Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Lut 15, 2014 9:54 am     

to ja proponuję REDUKCJĘ na clen + ECA, ale oczywiście zaraz będzie wpis, że to nie działa i niech kupi V10 lokurvaa
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Sob Lut 15, 2014 11:37 am     

SpAiro_ napisał/a:
to ja proponuję REDUKCJĘ na clen + ECA, ale oczywiście zaraz będzie wpis, że to nie działa i niech kupi V10 lokurvaa


clen i eca razem? czy jakieś odstepy ze 2 tyg eca 2 tyg clen?
combo napewno zajebiste.

a co do goscia to lepiej niech o diete zadba bo 30% bf to juz otylosc jest.
bialko 200-250g (na saa troche mozna zwiekszyc) wegle malutko w dt troche wiecej dac bo wiadomo wiecej wysilku jest, tluszcze srednio i co tydzien obcinac.

i zapierdalac na treningach. nie robic izolacji przy takim poziomie tylko wolne ciezary i duzo ruchow zlozonych + kompleksy sztangowe. codziennie jakis ruch zeby byl.
nie bac sie jakis z chuja wzietych katabolizmow tylko zapierdalac.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Lut 15, 2014 11:40 am     

Clen 2 tygodnie, ECA 2 tygodnie i powtórka
 
 
       
dzapsik1983 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 41
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 17
  Wysłany: Nie Lut 16, 2014 1:29 pm     

No to nieźle pierw mi doradzasz epi i tankera później piszesz że mam 31 lat i wiem co robie uważam że jako oosoba doświadczona powinieneś doradzić a Ty piszesz że nie bedziesz mnie pouczać nast. kwestia to napisalem że proszę o poradę i ewentualnie jakąś inną propozycję. Czyli co teraz jak zakupiłem Tankera i Epi i Cycle Assist to co jestem kase w plecy tym bardziej że biore już Tankera trzeci dzień to co przerwać i przejść na clen?? Dieta oki jak najbardziej niskie węgle. Napiscie co mam robić?? Czemu nie PH??
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Lut 16, 2014 4:40 pm     

dzapsik1983 napisał/a:
No to nieźle pierw mi doradzasz epi i tankera później piszesz że mam 31 lat i wiem co robie uważam że jako oosoba doświadczona powinieneś doradzić a Ty piszesz że nie bedziesz mnie pouczać nast. kwestia to napisalem że proszę o poradę i ewentualnie jakąś inną propozycję. Czyli co teraz jak zakupiłem Tankera i Epi i Cycle Assist to co jestem kase w plecy tym bardziej że biore już Tankera trzeci dzień to co przerwać i przejść na clen?? Dieta oki jak najbardziej niskie węgle. Napiscie co mam robić?? Czemu nie PH??

