Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Mar 04, 2015 10:19 am     

Pytanie jest źle postawione, albo chcesz wykazać, że empirycznie nie stosując innego białka nie jestem uprawniony do jego oceny. To byłby absurd. Nie widzę sensu i potrzeby porównywać ( robić testy ) innych białek. Szkoda mi kasy i mojego zdrowia. Firmy głównego nurtu, tak to nazwijmy zawiodły mnie po całej linii. Wymienić mogę wiele łącznie ze Sciteciem. Przez kilkanaście lat wydałem dość dużo kasy na gówniane suple, przejechałem się na na tych firmach i tyle. Dlatego nikomu nie polecam tego, co mnie zawiodło. Nie mam czasu na eksperymenty. Liczy się jakość. To akurat uprawnia mnie do oceny jaka firma trzyma jakość a jaka nie trzyma. Poza tym napisałem wyżej, że mało używam białka, co nie wyklucza właściwej oceny. Ilość nie musi iść w parze z jakością. Napisałem też, że każdy sam decyduje, co kupuje.

Odwróćmy pytanie, jaką TY VSOP polecisz KAZEINĘ innych firm ?
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 04, 2015 12:11 pm     

Kieys co jakis czas porbowalem wracac do firm z tzw jak napisales glownego nurtu. Za kazdym razem taki powrot konczyl sie porazka.
Doszeldem do wnioski ze to ci sami walkarze i tacy ludzie sie nie zmieniaja. Oni tylko chca zarabia kase nie widzac w tym zadnej pasji.

Moja firma jako przedstawiciel BestBody wyrobila mi na tem tego typu ludzi zdanie . Jeden z naszych pracownikow dzwoniac po sklepach stacjonarnych i rozmawiajac z wlscicielami potwierdzil moje slowa. Co gadali to " za drogie , za maly zarobek , co z tego ze dziala jak on zarabia na czyms innym o wiele wiecej"

Tak mysla chyba w znacznej wiekszoscic sprzedawcy i producenci. Czyli jak wypierdolic klienta w dupe zeby na niej nie mogl usiedziec. Robia z kleientow zwyklych frajerow zeby zrobic na nich pare $$$ wiecej .
Maja w dupe pasje i cel postepow , oni maja tylko i wylacznie swoja pierdolony cel zysku.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Mar 05, 2015 9:55 am     

Powiem tak....Potwierdzam w 100%, znam temat też od strony sprzedawców. Im na prawdę nie zależy, żeby produkt działał. Ma się sprzedać. Był moment, że też sprzedawałem suple, przy tych ilościach jakie zamawialiśmy. Skończyło się tym, że biorę większe ilości na klub dla zawodników, ale pewnych supli. Zawodnicy przekazują swoje doświadczenia, stąd też wiem, co działa, a co nie. Chłopacy płacą za swoje odżywki więc zależy im na tym, żeby były dobrej jakości i w dobrej cenie. Kilku sprzedawców, moich kolegów, źle na mnie patrzy, bo stracili klienta ( duży obrót) a ze mną odeszli inni klienci. Mógłbym więcej powiedzieć o branży "głównego nurtu" ale nie chce się denerwować :-) Są pojedyncze produkty tych firm co są w porządku. N.p Nutrend linię pod Endurance ma całkiem dobrą ( żele, magnez itp.), Multipower też ma pod wytrzymałościówkę dobre produkty - żele, batony, węglowodany. QNT ma STACK Force ( spalacz). Nie jest tak, że wszystko jest złe. Ale chodzi o ogólne podejście do tematu odżywek. Widzę, że jak zawodnicy spróbowali BBN czy PXS ( a jesteśmy z innej dyscypliny na tym forum) zostają przy firmie.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Mar 05, 2015 12:25 pm     

No tak , pewnie ze nie wszystko jest blee .
Co do zas takich "flagowych " produktow takich firm popularnych to sa robione jako wlasnie takie cos maja byc reklama , a pozniej juz jest wata w nich bo trzeba odrobic straty. Juz nie raz sie na tym przejchalem. Niektorzy robia to po krotkiej serii , a niektorzy trzymaja dluzej jakosc.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Mar 06, 2015 5:06 pm     

Mechanik dalej nie widzę odpowiedzi na moje pytanie pomimo 2-óch obszernych postów napisanych przez ciebie...

