Warning: include(./cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/forums/public_html/common.php on line 260

Warning: include(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/forums/public_html/common.php on line 260

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forums/public_html/common.php:260) in /home/forums/public_html/includes/sessions.php on line 561

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forums/public_html/common.php:260) in /home/forums/public_html/includes/sessions.php on line 562
:: View topic - propionat neogenica
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 

Previous topic «» Next topic
Author Message
VSOP

SOGI: 0

profesjonalista


  Posted:     [ !!! ] 

...
  
 
 
   
admino

SOGI: 147323560

Site Admin


  Posted:     [ !!! ] 

Ok panowie temat posprzatany. Prosze wszystkich o konstruktywne wypowiedzi.

Dziekuje.


-------------------------------
Kolego Lysy , myslalem jako osoba postronna i zajmujace sie administracja forum , ze jestes osoba inteligenta i normalnym biznesmenem. Niestety dzis pokazales swoj poziom swoim postem.
Powiem tek dosadniej i znize sie do twojego poziomu, masz z mordy niezla sciere i mozna ci napluc w ryj i powiesz ze to tylko deszcza pada.
Dzis daje ci naprawde bana na to forum i nie zagladaj tu i nie pisz. Nie jestes tu mile widzany i przeznies sie gdzie indziej.
Do widzenia.
 
 
   
VSOP

SOGI: 0

profesjonalista


  Posted:     [ !!! ] 

post kleja przeczytalem przed edycja go przez jakiegos admina/moda wiec luz
 
 
   
samson

SOGI: 3766

zawodowiec

  Posted:     [ !!! ] 

[quote="VSOP"]post kleja przeczytalem przed edycja go przez jakiegos admina/moda wiec luz[/quote]
haha ja tez :wink:
 
 
   
staf

SOGI: 157

świerzak

  Posted:     [ !!! ] 

Ładnie posprzątali...
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


  Posted:     [ !!! ] 

nie ładnie, jednak to nie jest wolne forum tak jak miało być na początku
 
 
   
VSOP

SOGI: 0

profesjonalista


  Posted:     [ !!! ] 

akcja jak z cyberem
 
 
   
samson

SOGI: 3766

zawodowiec

  Posted:     [ !!! ] 

[quote="kleju45"]VSOP raczej glosno o tym sie nie mowilo raczej z grzecznosci przynajmniej w moim przypadku, jesli chodzi o krete to z bbn mi podchodzi a bialko bb to rewelacja, jest sporo produktow godnych uwagi ale nie wszystko dziala, a najgorsze byly walkowane bialka z pxs, ktore sprzedawal Lysy i Maly666 na tym forum.
Lysy zakombinowal gdzies od kogos lewizne zeby przerobic sobie grosza na boku troche.
Coz takie ma metody jak widac. Nie potrafi sam nic osiagnac i niczego zrobic to kopie pod kims dolki.[/quote]
Lysy juz sie niestety nie moze obronic ale ciekawi mnie dlaczego maly albo moze Prosekto :wink: nie moze Nic napisać na swoja obronę przeciwko temu postowi którego na pewno nie napisał Kleju!!!!!z reszta on tez nie moze sie zalogowac i obronić ..Co wy ludzie tutaj odpierdalacie za szopke?????To ma byc ta Polska honoru i sprawiedliwosci??? czy polak polakowi ma być wilkiem..Nic dobrego w tym kraju tak nie zbudujecie a tylko zniszczycie jakiekolwiek poczucie zaufania no chyba ze Polske macie gleboko w dupie?tak jak ten skurwiel Cyber!!!!!
 
 
   
slayerek

SOGI: 3348

profesjonalista

  Posted:     [ !!! ] 

[quote="vhailor"]nie ładnie, jednak to nie jest wolne forum tak jak miało być na początku[/quote]
x2
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

  Posted:     [ !!! ] 

Panowie forum jest wolne i bedzie wolne. To ze komus sie cos we lbie pojebalo od nadmiernej ilosci sterydow to inna sprawa.
Do cyberowskiego forum tu daleko i bedzie daleko.
Ja tak to widze.
 
