Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 3:28 pm   dzis w londynie  

Dwaj muzułmanie dzisiaj w Londynie ...w bialy dzień obcięli głowie żołnierzowi!!!a u nas zgadzają sie na budowę meczetów zeby te dzikie robactwo robiło w Polsce to samo.....
CYTAT MORDERCY: "Przysięgamy na Allaha wszechmogącego, że nigdy nie przestaniemy walczyć z wami. (...) Przepraszam, że kobiety musiały być tego świadkiem, ale na naszej ziemi kobiety muszą oglądać to samo. Wasz naród nigdy nie będzie bezpieczny. Usuńcie swój rząd, on nie dba o was ..."
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Jason 

SOGI: 6

świerzak


Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 64
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 5:12 pm     

Czarnuchy muzulmanami do czego to doszlo.
 
 
       
Jason 

SOGI: 6

świerzak


Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 64
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 5:36 pm     

Zawsze z czarnuchami byly problemy

prawa czlowieka

wolna europa

sami sa sobie winni
 
 
       
tom

SOGI: 8289

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 420
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 7:38 pm     

to nie chodzi o to czy czarny czy bialy - to religie piora ludziom mozgi.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 8:06 pm     

Jason napisał/a:
Czarnuchy muzulmanami do czego to doszlo.


No a Afryce są czarni i jest tam dużo czarnych :P

Ktoś mi posta skasował,jak pisałem że Muzułmaninie w Belgii doprowadzili do zakazu obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia?Mimo iż stanowią tylko 5%.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 8:18 pm     

Ten jebany islam to naprawde brain wash i to na maxa! , to kurwa sa debile tempe , nie obrazajac ludzi chorych psyhicznie rzecz jasna
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tom

SOGI: 8289

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 420
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 8:40 pm     

chrzescijanie i ich wyprawy krzyzowe czy palenie czarownic to byla podobna bajka - widac potrzeba kilkaset lat zeby sie troche ogarnac.
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 8:58 pm     

He he, za to jak rdzenni Polacy-katolicy kiszą swoje dzieci w beczce po kapuście albo trzymają zwłoki w zamrażarce to jest O.K., tak? Najpierw popatrzcie na brudy na swoim podwórku. To co się stało w Londynie ma zapewne swoją przyczynę w wojnie w Afganistanie i wpierdalaniu się Jankesów i ich przydupasów ( Angoli, Polaków itp.) w nie swoje sprawy.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 9:00 pm     

tom napisał/a:
to nie chodzi o to czy czarny czy bialy - to religie piora ludziom mozgi.

relgie nie piorą mózgów tylko religie wykorzystują ludzie zeby usprawiedliwić swoje chore zachowania tłumacząc sobie wszystko dla swojego widzi misie i to oni piora mozgi bo nie rozumieją tego co czytają.Pokaz mi cytat z jakiejkolwiek ksiegi bibli czy tory gdzie jest napisane idz i morduj wszystkich winnych i niewinnych (ja znam takie:nie zabijaj i kto mieczem wojuje od miecza ginie)....Nawet oko za oko pozwalał na odwet na osobie ktora popełniła morderstwo,,, ale nie na ludziach którzy tego nie zrobili bo zyli w tym samym plemieniu lub rodzinie.To jest po prostu okłamywanie siebie,głupota , debilizm i brak inteligencji w rozróżnianiu dobra od zła .Bo skoro ten caly koran mowi ze Dzihad to walka ze swoimi słabościami a taki czarny kretyn lub jakiś inny turban przekręca to dla swoich potrzeb na wojnę z niewiernymi i morduje kogos dlatego ze ten nie jest muzulmanem no to gdzie tu jest rozum ????a ludzie za nim ida jak kiedys szli za Hitlerem który tez pierdolił ze reszta swiata to malpy a niemcy to ludzie..Bin laden w ogóle nie byl muzułmaninem ale kiedy zwietrzył ze mozna w sprytny sposób przekręcić kilka cytatów wykorzystuja biede i analfabetyzm stal sie wielkim obrońcą islamu mordując niewinnych ludzi w imie allaha ktory tak naprawdę chyba jest jebanym szatanem .....Tak samo "chrześcijanie" ktorzy mordowali w imie Boga byli debilami których gówno obchodziło to czego uczy ta religia bo w ich i tylko w ich interesie bylo udawać ze sa obrońcami religii a tak naprawde nie roznili sie niczym od zwykłych bandziorów.... krotko mówiąc byli ochrzczeni ale nie byli chrześcijanami.....i każdy kto mówi ze Bog pragnie krwi jest albo chory psychicznie albo opętany....ps masz inne poglądy ok ale nie mierz wszystkich jedna miara i miej szacunek do ludzi wierzących czy niewierzących,religijnych czy niereligijnych!!bo ja jestem religijny ale wypranego mózgu nie mam bo odróżniam prawdę od fałszu i wali mnie to czy sie to komuś podoba czy nie...nie mam zamiaru byc pizdą która malpuje wszystko co dzisiaj modne bo tak jest cool... patrząc na wszystkich z pogarda bo sa inni bo,,, z tego wlasnie rodzi sie fanatyzm i wszelkie szambo w którym prędzej czy później sie człowiek utopi...
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 9:12 pm     

metro napisał/a:
He he, za to jak rdzenni Polacy-katolicy kiszą swoje dzieci w beczce po kapuście albo trzymają zwłoki w zamrażarce to jest O.K., tak? Najpierw popatrzcie na brudy na swoim podwórku. To co się stało w Londynie ma zapewne swoją przyczynę w wojnie w Afganistanie i wpierdalaniu się Jankesów i ich przydupasów ( Angoli, Polaków itp.) w nie swoje sprawy.

