Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pon Lut 02, 2015 3:05 pm     

tez mnie korci sprobowac tego DAA bo jesli brac suple to wiadomo tylko pitbullshop i pxs ale jak koledze powiedzialem, ze nigdy nie tkne na odblok (nigdy nie tykalem) clomu czy hcg tylko suple a na bank jako baza daa pxs to dziwnie sie spojzal...
ale jak ostatnio slyszalem rozmowe 2-och gosci (suchary) co na odblok po uwaga "6 tyg tury" to koles radzil 2 liscie clomidu dla swietego spokoju... albo pytaja sie co na odblok po 8 tyg propa - przeciez po takim czyms organizm raz dwa dojdzie do siebie szczegolnie gdy osoba jest ponizej 25 roku zycia.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Lut 02, 2015 3:08 pm     

Zdziwicie się ale biorę DAA co 2,3 dni z magnezem na noc i jest ok :-)
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Pon Lut 02, 2015 4:12 pm     

Nawet jak Cie jebnie to po pol roku sie wyprostuje uklad sam.

Goopki i tyle, hehe. Ludzie mysla, ze jak poczytaja jakies brednie, nibu naukowe pierdoly, to jebani pozjadali wszystkei rozumy i kurwa szpece, hehehe.

Wzialem w zyciu clomid raz. Oczywiscie combo z tamo. Mialem zaburzenia widzenia!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 03, 2015 1:43 am     

kazdorazowe uzycie clomidu powoduje jakis % utraty wzroku bezpowrotnie!
Tylko debile to uzywaja tak ich trzeba nazwac bo jak sie tlumaczy to nie rozumieja.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 03, 2015 1:44 am     

oczywiscie ze oraganizm sam wroci do normy nawet jak sie nic nie wezmie.
PCT robi glownie zeby uniknac spadkow.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Pon Mar 23, 2015 5:03 pm     

Witam wszystkich, dawno tutaj nie zaglądałemi chciałbym napisać kilka zdań na podsumowanie.

Było : 78kg 18%bf
Jest: 73kg 14%bf

Jest płasko, ale robi się coraz bardziej sucho. Ogólnie jestem zadowolony, jest progres. Po treningu kiedy jestem spompowany wygląda to naprawdę fajnie. Kilka dni temu przestałem jeść kreatyne. Pomimo tego, że schudłem 5kg siła spadła mi nieznacznie przy niektórych ćwiczeniach, a przy innych nawet udało się nieznacznie poprawić wyniki. Chciałbym w ramach podsumowania napisać o kilku produktach po kilka zdań, a więc:

SuperVar - nasz główny bochater. Dobrym określeniem tego środka jest zwrot "działa delikatnie", ale dokładnie tego się spodziewałem. Kolana niestety mi nie wyleczył, tzn był moment kiedy tego kolana nie czułem prawie wcale, ale po odstawieniu SV i kolagenu niestety wróciła sztywność i ostatnio jest dosyć uciążliwa. Najwyraźniej uraz kolana jest zbyt duży aby SV mógł zadziałać. Miałem również inną kontuzję - od 3 lat zmagałem się z bólem w lewym przedramieniu. Będąc u lekarza usłyszałem, że to od kręgosłupa i że będę tak miał już do końca życia. Lekarka się pomyliła. Ból zniknął całkowicie - myślę, że to zasługa SV. SV działa i leczy drobne kontuzje, to na pewno. Istotne pytanie to czy się opłaca za taką cenę. Ja niestety nie zarabiam dużo pieniędzy i drugi raz na taką kurację bym się nie zapisał. Natomiast jeśli ktoś ma troszkę grubszy portfel (niż mój) i wie czego chce - brać śmiało.

Rampage - Super przedtreningówka, bardzo mocna motywacja. Na początku jest takie pierdolnięcie, że aż się nieprzyjemnie robi, za to później można ćwiczyć i ćwiczyć. Niestety nie mogłem po niej spać. Swoją drogą ciekawe co do niej dodają, że pisiorek się tak kurczył na niej :wink:

Colon C vs ColosanEx. Pojawił się kiedyś taki wątek. Spróbowałem ColosanEX ja oraz mój kolega i w naszym wypadku doszliśmy do takich samych wniosków. Colon C mimo, że ma bardziej ubogi skład działa lepiej - jest po nim po prostu lepsze sranie. Amen

To na tyle, jak jeszcze coś mi się przypomni to dopiszę. Obecnie robie sobie okres regeneracyjny tzn ćwiczę rzadziej, oczyszczam organizm (od jakichś 4 mies biorę regularnie sylimarol) i jakoś niedługo zaczynam cyklona. Zakupiłem już nawet sprzęt - Prop (Malay Tiger) oraz wino (Strombafort - Balkan Pharmaceuticals). Założę niedługo odpowiedni wątek w odpowiednim dziale, bo chcę żebyście znowu mi pomogli :razz:

Póki co dzięki za wszystkie rady - pozdrawiam
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Nie Mar 29, 2015 2:53 am     

A dla mojej ciotki po kilku operacjach flakow lepiej dziala colosan ex na siore tez z jelitami nie teges tez ex.optime jebnij probiotyk w chuj lepsze dzialanie jak te blonniki.ale drozej.chlorella now foods tez ok.a z suplami ja na rozjebany bark kark przetrenowany zjadlem chyba10opak joint 1x sv kolagen hansa z 6x i nic nie dalo.lekka poprawa z karkiem jedynie na sv duzo lepiej 1masaz na rehabilitacji dzialal
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10