 10-20g , mniejsza analogicznie.
Mozesz tez go uzywac przed gdy na trenignu bedziesz glodny. W dlugich trojbojowych trenigach tak czasami jest.

2.
- Bialko . Tu zdecydowanie Water Whey i Premium Pro . Po kazdym posilku 20g przy wadze 100kg +/- 10kg i analogidnie wiecej lub mniej o 5g przy wiekszej lub mniejszej wadze. NIE UWZYWA SIE BIALKA PO TRNEINGU !!!! TO BLAD ,popelniany masakrycznie przez trenujacych.

3.
- aminokwasy. BCAA i calodzienne. Tu tak BCAA po trenignu ,Power X Sport BCAA nr 1 jakiekolwiek widzialem i uzywalem. Bardzo dobre i rewelacyjnie dzialajace sa BestBody HardCore Amino 1l hydrolizowane. Wedlug mnie najlepiej je uzwac 25ml przed trenigiem i po razem z BCAA.
Calodzienne to Hardcore Amino 5000 z Best Body i Amino 5000 z Power X sport , ja sklaniam sie do PxS , lepiej mozna sobie je lykac i dozowac bomaja 1g .
Ciekawa opcja to Amino 6000 time realased z Power X sport , idealne na noc po ciezkich trenigach jak siady czy ciagi .

4.
Obowiazkowo Magnez z Bedt Body na noc , to podstawowy pierwiastek bardzow wazny w regenracji.

To tyle z absolutnie podstawowej suplementacji .

W okresie jeseinnym i zimowym i pocztku wiosny ,glutamina aakg z PxS . 60% dzienneog zapotrzebowania jest towrozne i tak z aminokwasow ktore jemy , to zeby one nie poszly w pizdu warto ja dodac.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Śro Sty 28, 2015 2:05 pm     

DZIEKI ZA RADE Z SUPLAMI :) , PANI DOKTOR SPRAWDZILA MOJE WYNIKI I WIEM CZEMU SPADŁEM Z CIEZARAMI I Z WAGA WYNIKI POKAZALY ZE ZA DUZO MAM ............;) I DLA TEGO NIE IDZIE MI NIC TERAZ DALA MI LEKI NA OBNIZENIE TEJ SUBSTANCJI.......... A TAK TO PRZEPISALA MI LEKÓW 10 POZYCJI 10 :grin: NO ALE TO ZA MOJA NAMOWA JEST 4 POZYCJE BO CHCE WYGRAC ZAWODY W MARCU I TAK MI UŁOŻYŁA PROGRAM DO TYCH ZAWODÓW A ZA MIESIAC MAM ZROBIC WYNIKI KRWI I USG PRAKTYCZNIE WSZYSTKIEGO HORMONOW WZROSTU PO WATROBE I GESTOSC KOSCI ITP....... , I JUZ ODBLOK I REGENERACJE BEDE ROBIL PRAWIDLOWA ALE JUZ SIE CZUJE LEPIEJ :) PEWNIE WIEKSZOŚĆ TU KOLEGOW BY SIE ZE MNA NIE ZGODZILA TO CO ROBIE ALE WYNIKI ROBIA SAME ZA SIEBIE NIE WIEM JAK TU KOLEDZY MAJA WYNIKI BO WIEDZE NA PEWNO MAJA TYLKO NIE KAZDY POTRAFI JA WYKORZYSTAC , MI TAK POSZLA MASA PO ODBLOKU JAK MI ZROBILA DOKTOR ZE KULTURYSCI CO WYGRYWAJA ZAWODY I STARTUJĄ NA MIEDZY NARODOWEJ ARENIE MYSLELI ZE JA BIORE INSULINE , Z 93 KG ZROBILEM 110 KG W 3 MIESIACE :grin: , TERAZ CHCE 120 KG ZROBIC MOWIA ZE TO NIE REALNE ALE JA LUBIE PRZEŁAMYWAĆ ( NIERALNE ) :-D
 