Po pierwsze co Nigeryjczyka obchodzi Afganistan???
Po drugie uwazasz ze ta osoba co kisila dzieciaki w beczce byla świadomą katoliczka???hmm
Kazdy psychopata w Polsce moze sie tak nazwac "jestem kotolikiem"a kazdy glupek bez obrazy mu w to uwierzy bo sam nie pojęcia co oznacza nim być.....i będzie mówił ze to chora religia
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 9:31 pm     

Tak samo jak każdy psychol może nazwać się muzułmaninem, wystarczy krzyknąć ''Allach Akbar!'' i już wszyscy wiedzą o co chodzi, muzułmanin jak w mordę strzelił :-P Nigeryjczyka tyle może obchodzić Afganistan, że muzułmanie tworzą silne bractwa i czują się solidarni ze sobą (oczywiście nie wszyscy). Wśród walczących w Afganistanie jest wielu Czeczenów, Sudańczyków, Jemeńczyków i innych nacji i nie są tam dla pieniędzy, w odróżnieniu od tych co jadą na misję ''stabilizacyjną''.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 9:44 pm     

to skoro czuje sie taki twardy to niech jedzie mordowac do afganistanu prwdziwych Zołnierzy a nie znienacka najezdza autem bezbronnego dzieciaka ktory siedzi w koszarach od paru miesiecy i rannemu obcina leb.Oglądałem wiadomości i okazało sie ze ten idiota urodzil sie w UK a o zyciu w Nigerii czy Afganie nie ma zielonego pojecia...Prawdopodobnie dostal sie do jakiejs propagandowej radykalnej sekty i mu odjebało.To jest tak samo jak ja bym pojechal do rosjii i zabil jakiegoś 50 kilowego herlaka za to ze Stalin zamordował komuś z moich kumpli dziadka w Katyniu
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
tom

SOGI: 8289

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 420
  Wysłany: Czw Maj 23, 2013 10:27 pm     

nie mam zamiaru obrazac wierzacych/niewierzacych - to bylo raczej takie uproszczenie, ktore rozwinales a mi sie nie chcialo :wink:
jest dokladnie tak jak piszesz - religie wykorzystuja ludzi slabo wyksztalconych, tak bylo z chrzescijanami i tak jest z muzulmanami ; dlatego kto wie co by bylo gdyby nie te wszystkie podzialy religijne.

z drugiej strony takie akcje sami prowokuja przywodcy panstw zachodnich wbijajac sie we wszystkie mozliwe wojny tak jak metro napisal - camerona, tuska czy obame nie interesuje to, ze zginie 1, 5 czy 20 osob w ich kraju w ramach 'odwetu' - zrobia 3 dni zaloby narodowej, opuszcza flagi do polowy a kasa sie zgadza, wojna napedza gospodarke.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Maj 24, 2013 5:15 am     

tom napisał/a:
nie mam zamiaru obrazac wierzacych/niewierzacych - to bylo raczej takie uproszczenie, ktore rozwinales a mi sie nie chcialo :wink:
jest dokladnie tak jak piszesz - religie wykorzystuja ludzi slabo wyksztalconych, tak bylo z chrzescijanami i tak jest z muzulmanami ; dlatego kto wie co by bylo gdyby nie te wszystkie podzialy religijne.

z drugiej strony takie akcje sami prowokuja przywodcy panstw zachodnich wbijajac sie we wszystkie mozliwe wojny tak jak metro napisal - camerona, tuska czy obame nie interesuje to, ze zginie 1, 5 czy 20 osob w ich kraju w ramach 'odwetu' - zrobia 3 dni zaloby narodowej, opuszcza flagi do polowy a kasa sie zgadza, wojna napedza gospodarke.

tak tu sie z toba zgadzam :wink:
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Maj 24, 2013 5:35 am     

Ale np. fakty ze Szwecji są takie,że odkąd zaczęli tam spływać muzułmanie,to wzrosła 10 krotnie liczba ofiar gwałtów,wcześniej Szwedom nie znanych.Za 97% odpowiadają imigranci.Zresztą o czym piszemy,jak ostatnio była głośna sprawa 13 latki zgwałconej,która poszła na policję i dostała wyrok.Dla mnie islam to religia agresji,choćby z tego względu ze jak umrzesz w jej obronie to idziesz do raju,więc i oni sobie sami dobierają cele obrony wiary.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11