Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Śro Gru 24, 2014 6:45 pm     

Ale cala masa wielce trenerow personalnych (co wygladaja jak pol dupy zza krzoka) jest tak uczona! A masa z nich w ogole promuje vitargo w trakcie treningu, a po hydro samo. Palanciarnia jak chuj.

Trzeba wykorzystac sile wlasnej endogennej insy. Ale polowa woli sobie zapierdolic inse z igly, zeby sie wjebac w cukrzyce typu II.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Gru 24, 2014 10:23 pm     

Alchemy napisał/a:
Ale cala masa wielce trenerow personalnych (co wygladaja jak pol dupy zza krzoka) jest tak uczona! A masa z nich w ogole promuje vitargo w trakcie treningu, a po hydro samo. Palanciarnia jak chuj.

Trzeba wykorzystac sile wlasnej endogennej insy. Ale polowa woli sobie zapierdolic inse z igly, zeby sie wjebac w cukrzyce typu II.


farah wg ciebie jest chlopaczkiem?aha to kogo z mr olympia prowadzisz?chyba ze md scieme wali,ze serio tak farah poleca.dla mnie naj opcja to gainer po treningu tez i tylko pxs z usa zamawiany serious mass to chujnia :!: w tym arcie bylo ze chodzi o ograniczenie wyrzutow insuliny i zwiekszenie gh dlatego sam hydrolizat potreningowo chuj wie znam ludzi co tez ten sposob chwalili ale wiekszosc u mnie leci gainera firma znana na forum :mrgreen:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Gru 24, 2014 10:37 pm     

Olek chodzi o to Z Farah takiej wiedzy za darmo nie da.
Tak sie sklada ze wiem jak on i komu co zalecal po treningu i napewno nie jest to o czym napisales :wink:
U niego za darmo nic nie ma , a jak kots za to placi nie odda tego za darmo na forum.
Nie wiem czy ludzie sa tak jebnieci ze wierza w to co pisza ludzie na internecie ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Gru 24, 2014 10:38 pm     

Dwa Alchemy chyba mial na mysli te nie dojebane cioty co pokonczyly kursy i sa trenrami a nie zawodnikow i bylych zawodnikow.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Gru 24, 2014 11:23 pm     

widac jacy sa trenerzy na silowniach heheh u mnie typ wpadl na silke pytac szefa o prace i go wysmial szefunio hehehe tak samo jak 2gamoni 60kg zaczeli zajmowac brame pol godziny wlasciciel podszedl i kazal im spierdalac hehe


ja nie wierze w nic z md trzeba samemu na sobie wszystko testowac jak cos i tyle

na pewno wiem ze optimum serious mass i whey on z usa to chujowizna i strata kasy kiedys 666 moze pizgalo Pana teraz to strata kasy do pxs gainera to 2swiaty koles do dzis wyklina hahahaha

zreszta kurs trenera u slodka 5tys u lisci w miescie szczecin np 2,5 tysi heheh
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Gru 24, 2014 11:26 pm     

Tak wiem ze ON teraz sie zjebal. Sam go nie zamwiam juz od 3lat chyba takze ...firma leci na reklamie.
Jest pod reka dobry gainer i proteina i tez juz nie kombinuje. Pierdolic tych paproci . Musza jakos ciac koszty , tylko robia to kosztem jakosci. No ale utrzymanie stada malp przecierz kosztuje :-D
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 12:01 am     

Oczywiscie, ze mowie o tych wszystkich chlopaczkach co trenuja ludzi po fitnessowych klubach i tak dalej, po zadnym wiedzy nie widac. Pokonczyli kursy, sami trenuja ze 2lata i Alfy i Omegi same.

Po drugie wlasnie szczytem naiwnosci jest, zeby wierzyc w to co tacy goscie jak Farah czy ktokolwiek tego pokroju mowili za darmo takie rzeczy. Na pewno sznauja wiedze i nie oddadza jej od taka byle komu. I za byle co, a tym bardziej za nic.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 12:05 am     

Dwa w jakiekolwiek gazecie mozna walnac propagande z Coleman je substancje A ktora akurat bardzo promuje firma F itp :-D
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 10:48 am     

ja pisalem ze nie wierze w te bajki ale znam kolesi co stestowali ten pomysl nie sa lisciami i mega chwala a gainera sie boja bo maja zjebane myslenie wiecie o co chodzi boja sie zalania po treningu hahahahaha
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 11:33 am     

