Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 11:21 am     

no przeicerz napisales Jedwabne ze bylo polska zbrodnia , co jest gowno prawda a to wlansie naklamal o tym Gorss , to jak ksizki czytasz to pewnie jego mogles czytac, no skoro nie czytales to moze inny frajer powolal sie na niego tezy skokro twierdzisz tak o jedwabnym.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 11:50 am     

Na Jedwabne powołał się"frajer" który bronił Polaków ale zaznaczył że tego mordu dokonał margines społeczny za przyzwoleniem ss,tak jak na Litwie i innych krajach Bałtyckich.Gross wyolbrzymił ilość zabitych i nie napisał o przekroju inteligencji Polaków to wyrządzających.

666 napisał/a:
Youtuba tez nie ogldasz ?


A to jakiś wyznacznik prawdy?
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 12:46 pm     

Litwin wyjaśnijmy sobie coś ostatecznie. Gramy w innych ligach. Ty grasz w podwórkowej a ja co najmniej w 1 lidze więc dyskusja między nami do niczego nie doprawdzi co wielokrotnie podkreślałem. Mi czytanie twoich postów nic nie daje bo piszesz brednie i banialuki jak np w temacie ukrainy, olimpu, magnezu, KS. Widocznie w realu nie ma kto ciebie słuchać i na siłe wciskasz to tutaj. Przeczytałem ( przebrnąłem przez większość) twoich postów. Masz metodę szukania argumentów do atakowania innych ale nie szukania argumentów do konstruktywnej dyskusji. Nie widziałem, żebyś komuś przyznał racje, albo odpuścił. Skoro nie dopuszczasz mocniejszych argumentów to dyskutuj na swoim podwórku albo sam ze sobą. Moim zdaniem masz poważne problemy mentalne, bo w całym moim życiu nikt mi nie wygarnął, że jestem ograniczony a cos tam w życiu osiągnąłem w wielu dziedzinach.
1. Grossa przywołałem jako komentarz do materiału z you tube o jedwabnym Leszka Żebrowskiego, dletego nie wiem po co się wciąłeś. W ogóle ciebie to nie dotyczyło.
2. You tube ma sporo fajmych materiałów z konferencji naukowych, spotkań itp więc jest istotnym źródłem wiedzy ( dużo też materiałów treningowych - za starych lat byłoby to tylko marzeniem)
3. Nie brałem ciebie pod uwagę w dyskusji, wklejając linki, wiec wyskoczyłeś z obelgami jak filip z konopi
4. No i zauważyłem, że biorąc udział w dyskusji w ogóle nie zapoznajesz się z materiałami ( czy to artykuły, czy właśnie you tube) - tak było przy twoich wypowiedziach na temat KS. Jak możesz się wypowiadać nie mając wiedzy? Do czego się odnosisz? Z czego wynika twoja "wiedza"? z czego sie bierze? W takiej dyskusji musisz mieć odniesienie do źródeł ale możesz tego nie wiedzieć moze, to ciebie nawet tłumaczyć....
5. Swoją droga gadasz jakbyś się naoglądał tvn czy innych stacji więc 666 naprawde mógł pomyśleć, że te tv ci wyprały mózg - ale pytanie jeśli nie tv to co? dziwne ale stawiam na problemy mentalne i jakąś frustracje życiową
6. Bierz odpowiedzialność za WSZYSTKO co piszesz i nie wybieraj sobie argumentów wyrwanych z kontekstu do ataku - moja propozycja żebyśmy omijali swoje posty nadal aktualna
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 12:56 pm     

Litwin81 napisał/a:
Na Jedwabne powołał się"frajer" który bronił Polaków ale zaznaczył że tego mordu dokonał margines społeczny za przyzwoleniem ss,tak jak na Litwie i innych krajach Bałtyckich.Gross wyolbrzymił ilość zabitych i nie napisał o przekroju inteligencji Polaków to wyrządzających.

666 napisał/a:
Youtuba tez nie ogldasz ?


A to jakiś wyznacznik prawdy?



Litwin glupi jestes ? czy z glupim na lby sie zamieniles ?

po tym co napisales tylko takie pytanie mi do lgowy przychodzi ....
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 12:58 pm     

On jest starsznie uparty nawet jak nie ma racji. Swoją drogą materiały tych zbrodni są wstrząsające a haniebne jest to, że takiej historii prawdziwej nie uczy się w szkołach tylko trzeba samemu szukać
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 1:00 pm     

Wiem, że łąmie regulami :smile:
Staram się z dzieciakami jeździć po muzeach i ostatnio zaskoczył mnie Szymbark ( ten dom do góry nogami). Tam jest wyjątkowe muzeum, miejsce pamięci sybiraków. Jakby ktoś był w pobliżu polecam
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 1:01 pm     

Tak masz racje dlatego wlasnie super zrodlem wiedzy sa konfernecje i wystapienia nauke historykow czy innych myslacych ludzi a one wlasnie sa na Youtubie.
No coz a chlopak ... sam nie wiem , napisalem pytanie wyzej do niego bo to mi sie do glowy nasuwa po tym co pisze.
Tylko przykro to stiwerdzic ale tak organizczona umyslowo jest znacza czesc polskiego spoleczenstwa i mamy to co mamy w panstwie Polska.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 2:02 pm     

666 napisał/a:
Litwin81 napisał/a:
Na Jedwabne powołał się"frajer" który bronił Polaków ale zaznaczył że tego mordu dokonał margines społeczny za przyzwoleniem ss,tak jak na Litwie i innych krajach Bałtyckich.Gross wyolbrzymił ilość zabitych i nie napisał o przekroju inteligencji Polaków to wyrządzających.

