Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Gru 09, 2008 11:06 am   dobry pewny bold na dzien dzisiejszy?  

pytanie głownie do 666 bo masz juz pewnie dosiwdczenie niemale. jaki bold obecnie dobry, który bys polecal. oprócz UK-labs bo nie mam do tego dostepu (wogóel słyszalem ze ta firma to tylko w łodzkim krąży) i oprócz tych po 50ml w butelce typu genfar, ganabol. dostep mam do np EC,BD,alchemia.
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 4:02 pm     

Bierz EC , mam nadzieje ze dealer ktory to ma , ma to z Ukrainy!!. British nie istnieje juz od 2004r , a Alchemia to totalna wyjebka. Dziwie sie ludzia ktorzy to kupuja.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 6:10 pm     

no wlasnie ale alchemia kiedys klepalawiem bo bralem pare rzeczy z tego ze znajomymi ale to bylo kiedys. teraz podbnowyjebki sa same. to mowisz ze EC lepiej.
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 12, 2008 12:06 am     

sluchaj dobre byc nie moglo bo nawet w wiadomosciach mowili e jak goscie co to produkowali wpadli , pakowali do srdoka wszystkich produktow dwi substancje : tescia i metke.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Gru 12, 2008 8:32 am     

to nie wiem. pare lat temu ludzie chwalili ten towar ale potem wlasnie ta firma padla i ktso zaczal waly od tamtej pory robic podszywacja sie pod alchemie.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Lut 25, 2009 7:33 am     

no a jednak. alchemia klepie panowie. i to wcale nie gorzej niz inne undery. kumpel wali bolda, propa i winko.prop najłatwiej poznac czy dziala.mowi ze testolic to to nie jest ale dziala przyzwoicie. bold mowie ze klepie go lepiej jak dawne EC (apetyt podkrecony, ubicie miesni super) takze wydaje mi sie ze jednak u nas w polsce kazdego undera znajda sie wyjebki i dobre koksy. licze na firmy flor medico, phoenix i geneza bo to swiezutkie firemki wiec na poczatku powinno kopac
 
 
   
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Lut 25, 2009 9:11 am     

tez mam propka z alchemii i klepie.. wydaje mi sie ze bardziej niz z unichemu :)
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Lut 25, 2009 9:54 pm     

Co nie znaczy ze stezania w srodku sa trzymane i czy caly czas bedzie ladownay bold do srodka a nie prop czy cos innego. Firma taka jak juz robila wlay to bedzie robic je dalej.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Lut 26, 2009 8:54 am     

ale tak juz jest w polsce ze na poczatku wszystkie firmy underowe dawaly rade a potem kolesie pakowali mete zamiast wina, stezenie zanizone zeby kasy nachapac i zamykali firme, i otwierali druga i od nowa. przeciez wiekszosc firm underowych na rynku teraz to klepia ci sami goscie. phoenixa robia ci co razaka klepali podobno. geneza phar robia jaksi ziomek co nalezal do grupy robiacej atomica. he. a gadaja ze to w kanadzie robia u ludzie sie tym w usazacwycaja. pewnie chwyt marketingowy bo jak ktos poczyta ze to az z kanady koksy i amerykancy to biora to musi byc luks towar. i zawsze tak byloze jedne partie kopaly a inne mniej. a czy to juz dana firma robila lipa czy inna firma sie podszywala pod nia to sie nikt nigdy nie przekona na 100%. poza tym 666 pokaz mi obecnie chociaz z 2 undery co do których jestes pewny ze trzyma stezenie na 100%. ciezko znalezc a underów jest mase na rynku. ja bede uderzal teraz w te nowe firmy (oczywsice po wczesniejszym rozeznaniu czy klepie) bo nowe na poczatku zazwyczja daja dobre stezenie, a za pol roku juz moze byc lipa. zreszta w polsce jest cos takiego ze ludzie wola oszczedzac, np jesli maja do wyboru teraz propa testolica który moze i apteczny nie jest ale wyglada na profesjonalna robote i dziala na100%stezenie tez mi sie wydaje ze ma 100mg to ludzie wola kupic 3 falkony o 30-40% tanszego BD lub EC bo za ta sama cene beda mieli 3g propa a nie tam 2g testolica, ale jakby to przelozyli na faktyczne stezenie to pewnie wyszlo by to samo. a i jest wieksze prawdopodobienswto ze sterylnosc takiego srodka jest wieksza niz jakiegos prawdopodobnie klepanego przez "stasia" w piwniczce
 
 
   
staf

SOGI: 157

świerzak

Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 45
  Wysłany: Czw Lut 26, 2009 10:38 pm     

http://img141.imageshack....=zdjcie0032.jpg w te mozna inwestowac na ta chwile bynajmniej w mojej okolicy testowane juz w miescie ale nigdy nie wiadomo czy w kazdej amp jest jednakowa zawartośc substancji chociaz wiem ze uk w kazdej amp jest praktycznie jednakowa zawartosc srodka i tyle co ma byc na etykiecie jest jak juz to róznice sa w granicach 4mg inne nie badane ale zawieraja na 100 bolda, ale co partia to juz moze byc co innego[/url]
 
 
   
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Lut 26, 2009 10:54 pm     

niezly stuff <yes> :D
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Lut 26, 2009 11:40 pm     

wizualnie ładnie wygląda ten GP bold na fotce, ampułka i opakowanie
oby jeszcze tak klepał jak wygląda i miodzio... aż mi smaka zrobiłeś 8)
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lut 27, 2009 7:54 am     

staf widze tam atomic, flor medico, alchemie, geneze, a ten pomiedzy alchemia a geneza to uk labs? u mnie niedlugo poleci z alchemi bo akurat mam 3 flakonsy, a za rok phoenixa walne
 
 
   
staf

SOGI: 157

świerzak

Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 45
  Wysłany: Pią Lut 27, 2009 10:50 am     

Wszystkie z tego zdjecia kopia bo testowane, tak ten pomiedzy to uk. alchemia odziwo tez klepiaca chociaz do niej mialem najwieksze wątpliwosci a cana tez zadziwiajaco niska. Phoenix tez klepie ale wziolbym cos innego. Widze tez ze towar z efp jest powoli w polsce dostepny po mniejszych kosztach a wart zainteresowania
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lut 27, 2009 12:07 pm     

czemu wzilabys cos innego jak phoenix. podbno jakos jak atomica, niektorzy chwala ze najepszy under obecnie, cena tez nie wysoka, mysle ze phoenix zrobi furore u nas niedlugo
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11