Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Śro Paź 29, 2014 5:12 pm     

Dobra, wszystko już dotarło więc zaczynamy:

- na razie biorę 2 kaps dziennie (planuje tak tydz albo dwa a pozniej 3 kaps do końca)
- nie biorę póki co żadnej przeddtreningówki (Rampage czeka, myślę, że zaczne za jakieś 3 - 4 tyg)
- po 3 tygodniach dorzuce coś lekkiego na wątrobę np Essentiale Forte

Pózniej DAA i kretke, ale do tego jeszcze dojdziemy.

Czy coś byście zmienili w tym co napisałem (pytam zwłaszcza o jechanie na 2 kapsułkach dziennie, czy to ma sens czy od razu wrzucać 3?). A tak w ogóle to ostatnio zrobiłem sobie pierwszy trening od dawien dawna bez żadnej przedtreningówki - fatalna motywacja, ledwo co dotrwałem do końca...
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Paź 29, 2014 5:29 pm     

Rozumiem, że chodzi o Super Var :smile:
Według mnie od razu co 8 godzin 1 caps. czyli 3 caps. dziennie. nie wiem jak inni myślą ale zamiast esentiale forte dałbym olej z otropestu, ALA, albo LIVER Essence z PEL.

No i powodzenia :smile:
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Paź 29, 2014 6:59 pm     

Essentiale forte jak jest napisane w ultoce rozwala stawy. Przeczytaj sobie dokladnie opis dzialani leku i sie zastanow :grin: ... tu proboje zmusic Cie do myslenia , wierze ze odczytasz :-D
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Paź 29, 2014 7:12 pm     

Właśnie zapomniałem napisać, że E forte suszy stawy !!!
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Śro Paź 29, 2014 7:32 pm     

Essentiale Forte ktoś gdzieś na forum polecił, a w lekopedii nie ma nic o stawach, ale skoro tak piszecie to wybiore coś innego. Wezme ten Ostropest, bo jest tani (wziąłbym tego liver essence z PELa, ale spłukałem się ostatnio).

A propo suplementacji SV. Czy lepiej wg Was jest brać 1 kapsułkę co równe 8 godzin, czy może być mniej więcej co 8 godzin, ale razem z posiłkami. Ze względu na moją pracę byłoby to o 6:15, 13:15 i ok19-20, ale każdą łykałbym w trakcie posiłku. Jest możliwość łykania co równe 8 godzin, ale ostatnią brałbym na pusty przed snem :) Byćmoże śmieszy Was to pytanie, ale zawsze byłem drobiazgowy :)
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Paź 30, 2014 2:29 pm     

Dobrze, że jesteś drobiazgowy :smile: Z suplami tak trzeba. Moim zdaniem może być mniej wiecej co 8 godz. tak jak napisałeś. Ostropest to myślałem o wątrobie i liver esence PEL. Natomiast z działających na stawy jest Join essence. Jednak SV sam w sobie pomoże na stawy, zawsze polecam galaretki :-)
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Paź 31, 2014 11:04 am     

Do SV wystarczy w zupelnosci Cycel Assist Shield, zreszta do innych orali tak samo, a dwa bardzo dobry pordukt prozdrowotny to jest.

Co do Essentiale Forte to ze rozwala stawy jest opisane jasno w opisie dzialania leku na jego ulotce. Ludzie przewaznie tego nie widza, a lekarza sa slepi bo maja placone za to kase :grin:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Pią Lis 07, 2014 8:15 pm     

Siema

Na CASa nie bardzo miałem kasę i kupiłem Sylimarol. I tutaj moje pytanie. Natknąłem się gdzieś, że ten środek osłabia działanie PH. Co o tym sądzicie? A tak w ogóle to czy do SV jest coś tak naprawdę potrzebne na wątrobę czy może sobie odpuścić całkowicie.

A teraz podziele się z Wami pierwszymi spostrzeżeniami. Lece SV już 8 dni. Nie wiem na ile to zasługa PH, na ile Rampage'a, a na ile zwiększania kalorii, ale przytyłem 1,5 kg i po prostu lepiej wyglądam. Zdecydowanie, zauważalnie lepiej (pamiętajcie o mojej niskiej wadze - 80kg). Od jakiegoś tygodnia sram na zielono :wink: i mam wzdęcia, ale zarzuciłem probiotyki na poprawę flory bakteryjnej i już robi się lepiej :mrgreen: Zakupiłem sobie Orange Triad w prochu - ponoć najlepsze witaminy. No i co tu dodać. Na treningach zapierdalam ostro :twisted:

Co do Rampage - nie moge do końca obiektywnie ocenić. Miałem zrobić przerwę od przedtreningówek, bo coraz słabiej mnie kopały, a wyszło tak, że ćwiczyłem tylko 1 raz bez :-P Produkt na pewno działa co najmniej bardzo dobrze. Ogólnie jestem z niego zadowolony. Nie koniecznie dobrze sypiam po nim, ale zawsze tak miałem, po prostu należę do tych wrażliwych :wink: Za pierwszym razem wziąłem pół dawki - trening ok. Wczoraj wziąłem już całą dawkę - trening również ok. Jutro ide na trening na czczo, zobaczymy jak sklepie.

