Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 2:43 pm     

ceny z aptek sa w polsce tego leku nie ma nawet zamienika nie maja jak sie pytałem a w niemczech kosztuje on ponad 500 euro juz sie dowiadywalem . ale dzieki za info poczytam o tym co mi podałeś .

moze mi wtedy doradzicie jak najlepiej sie odblokowac i przywrócić organizm do normy by po cyklu nie spadała masa i sila i zobaczę jaki sposób jest najlepszy tu o którym mówicie czy ten lekarski .

a ten srodek GNRH jest na rynku ponad 20 lat apteki polskie nie potrafią go wprowadzic i pacjenci musza po niego jezdzic za granice i tak mi kazala zrobic moja lekarka no ale ta cena zwaliła mnie
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 2:48 pm     

To napisze Ci z doswiadczenia.
Zaczynajac od konca od kotrego Ty zaczoles dlaeko nie zajedziesz.
Na silowniach wiedzy nie znajdziesz za to znajdziesz duzo tzw cwaniakow probojacych wkleic ci jak najwiecej towaru zebys go ladowal. Najlepiej to wogole zebys nie zschodzi z bomby . Tylko czy Ci experci wiedza jak robic forme >? mysle ze w znaczenej wiekszosci nie.
Ja dla Ciebie widze najlepiej min pol roczna przerwe , zmiane treningu calkowicie bo to tez jest istotne , ulozenie pod to supli i zarcia , a pozniej bomba pod zawody max 3,5 miesiaca . Nastepnie przerwa tez min pol roku
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 2:54 pm     

ok zrobie jak mowisz , a mogłbyś mi pomóc taki program zrobić ?
 
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 2:57 pm     

i dzieki za artykul olek7881 z tym odbolkiem ciekawy jest i spytam sie mojej lekarki czy mi do przepisze
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 4:02 pm     

Jak kurwa nie ma jak ci wypisalem do chuja pana nazwy tego leku w pl?kurwa kosztuje 5x taniej jak napisales w aptece chlopie!GNRH to jest KURWA TRIPTORELiN wypisalem nazwy preparatow w pl aptece dostepne i kurwa nawet ginekolog moze przepisac . Poczytaj sobie.to jest ten lek ktory ci twoja endokrynolog zalecala nie komentuje jej decyzji tylko stwierdzam jebany fakt jest w Polsce w aptece !!!!!!!


http://www.forum.animalpa...pct-t28358.html


http://www.doz.pl/leki/s1276-triptorelina. Masz!!!!!!na chuj u szwabow przeplacac?to chyba polska apteka a nie uganda?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 4:25 pm     

Sory za emocje ale jak te kurwy nie wiedza co jest w aptece to już nie ogarniam lekarze i aptekarze walic na ryj trzeba za takie infa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 4:37 pm     

olek7881 napisał/a:
Sory za emocje ale jak te kurwy nie wiedza co jest w aptece to już nie ogarniam lekarze i aptekarze walic na ryj trzeba za takie infa


To co lekarz przepisuje zalezy od dwoch rzeczy. 1 jednostka chorobowa, ktora wymaga jakiegos srodka i ten srodek, ze wzgledu na standard leczenia, lekarz przepisuje. Druga rzecz to producent. Kazdy lekarz pimpuje innych producentow i nie przepisze Ci konkurencji :) A wrecz bedzie opowiadac, ze to jest numero uno, a nei tamto i tylko to dobre a to nie.

No jak z koksem na silowniach :mrgreen:
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 9:16 pm     

Nie dawno koles na kfd ktory ma rozpiske od najlepszego pl kulturysty pisal ze kaze mu jesc na mostku clom i walic hcg także nie tylko debile tak radza ale ze ten gosciu to masakra w zyciu bym nie posluchal takiego kolesia :roll:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Czw Sty 22, 2015 10:30 pm     

Irek dziennik treningowy na forum załóż
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Pią Sty 23, 2015 9:49 am     

tak to jest ilu ludzi trenujących na siłowniach tyle opini i zdań na temat cyklów i odbloków Krążą . jak lekarze ta sama choroba u pacjenta a kazdy powie co innego na temat jego choroby . w poniedzialek bede u mojej doktor i powiem jej o tym leku TRIPTORELiNa by mi dala .

dziennik treningowy bede musiał tez zalozyc .


kazdy wiec powie co innego na temat robienia cyklow i odbloków tez znam kulturyste z gazet kulturystycznych i on mowi co innego . moj cykl przy jego to przedszkole jest jak mi powiedział co i ile pobiera . DZIĘKI ZA RADY BO WIDZE ZE JEST TU SENS :-)
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 25, 2015 1:04 am     

No nie wiem . Pomysl logicznie.
Jestes na cyklu trujesz sie w jakis sposob. Tak oglednie mowieac bo z tym truciem to tez sa za i przeciw. No ale to temat inny.
Po pierwsze cykl powinien byc po to aby pomoc przeszkoczyc swoje natruralne mozliwosci i nauczyc miesien i oragnizm skoku na wyzszy poziom.
Po dwa , cykl dobiera sie do programu trenigowego. To sie tyczy kazdej rozpiski trenigowej ktora znajdziesz w necie. To kiedy co i jak powinine doradzic Ci Twoj trener ktory przecierz powininen miec pojecie o tym co robi bo inaczej nie powininen nazywac sie trenrem.
No i nie oszukujmy sie za taka rozpiske czy prowadzenie trzeba placic. Tak sie odbywa. Idziesz do lekaza placisz za porade. To samo jest tu. Tak przynajmniej sie to odbywa w cywylizowanych krajach.
Po trzy , pracyjesz z takimi trenarmi i co jakis czas ich zmieniasz. Zapisujesz swoje postepy w dzienniku i je analizujesz. Po jakims czasie z tych wlasnie wnioskow obierasz wlasna droge i experymentujesz na ludzich ktorym pomagasz.
Po cztery zawsze uzywaj najelpszych supli ktore dzialaja a nie w 80% sprzedwanych w sklepach gownianych rzeczy.

