Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 01, 2015 12:39 am     

Tak dokladnie kady uraz jest inny . Jak sie samemy nie potrafi zdjagnozowac czegos to sie pyta lekarza. Proste.
I to tez nie kazdego :roll:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Lut 06, 2015 10:43 am     

666 napisał/a:
Co ty Olektego Kazmierczaka wychwalasz? ile razy byl na pudle na MS ? ile na Europy ? , jakies rekordy Polski ma czy jak kurwa bo nie kojarze ?
Chlopak ma wiedze owszem , tylko nie do konca " okuta " jak potrzeba.
Allchemy dobrze pisze , dodam tez ze sama deka nawadnia komorke stawowa. Zreszta moj hirurg ortopeda tez ma zajebiste pojecie praktyczne i jest jednym z najlepszych lakarzy w Europie.
Olek kwas halurynowy podany doustnie tak na 50% , dostawowo nie ma huja zeby nie zadzialal bo niby jak mnielaby nie dzialac jak jest przy miejscu uszkodzenia. To bylo tago takie przeslanie .
TO twoj znajomu zrbi za kotrkie PCT jak ziola naniegonie zadzialaly lub przegiol pale co jest prawdopobone i wtedy trzeb uzyc Dostinexu zeby pozbyc sie prolaktyny. Inne tanie gowna farmacutyczne sie nie nadaja. Tylko czasami trzeba myslec .

Moze mu CHAOS w glowie zasiales jak tak jak piszesz wypowiedzi ?
ja nie mowie o kwasie doustnie bo nie dzialaw ogole,a osiagniecia jakies tam ma kazmierczAK a alflutop podawal matce nie typom z silki chujni sie bliskim nie daje jor moglby wpasc bo tez slyszal o srodku ma mega opinie u typa na lokiec tenisisty pooglo nawet to musi byc dobre

norprolac na prolaktyne nie jest tani a drozszy jak dostinex rozpiske na odblok pokazalem co pan napisal co 2dni atd neo 50mg i tak 10kap do tego daa pxs i 3opaki mx force i to byla tragedia
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Lut 06, 2015 1:02 pm     

Zdrowie i uroda - Alflutop standaryzowany
donpitbull - Pon Cze 11, 2012 10:08 pm
Temat postu: Alflutop standaryzowany
Działanie Alflutop jest naturalnym lekiem uzyskiwanym z ryb morskich. Reguluje metabolizm tkanki chrząstki.Zawiera glukozaminę która jest niezbędna w procesach odnowy chrząstki.Alfutop wywiera wpływ na ochronę chrząstki opartą na zmniejszaniu aktywności hyaluronidazy i innych enzymów odpowiedzialnych za niszczenie substancji międzykomórkowej.Hamując działalność tych enzymów przyczynia się do unormowania biosyntezy kwasu hialuronowego i kolagenu typu 2.

Stosował ktoś ten preparat. Na zagranicznych forach (na naszych też, ale mało) znalazłem sporo pozytywnych opinii. Ciekaw jestem czy jest wart swojej ceny i czy warto szukać tego, bo w Polsce trudno dostępny z tego co widzę.

JOR5 - Pon Wrz 16, 2013 12:01 am
tez podlapalem temat od Łukasza... swietny srodek, ale bardzo ciezko dostepny

JOR5 - Czw Wrz 19, 2013 12:31 pm
nie bralem tylko o Nim slyszalem... ale znam tych co brali i zapytam przy okazji

JOR5 - Sob Wrz 21, 2013 8:19 pm
deka npp tylko maskuje problemy ze stawami... aflutop je leczy...

to tak jakby zapalila Ci sie kontrolka oleju w samochodzie i bys po prostu odlaczyl kontrolke aby Cie nie wkurzala :)


http://www.gerovitalshop....ials-p-128.html

http://www.roidsupplier.c...products_id=191

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16206607

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15344692

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21584955

chyba cos tam dziala ten zjebany alflutop :570:

to jest mechaniku alflutop :wink:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pią Lut 06, 2015 8:30 pm     

Ok przyjrzę się temu po sezonie jak będzie czas na naprawę organizmu :grin: Dzięki za wyczerpujące info :-)
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lut 12, 2015 10:53 pm     

olek7881 tak zachwalasz , a jakie sam masz z tym doswiadczenia ?

