Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
KrauzaVlog

SOGI: 216

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 12
   Wysłany: Nie Sty 12, 2014 8:36 am   Dzienniczek KrauzaVlog  

Witam. Mam podobny forum na sfd ale tam mam sam hejt prawie ;/

Prowadzę na YT moje ćwiczenia . Zacząłem trenować od 2 stycznia. Wszystko było by ok ale mam 2 założenia : 0 diety , 0 supli . Wiem że dieta ważna do uzyskania DUŻYCH EFEKTÓW ale ja takich nie mam . Chce uzyskać muskulaturę przez trening na : atals , drążek , hantle , pompki.

Wiem też że 20% treningu 80% diety . Ale jeżeli dużo jem i dostarczam odpowiednią ilość białka i węglowodanów tylko dużo tłuszczów to uważam że efekty osiągnę . Tłuszcz mam zamiar spalać bieganiem (intrewały). Proszę sie wypowiedzieć co o tym myślicie , tylko nie piszcie że nic nie osiągnę bez diety bo wiem że osiągnę ale 2x 3x razy wolniej.

Może filmiki są śmieszne ale trzeba też jakoś zachęcić widzów nie tylko samymi ćwiczeniami

http://www.youtube.com/user/KrauzaVlog
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Sty 12, 2014 11:48 am     

Mysle ze nikt tu cie nie bedzie hejtowal,twoj poroblem lezy w tym ze mowisz i piszesz ze nie masz diety to co w takim razie twoim zdaniem oznacza slowo dieta ????..Odpowiem Ci tak ....masz chlopie diete tylko skomponowana wedlug swojego uznania a co z tego wyjdzie skoro sie przy niej upierasz sam zobaczysz i my zobaczymy skoro zdecydowales sie na prowadzenie dziennczka .... a kto ma racje ty czy oni zobaczymy w przyszlosci.Zycze powodzenia chociaz uwazam ze powinienes sie zaopatrzyc chociaz w jakies witraminy no chyba ze bedziesz jadl duzo warzyw i owocow ..Jedno jest pewne ze jak nie dostarczysz organizmowi odpowiedniej ilosci bialka to jest to walka z wiatrakami do tego jak bedzie jadl same smieci bedziesz sie czul zle i nawet to co uda ci sie zbudowac zastanie ukryte pod wastwa tluszczu bo same aeroby nie pomoga.Nie chodzi o to zebys jadl tony supli ale o to ze jak chcesz uzyskac jakis efekt musisz jesc produkty ktore w tym pomoga a nie zaszkodza.Co do treningu i cwiczen to temat rzeka .......odrobina twojej dobrej woli i mozesz podejrzec na you tube jak wykonuje sie dane cwiczenia rozgrzewke i caly trening co uchroni cie przed wysmiewaniem i przyspieszy zamierzony cel... Powodzenia ;)
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
KrauzaVlog

SOGI: 216

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 12
  Wysłany: Nie Sty 12, 2014 11:58 am     

Wcinam witaminy + magnez :) Thx że w końcu normalny post :) Może inaczej diete rozumiem , ale skoro mówisz jak jest to jednak mam diete ;p
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Sty 12, 2014 12:07 pm     

Dodam tylko jeszcze jedna rzecz ...skombinuj kase na jakies sztangielki, lawke i sztange wtedy naprawde twoj trening nabierze sensu bo na samym tym atlasie i drazku nie przetrenujesz calego ciala....nie pisze ze wogole nic nie przetrenujesz ale ze wiele miesni zostanie w tyle bo nie otrzymaja odpowiedniego bodzca do wzrostu a poza tym cwiczenia trzeba zmieniac zeby cialo sie do nich nie przyzwyczailo co spowalnia rozwoj.....przechodzony sprzet nie jest drogi wiec mysle ze z czasem jestes w stanie uzbierac na powyzsze rzeczy i pojdzie ci znacznie lepiej..
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
KrauzaVlog

SOGI: 216

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 12
  Wysłany: Nie Sty 12, 2014 2:06 pm     

Powiem ci że ławkę bym dawno miał ale nie mam miejsca a atlasu nie sprzedam. Może na lato kupię ławeczkę i gdzieś na ogordzie będe miał ale nie w tym momencie
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 12, 2014 8:27 pm     

Masz 200sogow za zalozenie dziennika.

Tu jak Samson napisal hejtowac nikt Cie nie bedzie.
Co najwyzej ludzie wytkna Ci bledy.

Pamietaj ze nie kazde witaminy dostepne w sklepach sa dobre , tak samo jak nie kazde suple. 70% nadaje sie na smietnik.

Moja rada to zainwestuj w porzadny power Rack z lat machine , a nie osobne duperele. Na takim sprzecie zrobi sie wszstko i mozna to zrobic w domu.
Jak nie masz kasy na inwestycje , lepiej zapisz sie na silownie , zrobisz lepszy progres.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
KrauzaVlog

SOGI: 216

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 12
  Wysłany: Nie Sty 12, 2014 8:55 pm     

właśnie moje założenie 0 supli :) ale co do siłki to myślę że w późniejszym czasie. Mam zamiar zacząć te a6w , ale dopiero jak z nart przyjadę :) Kaske mam ale brak miejsca , a atlasu nie moge sprzedać bo sie matka uparła bo ona coś tam ćwiczy ..
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Nie Sty 12, 2014 9:04 pm     

Masz jakies założenia ,cel?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Nie Sty 12, 2014 9:34 pm     

Jeden filmik odpaliłem i mi się rzuciło w uszy, że nogi będziesz trenował podczas biegów - NIE, podczas biegania pracują inne włókna mięśniowe, aby rozbudować ich masę (i nie tylko ich, bo robiąc ciężkie siady pobudzasz wszystkie partie do wzrostu) musisz zacząć trenować je siłowo.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 12, 2014 10:48 pm     

No tak jak chcesz miec duze luda to ciezkie siady po 2-3 a nawet 1x.
0 supli droga do nikad.... zajedziesz sie w pozniejszym czasie. Wszystko jest po to zeby to wykorzystywac nawet kiedys SAA.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
KrauzaVlog

SOGI: 216

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 12
  Wysłany: Pon Sty 13, 2014 11:25 am     

cóż zobaczymy :) ale mowili mi że interwały dobre :)
cel :
Dobrze umięsnione ciało ale bez przesady. Takie zdj co ma samson to nie dla mnie aż tak nie chcę :)

- 50 podciągnieć
- 100 pompek
0 "kaloryfer:
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Pon Sty 13, 2014 11:57 am     

ale co ty chcesz spalać tymi interwałami? hehe nie martw się nie będziesz wyglądał jak Samson do tego trzeba baaardzo dużo pracy i jeszcze więcej pojęcia na temat treningu i diety.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
KrauzaVlog

SOGI: 216

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 12
  Wysłany: Pon Sty 13, 2014 11:59 am     

zalezy mi na duzej wytrzymalosci przede wszytskim
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 13, 2014 12:14 pm     

Sproboj sobie treningu gimnastycznego http://forumsportowe.us/viewtopic.php?t=2711 , moze tu znajdziesz swoja droge.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
KrauzaVlog

SOGI: 216

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 12
  Wysłany: Pon Sty 13, 2014 1:40 pm     

666.COś takiego bym chciał wyczyniać , ale przy okazji fajnie mieć ( nie za bardzo) mięśnie :) . WorkOut itp robić bo to jest fajne ale trzeba na początku ćwiczyć jak ja by mieć coś wiecej sily
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10