Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 10, 2014 8:30 pm     

Zazwyczaj ture i tego typu srodki bierze sie przez 6-6,5 tyg , a propa nie dluzej niz 6tyg bo nie ma sensu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Pon Lut 10, 2014 9:10 pm     

666 napisał/a:
Zazwyczaj ture i tego typu srodki bierze sie przez 6-6,5 tyg , a propa nie dluzej niz 6tyg bo nie ma sensu.


a ja mam takie pytanie, propa lepiej np 200mg co drugi dzień czy lepiej 100mg codziennie?
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pon Lut 10, 2014 9:18 pm     

666 napisał/a:
Jak trafisz dobrze to Norma , Genesis , EC z Ukrainy bezposrednio nie z PL od nikogo bo 90% waly sa , Neogenica , Jelfa z recepta od lekarza i z apteki bo diler 90% walek , Bisira i Binicha tabsy oleje syf odradzam , Gelenica Enan, Balka tabsy , oleje syf.
Ja sam obecnie wpierdalam Ture z Biosiry , Prime z Neogenica i Gelenica Enan.


666 a alpha pharma, ale sciagana bezposrednio z Indii? nie taka co tu kazdy teraz u nas na peczki bo nigdy alpha nie byla tak dostepna jak teraz i w takich niskich cenach.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 10, 2014 10:14 pm     

Ja tam mialem od Alphy ostanio enana jak pisalem , znajomy teraz odezwal sie do mnie z propem z opinia i efekt ten sam. Obaj mielismy od dila ktory ciagnie to z indii bezposrednio. Hindusi to naprawde mega walkarza sa. Nie wiem jak tabletki od nich.

Sikor propa jak sie bierze to 3dni w tyg a nie co jakies dni czy co drugie dni jak pierdola wszedzie w dupe jabenia pseudo zawodowcy. Nie jest mr. Olympia zeby patrzeec ile Ci wody podeszlo pod skore. Zejdz na ziemie i pn sr pt. Od zawze tak uzywalem i byly najlepsze rezultaty niz jak to pisza pseudozaowodowcy brane np co dziennie czy co drugi dzien . Bzdura.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Pon Lut 10, 2014 11:15 pm     

Dzięki, dawka tez nie większa niz 600mg tygodniowo, tak?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 10, 2014 11:17 pm     

Dbry prop takiego mlodego goscia powininen postawic na nogi w dawce 300mg tygodniowo :grin: , 600 bym Ci nie polecal , zreszta nie wiadomo co masz i tak mozna sobie pisac.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Pon Lut 10, 2014 11:27 pm     

nie chodzi mi akurat o dawke dla mnie, tylko ogólnie czy jest sens przekraczać te 600mg
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 10, 2014 11:34 pm     

wedlug mnie nie na dobrym propie. 600mg to naprade duzo bardzo. Jesli kgos to nie rusza to albo ma lipe , albo czas juz zrobic sobie dlusza przerwe od koksow badz zmienic ester na zuplenie inny bo nie ma sie na niego repceptorow .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 12:25 pm     

666 napisał/a:
Ja tam mialem od Alphy ostanio enana jak pisalem , znajomy teraz odezwal sie do mnie z propem z opinia i efekt ten sam. Obaj mielismy od dila ktory ciagnie to z indii bezposrednio. Hindusi to naprawde mega walkarza sa. Nie wiem jak tabletki od nich.

Sikor propa jak sie bierze to 3dni w tyg a nie co jakies dni czy co drugie dni jak pierdola wszedzie w dupe jabenia pseudo zawodowcy. Nie jest mr. Olympia zeby patrzeec ile Ci wody podeszlo pod skore. Zejdz na ziemie i pn sr pt. Od zawze tak uzywalem i byly najlepsze rezultaty niz jak to pisza pseudozaowodowcy brane np co dziennie czy co drugi dzien . Bzdura.


to niech dill kupi z dani alphe z siedziby dunskiej 100% dziala na kazdego a o propie to kiedys calkiem co innego Pan pisal hehehehe szkoda ze pw kasuje bym tu wkleil i by bylo :-D juz wam pimpu nie zaklocam neogenica apteki.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 1:42 pm     

nie wiem skąd ja mam alphe, jak dla mnie moze być sobie nawet z mongoli lokurvaa wazne, ze klepie konkret i jestem zadowolony bardzo, mówie tu o enanie alphy
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 1:45 pm     

olek7881 napisał/a:
666 napisał/a:
Ja tam mialem od Alphy ostanio enana jak pisalem , znajomy teraz odezwal sie do mnie z propem z opinia i efekt ten sam. Obaj mielismy od dila ktory ciagnie to z indii bezposrednio. Hindusi to naprawde mega walkarza sa. Nie wiem jak tabletki od nich.

