Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Nie Lut 02, 2014 8:28 am   purple wraath vs pysko vs bcaa  

Siema. Potrzebuję czegoś dobrego podczas intensywnych treningow. czesto jest tak gdy lacze np klate i barki na klate mam moc, ale potem ona spada i trening barkow jest sredni - nie mam sil i checi.
kiedys jak mialem purple wraath pilem 1-2 miarki podczas treningu i bylo bardzo dobrze. kiedys dawalem 3-5 nawet dalem to mozna bylo trenowac i trenowac.

a jak ta sprawa wyglada z purple pysko i bcaa podczas treningu? myslalem albo nad 2 miarkami pysko podczas treningu. Czy da ten podobny efekt albo i lepszy jak PW?

czy moze 10-15g bcaa zalatwi robote?
_________________
Train like a champion today
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Nie Lut 02, 2014 8:36 am     

zalezy kto co lubi u mnie lepiej psyko chwala jak pw,dla fajterow pw naj supel,wychwalaja w niebiosa.a taka dawka bcaa na stowe da rade
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Lut 02, 2014 9:41 am     

VSOP skoro znasz sklad purple wraath to przeryj sklep i poszukaj cos o podobnym skladzie i sprobuj .Mysle ze ten withe flod ma ciekawy sklad na koncentracje i zmeczenie .Ja bcaa nie uzywam tylko sama leucyne co nie znaczy ze bcaa sa gorsze ale roznicy wiekszej nie czuje.Z sila nie mam problemow w trakcie ale jak odchodza checi i psycha siada biore czajnik zaparzam mocna czarna pije i za 5 minut moge robic salta hehe
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Nie Lut 02, 2014 10:29 am     

Wole PW niz PS z uwagi na beta alanine. White Flood na mnie akurat działa krótko ( ma kofeine nie ma węgli), ale to indywidualna sprawa. Częściej stosuje ostatnio Endurance fuel twinlab. Wegle 4:1 do białka i ma beta alanine. Stosuje tylko w trakcie. Każdy ma jednak inne potrzeby i tolerancje.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Nie Lut 02, 2014 12:11 pm     

brałem purple psyko i jak najbardziej polecam, tak przy okazji miał ktoś jazdy po white blood2?
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Nie Lut 02, 2014 1:40 pm     

samson napisał/a:
VSOP skoro znasz sklad purple wraath to przeryj sklep i poszukaj cos o podobnym skladzie i sprobuj .Mysle ze ten withe flod ma ciekawy sklad na koncentracje i zmeczenie .Ja bcaa nie uzywam tylko sama leucyne co nie znaczy ze bcaa sa gorsze ale roznicy wiekszej nie czuje.Z sila nie mam problemow w trakcie ale jak odchodza checi i psycha siada biore czajnik zaparzam mocna czarna pije i za 5 minut moge robic salta hehe


ja sie sklaniam jednak do kupna purple pysko. zobacz sklad http://pitbullshop.us/_va...upp%20facts.jpg znakomity. jak bede dawal 2 miarki podczas treningu to bedzie 8g czystego hydrolizatu nie takiego jak w markach innych firm ze 2kg kosztuje 200zl :D 5g leucyny + cytrulina i norwalina i poza tym to controlled labs czolowa firma supli :)

pamietam wlasnie jak Rashes i Sikora chwalili pysko w testach swoich. dali mu najwyzsze noty wiec tym bardziej stestuje.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Lut 02, 2014 2:15 pm     

VSOP napisał/a:
samson napisał/a:
VSOP skoro znasz sklad purple wraath to przeryj sklep i poszukaj cos o podobnym skladzie i sprobuj .Mysle ze ten withe flod ma ciekawy sklad na koncentracje i zmeczenie .Ja bcaa nie uzywam tylko sama leucyne co nie znaczy ze bcaa sa gorsze ale roznicy wiekszej nie czuje.Z sila nie mam problemow w trakcie ale jak odchodza checi i psycha siada biore czajnik zaparzam mocna czarna pije i za 5 minut moge robic salta hehe


ja sie sklaniam jednak do kupna purple pysko. zobacz sklad http://pitbullshop.us/_va...upp%20facts.jpg znakomity. jak bede dawal 2 miarki podczas treningu to bedzie 8g czystego hydrolizatu nie takiego jak w markach innych firm ze 2kg kosztuje 200zl :D 5g leucyny + cytrulina i norwalina i poza tym to controlled labs czolowa firma supli :)

pamietam wlasnie jak Rashes i Sikora chwalili pysko w testach swoich. dali mu najwyzsze noty wiec tym bardziej stestuje.

no i gitara :)) .jak chwala go osoby co uzywaly to nie ma co sie zastanawiac tylko probowac:))
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 03, 2014 4:14 pm     

mozna tez puerple psyko + XS stack podczas. Wyjebiste polaczenie , polecam , lub tez Twinalb Endurace + XS Stack.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Wto Lut 04, 2014 4:48 pm     

666 napisał/a:
mozna tez puerple psyko + XS stack podczas. Wyjebiste polaczenie , polecam , lub tez Twinalb Endurace + XS Stack.


brzmi zajebiscie :twisted: będę miał to na uwadzę :)
_________________
Train like a champion today
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 04, 2014 10:46 pm     

Sam XS stack przed trenigiem sie huja nadaje, ale w trenigu ... kurwa w szoku bylem jak zoczlem go uzywac , a pozniej zacozlem go laczyc jak wyzej napisalem. Rewelacja.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Śro Lut 05, 2014 4:48 pm     

666 napisał/a:
Sam XS stack przed trenigiem sie huja nadaje, ale w trenigu ... kurwa w szoku bylem jak zoczlem go uzywac , a pozniej zacozlem go laczyc jak wyzej napisalem. Rewelacja.


To rewelka w takim razie. Jak wpadnie troche grosza to wyprobuje to polaczenie :)
A jaka dawke brales xs stacka i purple pysko? Tzn ile miarek kazdego :)
_________________
Train like a champion today
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lut 06, 2014 12:28 am     

po 1x , nie przeginam bo po trenigu tez musze byc glodny i czuc ze jak pije gainera to stawia mnie na nogi. W zuplenosci wystarczalo.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Czw Lut 06, 2014 6:48 am     

Ja generalnie ostatnio zacząłem w ten sposób stosować tego typu środki że popijam właśnie podczas treningu i o niebo lepsze są.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lut 06, 2014 11:54 am     

tylko widzisz probowalem ine stacki przedtrenigowe ladowac srodeku i efekt gowniany. XS Stack poprostu jest pomylony w przeznaczeniu i o to mi chodzi.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10