666 napisał/a:
Youtuba tez nie ogldasz ?


A to jakiś wyznacznik prawdy?



Litwin glupi jestes ? czy z glupim na lby sie zamieniles ?

po tym co napisales tylko takie pytanie mi do lgowy przychodzi ....


Nadal czekam na te tytuły książek,z których czerpałeś wiedzę,a mi kazałeś przeczytać.Natomiast jeżeli pochodzi ona tylko z filmików na YT to możesz przybić pionę mechanikowi,który wyjechał z Grossem,mimo iż nikt o nim nie wspominał.Jeżeli wy jesteście tą oświeconą częścią to ja wolę być ciemnotą wg. was.W każdej chwili jestem w stanie podać tytuły książek,które mówią iż w Jewabnem zabiła Żydów Polska ciemnota(margines społeczny) za przyzwoleniem ss.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 2:09 pm     

Litwin81 napisał/a:
666 napisał/a:
Litwin81 napisał/a:
Na Jedwabne powołał się"frajer" który bronił Polaków ale zaznaczył że tego mordu dokonał margines społeczny za przyzwoleniem ss,tak jak na Litwie i innych krajach Bałtyckich.Gross wyolbrzymił ilość zabitych i nie napisał o przekroju inteligencji Polaków to wyrządzających.

666 napisał/a:
Youtuba tez nie ogldasz ?


A to jakiś wyznacznik prawdy?



Litwin glupi jestes ? czy z glupim na lby sie zamieniles ?

po tym co napisales tylko takie pytanie mi do lgowy przychodzi ....


Nadal czekam na te tytuły książek,z których czerpałeś wiedzę,a mi kazałeś przeczytać.Natomiast jeżeli pochodzi ona tylko z filmików na YT to możesz przybić pionę mechanikowi,który wyjechał z Grossem,mimo iż nikt o nim nie wspominał.Jeżeli wy jesteście tą oświeconą częścią to ja wolę być ciemnotą wg. was.W każdej chwili jestem w stanie podać tytuły książek,które mówią iż w Jewabnem zabiła Żydów Polska ciemnota(margines społeczny) za przyzwoleniem ss.


widziels to :

http://www.youtube.com/watch?v=7HCa9cuIHvk

jak nie to zobacz i przestan pisac brednie i byc tempym bawolem.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Mar 19, 2014 2:26 pm     

Ty mi przestań wklejać linki do YT,kazałeś mi się do edukować bo złe książki czytam,więc czekam na te tytuły.Ja w przeciwieństwie do was,wklejam link do książki i opis,o którym pisze o początku:

http://wpolityce.pl/wydar...dni-w-jedwabnem
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Mar 20, 2014 8:55 am     

Po raz kolejny się komprompitujesz. Piszesz od początku a link wklejasz na końcu. NIe powinno być odwrotnie? Dobre. Faktycznie się pogubiłeś. Może czytasz tylko swoje posty? No i potwierdza sie tylko, że nie korzystasz z linków do you tube i materiałów źródłowych ( ale to cały czas zbywasz milczeniem) to nie masz podstaw, że by sensownie się wypowiadać na temat bo gubisz się i piszesz brednie nie na temat. Mieliśmy się rozumiem od samego początku domyślać jakie ksiązki wielce oświecony litwin czytał? no bo tv nie . you tube nie ale wiedze masz chyba naddaną od jakiegoś bóstwa? Co ty chcesz komu udowodnić? jak pisałem wcześniej jest analogia z twoimi wpisami na temat olimpu i KS. Czy tego chcesz czy nie ma to duży związek. Ale wiem jestem OGRANICZONY....nadal stosujesz metodę wybiórczego przedstawiania opini innych( oczywiście argumenty szukane do ataku). Nie dziw się wtedy, że spotykasz się z taką reakcją. Nadal uważam, że dyskusja z tobą jest bezcelowa bo i tak masz klapy na oczach
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Mar 20, 2014 9:02 am     

http://www.youtube.com/watch?v=7xG_Qdq8vvk

LITWIN NIE MUSISZ OGLĄDAĆ liniki są dla wszystkich - nigdy ciebie nie miałem na myśli wklejając je
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Mar 20, 2014 9:03 am     

http://www.youtube.com/watch?v=iwl6S-D1t50

Wiem litwin jestem ograniczony i łamie regulamin
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Mar 20, 2014 9:04 am     

Jakbyś przeczytał tekst ze źródła to byś skumał(tak nawet ty) i przestałbyś pisać o jakiś bzdurach typu gdzie w tekście powinien być link,typowy przykład Polaka Cebulaka.

Mechanik napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=iwl6S-D1t50

Wiem litwin jestem ograniczony i łamie regulamin


Luz, w końcu jakoś musisz nabić posty.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Czw Mar 20, 2014 9:10 am     

A jednak problemy mentalne i frustracja. Coraz bardziej bawi mnie twoja głupota. Wiesz na codzień nie spotykam takich osobników jak ty, więc ciekawość socjologiczna jednak mocniejsza. Odpowiedz na pytanie.
najpierw pisałeś o ksiązkach a na sam koniec podałeś o jaką chodzi? Proste TAK lub NIE

Ale mature chociaż masz?
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10