Sikor propa jak sie bierze to 3dni w tyg a nie co jakies dni czy co drugie dni jak pierdola wszedzie w dupe jabenia pseudo zawodowcy. Nie jest mr. Olympia zeby patrzeec ile Ci wody podeszlo pod skore. Zejdz na ziemie i pn sr pt. Od zawze tak uzywalem i byly najlepsze rezultaty niz jak to pisza pseudozaowodowcy brane np co dziennie czy co drugi dzien . Bzdura.


to niech dill kupi z dani alphe z siedziby dunskiej 100% dziala na kazdego a o propie to kiedys calkiem co innego Pan pisal hehehehe szkoda ze pw kasuje bym tu wkleil i by bylo :-D juz wam pimpu nie zaklocam neogenica apteki.


Olek przyomny jestes czy udejsz debila ?

O propie pisalem 4lata temu ze byl ok . 4 lata temu Alpha byla dobra.

-----------Pisalem od zawsze ------ zebys zrozumial tak pisze ----- , ze jak firma jakakolwiek sie spierdoli to nikomu nie bede jej polecac i zachwalac.

Myslisz ze Alpha to co to jest ? , zwykly under i poprostu stwierdzili ze czas zarabia kase czy to takie trudne do zrozumienia?

Zreszta , jeszcze raz sie spytam cierpliwie , i moze wkoncu uzyskam odpowiedz. W jaki sposob mozmey dyskutowac na temat koksow jak ich nigdy nie brales i nie wiesz o czym wogole piszesz ?
odpowiedz mi wkoncu na moje pytanie , albo jak napisales wczesniej klamstwo ze tu sie kasuje wypowiedzi twoje zwiazane z koksami to to sie stanie prawda i beda kasowane.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 1:50 pm     

sikora napisał/a:
nie wiem skąd ja mam alphe, jak dla mnie moze być sobie nawet z mongoli lokurvaa wazne, ze klepie konkret i jestem zadowolony bardzo, mówie tu o enanie alphy


Sikor fakt ze jak moze miales wczesniej cos innego to nie dzialalo teraz znalazles cos w srodku co bardzo dupy nie urywa i tak piszesz.
Jak kiedys bys mial UK labsa czy EC ukraina lub np terez Gelenike - pisze teraz o Enanie - to pisz juz nie pisal ze Alpha dziala :idea: bo nie wiesz co to jest dzialanie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 1:58 pm     

Post Olek polecial , powod - brak odpowiedz na moje pytanie.

Dwa nie pisz klamstw i oszczerstw ktore wysla oszyst i klamca lysy.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 2:04 pm     

666 napisał/a:
sikora napisał/a:
nie wiem skąd ja mam alphe, jak dla mnie moze być sobie nawet z mongoli lokurvaa wazne, ze klepie konkret i jestem zadowolony bardzo, mówie tu o enanie alphy


Sikor fakt ze jak moze miales wczesniej cos innego to nie dzialalo teraz znalazles cos w srodku co bardzo dupy nie urywa i tak piszesz.
Jak kiedys bys mial UK labsa czy EC ukraina lub np terez Gelenike - pisze teraz o Enanie - to pisz juz nie pisal ze Alpha dziala :idea: bo nie wiesz co to jest dzialanie.


jak mogło nie działać skoro progres był dobry? chyba, ze nie wiem co to dobry progres, a co do enana galeniki to pare osób u mnie brało i nie byli zbytnio zadowoleni, wręcz bym powiedzał, ze zawiedzeni. Moze wyjebka, nie wiem :???:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 2:10 pm     

bardzo mozliwe ze kupili wala , to bardzo czeste w Polsce. Jeden gosc tylko to sciaga z tego co sie oreintuje a reszcza ma nieudolne lipy.

Wiem ze Olek Ci kazal pisac ze alpha jest ok , no mlody jestes , jeszcze sie musisz wiele nauczyc o koksach.
Poznasz moze iedys w przyszlosci i bedzies mial porownanie.

Ja nie pisze ze enan wogle nie dziala tylko , ze dupa po nim boli i jest zle samopoczucie !!! , to swiadczy o hujowosci firmy ze jest zajebana syfem .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 10