Po piec , pamietaj zawsze z pradem plyna tylko smieci , jak nie chcesz byc smieciem plyn pod prad.
To takie bardzo madre przyslowie i bardzo prawdziwe.

Teraz przyjrzyj sie zawdonika ktorzy satruja w dyscyplinach gzie sa badania. Zaden z nich nie uzywa CLomidu czy HCG i jakos zaden nie jest zablokowanny. Cos na ten temat wiem tak sie sklada.

Wiem doskonale np ze jechanie bez koksowna samych suplach przez pewien dluzszy czas jest ciezkie , ale do cholery nikt nie powiedzial ze dojscie do wyniku ma byc lekkie. Ztym widze niektorzy maja duzy problem zeby to zrozumie. Brak im summiennosci a tylko to pozwala osiagnac jakis swoj wyznaczony cel , nie koniecznie odrazu bycie najlepszym na swicie. Mozna zaczac np od bycia najlepszym na silowni, miescie , kraju . To tez sa jakies cele , albo zwyczajnie walczyc ze swoimi rekordami .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 25, 2015 1:07 am     

olek7881 napisał/a:
Sory za emocje ale jak te kurwy nie wiedza co jest w aptece to już nie ogarniam lekarze i aptekarze walic na ryj trzeba za takie infa


Olek nie ma sensu tak kurwic.
Aptekarze i lekarze to w wiekszosci cwaniaki ktore tylko kieruja sie kasa. Los im to zawsze wyngradza. Karma do nich wraca , tym sie nie masz co martwic. Pracuj z ludzmi tak cos zdzialasz a nie wkurwianiem sie .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Pon Sty 26, 2015 9:52 am     

Masz racje co do podejśćia na pewno , ja trenuje sumien 4 dni w tygodniu po 2 godziny . trenowalem niedwano u wielokrotnego mistrza Polski w trojboju myślałem ze pojde do góry a spadłem z waga i sila zawiodlem sie i szukam dalej kogos kto pomoze mi odnieść sukces, ile by kosztował taki plan bym zwiekszył sile na klacie , przysiadzie , martwym ciagu i tak bym gabartytowo urosl ?
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 26, 2015 11:48 pm     

Sa rozne ceny planow w zalznosci do kogo pojdziesz.
Tez nie bedziesz mial nigdy 100% gwarancji ze plan bedzie tym strzalem w 10tke dla Ciebie.
Dlatego napisalem wyzej ze trzeba ta wiedze gormadzic i analizowac. To jest bardzo wazne.
Zbierajac doswiadczenie u innych rosniesz sam dla siebie co w koncowej fazie musi zaowocowac sukcesem. Tak wiem odliczajac przypdaki losowe na ktore nie mamy wplywu sami .
Dalej zanim zaczniesz szukac komu zaplacic ,to mam rade.
Tu na forum jest dzies rozpiska z testu supli Power X Sporta robiona przez TripleX a. Sam plan akurat ja mu ukladalem. Mozesz sprobowac sobie tego po drodze. Nie zaszkodzi. Tylko tam trzeba rozlozyc odpowiednio suplementy. Tzn do tego planu musisz byc wyjalowiony ze wszystkiego i Twoj orgaznizm musie chcies chlonac sily . Co mam na mysle , ano jak jestes po cykley to zmien 180stopni caly trenig na 2 miesiace . Radze tez zmienic Ci suple tez na te kotre dzialaja i regenruja - bialka , gainera, aminokwasy. To jest wogle podstawa. O zarciu nie wspominam bo zakldam ze masz uloznoe to.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
irekmax 

SOGI: 46

świerzak
max

Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2014
Posty: 41
  Wysłany: Wto Sty 27, 2015 10:50 am     

jakie suple bys proponował ? , diete ukladam sobie taka duzo kaloryczna ale moze bys mi cos doradził ? . bylem u mojej endokrynolog wyslala mnie na badania krwi wzgledem hormonow testosteronu , prolaktyny i tsh , i zobacze co mi ona da , wspominałem jej o tych lekach co jeden z kolegow proponowal na odblok to sie usmiala tylko powiedziala ze po tym leku bym zostal wykastrowany hormonalanie i tam ze to nie jest nowosc to polski profesor wymyslil i dostal za to nobla Chińczycy chcieli to podować faceta bo maja tam z tym problem :-D . no ale mniejsza z tym juz , mowlia ze tak dobierze mi hormony ze moj organizm bedzie je wytwarzał sam w takich ilosciach ze nie bede musial brac ssa by rosnac no zobaczymy co z tego wyjdzie i tak sie zastanawiam by pozniej wtedy do tego ssa dozucić
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10