chyba jestes nie powazny w tym momenie??//to sa twoje slowa"Tj mój drug cykl na PH co myślicie o połączeni x - massa z Epityną lub Tankera z Epityną
Cel mój to zrzucenie fatu czysty mięsień żeby powycinało " CZY TO JEST PYTANIE O SRODKI CZY PYTANIE O POLACZENIE I ILE CZEGO BRAC????BO MIOM ZDANIEM PYTANIE O ROZPISKE I O TO CZY MOZNA TE SRODKI POLACZYC WIEC NIE PISZ ZE JA CI COS PROPONUJE TYLKO ZOBACZ CO SAM NAPISALES W POSCIE co do pouczania to myslalem poprostu ze wiesz co to sa ph i saa dlatego i nie chcialem ci wykladac tego jakie sa to sroidki i jak dzialaja na zrowie i rozwoj miesni to po pierwsze Jeseli chcesz palic tylko tluszcz to wez sobie przerwij i jedz sam clen z eca ale miesni na tym nie zbudujesz a jezeli chcesz trzymac diete i zbudowac kilka kilo miesni , spalic kilka kilo fatu to zostan przy tym co masz i przestan kombinowac .Nie bede z toba rozmawial jak z dizeciakiem 18 letnim bo jestes juz doroslym facetam a jezeli kompletnie nie masz pojecia co to doping to trzeba bylo zapytac a nie teraz masz jakies pretensje bo z tego co piszesz nie znasz chyba ronicy miedzy clenbuterolem a epi czy tankerem....clenbuterol nie ma nic wspolnego z rozwojem miesni tylko zwieksza termogeneze jak juz bardzo chcesz go brac to powinienes dodac go do ph a nie odstawiac i brac go solo ale ja na na twoim miejscu za clen bym sie nie chwytal co innego to eca.jak bedziesz trzymal diete i trenowal ciezko robil aeroby to osiagniesz swoj cel bez clenbuterolu mozesz dodac saplacz tak jak chlopaki pisza wyzej z eca . a clen zostaw sobie na pozniejszy czas jak nabierzesz doswiadczenia i bedziesz pewny ze twoje zdrowie ci na to pozwala...JEDNI SIE BOJA PH I WLA SAA INNI UWAZAJA ZE TO TYO SAMO I NIE PRZEJMUJA SIE OPINIAMI ZE NIEWALKOWANE PH SA CZYMS GORSZYM OTO ODPOWIEDZ NA TWOJE PYTANIE ORAL TO ORAL I NIE WAZNE CVZY PH CZY SAA TAKIE JEST MOJE ZDANIE...
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
dzapsik1983 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 41
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 17
  Wysłany: Nie Lut 16, 2014 5:34 pm     

Ale ja nie mam zamiaru kombinować mam zamiar zostać palić fat i zzrobić mięśnie i tyle. Swoje zdanie na temat czy PH czy SAA też mam zapytalem tylko czemu nie PH bo moze cos innego jest lepsze ale nie wazne a jaki spalacz polecasz?? Co do dietki to ucinam wegle na maksa jem tylko platki na sniadanie i po treningu moze tak byc???
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Lut 16, 2014 6:20 pm     

Tak naprawde dieta jest sprawa indywidualna i mozemy dobie zgadywac co jest dla ciebie najlepsze nie znajac Cie i twojej przemiany materii ale jezeli jestes pewien ze wegle nie sa dla ciebie tz ze przez nie lapiesz fat zgadzam sie ze zmniejszeniem do minimu ale nie do calkowitej eliminacji ewntualnie mozesz zrobic cos takiego ze jeden tydzin wywalasz wegle zastepujac je tlusczami drugi tydzien zmniejszasz tluscze na kozysc sredniej ilosci wegli ,mozna tak samo robic dniami czyli 3 dni na tlusczach dwa dni ze srednia iloscia wegli tylko musisz pamietac o aeorabach i interwalach i byc konsekwentny w tym co robisz nie oszukujac w trakcie diety i na terningach bo samo ph za ciebie roboty nie zriobi..bialko w kazdym posilku na poziomie 40-45 gramow .spalaczy masz na rynku duzo chociaz z eca to jest dzisiaj krucho i latwo o walek Mozna zrobic samemu eca kupic efke kofe i aspiryne i masz pewne eca:) z innych spalaczy bez eca ale z t2 polecam lipo rush lub Hyperline FX z t2 i sulbutiamina ....innych nowych z pittbulla jeszcze nie stosowalem wiec sie nie wypowiadam..
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 16, 2014 8:47 pm     

dzapsik1983 napisał/a:
No to nieźle pierw mi doradzasz epi i tankera później piszesz że mam 31 lat i wiem co robie uważam że jako oosoba doświadczona powinieneś doradzić a Ty piszesz że nie bedziesz mnie pouczać nast. kwestia to napisalem że proszę o poradę i ewentualnie jakąś inną propozycję. Czyli co teraz jak zakupiłem Tankera i Epi i Cycle Assist to co jestem kase w plecy tym bardziej że biore już Tankera trzeci dzień to co przerwać i przejść na clen?? Dieta oki jak najbardziej niskie węgle. Napiscie co mam robić?? Czemu nie PH??


