Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 2:03 pm     

metro napisał/a:
666 napisał/a:
ale o jakim podpierdoleniu tu sie mowi :grin: , jak gosc jest w aucie otwierzasz dzrzwi , jedna reka trzyamsz goscia druga wyciagsz mu kluczyki i wyrzucasz od tak w pole. Dzwoni sie pozniej na Policje zglasza ze wydawalo Ci sie ze gosc byl pijany i zaregowales zeby nie doszlo do wypadku . Przecierz nie masz alkomatu w 100% i tu nie ma tu czynu zagrozonego , nie ukradles , bo niby jak , nie posiada sie rzeczy i prawidlowa postawa obywatelska . Metro w czym wiec problem ?
Mialem taka sytuacje to wiem i wlasnie w Polsce . Tylko ze gosc akurat zawadzil auto i chcial odjechac. Niestety na aucie nie bylo zadnych uzkodzen ale i tak dostalem pochwale :smile:

Pozatym Litwin wykrecenie wentyli nie jest zadnym uszkodzeniem pojazdu ani zadna kradzieza. Mysl. Ludzie wlasnie nie mysla. Prawo polskie nie przewiduje kar za to ze ktos bedzie musial pompowac kola.


Tylko będzie gorzej jak gość sam wezwie Policję i przytrzyma klienta który wyrzucił kluczyki. I co wtedy? Do tego dochodzi zarzut naruszenia nietykalności a jak facio będzie cwany i nie będzie świadków albo będzie miał swoich to zajebie łbem o drzwi, porządnie zarysuje czoło i koleżka ma przejebane więc z takimi manewrami radzę ostrożnie...



No pewnie ze tak moze zrobi tylko dlatego nalezy np nagrac cale zajscie zeby nie bylo. To manewr nie jest dla wszystkich pierwszych lepszych , to tylko przyakld jeden z wielu.

Chodzi mi glownie o to zeby nie chodzic i donosic na kogos bo to nie etyczne w zadnej sytuacji.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 2:07 pm     

Litwin81 napisał/a:
Uszkodzenie to miał być ten sok wlany,natomiast wentyle jakby mnie ktoś widział to może być chuligaństwo.Jak mój dzielnicowy mnie wzywa bo ktoś dał donos ze mu grożę,to za wszystko mogą ciągać po komisariatach.


wentyel huliganstwem nie beda napewno bo ich nie uszkadzasz nic z nimi nie robisz a powietrze z kol nie podciagniesz pod nic. Wszystko jest cale.
Gorzby karalne to jest przestepswto i absolutnie tego nie mozna robic.
Sok z malin to czsty wypadek ;) , zdarza sie i jak ? to tez jest przestepstwo ze sie cos kmus moze przypadkowo wylac gdzies, no bez przesady.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 4:48 pm     

Groźby karalne to miałby jakby był świadek ze mu groziłem,a nie jego słowo przeciwko mojemu.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 5:15 pm     

no Litwin , gorzby karalne to gorzby karalne i jest na to jeden art. i moze byc slowo przciwko slowu , nie ma tu do rzeczy czy jest swiadek czy nie. Tak czy siak takich rozwiazan unikac bo sa raz niezgodne z prawem a dwa totalnie prymitywne tak jak prymitywem jest isc i podjeba kogos gdzie kolwiek.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Boss 

SOGI: 1587

świerzak

Dołączył: 03 Sty 2014
Posty: 36
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 9:49 pm     

Donieść to można ale koksu koledze jak mu zabraknie
Kapować to można ale dobry kawal a nie kolegę
Podjebać to można ale kasę korporacji a nie kolegę
Sprzeda to można ale swoje stare ciuchy a nie kolegę


Tyle odemnie na temat :razz:
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 9:57 pm     

Nikt nie pisał o podpierdalaniu kolegi.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
NoName 

SOGI: 945

świerzak

Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: ��dďż˝
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 10:04 pm     

Litwin81 napisał/a:
Nikt nie pisał o podpierdalaniu kolegi.


Wyprzedziłeś mnie :-D
 
 
       
Achilles23 

SOGI: 1460

świerzak

Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 92
  Wysłany: Pon Sty 27, 2014 10:35 pm     

co do konfidenctwa na pracodawce, to ja sam miałem taka sprawe ze robiłem na czarno. Na poczatku normalnie płacił itd ale po jakims czasie mnie zwolnił i nie wypłacił pareset zł od tak sobie. No wiec zamiast iść do panstwowej izby pracy (czy jakos tak), przez przypadek wylałem pare tubek super glu na szyby i drziw kilku jego aut. Ja nie dostałem kasy ale i on natracił czasu a wiec i pieniedzy zeby móc w ogóle wejsc do samochodu
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Sty 28, 2014 8:24 am     

On sam pewnie tego nie robił,tylko pracownicy ;)
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 11