co do Dostinexu to jest w sumie jedyna rzecz ktora jeszcze mozna wziac z chemi na prolaktyne. Czystosc i dzialanie kosztuje swoje.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Sob Lut 14, 2015 9:53 am     

666 jak myślisz można połączyć GENOCIDE z BMF? Kolega 2 m-ce leciał DEVOUR, teraz BMF ( bardziej zadowolony z DEVOUR - bmf według niego działa inaczej trochę). Jedną z opcji jest jak zostanie mu dwa tygodnie do końca BMF dołączyć 3 x 1 kaps. dziennie GENOCIDE plus Creatyl BBN, DAA PXS. Ja mam trochę wątpliwości bo kończę 2 opak. GENOCIDE i to działa na prawdę dobrze. Może powinien zrobić 2-3 tygodnie OFF i wtedy? Z drugiej strony te zioła mogą działać synergicznie, może powinien to przetestować?
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 15, 2015 11:04 pm     

Nie bralem jeszcze rowno na raz 2x razem. Teraz bralem BMF i pod kniec Genocide.
wydaje sie byc sensownym polaczeniem to razem w cobo od samego poczatku. W sumie zaluje ze tak nie zrobilem bo torche mi smalcu weszlo po BMF . nie moglem sie opanowac od jedzenia , a po cyklu bylem to i metabolizm wolniejszy.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Lut 16, 2015 7:17 am     

Genocide na prawdę wycina. Jestem szczupły a jeszcze mi poszło w dół waga i w pasie, co wydawało się niemożliwe. Siła i wytrzymałość w górę. Błąd zrobiłem bo mogłem coś dorzucić typowo na regenerację. Chciałem zobaczyć jak solo działa. Dorzuciłem w trakcie mono BBN, russian bear, ale to mało. Planowałem 3 m-ce ale pojadę 4 opakowania. Kolegę BMF też mocno ruszył z wagą w górę a on chudy i wybiegany. Devour tak mocno nie działał, natomiast lepiej na siłę pomagał.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 16, 2015 11:31 pm     

Dlatego ja nastepnym razem polacze te 2x razem na cale PCT.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
ziemniakman 

SOGI: 8

świerzak

Wiek: 35
Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 8
  Wysłany: Śro Lut 18, 2015 9:53 am     

Mam pytanie, macie coś na"energię"? Jestem od pewnego czasu strasznie zmęczony. To się trochę zamną ciągnie. Kiedyś mogłem spać po 4 h i nic miałe energię na wszystko. Teraz kładę się o 22 i wstaję o 7 i chcę pospać jeszcze. A robię o wiele mniej. Wieć pytanko macie coś na polepszenie (nie wiem jak to nazwać) wydolności ?
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Lut 18, 2015 2:41 pm     

Zbyt mało danych, żeby jednoznacznie odpowiedzieć. O podnoszeniu wydolności i energii pisałem wcześniej. Z suplementów nie pobudzających można polecić AdrenalEssence : http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=593 lub Energy Plus http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=700
Natomiast podniesienie wydolności to jest cały proces - trening, dieta plus suple. Może przetrenowany jesteś? jak organizm domaga się snu to go potrzebuje. 4 godziny snu to bardzo mało. Wyczerpałeś rezerwy :-)
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Lut 18, 2015 9:42 pm     

j.w.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pią Mar 06, 2015 5:41 pm     

666 myślisz, że DHEA pogryzie się z GENOCIDE? Mam z Natrola i z ciekawości chcę sprawdzić. Tylko nie wiem jaką dawkę dać. 25mg czy 50 mg x dzień. GENOCIDE 3 opakowanie idzie i jest ok, ale lepiej się sprawdza jedna dawka 3 kaps. dziennie niż dzielona na 3 x dziennie po 1 kaps. Na noc daje jeszcze Heliotropin.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Mar 19, 2015 2:04 pm     

Napewno sie nie pogryzie , Wal smialo nawet 100mg jezeli nie bedzie konwetowac w zly estrogen.
Co by nie mowiec to dziala. Warlord tez klepie niesamowicie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Mar 19, 2015 5:24 pm     

Ok to spróbuje dołączyć Dhea :-) Warlord chce przetestować między sezonem ( maj - lipiec).
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10