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Śro Sty 28, 2015 5:55 pm     

chodziło mi o trening na klatkę gdzie dokłada się serii zamiast obciążenia 1 serie co tydzień
1 tydzień 140kg/5,5,5
2 140kg/5,5,5,5
3 140kg/5,5,5,5,5
4 140kg/5,5,5,5,5,5
co tydzień dodajemy po jednej serii w ciężkim treningu ławki i nie wiem co z cw pomocniczymi czy je zmieniać bo jeśli zaczynamy metodę 3 serie to spoko ale ostatni tydzień 6 serii na stałym ciężarze potem wyciskanie wąsko czy to ma sens robienie wąskiego po takiej liczbie serii wyciskania klasycznego
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 28, 2015 11:32 pm     

Tak to ma jak najwiekszy sens. To jest jedna z lepszych rozpisek na klatke. Tu tylko trzeba madrz dolozyc suple do tego. Pozniej przecierz zdejmujesz liczbe seri i dokladasz ciezar. Mozna tez jeszcze zdjac powtorzenia i dolozyc ciezar. Kombinacji jest kilka. Waski uchwyt jak najbardziej ma tu zastosowanie. Chodzi o koncowke ruchu. Tak tez mozna to zastapic innymi cwiczeniami.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 28, 2015 11:36 pm     

irekmax napisał/a:
DZIEKI ZA RADE Z SUPLAMI :) , PANI DOKTOR SPRAWDZILA MOJE WYNIKI I WIEM CZEMU SPADŁEM Z CIEZARAMI I Z WAGA WYNIKI POKAZALY ZE ZA DUZO MAM ............;) I DLA TEGO NIE IDZIE MI NIC TERAZ DALA MI LEKI NA OBNIZENIE TEJ SUBSTANCJI.......... A TAK TO PRZEPISALA MI LEKÓW 10 POZYCJI 10 :grin: NO ALE TO ZA MOJA NAMOWA JEST 4 POZYCJE BO CHCE WYGRAC ZAWODY W MARCU I TAK MI UŁOŻYŁA PROGRAM DO TYCH ZAWODÓW A ZA MIESIAC MAM ZROBIC WYNIKI KRWI I USG PRAKTYCZNIE WSZYSTKIEGO HORMONOW WZROSTU PO WATROBE I GESTOSC KOSCI ITP....... , I JUZ ODBLOK I REGENERACJE BEDE ROBIL PRAWIDLOWA ALE JUZ SIE CZUJE LEPIEJ :) PEWNIE WIEKSZOŚĆ TU KOLEGOW BY SIE ZE MNA NIE ZGODZILA TO CO ROBIE ALE WYNIKI ROBIA SAME ZA SIEBIE NIE WIEM JAK TU KOLEDZY MAJA WYNIKI BO WIEDZE NA PEWNO MAJA TYLKO NIE KAZDY POTRAFI JA WYKORZYSTAC , MI TAK POSZLA MASA PO ODBLOKU JAK MI ZROBILA DOKTOR ZE KULTURYSCI CO WYGRYWAJA ZAWODY I STARTUJĄ NA MIEDZY NARODOWEJ ARENIE MYSLELI ZE JA BIORE INSULINE , Z 93 KG ZROBILEM 110 KG W 3 MIESIACE :grin: , TERAZ CHCE 120 KG ZROBIC MOWIA ZE TO NIE REALNE ALE JA LUBIE PRZEŁAMYWAĆ ( NIERALNE ) :-D


no domyslam sie ze chodzi o estrogen , ale nie musisz kropkowac i pisac z capslookiem :lol:
Bycie na tzw klasycznych odblokach jak clomi i hcg czy temoxifen to pomylka i rozwalanie swojego organizmu bo te srodki maja zbyt wyskowie skutki uboczne zeby je brac.
Wiesz nabic sie woda to zadna sztuka bo masa miesniowa nie rosnie tak szykbo , chyba ze jestes mutantem genetycznym z blokowna myostatyna to tak.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Sty 29, 2015 12:41 am     