Co do Water Whey - rewelacyjna rozpuszczalność i przede wszystkim rewelacyjny smak (Latte Macschiato). Czasem jak się w nocy przebudzę to opierdolę

To taka mała receznja ode mnie. Pzdr
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Lis 08, 2014 2:18 pm     

do watera na noc dodaj lyzke siemia lnianego/masla orzechowego bez soli i cukru lub lyzke oliwy/lnianbego,zeby zweikszyc dlugosc trawieania

ot najlepsze witaminy?hahahahah dobre

naj jest LIFE ESSENCE PURE ESSENCE LABS do tego dobre OT maja sie jak gowno do twarogu :lol:

ps.essentiale to syf dziala dopiero na watrobe po 3mcach brania to drogie chujstwo,widzialem badanie gdzie po 4tyg brania pogorszylo wynik alat :!:


5 maja trafiłem do szpitala z polekowym uszkodzeniem wątroby (opisywanym w temacie SZPITAL) 12 maja wyszedłem

ASAT 1809 po wyjściu ze szpitala 758
ALAT 4221 po wyjsciu ze szpitala 1760

BADANIA W RAZIE CO W TEMACIE SZPITAL bo nie widzę sensu 2 razy ich wklejać




''14 czerwca (po miesiącu czasu od wyjścia) zrobiłem badania

Przyjmowane środki
ESSENTIALE FORTE 3x2tab
LIV.52 3x2vtab

wynik
ASAT 602
ALAT 1792 :!:

jak widać ASAT spadł o 156
jak widać ALAT wzrósł o 32 :!:

w tym czasie bardzo rygorystyczna dieta wątrobowa''
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lis 08, 2014 10:36 pm     

Napewno sie sprzedawca pomylil i mial Ci dac te witaminy http://www.pureessencelab...min_powder.html

bo chyba nie jest skonczonym debilem myslac inaczej :roll:

Co probiotykow to jedyne dzialajace w polskiej aptece , takiej pospolitej to te :
http://www.aptekagemini.p...0-kapsulek.html

Co do silimarolu to taki srodek kosmetyczny nie zaszkodzi , nie pomoze za bardzo, ale jak masz to jedz. Z innymi skladnikami w pordukcie jego moc sie dopiero ukatywnia . Sam szkoda go brac.
Efekty bede wieksze z czasem. Zobaczysz.


Olek a jak stawy ? nie urwalo i nie bolaly po takiej dlugiej kuracji na esentiale ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Lis 08, 2014 11:21 pm     

to nie moje wyniki tylko goscia na kfd! typ odstawil esse, bo to scierwo i pomogl mu heparegen w 4tyg 3x1tab, a z probio jest jeszcze sanprobi ibs taki sam sklad jak dicoflor ale zamiatacz z pl apteki z probio na powazne stany,najsilniejszy probiotyk swiata

http://www.doz.pl/apteka/...nej_10_saszetek
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lis 08, 2014 11:38 pm     

ja to bym chcial te jak juz cos :

http://www.pureessencelab...ive_health.html :mrgreen:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tgnn

SOGI: 90

świerzak

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 73
  Wysłany: Pon Lis 10, 2014 9:02 am     

Ja używałem Colon C. Jest to po prostu błonnik z dodatkiem probiotyków i fruktooligosacharydów. Zawsze kiedy mam "zastój" biorę go 1 - 2 dni i wszystko wraca do normy. Czasami wystarczy tylko jednorazowe użycie. W moim przypadku produkt sprawdzony i tak właśnie na mnie działa. Teraz też sprawdził się rewelacyjnie tylko potrzebne były 4 dni stosowania żeby wszystko (kolor) wróciło do normy.

Co do OT polecił mi je znajomy z siłowni i powiedział coś takiego. Po pierwsze, że OT w prochu ma inny, lepszy skład niż OT w kapsach. Po drugie, że nie muszę brać pełnej dawki dziennej, wystarczy pół dawki koniecznie rozłożone na kilka razy (znajomy twierdzi, że przyswajalność syntetycznych witamin jest i tak mała i większość z tego pójdzie od razu w kibel, a poza tym mam dobrą dietę a to jest tylko uzupełnienie). Po trzecie powiedział, że OT zawiera kompleks regenerujący stawy więc jest szansa, że pozytywnie wpłynie na moje kolano. A po czwarte wreszcie powiedział, że właśnie to jest już najwyższy poziom jeśli chodzi o witaminy. Znajomy ogólnie uchodzi za niezłego speca w tych tematach a przede wszystkim ma zajebistą formę i dlatego posłuchałem jego rad :smile:

