Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 12:47 am     

to niech pokaza ten towar bo pisac moga nie udowodnili nic to nie jest apteczna firma po pierwsze tylko robiona przez koncern farmaceutyczny wraz z unigenem,takie cos slyszalem,chuj wie skad mieli na animalu kraza 5tki ap jak od 2lat nie produkuja takich z hong kongu i tajlandii gdzie to byly fejki wystarczy zaoytac firmy czy tam produkowala.juz sa waly niby ap w pl jakies ja w to nie wierze nie slyszalem u mnie w rejonie ani 1 zlej opini a zamawiaja nowa serie ciagle ten sam pewny dil ma prosto z Uk lub danii z siedziby europejskiej ap i zero biolesnosci i problemow,mozna temat zbiorczy na sfd poczytac i kto tam narzeka na ap?ja nie widzialem ani 1 zlej opinii

koncze juz niech kazdy wbija co chce bo zara bana dostane ze dilem jestem bo firmy bronie hahahhahahaha a my spamujemy w tematach nie o saa :lol:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 11:56 am     

No widzisz moj ma prosto od producenta Alphe i co ? ... zal.pl , odradzam kazdemu bo to zwykla hujnia jest. Tez Ci mam fotki powrzucac tej hujozy ktora wbilem ?

swoja droga , dlaczego oni mieli by zalewac ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 2:14 pm     

666 napisał/a:
No widzisz moj ma prosto od producenta Alphe i co ? ... zal.pl , odradzam kazdemu bo to zwykla hujnia jest. Tez Ci mam fotki powrzucac tej hujozy ktora wbilem ?

swoja droga , dlaczego oni mieli by zalewac ?


widze wlasnie ze 2baranow z mala iloscia postow wypisalo smieci wystarzcy dalej popatrzcec co ludzie odpisali NIKOGO NIE BOLI W TYM SAMYM TEMACIE!!!! hahaha ,ja mam propozycje prosze mi poslac ten \rzekomo bolacy enan ap ja od kolegi odkupie enana oryginall ap ktory nie boli i posle panu i udowodnie ze ori nie boli i pizga :!:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Gru 14, 2013 6:12 pm     

Juz sie wymienialem ze znajomym z innego pudelka z innego zrdla i ekeft ten sam. AP to sredniawka.
Wbij sobie dobra Glenieke jakis czas przesiadz sie na hujnie AP to zobaczysz rozniece.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Gru 21, 2013 2:11 pm     

wbijam tu na chwilke heheh galenike w pl maja same walki i w badaniu lewelyna miala 180mg oryginal 267 alpha 280 to widac co jest chujnia.galenika syf krazacy w pl za 7zl ampa to mega drogo juz hahahaha 2ml tej galeniki nie maja polkotu do 1 ml alphy a jaqk sie kupuje ap od walkarza z pewnej silowni to sie ma chujnie hahahaha tyle w temacie smiech na sali.jak bayer to chujnia skoro gorzej od ap dziala,to ja wysiadam i norma enan z grecji a gorzej pizga enan tych firm jak cyp ap.enan norma lepszy 288mg w badaniu.mozemy sobie ogarnac bo chce zoaczyc ta alphe bolaca i wkleje oczywiscie zdjecia na forum oryginalu i tej rzekomo bolacej i oryginalenj ktora dostane.opak oplace chuj nie wbije tego kolesie wbija i ocenia bede w plecy ale chuj bnchce ten wal dostac ap niedzialajacy bo chyba tylko tam u was lataja takie nawet typ w usa zamawia na kfd i ma kozaki same/.opowiadac na foirum bajki mozna galenike na kilkuset ml to za 5zl mozna miec 1ml tasniej jak pmp hahaha
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Gru 21, 2013 9:19 pm     