Ja za to odpowiem na twoje:
- Nie używam kazeiny w prochu.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pią Mar 06, 2015 5:32 pm     

Odpowiedź jest wyżej. Właśnie wydaję mi się, że dość wyczerpująca. Inaczej nie mogę odpowiedzieć na źle postawione pytanie. W poście, w którym cytowałeś mnie była mowa o naszym zawodniku, który w tym momencie używa kazeiny BBN, a Ty pytasz o moje odczucia, jeszcze w relacji do innych firm, których nie mam zamiaru kupować . Jest to nie wykonalne ( z przyczyn podanych przeze mnie wyżej) no i czemu miałoby to służyć skoro nie używasz kazeiny? Co chcesz wykazać ? Zaczyna mnie to ciekawić czemu akurat mnie o to pytasz a nie kolegów z dyscyplin siłowych?
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Czerwoniak 

SOGI: 1

świerzak

Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 1
  Wysłany: Pią Sie 21, 2015 4:34 pm     

Jakoś sam jestem przekonany do tego produktu http://tanie-odzywki.pl/o...-zero-908g.html :) ale to na dzień!
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Sie 21, 2015 5:24 pm     

Czerwoniak napisał/a:
Jakoś sam jestem przekonany do tego produktu http://tanie-odzywki.pl/o...-zero-908g.html :) ale to na dzień!


tutaj masz porzadne białka

http://www.pitbullshop.us...=0&sort=default
_________________


 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Sie 21, 2015 7:49 pm     

Dokladnie. Water whay latte - nie ma lepszego bialka :!:
_________________
Train like a champion today
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sie 21, 2015 11:48 pm     

Czerwoniak napisał/a:
Jakoś sam jestem przekonany do tego produktu http://tanie-odzywki.pl/o...-zero-908g.html :) ale to na dzień!


to zmien dostawce bo Cie niezle w huja robi :grin: , jak kots Ci gada i wciska taki shit i podobny to wyjep mu tym bialkiem w morde to moze sie nauczy czegos....

.... ale tak pomijac temat , moze ty jestem tym kims komu trzeb wyjebac w ryj ? ... bo tak pierwszy post i reklama ??? :twisted:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Sie 22, 2015 8:06 pm     

VSOP napisał/a:
Dokladnie. Water whay latte - nie ma lepszego bialka :!:


jest izolat bbn imho naj bialko swiata :razz:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Sob Sie 22, 2015 9:29 pm     

olek7881 napisał/a:
VSOP napisał/a:
Dokladnie. Water whay latte - nie ma lepszego bialka :!:


jest izolat bbn imho naj bialko swiata :razz:


Trzeba bd sprobowac. A piles water whey chyba vaniliowo jagodowy ten 2.5kg?
_________________
Train like a champion today
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sie 22, 2015 9:38 pm     

VSOP napisał/a:
olek7881 napisał/a:
VSOP napisał/a:
Dokladnie. Water whay latte - nie ma lepszego bialka :!:


jest izolat bbn imho naj bialko swiata :razz:


Trzeba bd sprobowac. A piles water whey chyba vaniliowo jagodowy ten 2.5kg?


ja pilem , teraz mialem te male saszetki , to z lodem smakuje jak borowki dokladnie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
DWinchester

SOGI: 12

świerzak

Dołączył: 18 Paź 2014
Posty: 11
  Wysłany: Pią Kwi 15, 2016 11:16 am     

Ja na noc stosuję ( w dzień też ) Fourstar Protein bo jest dobre, posiada 4 frakcje białek, w tym kazeinę i białka mleka. Dobre jest to w nim, że super się rozpuszcza, ma małe opakowania 500g i dużo niespotykanych smaków, co sprawia, że się nie nudzi smak. Ze względu na ilość i formę białka super wpasowuje się po treningu, jak i przed snem
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pią Kwi 15, 2016 12:15 pm     

bo jest dobre ???
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11