Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
8220 

SOGI: 59689

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 93
   Wysłany: Czw Maj 07, 2020 11:54 am   Nowy rekord EQ w martwym ciagu  

Nowy rekord w martwym ciagu w pelnym sprzecie zrobil Hafthor Julius Bjornsson. Strongman i aktor, pewnie pare osob ogladalo Gre o tron ( ja akurat nie widzialem, podobno fajny serial ;) )
Wczesniejszy rekord 500kg w sprzecie nalezal do Eddiega Halla, Bjornsson pobil go o "zaledwie" kilogram, robiac 501kg z zapasem. Sam przebieg bicia rekordu budzi sporo kontrowersji, poniewaz z powodu poodwolywanych zawodow, Bjronsson zrobil go na swojej silowni, kalibrowane obciazenie zostalo dostarczone przez Rogue. Sedza byl Magnus ver Magnusson, ktory sedziuje czesto na zawodach strongman. I teraz rodzi sie kilka pytan. Czy ciezar faktycznie wazyl tyle ile powinien, niby na wizji go wazyli ale co to za problem zrobic walek z waga. Po drugie na pewno latwiej zrobic rekord u siebie na silowni, niz na zawodach gdzie nie wiesz do konca kiedy wchodzisz, masz tlum innych ludzi, innych zawodnikow. Tutaj sam byl sobie szefem. Co sadzicie o tym rekordzie? Wg mnie nie powinien byc uznany jako oficjalny, dla mnie to zwykly gym lift. Podniosl duzo, fajnie i tyle.
Dla mnie i tak w chuj wiekszym osiagnieciem jest rekord Benniego Magnussona zrobiony raw bez paskow, smiesznych kostiumow i calego chujostwa, tylko dlaczego tego ludzie juz nie wiedza :roll:
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Sob Maj 16, 2020 4:19 pm     

to są strongmeńskie rokordy niema podjazdu do Magnusona
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Cze 20, 2020 7:41 pm     

To nie jest żaden rekord w marwym ciagu , tylko rekord w cyrku.
Rekord jest nadal nie pobity ustanowiony przez Bendikta .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12