olek7881 napisał/a:
wbijam tu na chwilke heheh galenike w pl maja same walki i w badaniu lewelyna miala 180mg oryginal 267 alpha 280 to widac co jest chujnia.galenika syf krazacy w pl za 7zl ampa to mega drogo juz hahahaha 2ml tej galeniki nie maja polkotu do 1 ml alphy a jaqk sie kupuje ap od walkarza z pewnej silowni to sie ma chujnie hahahaha tyle w temacie smiech na sali.jak bayer to chujnia skoro gorzej od ap dziala,to ja wysiadam i norma enan z grecji a gorzej pizga enan tych firm jak cyp ap.enan norma lepszy 288mg w badaniu.mozemy sobie ogarnac bo chce zoaczyc ta alphe bolaca i wkleje oczywiscie zdjecia na forum oryginalu i tej rzekomo bolacej i oryginalenj ktora dostane.opak oplace chuj nie wbije tego kolesie wbija i ocenia bede w plecy ale chuj bnchce ten wal dostac ap niedzialajacy bo chyba tylko tam u was lataja takie nawet typ w usa zamawia na kfd i ma kozaki same/.opowiadac na foirum bajki mozna galenike na kilkuset ml to za 5zl mozna miec 1ml tasniej jak pmp hahaha


Olek takie masz hujowe dojscie , nie ocenieniaj ze kazdy ma takie w calym kraju. Gelenika jest apteka alpha hujnia robiona prze zkogos tam. Gelenika kolego pozatym kosztuje 14pln za amp a nie 7 . Sama cena swiadczy o tym ze to walek.
To ze ktos sobie dopicowal jakas partie nie znaczy ze ma caly czas kontorle nadzoru farmaceutycznego nad kazda wychodzaca z "fabryki" . Takze nie pierdol glupot.
Alpha z kodami ze strony nie moze byc nie kuiona od producenta. Poprostu firma jak kazde indyjskie wal zachowyje sie jak potrzeba, wedlug hinduskiego procederu wala. Wzorowo.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Gru 22, 2013 5:36 pm     

olek7881 napisał/a:
wbijam tu na chwilke heheh galenike w pl maja same walki i w badaniu lewelyna miala 180mg oryginal 267 alpha 280 to widac co jest chujnia.galenika syf krazacy w pl za 7zl ampa to mega drogo juz hahahaha 2ml tej galeniki nie maja polkotu do 1 ml alphy a jaqk sie kupuje ap od walkarza z pewnej silowni to sie ma chujnie hahahaha tyle w temacie smiech na sali.jak bayer to chujnia skoro gorzej od ap dziala,to ja wysiadam i norma enan z grecji a gorzej pizga enan tych firm jak cyp ap.enan norma lepszy 288mg w badaniu.mozemy sobie ogarnac bo chce zoaczyc ta alphe bolaca i wkleje oczywiscie zdjecia na forum oryginalu i tej rzekomo bolacej i oryginalenj ktora dostane.opak oplace chuj nie wbije tego kolesie wbija i ocenia bede w plecy ale chuj bnchce ten wal dostac ap niedzialajacy bo chyba tylko tam u was lataja takie nawet typ w usa zamawia na kfd i ma kozaki same/.opowiadac na foirum bajki mozna galenike na kilkuset ml to za 5zl mozna miec 1ml tasniej jak pmp hahaha


Olek, co do oryginalnej galeniki to jestes w bledzie, jest to najlepszy enan obecnie na rynku z apteczniakow.
_________________
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Gru 26, 2013 5:32 pm     

http://politiken.dk/poltv...-i-dopingfirma/

na koncu filmiku siedziba chujowej alphy poprosze o link jak wyglada siedziba mega konsorcjum farmaceutycznego pt NEOGENICA
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Gru 26, 2013 6:04 pm     

Olek a czemu pytasz na forum o to? , przecierz sam potrafisz znalezc :smile:

Moja rada napisz do firmy albo do ktorejs z redakcji TV o taki reportarz jak wyzej znalazles jak masz niedosyt.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Gru 27, 2013 9:22 am     

poprosze o wyslanie mi tej niby chujowej alphy enana i tej niby aptecznej galeniki,wjebie zdjecia na forum i koles co wbija bayera porowna oczywiscie wrzuce badania na poziom testa i dodatkowo porowna to z bayerem i bedzie czarno na bialym co jak pizga.zaplace za sok chocbym mial providenta wziac.

