Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 23, 2014 6:49 pm     

ale wszystko jest dla ludzi przecierz. Mozna se np zapalic jointa i mozna sie zajarac czyms mocniejszym , tak samo z winem czy koksami. Koksy uzywane z glowa sluza tylko zdrowiu , napisze z glowa nie na pale a na to sklada sie duzo czynnikow.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Sty 24, 2014 4:49 pm     

666 napisał/a:
ale wszystko jest dla ludzi przecierz. Mozna se np zapalic jointa i mozna sie zajarac czyms mocniejszym , tak samo z winem czy koksami. Koksy uzywane z glowa sluza tylko zdrowiu , napisze z glowa nie na pale a na to sklada sie duzo czynnikow.

a masz z doswiadczenia jakies porownanie cyklu bez orali z cyklem z oralami ,chcialbym wiedziedziec jak to jest naprawde w praktyce tak jak VOSP czy faktrycznie jest taka kolosalna roznica???
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 24, 2014 8:57 pm     

Mam porownanie na sobie i na paru krolikach. Glwnie na sobie czulem to bardzo wyraznie. Wrazenie osobiste takie jakbys zrobi 30% tego co mozna na samym oralu zrobic.
Ludzie popelniaja straszne bledy myslac ze sam zastrzyk zalatwi sprawe :grin:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Lut 08, 2014 6:15 pm     

Litwin81 napisał/a:
Beką jest to że teraz poleca się początkującym walić po 450 mg teścia tygodniowo,nie którzy walą nawet gram,gdzie kiedyś jechało się po 300 tygodniowo.
ja uwazam,ze to po prostu pimp dilerow by nabic kabze.kazdego normalnego czlowieka dobry prop robi 300na tydz.w erze home madow kurwa wala niby gramy a na serio 1/5,a potem sie dziwia,ze prola 100mg a pizga lepiej jak 3x tyle piwnicy i soku gotowanego haha.ps.uwazajcie na mady.na animalu mega moda,a moj koles ma problemy z sercem,faja,e2 i zoladkiem po inj!i mega depresja.aha litwin burdzego koles twierdzi,ze bil300mg propa a jaki kon 3na ms nac byl.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Lut 08, 2014 7:48 pm     

Jakie mady?Jakaś firma?Moja znajoma teraz wchodzi na teścia i jej"kumple kulturyści" rozpisali jej 250 mg tygodniowo,no ja jebie takie dawki babce i to na pierwszy cykl.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Lut 08, 2014 9:25 pm     

home made=syf gotowany w domu,teraz na topier,zamawiaja proch z chin i gotuja w domu.przestrzegam!to ci kulturysci chca nabic kase albom dac jej propa pmp hahah

o oxie tez pisza na forach 60mg min a mojego kolesia ziomek, dodam czolowka pl bjj i to mega znana postac je 30mg ed jinana zhonavaru solo i mega go pizga,ma krate mega docinka i sila idzie kozak, a stawy nic nie jebia takze wina tam nie ma na pewno.choc pewnie zaraz uslyszymy= tylko neogenica ma jedyna ori oxe na swiecie :cool: pierdola kocopoly dilerzy przeciez chca ojebac jaka najwiecej geje.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lut 08, 2014 11:09 pm     

Litwin81 napisał/a:
Jakie mady?Jakaś firma?Moja znajoma teraz wchodzi na teścia i jej"kumple kulturyści" rozpisali jej 250 mg tygodniowo,no ja jebie takie dawki babce i to na pierwszy cykl.


mysle ze jest nienormalna , powinna tez miec rozum a nie myslec pizda, mozesz jej to przekaz odemnie :wink: , jak chce za wszelka cene koksowac to niech zajebie sobie oxnadrolone lub winstrol ze starych wiazan na poczatek. Zadnego androgenu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Lut 09, 2014 7:25 am     

Ja jej powiedziałem ze taki dawki zmienią jej głos,łechtaczkę,możliwa zmiana struktury szczęki i powiedziałem jej ze jak bardzo chce teścia to ok,ale prop i w dawkach 10 razy niższych niż faceci,czyli 30 mg tygodniowo,czyli tyle ile wynosi różnica między facetami a kobietami.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lut 09, 2014 1:06 pm     

po jakiego... jej tesc!!

jest przeciez primo, wino, oxa... hgh insa itp
 
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Lut 09, 2014 3:49 pm     

Pewnie że najtańszy,ale pewnie też jej"znafcy" go doradzili.Co do insy to bałbym się jej brać,ani polecać.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 09, 2014 4:33 pm     

Ci znawcy sa pierdolnieci i maja huja pojecie. Kurwa skad takie polmozgi sie biora...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Lut 09, 2014 6:21 pm     

Dzisiaj mi pisze ze okres dostała wcześniej,to jej napisałem że namieszała sobie w hormonach i może na kilka michów w ogóle go stracić.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Nie Lut 09, 2014 7:34 pm     

może z doświadczenia nie z teroii napisze, ze nie ma absolutnie zadnej roznicy miedzy tanimi ug, a gotowanym sokiem przez kogos. taka sama jakosc, takie same warunki (zazwyczaj syfiaste). te lepsze marki pewnie zbadaja proch i wiedza co i jak, ale taki tani ug? to juz wolalbym miec znajomego, ktory gotuje niz brac jakis tani syf ug jak venom, phenom czy inne gowno gdzie miejsca po inj napierdalaja kilka dni.
bralem butelke cypka gotowanego i dzialal mega zajebiscie. prop tez i oba bezbolesne, ale wole sie nie narazac na jakies "przypadkowe bledy", ze jakis syf sie znajdzie w prochu czy chujowo przefiltruje sok. potem zamowilem tren jednak odsprzedalem koledze i mowil, ze mega lipa, wiec nie zawsze jest tak kolorowo. kolega zamowil gotowanego mastera za ponad 1000zl i bil 1g week i absolutnie nic nie czul :) wiec lepiej celowac w sprawdzone marki.

ps olek jakbys czytal animala to bys wiedzial, ze homemadow nie bija juz od dawna. teraz jest moda na alphe, genamed, dose.
_________________
Train like a champion today
Ostatnio zmieniony przez VSOP Nie Lut 09, 2014 9:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 09, 2014 7:54 pm     

Ja tam tesknie z UK labs , ta firma to wszelkaa legenda :smile: the best of the best jak dla mnie ale teraz pozostaje mi sie cieszyc Neogenica .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Nie Lut 09, 2014 9:31 pm     

UK labs i chyba EC Pan zachwalal pamietam? Ktos pisal, ze w czasach swietnowci EC dawal dawke trenu 30mg eod :!: co w dzisiejszych czasach to smiech na sali, a przy takiej dawce robilo podobno tak zajebiscie dobrze, ze nie chce sie wierzyc :)
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11