Kolego ta twoja niedojebana endokrynolog jest zwyklym kondonem do szczania sama cwel ci przepisala ten lek ja podalem tylko nazwy tego preparatu w pl co za glupia kurwa wykastrowany gej ja moze niedorobil za duza dawka tripto prowadzi do autokastracji jedynie a ona jest frajerem i od razu strzal na ryj za te jej plataniny w zeznaniach jaki cwel roku bez kitu gnrh jest okej a kurwa tripto nie hehehhe pokaz tej niedorobionej kurwie te badania z pubmeda niech się idiotka doedukuje.zapytaj tej blazy o hmg albo merional bo pewnie. W spisie lekow bedzie szukal kondon..666 zapomnial napisal o life essence nr1 wit swiata nie znam nic lepszego z supli i za to będę wdzieczny ze o tym nawinal oswiecajac nasz cebularski ciemnogrod
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Czw Sty 29, 2015 8:05 am     

Tak sie rozpisalem ze wygaslo mi konto a 2 raz juz mi sie niechce pisac napisze to w skrocie nie mam problemu z estrogenem to inny hormon mnie blokuje obnizam jego poziom i juz sie lepiej czuje , moim zdaniem kazdy kto uprawia zabawe w hormony powinien sie badac i konsultowac to z lekarzem , no ale nie kazdy lekarz endokrynolog sie na tym zna bylem juz u wielu jak mowielm ze potrzebuje odblok po ssa to nie wiedzieli o co chodzi az do tej pory a ta doktor kontroluje i bada wiecej takich kulturystow czy trenujacych ciezary jak to mowia o trenerze swiadczy ilosc uczniow tak samo z lekarzem jest , ja zrobilem postepy ogromne teraz jak jestem pod kontrola tej doktor bo 400 kg z podestu juz bralem i 320 kg z chakow podnioslem maly ruch zrobilem no ale trzeba pomalu adoptowac miesnie i wlokna do przyszlosci malymi krokami pozniej juz ten hormon sie uaktywnil i spadlem i tak jak juz pisalem ilu trenujacych tyle opini ja nie mowie ze ten sposob odbloku jest zly tylko go nie znam i musze o nim poczytac , a ten co mi odblok rozpisala to postep zrobilem kosmiczny jak dla mnie , niechce popelnic tego bedu co moi starsi koledzy kulturysci brali insuline a teraz sie lecza na cukrzyce , hormon zwrostu przedawkowali to rozregulowali sobie przysadke a inni sa bezplodni po ssa wiec kto jak to ale ja wole byc zdrowy i silny , mowilem jej ze bralem hcg w dlugich cyklach to za glowe sie zlapala a mi tak doradzali ci kulturysci co brali udzial w mistrzostwach polski albo mowi ze na koniec cyklu bierze sie proviron a ona mowi ze nie bo to tez blokuje taki to testosteron w tab . brakuje mi tylko trenera no ale coz wszystkiego nie mozna miec :grin:
 
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Czw Sty 29, 2015 12:09 pm     

666 a ile tygodni potem robić fazę dodawania kg i zmniejszania liczby serii z 4?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 29, 2015 11:07 pm     