Chciałbym jeszcze poruszyć jeden temat, mianowicie galaretek. Tak się składa, że akurat mam w domu galaretę z mięsem i jem to od kilku dni, ale rozumiem, że chodzi tutaj po prostu o żelatynę? Czy mogą być takie zwykłe galaretki owocowe? I w końcu czy to będzie ważny element dla mojego kolana, bo nie za bardzo lubię to świństwo :???:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lis 10, 2014 2:05 pm     

tgnn napisał/a:
Ja używałem Colon C. Jest to po prostu błonnik z dodatkiem probiotyków i fruktooligosacharydów. Zawsze kiedy mam "zastój" biorę go 1 - 2 dni i wszystko wraca do normy. Czasami wystarczy tylko jednorazowe użycie. W moim przypadku produkt sprawdzony i tak właśnie na mnie działa. Teraz też sprawdził się rewelacyjnie tylko potrzebne były 4 dni stosowania żeby wszystko (kolor) wróciło do normy.

Co do OT polecił mi je znajomy z siłowni i powiedział coś takiego. Po pierwsze, że OT w prochu ma inny, lepszy skład niż OT w kapsach. Po drugie, że nie muszę brać pełnej dawki dziennej, wystarczy pół dawki koniecznie rozłożone na kilka razy (znajomy twierdzi, że przyswajalność syntetycznych witamin jest i tak mała i większość z tego pójdzie od razu w kibel, a poza tym mam dobrą dietę a to jest tylko uzupełnienie). Po trzecie powiedział, że OT zawiera kompleks regenerujący stawy więc jest szansa, że pozytywnie wpłynie na moje kolano. A po czwarte wreszcie powiedział, że właśnie to jest już najwyższy poziom jeśli chodzi o witaminy. Znajomy ogólnie uchodzi za niezłego speca w tych tematach a przede wszystkim ma zajebistą formę i dlatego posłuchałem jego rad :smile:

Chciałbym jeszcze poruszyć jeden temat, mianowicie galaretek. Tak się składa, że akurat mam w domu galaretę z mięsem i jem to od kilku dni, ale rozumiem, że chodzi tutaj po prostu o żelatynę? Czy mogą być takie zwykłe galaretki owocowe? I w końcu czy to będzie ważny element dla mojego kolana, bo nie za bardzo lubię to świństwo :???:


tu nie chodzi o zaden zastoj , tylko odabnie o flore nie tylko w jelicie. Colon c nie jest dobrym rozwiazaniem do non stop stosoawania.

Co do witamin to niech sie ten " spec " douczy jeszcze bo wszystkiego nie wie. Widze ze wie to co ogolnie dostepne na rynku... a to za malo.

Galaretki to zrodlo kolagenu. Teraz jak one sie sprawdza to zalezy od tego jaka zelatyne do srodka nasypali. Nie bral bym tego jako glownego zrodla kolagenu. Traktuj to jako dodatek a nie glowne zrodlo. Pamietaj ze taka kiepdkiej jokosci zelatyn czopuje w srodku jelita i to jest probkem dlatego najlepiej zaopatrz sie w dobry hydrolizat kolagenu jak juz cos.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Lis 11, 2014 12:34 pm     

typ jest kretynem totalnym kurwa w le masz whole food base kurwa niech nie pierdoli kocopolow ot to dno przy le niech wroci do ohp i zacznie edukacje od nowa pajac

od ot masz kurwa nawet aor ortho core lepsze a twoj expert jest kretynem roku

na stawy jebnij jointessence jak chcesz zobaczyc jak robi konkret staf robote

colon c tez chujnia do colosan ex jak juz :!:

jak patrzysz na wyglad to Ci na pw moge podac zawodnikqa z mojej silki wbija tone towaru gotowanego w domu z prochu od chinoli kurwa odkazanego w piekarniku hahahahahah to ma wiedze w chuj widac bo wyglada mega?a nie mysli o metalach ciezkich zawartcyh w syfie od zoltych...

kolega niech poczyta to 100tys razy zje choc 1raz w zyciu kurwa le i zobaczy co mozna nazwac witaminami a co jest chujoza,jak cl cenie ale ot to niewypal to LIFE ESENCE i ONE N ONLY,PEL to przesada,poprosilem ich jeszcze zeby dawke nac zwiekszyli i dodali orkisz jesli to zrobia te witaminy dadza niesmiertelnosc hehehe

http://www.pureessencelab...i_vitamins.html

samo opakowanie szklane to kurwa ewenement widac ze tam ktos mysli...

http://www.aor.ca/product...ced/ortho-core/

pokaz lbowi
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 11