Gdyby gainer miał zalewać to powinienem ważyć chyba 100 kg :-) Daje 4000 - 5000 tys kalorii/dzień, gainer po treningu, lub endurance fuel, tłuszcze w diecie co najmniej 25%-30/dzień a waga mi się waha między 78-80 kg. Poszła jedynie w górę po Super var :-) Bez dobrej regeneracji ( gainer lub węgle plus białko) po treningu nie ujedzie się daleko. U mnie w drużynie większość chłopaków bierze gainer po treningu i nikt nie ma problemów z wagą, a każdy mówi o dobrej regeneracji. Dobre noty zbiera też endurance fuel. Tam jest relacje węgli do białka 4:1 czyli idealnie. Często używam też miodu z dodatkiem pojedynczych aminokwasów z PXS. Te wszystkie bzdury na temat białka to woda na młyn dla firm sprzedających ten szrot a masa ludzi w to wierzy.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 1:03 pm     

nie przetlumaczysz ludziom na silce nawet trenerzy zawodnicy kaza walic vitargo i hydrolizat np a w zadnym z tych syfow nie ma hydrolizatu nawet optimum slyszalem kiedys ze ma5% hydro w hydro heheh peptide pro byl hydrolizatem oligo di i tri peptydy ale cena kosmiczna byla i ciekawe czy tez nie wal :roll:

ja kolesiowi tlumacze ze go gainer nie zaleje ai ze sam bialko nie da regeneracji po treningu a on ale ja nie cwicze 7dni w tyg wiec regeneracji nie mam chujowej hahahah i jak tu ludziom tlumaczyc :-(

w sznie jest wielki trener bez nerki ktory kiedys wciskal syf kaizen totalna szmire gdzie w badaniu wyszedk wal w bialku 19%bodajze teraz pcha fa ten expert pcha oxe keifei za 800pln dla znajomych znalazlem ja w necie za 78 dolcow ,i ten expert kaze zamiast spalaczy walic winstrol taki zajebisty ze lata bez nerki u niego kolega silubos kupowal bilako zanim mu premium zaczalem zamawiac :grin:

jak tacy experci maja polecac gainer po treningu>?ja cisnalem idiote zarembskiego czemu cl wycofal z oferty a ma sama chujnie i waly i za wymienianie witamin prawdziwych i pierdolnika mesomorpha zamiast jego syfu napalmu dostalem bana 4life hehehehe cwel po calosci
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 2:28 pm     

Widziałem parę lat temu co się na ogólnych siłowniach działo. Ręce opadają :-( Tak zwane autorytety wciskają młodym chłopakom taki syf i anty wiedzę, a później efekty jakie są to widać. Ja się cieszę jak moi zawodnicy dobrze się trzymają na produktach, które im polecam i wiem, że działają. Jak tak dalej pójdzie to sklep będę musiał otworzyć :) Nie wiem kto to zarembski, bo zaglądam tylko na to forum sportowe, ale z tego co piszesz propaguje anty wiedzę o suplach. Moim zdaniem ważne, że tu się pisze w takiej formie, bo inni też tu zaglądają, może ktoś się czegoś dowie, co ma sens.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 3:29 pm     

zarembski oszust wlasciciel fitnes authority syfilisu i kily na rynku suplementow a ich mega bialka robia w mleczarni w bydgoszczy hahaha
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 6:28 pm     

olek7881 napisał/a:
zarembski oszust wlasciciel fitnes authority syfilisu i kily na rynku suplementow a ich mega bialka robia w mleczarni w bydgoszczy hahaha


No tak, czyli ukochana marka Karmowskiego co tez zlote rade daje za 100zl na maila. A rady takie, ze ja bym jej czytac nie chcial chocby on mi stowe dal :mrgreen:
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Gru 25, 2014 9:00 pm     

Kojarzę teraz FA, widziałem ich żele "energetyczne" na triathlonie w 2013 r. Do niczego się nie nadają według mnie. Robiliśmy testy i najlepsze żele ma nutrend i multipower, no może inkospor. FA z tego co pamiętam lipa totalna. Nieznane i niesprawdzone marki omijam dużym łukiem. Przejechałem się kiedyś na olimpie i wyciągnąłem wnioski. Jakość przede wszystkim ale to też się niestety zmienia. Trzeba uważać
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10