kiedys pisal Pan ze galenike mozna dostac za 33zl 10ml apteke teraz cena nagle duzo wyzsza/?
biles borkow bayera ktorego sam kupiles w turcji/afganie lub grecji(scherig) i enan norma?u mnie takiego bili i wszedzie gdzie nie wiodze naj chwala abuhrain irana i bayera.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 27, 2013 11:53 am     

olek7881 napisał/a:
poprosze o wyslanie mi tej niby chujowej alphy enana i tej niby aptecznej galeniki,wjebie zdjecia na forum i koles co wbija bayera porowna oczywiscie wrzuce badania na poziom testa i dodatkowo porowna to z bayerem i bedzie czarno na bialym co jak pizga.zaplace za sok chocbym mial providenta wziac.

kiedys pisal Pan ze galenike mozna dostac za 33zl 10ml apteke teraz cena nagle duzo wyzsza/?
biles borkow bayera ktorego sam kupiles w turcji/afganie lub grecji(scherig) i enan norma?u mnie takiego bili i wszedzie gdzie nie wiodze naj chwala abuhrain irana i bayera.


Handel jest karany i na to sie nie pisze. Dziekuje postoje nie jestem desperatem.

Gdzie pisalem ze 10ml kosztuje 33pln ?! , biore 500x paczek z miejsca na zapas
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Gru 27, 2013 12:08 pm     

666 napisał/a:
olek7881 napisał/a:
poprosze o wyslanie mi tej niby chujowej alphy enana i tej niby aptecznej galeniki,wjebie zdjecia na forum i koles co wbija bayera porowna oczywiscie wrzuce badania na poziom testa i dodatkowo porowna to z bayerem i bedzie czarno na bialym co jak pizga.zaplace za sok chocbym mial providenta wziac.

kiedys pisal Pan ze galenike mozna dostac za 33zl 10ml apteke teraz cena nagle duzo wyzsza/?
biles borkow bayera ktorego sam kupiles w turcji/afganie lub grecji(scherig) i enan norma?u mnie takiego bili i wszedzie gdzie nie wiodze naj chwala abuhrain irana i bayera.


Handel jest karany i na to sie nie pisze. Dziekuje postoje nie jestem desperatem.

Gdzie pisalem ze 10ml kosztuje 33pln ?! , biore 500x paczek z miejsca na zapas


na pw ze za tyle mozna u was w rejonie dostac.a ten dill nie moze poslac mi ,bo chce sie przekonac i widziec fakty,tyle gadania ze apex ap ilum to chujnie i zero dowodow, skoro taka chujnia to poprosze o dowody.w serbii za grosze lata ta galenika w aptece slyszalem nawet jelfa w pl drozsza i ap od producenta.oskarzac mozna kazdego.mi zwisa kto co bije nie wale towaru i nie pcham.ale znalesc db sok dzis jest mega latwo na animalu w chuj ludzi ma tanio nawet ap,shree a ceny neogenica sa w chuj wyzsze jak prolki z apteki to co najmniej dziwne.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 27, 2013 12:28 pm     

olek7881 napisał/a:
666 napisał/a:
olek7881 napisał/a:
poprosze o wyslanie mi tej niby chujowej alphy enana i tej niby aptecznej galeniki,wjebie zdjecia na forum i koles co wbija bayera porowna oczywiscie wrzuce badania na poziom testa i dodatkowo porowna to z bayerem i bedzie czarno na bialym co jak pizga.zaplace za sok chocbym mial providenta wziac.

kiedys pisal Pan ze galenike mozna dostac za 33zl 10ml apteke teraz cena nagle duzo wyzsza/?
biles borkow bayera ktorego sam kupiles w turcji/afganie lub grecji(scherig) i enan norma?u mnie takiego bili i wszedzie gdzie nie wiodze naj chwala abuhrain irana i bayera.


