Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Sob Wrz 07, 2013 8:41 am   Skręcenie kostki  

Witam. Ponad miesiąc temu miałem wypadek. Porządnie się potłukłem ale najgorsze jest to, że doznałem skręcenia 3-go stopnia stawu skokowego lewej nogi. Po wyjęciu nogi z gipsu kostka jest nadal mocno opuchnięta i trochę boli. Ortopeda zalecił w ramach rehabilitacji masaż wirowy i laser oraz Aescin do smarowania. Jak zadzwoniłem do przychodni aby umówić się na zabiegi to oczywiście usłyszałem, że terminy do końca roku terminy zajęte... :evil: . Mam pytanie, czy ktoś już miał właśnie te zabiegi i czy rzeczywiście coś pomagają bo chyba będę zmuszony iść na rehabilitację prywatnie a nie chciałbym wywalać kasy na coś co nie pomaga. Jeżeli macie jakieś własne doświadczenia w tym temacie to proszę o pomoc.
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Wrz 07, 2013 8:57 am     

nos opaske na staw skokowy ale polecam Physicoolhttp://forumspor...p?p=81622#81622 , super sprawa na takie wlasnie urazy. Rechabilitacja swoja droga. zakladasz to noc np i wtedy noga sie goi

http://greenfarm24.pl/pl/...yn-150-ml-.html

dla forumowiczow sa ulgi na ten produkt w sklepie.
_________________
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Sob Wrz 07, 2013 2:13 pm     

Dzięki Borkow. Lekarz na razie kazał unikać obciążania tej nogi ale jak ma się małe dziecko to niestety jest to nieuniknione... Kostka jest 2 razy grubsza od prawej i, co tu dużo gadać, wygląda chujowo. Jak miałem 16 lat to miałem identyczny uraz też lewej nogi i pozostałości dawnego i nowy nałożyły się na siebie :cry: .
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Sob Wrz 07, 2013 6:27 pm     

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że chłodzenie zawsze pomaga coś. Z moimi zuzytymi kolanami cos o tym wiem. Od kilku lat bez lodu sobie nie wyobrażam funkcjonowania. Rehab jest bardzo ważny. Im wcześniej tym lepiej. Wiem, jak piszesz, ,że terminy zajęte, ale spróbój może poszukać w mniejszych przychodniach może Ciebie wcisną gdzieś.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Sob Wrz 07, 2013 8:07 pm     

Mechanik napisał/a:
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że chłodzenie zawsze pomaga coś. Z moimi zuzytymi kolanami cos o tym wiem. Od kilku lat bez lodu sobie nie wyobrażam funkcjonowania. Rehab jest bardzo ważny. Im wcześniej tym lepiej. Wiem, jak piszesz, ,że terminy zajęte, ale spróbój może poszukać w mniejszych przychodniach może Ciebie wcisną gdzieś.


Obdzwoniłem wszystkie przychodnie w mieście w którym mieszkam i okazało się, że sprzętem do masażu wirowego dysponuje tylko jedna a laser we wszystkich jest zajęty do końca roku, masakra... Dlatego myślę o rehabilitacji w prywatnej klinice.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11