Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 9:32 pm     

Alchemy napisał/a:
olek7881 napisał/a:
zarembski oszust wlasciciel fitnes authority syfilisu i kily na rynku suplementow a ich mega bialka robia w mleczarni w bydgoszczy hahaha


No tak, czyli ukochana marka Karmowskiego co tez zlote rade daje za 100zl na maila. A rady takie, ze ja bym jej czytac nie chcial chocby on mi stowe dal :mrgreen:


juz michok pracuje dla SREC :lol: mnie w ogole ropzjebuja ci pl trenerzy kazdy z tych znawcow zapierdala przed zawodami do slodka a tak sie kreuja co to nie oni i kazdy jego patenty powiela ,xeroboye :!:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Gru 26, 2014 11:13 am     

Chyba największy przekręt to Zarębski zrobił na Sports One, he he... U mnie na siłowni łebki biorą whey'a z FA bo taki pyszny, słodziutki a i armia pimpów w necie też robi swoje, tak samo jak i w przypadku Sciteca.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Gru 26, 2014 11:25 am     

ja dostalem kiedys sample bialek fa i gainera jakiegos ktorego rozprowadzaja sampel hydrolizatu i po kilku godz gainera i zwymiotowalem powaga nie smieszna kurwa akcja bo sie zatrulem kurwa.ciezkow to uwierzyc ale tak mialem i od tej pory za friko nawet syfu nie tykam :roll:

ps . lepszy walek mial mega hi-tec zamiast 91g bialka bylo 38 ,czyli dopuszczalne odchyleni od normy wg pl firm hahahahahaha
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Gru 26, 2014 9:39 pm     

Kiedyś kupiłem na próbę małą puszkę wheya z FA i po każdym szejku dostawałem mega czkawki która nigdy normalnie mnie na łapie. Poza tym jak krótko trzepałem szejkerem to nierozpuszczony cukier aż zgrzytał w zębach podczas picia.
Też miałem próbkę tego niebieskiego gejnera i tak ohydnego smaku i nierozpuszczalnych glutów nigdy nie zapomnę... :704:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Gru 30, 2014 3:39 pm     

no wlasnie ... firmy zatrudniaja cala armie pimpow i jeszcze daja im te swoje gowna i tak ludzia piora mozgi ... To sa fakty .

Same % zawartosci bialka w proteinach to jeszcze wierzcholek gory lodowej :grin:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Gru 30, 2014 6:54 pm     

Metro piszemy o tym samym gainerze hah
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Wto Gru 30, 2014 7:01 pm     

fa hydrolizat, izolat i hp protein maja bardzo dobre. A vitargo wyjebane wegle. uwielbiam je

ale fakt gainery i whey'e zjebali bardzo
_________________
Train like a champion today
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Gru 31, 2014 10:20 am     

Dla mnie probki hydro to syfilis. Po normalnym bialki się nie wymiotuje jak brzoskwinia hydro jak ted slal probki.pw psyko tam jest pewny hydro malo a dziala jak powinien.cena hydro peptide pro byla kiedys kosmiczna nie wierze w fa ze cos poprawili i jak w mleczarni w bydgoszczy robia hydrolizat?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 02, 2015 1:14 pm     

VSOP napisał/a:
fa hydrolizat, izolat i hp protein maja bardzo dobre. A vitargo wyjebane wegle. uwielbiam je

ale fakt gainery i whey'e zjebali bardzo


Juz po walakch ich powinines tej firmy unikac jak ognia.
Za to masz gwarancje ze napewno cos nie tak jest i bedzie w ich rzeczach.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
DWinchester

SOGI: 12

świerzak

Dołączył: 18 Paź 2014
Posty: 11
  Wysłany: Pon Mar 02, 2015 8:26 am     

Polecam Night Pro Scitec smak czekoladowy, idealny "pudding" z białka kazeinowego na noc. Zapycha porządnie i nie robią się grudki, co w innych kazeinach stanowi problem bo te przylepiają się do shakera. Smakowałem z wodą i pyszne, pewnie z mlekiem o wiele lepsze.
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Mar 02, 2015 8:31 am     

Scitec hmm, nie polecałbym tej firmy. Szkoda się rozpisywać. Na noc kazeina BBN zostawia resztę odżywek w tyle. Ale każdy sam decyduje co wybierze
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
DWinchester

SOGI: 12

świerzak

Dołączył: 18 Paź 2014
Posty: 11
  Wysłany: Pon Mar 02, 2015 8:35 am     

A propo skąd bierzecie te białka? Widzę bardzo dużo nazw, ale nigdy o nich nie słyszałem. Ja posiłkuję się tylko znaną strona aukcyjną a tam nie ma tych o których piszecie. Jak macie dostęp do innych, lepszych źródeł to podzielcie się tą wiedzą;)
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Mar 02, 2015 8:49 am     

http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=783 - tu masz kazeinę

http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=783 - proteiny

http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=444 - premium pro też może być na noc

Osobiście mało przy mojej dyscyplinie używam białka ( głównie gainer i bcaa) ale te są przetestowane i nie znam lepszych. Na tej kazeinie jeden z naszych zawodników jedzie i już kilka puszek zjadł i sobie chwali. Kiedyś bardzo dobre suple w tym proteiny robił Multipower ( niemiecki) ale coś słyszałem, że gorzej im idzie, jednak jakbyś miał Multipower też dobra jakość i widziałem, że z cenami zeszli.

masz pytania pisz na forum zawsze ktoś Tobie podpowie - tu nie chodzi o reklamę ale o kierowanie się jakością - tak myślę :smile:
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Mar 02, 2015 3:56 pm     

DWinchester napisał/a:
Polecam Night Pro Scitec smak czekoladowy, idealny "pudding" z białka kazeinowego na noc. Zapycha porządnie i nie robią się grudki, co w innych kazeinach stanowi problem bo te przylepiają się do shakera. Smakowałem z wodą i pyszne, pewnie z mlekiem o wiele lepsze.


Scitec .... szkoda gadac...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Wto Mar 03, 2015 1:58 pm     

Mechanik napisał/a:
http://pitbullshop.us/index.php?products=product&prod_id=783 - tu masz kazeinę

http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=783 - proteiny

http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=444 - premium pro też może być na noc

Osobiście mało przy mojej dyscyplinie używam białka ( głównie gainer i bcaa) ale te są przetestowane i nie znam lepszych. Na tej kazeinie jeden z naszych zawodników jedzie i już kilka puszek zjadł i sobie chwali. Kiedyś bardzo dobre suple w tym proteiny robił Multipower ( niemiecki) ale coś słyszałem, że gorzej im idzie, jednak jakbyś miał Multipower też dobra jakość i widziałem, że z cenami zeszli.

masz pytania pisz na forum zawsze ktoś Tobie podpowie - tu nie chodzi o reklamę ale o kierowanie się jakością - tak myślę :smile:


Co takiego czujesz po tej kazeinie czego akurat nie czujesz podczas brania bialka z innych firm?
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10