Handel jest karany i na to sie nie pisze. Dziekuje postoje nie jestem desperatem.

Gdzie pisalem ze 10ml kosztuje 33pln ?! , biore 500x paczek z miejsca na zapas


na pw ze za tyle mozna u was w rejonie dostac.a ten dill nie moze poslac mi ,bo chce sie przekonac i widziec fakty,tyle gadania ze apex ap ilum to chujnie i zero dowodow, skoro taka chujnia to poprosze o dowody.w serbii za grosze lata ta galenika w aptece slyszalem nawet jelfa w pl drozsza i ap od producenta.oskarzac mozna kazdego.mi zwisa kto co bije nie wale towaru i nie pcham.ale znalesc db sok dzis jest mega latwo na animalu w chuj ludzi ma tanio nawet ap,shree a ceny neogenica sa w chuj wyzsze jak prolki z apteki to co najmniej dziwne.


Musiales pomylic kwoty bo place 14pln za strzal , moze mowielm o 2szt a nie o 10 :lol:

Skoro po czyms takim jak Apex robiony w domu w pokoju, garazu , przez kogos mam goraczke i boli mnie miesce wklucia i zle sie czuje to chyba jest to normalne . Po co wiec pisac ze jest to cos co dziala , moze jak kots jest hardcorem i ma w dupie swoje zdrowie i lubi byc pozniej zatruty metalami ciezkimi i to wbija i czuje jego sprawa. To jesdno z najgorzysz scierw na rynku jakie swiat widzial i nawet tego nie ma co rownac do Alphy.

Olek wlasnie napisales , " nie wale towaru i nie pacham " , ok super. To w takim razie mam pytanie. Jak mozesz sie wypowiadac na temat koksow nie majac o nich zielonego pojecia !!????

na to mi odpisz bo niezmiernie mnie to ciekawi jakie mozna miec z czyms doswiadczenie nie uzywajac tego .....
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Gru 30, 2013 4:26 pm     

znam w chuj ludzi co wala te towary i nawet neogenice jadl turke jeden 50mg ed i chujnia dla niego na cypka neo tez narzakaja ze fusy w srodku i bili

ja chcialbym widziec dowody bo mnie to strasznie ciekawi ajkim cudem nikogo nie boli ap i nikt nie mial kin u mnie a chlopaki maj porownanie z apteka z afganu i takim tanim testem za 20zl 10ml iranski tam i z bayeren testovironem i norma i jakos ap kozak dla nich.

powinienem dostac od firmy koszulke chociaz za obrone hahahah
juz odbijam chuj w to jak ktos ma doowu prosze wjebac trzeba pzestrzaegac pzed chujnia ale musza byc dowody


i nigdy w zyciu w to nikt nie uwierzy ze galenika lepsza jak testoviron bayer
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 30, 2013 5:24 pm     

olek7881 napisał/a:
znam w chuj ludzi co wala te towary i nawet neogenice jadl turke jeden 50mg ed i chujnia dla niego na cypka neo tez narzakaja ze fusy w srodku i bili

ja chcialbym widziec dowody bo mnie to strasznie ciekawi ajkim cudem nikogo nie boli ap i nikt nie mial kin u mnie a chlopaki maj porownanie z apteka z afganu i takim tanim testem za 20zl 10ml iranski tam i z bayeren testovironem i norma i jakos ap kozak dla nich.

powinienem dostac od firmy koszulke chociaz za obrone hahahah
juz odbijam chuj w to jak ktos ma doowu prosze wjebac trzeba pzestrzaegac pzed chujnia ale musza byc dowody


i nigdy w zyciu w to nikt nie uwierzy ze galenika lepsza jak testoviron bayer


Olek nigdy w zyciu nikt nie uwierzy ze kots kot nie bij nic moze miec jakakolwiek wiedze na temat koksow....

poprostu nie wymadrzaj sie bo huja wiesz i tylko sie osmieszasz...

to tak jakby sie ktos wypowiadal w dziedzinie fizyki nie prowadzac doswiadczen ... zal.pl ....
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11