Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Gru 10, 2008 8:52 pm     

Do tej pory nie spotkalem sie tym , nie wiem skad masz takie informacje ze po koksach sa powazne problemy ?
Raczej po piciu alkocholu czy plaleniu tytoniu o tym mozna mowic, nie wspominjac o narkotykach.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 12:16 pm     

poważne problemy w sensie kłopoty z libido, cisnieniem itp
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 12:32 pm     

jeszcze raz spytam skad masz takie informacje?
Z praktyki czy bo w ksiazkach tak pisza i ludzie gadaja ?
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 12:37 pm     

a to nie moga takie problemy wystapic. mam 2 znajomych którzy sa przed 30stka i maja nadcisnienie.a w ich rodizenie to raczeij niewystepowalo wiec genetycznie nie maja. lekarz pytal czy brali sterydy bo zreszta widzial po nich ze nie mali i mowi ze to od tego. w sumie to nie wiem skad takie wiadomosci mam. od zawsze tak ludize gadali. dlatego chyba biora osłonki podczas cyklu na serce, prostate itp
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 12:48 pm     

Nie znam osob ktore mialby problemy z nadcisnieniem po koksach. Znam osoby ktroe maja nadcisnieni i wyszlo im to dzieki koksom ale to sa ich sklonnosci genetyczne i zwizane z trybem zycie czyt. duzy stres !. Dzieki sterydom mogli rozpoczac leczenie nadcisnienia wczesniej a niezeli pozniej i to nie onne to spowodowaly! to nie moja opinia ale lekarza ktory zna sie na rzeczy. Nie siadczy ze akurat te osoby nic nie biora bo sa sordki ktore nie oddzialywuja negatywnie na nadcisnieni w ich przypadkach i z powodzenie sotsuja kuracje sterydowa dalej.
Wiec nie robmy nagonki ze koksy sa ble , tylko patrzmy na to obiektywnie. Wiadomo rzecza jest ze jak ktos na wlasne zyczenie mocno przekracza dawki to nabawi sie efektow ubocznych, ktore u zdrowego organizmy po odstawieniu kuracji ustepuja pozniej co ma sie zuplenie inaczej np przy stosowaniu alkocholu.
Owszem najlepsza rzecza byloby zrobienie sobie badan na ktore koksy dany organizm najlepiej wplywa i na jakie dawki ale watpie zeby to ktos w tym jebanym kraju zrobil. Moze sie myle, ja takiego dojscia nie mam.
A np w najnowszych badaniach w USA dowiedziono ze podawanie testasteronu ogranicza ryzoko wytapienia zawalu serca. To bodajze jest napisane nawet jakim numerze magazynu MD.
Wiec to co ludzie gadaja i jebnieci lekarze to pozaostawiam bez komentarza. Rzecz jasna to co napisalem to sa oglone informacje i trzeba wiedziec co i jak zastosowac bo przedwakowac mozna praktycznie wszystko tak ogolnie rzecz biorac.
a znam tez pare osob ktore biora od ponad 40 lat !! i maja sie switnie i ich rowniesnicy moga im tylko pozazdroscic zdrowia w ich wieku!
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 1:07 pm     

i jeszcze cos Ci powiem , z lekarzami jest jak z ksiegowymi. Szukasz dobrego ksiegowego i pytasz go sie ile jest 2+2, 10ciu powie Ci ze to 4 a znajdziesz takiego kttory powie .." a ile ma byc" i to jest dobry ksiegowy.
Tylko nie odbieraj tego doslownie to jest tylko przenosnia / analogia ksiegowego do lekarza.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 2:13 pm     

he nie no spoko umiem skumac przenosnie. nie odbieraj mnie ze uwazam ze sterydy sa bee i ze niszcza organizm i ze nie powinno sie ich stoswac. bo jestem jak najbardziej zwolennikiem koksu (stety badz niestety heh). a pytam ciebie bo wiem ze obracasz sie w takich kregach osób ktore od lata biora i twoja wiedza jest poparta praktczynymi obserwacjami. mozesz zajrzec do dzialu sterydy w temat o boldzie? bo pytalem tam o bolda pewnego. luknij i odp jak mozesz
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 3:39 pm     

media: gazety, telewizja, internet itd. są przesączone antydopingowymi "reklamami", przez co większość ludzi tak myśli... wszędzie się czyta o skutkach ubocznych sterydów, że sterydy to śmierć itd.

wymienia się przypadki kulturystów, siłaczy którzy to niby zmarli z powodu stosowania dopingu... ale jak ostatnio sprawdzałem to prawie u wszystkich powodem był jakiś inny czynnik a nie sam koks... (przedawkowanie heroiny, tętniak, stosowanie diuretyków, wada genetyczna serca itp. )

sprawa dosyć kontrowersyjna...

fajnie że 666 dzielisz się swoją wiedzą z nami i to przede wszystkim tą praktyczną...
bo szkodliwość a raczej nie szkodliwość sterydów wydaję się być takim tematem tabu - wymienia się wpierw masę negatywnych działań saa że już później człowiek nawet nie chce znać zalet - i reasumując wychodzi potem że szkoda zdrowia na saa... - ale czy koniecznie tak jest :?: wychodzi na to że nie do końca... - czy jesteśmy manipulowani ?
:D

ale tak jak mówicie, wszystko z głową i rozsądkiem
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 3:50 pm     

Wiadomo ze jak ktos walnie sobie 100 omnadrenow na raz to sie moze przekrecic! , ale nie na tym to polega. Znam goscia ktory strzelil sobie 6sz na raz omy i normalnie nic mu nie bylo poza mega retencja wody.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 6:15 pm     

no wlasnie. zauwzyliscie ze nie bylo ostatnio w strongmenach jessego marunde. to ten amerykanin co tam niezle dawal rade w starciu z pudzianem. ja wlasnie sie zaciekawielm ze go nie ma i patrze na necie a tu podbno koles wykitowal podczas treningu na zawal czy cos. juz nie pamietam.tez to takie dziwne bo lat mial cos kolo 30 chyba
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 6:46 pm     

tomczer17 napisał/a:
no wlasnie. zauwzyliscie ze nie bylo ostatnio w strongmenach jessego marunde. to ten amerykanin co tam niezle dawal rade w starciu z pudzianem. ja wlasnie sie zaciekawielm ze go nie ma i patrze na necie a tu podbno koles wykitowal podczas treningu na zawal czy cos. juz nie pamietam.tez to takie dziwne bo lat mial cos kolo 30 chyba


o w morde :shock:

choc jak slysze ze osoby 18-25 letnie tez maja to az tak sie nie dziwie..
 
 
   
czorcia7

SOGI: 6492

profesjonalista
Trener osobisty


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 558
Skąd: Chełmno
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 7:00 pm     

Oprocz koksu (ktory moze po czesci sie przylozyl do jego smierci)
Mial wade genetyczna serca...

8)
 
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 7:25 pm     

czorcia skad masz ta informacje?
 
 
   
czorcia7

SOGI: 6492

profesjonalista
Trener osobisty


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 558
Skąd: Chełmno
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 8:15 pm     

Poczytaj fora interentowe - dzialy strongman
;)
 
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 9:33 pm     

tak miał wadę genetyczną serca... nawet na wikipedii to pisze...
pozatym przypuszczam że walił potężne dawki koksu, nie takie dla zwykłego śmiertelnika... miał ambicje, chciał dorównać największym - pudzianowi, chciał być najsilniejszym gościem na świecie... szkoda chłopa ;/
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12