irekmax napisał/a:
Tak sie rozpisalem ze wygaslo mi konto a 2 raz juz mi sie niechce pisac napisze to w skrocie nie mam problemu z estrogenem to inny hormon mnie blokuje obnizam jego poziom i juz sie lepiej czuje , moim zdaniem kazdy kto uprawia zabawe w hormony powinien sie badac i konsultowac to z lekarzem , no ale nie kazdy lekarz endokrynolog sie na tym zna bylem juz u wielu jak mowielm ze potrzebuje odblok po ssa to nie wiedzieli o co chodzi az do tej pory a ta doktor kontroluje i bada wiecej takich kulturystow czy trenujacych ciezary jak to mowia o trenerze swiadczy ilosc uczniow tak samo z lekarzem jest , ja zrobilem postepy ogromne teraz jak jestem pod kontrola tej doktor bo 400 kg z podestu juz bralem i 320 kg z chakow podnioslem maly ruch zrobilem no ale trzeba pomalu adoptowac miesnie i wlokna do przyszlosci malymi krokami pozniej juz ten hormon sie uaktywnil i spadlem i tak jak juz pisalem ilu trenujacych tyle opini ja nie mowie ze ten sposob odbloku jest zly tylko go nie znam i musze o nim poczytac , a ten co mi odblok rozpisala to postep zrobilem kosmiczny jak dla mnie , niechce popelnic tego bedu co moi starsi koledzy kulturysci brali insuline a teraz sie lecza na cukrzyce , hormon zwrostu przedawkowali to rozregulowali sobie przysadke a inni sa bezplodni po ssa wiec kto jak to ale ja wole byc zdrowy i silny , mowilem jej ze bralem hcg w dlugich cyklach to za glowe sie zlapala a mi tak doradzali ci kulturysci co brali udzial w mistrzostwach polski albo mowi ze na koniec cyklu bierze sie proviron a ona mowi ze nie bo to tez blokuje taki to testosteron w tab . brakuje mi tylko trenera no ale coz wszystkiego nie mozna miec :grin:


takie gadanie o niczym i o wszystkim , jak piszesz o hormonie .... X ... napisz konkretnie o co idzie a nie.... gadanie o niczym

pamietaj z koksy sa potrzebne tylko do przeskoczenia pewnej bariery.

Od koksow bezplodnym sie nie staje . To sa uwarunkowania gentyczne i lekarka tu nie ma racji zadnej . Rozmwialem z genetykiem od dzieci wlasnie i torche gosc mial wiedze i sie smial wlasnie z tego typu teori spiskowych wypowiadanych przez leakrzy
Takze jak ona takie herzje gada to tez w 100% slepo jej nie wierz w to co mowi.

400kg na ciagi jak braels to dobry wynik jak na wage 110kg tylko pisze o RAW.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 29, 2015 11:08 pm     

Szasz napisał/a:
666 a ile tygodni potem robić fazę dodawania kg i zmniejszania liczby serii z 4?


ciezko mi odpowiedziec tak dokladnie. Okolo 2-5 . Czynniki ktore musisz wziac pod uwage to poziom zaawasnsowania , suple , koksy. To na jakim etapie z tymi rzeczami jestes.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Pią Sty 30, 2015 6:25 am     

chodzi o prolaktyne poszla do gory mialem taki wzrost z ciezarami i masy a pozniej destrukcja , jak według Ciebie 666 mozna ja obizyć ?
 
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Pią Sty 30, 2015 6:35 am     

Ja nie mowie ze moja lekarka powiedziala ze od koksow staje sie bezplodnym nawet o to jej nie pytalem , mowie o przypadkach znajomych oni nie maja albo mieli problemy z potomstwem i o tym dowiedzieli sie od swoich lekarzy jaki byl to powod , ale mniejsza o tym to nie jest temat przyrostow :-) , teraz chce wyeliminowac prolaktyne z tak wysokiego poziomu , bo testosteron mam bardzo dobry
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Sty 30, 2015 6:30 pm     

To lekarka nie wie co jest inhibatorem prolaktyny?cabaser,norprolac i chujowy bromergeron sajdowy. Z ziolek vitex i wit b6 slabym inhibatorem tez jest 600mg dawka .to lekarka ci nagadala ze tripto za 2tys eur tylko w niemczech i we wloszech?czy sam takie bajki wymysliles cenowe?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 10