Zrobiles dobrze , wez cykl jak napisalem. Dobrze przy tym jedz . Pamietaj pozniej o podtrzymaniu cyklu po epi jeszcze.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 16, 2014 8:50 pm     

SpAiro_ napisał/a:
Clen 2 tygodnie, ECA 2 tygodnie i powtórka


to niehc odrau wezmie t3 do kompletu a co i amfe do nocha bo po co tak sie rozdrabniac.

Pomysl , clen gowno daje , bralem wiem , ECA to zwykle cpanie .

Przy takiej kombinacji chlopak popali miesnie w pizdu , efektem pozniejszym po odstawieniu takie z huja wzietych spalaczy bedzie ulanie sie woda i sadlem jeszcze wiecej niz przed "cyklem" bo tego cyklem nazwac nie mozna..
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 16, 2014 9:39 pm     

SpAiro_ napisał/a:
Kolesiowi koło 30% bf proponujecie prohormonki ? lokurvaa


no a co w tym nie tak?

...wiem prohromonki wedlug mas sa bleee bo lokalny diler ich nie ma od cala przyczyna :lol:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
dzapsik1983 

SOGI: 6

świerzak

Wiek: 41
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 17
  Wysłany: Pon Lut 17, 2014 11:14 am     

666 czym mam podtrzymać cykl ??
Zdaje sobie sprawę że jedzenie to 70% sukcesu samo PH nie zrobi za mnie roboty dorzuciłem sobie Yoszke i myśle nad jakimś spalaczem.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 17, 2014 11:42 am     

kluczowy skladnik duezj ilosci spalaczy to wlasnie Youha. Ja sobie zdjae sprawe ze dla wielu osob maoogranitetych spalacz dziala jak sie nacpasz. Przyklad jeden z wielu akurat realny : kiedys moj u mojego znajomego w sklepie przyszedl klient ktory wczeniej kupowal v10 . Znajomy sie pyta i jak poszlo , ten mowi ze stracil w pasie spadla waga , ale spalacz nie dzialal , on sie pyta jak nie dziala , no nie dzialal , to mu dal GetFN , pozniej mi powtarzal - tego nie wiedzialem - ze byl ten sam gosc tak samo sie go pyta jak spalacz ( tylko GetFN to akurat wypierdalacz przedtreningowy tylko) a ten mu mowi no w pasie troche przyszlo waga bez zmian sila spadla ale spalacz dobry bo byl dobrze wyjebany.
Tak jak ten kleint mysli wiekszosci ludzi.
Po cyklu na Tankerze dodaj sobie do tego Epi jeszcze BlueGena i Manace i crethyl ester lub nitrate APS. Poprostu ta wersja Tankera ktora masz jest podrasowana niz inne wersje estre 4, kotry byly na rynku , przez co spadki sa duzo wieksze . Spadki po cyk;u trzeba maxymalnie ograniczyc.
Zamiast typowego spalacza mozesz sobie dorzucic T2 z Leszka po Tankerze tez. Pamiataj zeby wlasnie zrobic podklad z Epi pod koniec i po Tankerze , to tez zrobil adna robote. Dlateogo o tym pisalem wczenisej.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Andrzej300

SOGI: 86

świerzak

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 44
  Wysłany: Pon Lut 17, 2014 9:12 pm     

sally weź
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 17, 2014 10:32 pm     

podobny efekt do cleny . Z tym ze moze salbutamol dzialal antykatabolicznie tylko nie szlo wytrzymac dawe bo moza sie przekrecic na nadcisnienie na tym.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Andrzej300

SOGI: 86

świerzak

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 44
  Wysłany: Pon Lut 17, 2014 10:35 pm     

plus potas i jest dobrze:p

Tak tylko ph i spalacze

tak dobrze wiemy, że eca, sally itp nic nie przeskoczy
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11