 
   
prosekto

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

  Posted:     [ !!! ] 

[quote="samson"][quote="kleju45"]VSOP raczej glosno o tym sie nie mowilo raczej z grzecznosci przynajmniej w moim przypadku, jesli chodzi o krete to z bbn mi podchodzi a bialko bb to rewelacja, jest sporo produktow godnych uwagi ale nie wszystko dziala, a najgorsze byly walkowane bialka z pxs, ktore sprzedawal Lysy i Maly666 na tym forum.
Lysy zakombinowal gdzies od kogos lewizne zeby przerobic sobie grosza na boku troche.
Coz takie ma metody jak widac. Nie potrafi sam nic osiagnac i niczego zrobic to kopie pod kims dolki.[/quote]
Lysy juz sie niestety nie moze obronic ale ciekawi mnie dlaczego maly albo moze Prosekto :wink: nie moze Nic napisać na swoja obronę przeciwko temu postowi którego na pewno nie napisał Kleju!!!!!z reszta on tez nie moze sie zalogowac i obronić ..Co wy ludzie tutaj odpierdalacie za szopke?????To ma byc ta Polska honoru i sprawiedliwosci??? czy polak polakowi ma być wilkiem..Nic dobrego w tym kraju tak nie zbudujecie a tylko zniszczycie jakiekolwiek poczucie zaufania no chyba ze Polske macie gleboko w dupie?tak jak ten skurwiel Cyber!!!!![/quote]

Ogolnie to pisac moge. Tylko jestem w konsternacji i nie wiem co napisac...

Widze ze jestem modem :shock: , milo , tylko dlaczego raptem taki awans :-D

p.s.
usune podpis z mojego profilu i prosze admina o nie zmienianie go bo nie jestem Maly666!
Dziekuje.
 
 
   
prosekto

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

  Posted:     [ !!! ] 

Kolege 666 prosze na przyszlosc o wstrzemiezliwosc w swoich ocenach. Bez urazy.
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

  Posted:     [ !!! ] 

a i zeby byla jasnosc Samson nie mysl sobie czasem ze uzywam jakis dodatkowych nickow... nie musze sie zniac co do poniektorych poziomu
I nie jestem i nie bylem i nie bede pierdolona konfitura jak co poniektorym sie kurwa wydaje . Tym sie brzydze.
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

  Posted:     [ !!! ] 

[quote="prosekto"]Kolege 666 prosze na przyszlosc o wstrzemiezliwosc w swoich ocenach. Bez urazy.[/quote]

zejdz juz ze mnie i wiem swoje ;)
 
 
   
Achilles23

SOGI: 1460

świerzak

  Posted:     [ !!! ] 

Następnym razem zrobie zdjęcia spuchniętej dupy i zrostów na niej. Zrobie tez zdjęcia termometru. Nie diluje towarem po forum jak niektórzy tutaj ja tylko mówie jakie były moje odczucia po apexie. A z tymi badaniami to robił je kolega na uczelni bo chciałem wiedziec co to w ogóle było. Wiem ze moze i to smiesznie wyglada ale mam to w dupie, nic nie trace przeciez.
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


  Posted:     [ !!! ] 

No to ja nie wiem ja i inni goście u mnie co bija apexa same pozytywy, ostatnio ziomek przeszedł z bałkana na apexa i mówi, że apex lepszy i nikt żadnej opuchlizny nie ma. Może dupa skuta już tak, że daj jej odpocząć :mrgreen:
 
 
   
Achilles23

SOGI: 1460

świerzak

  Posted:     [ !!! ] 

Nie wiem, ale pierdole to, dla mnie to juz zamknięty temat. Jest wiele innych firm na rynku (Alpha farm, EC itd.)
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

  Posted:     [ !!! ] 

[quote="vhailor"]No to ja nie wiem ja i inni goście u mnie co bija apexa same pozytywy, ostatnio ziomek przeszedł z bałkana na apexa i mówi, że apex lepszy i nikt żadnej opuchlizny nie ma. Może dupa skuta już tak, że daj jej odpocząć :mrgreen:[/quote]

Widzisz Vhailor , nie wszyscy maja porownanie do legendarnych srodkow jak UK Labs. To raz.
Dwa jak jakis gosc / goscie , nie wiem , robi to gdzies w przydomowym garazu to rozne rzeczy moga sie przyplatac do takiej krzaczastej firemki jak APex czy inne podobne undery. Moze tez komus cos wyjdzie od czasu do czasu. Tylko to jest rosyjska ruletka w takich wlasnie markach.
Nastepny przuklad Atomic Labs , nie wiadomo kto to robi i gdzie. Sa partei super i wiekszosc gowna.
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


  Posted:     [ !!! ] 

akurat atomic labs wiem gdzie robia przynajmnuej na terenie z którego pochodzę bo często klepia w kilku garaz labach rozsianych po pl ale chyba oni akurat tylko w 1 miejscu
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

  Posted:     [ !!! ] 

No wlasnie , a orginaly Atomic jest robiony w Niemczech w prawdziwym labie po godzinach przez kogos.
2 lata temu mialem stycznosc z takim Atomikiem jak piszesz , wygladal ok , 2tyg antybiotyk i bakteryjne zkazenie tylko.
 
 
   
samson

SOGI: 3766

zawodowiec

  Posted:     [ !!! ] 

[quote="666"]a i zeby byla jasnosc Samson nie mysl sobie czasem ze uzywam jakis dodatkowych nickow... nie musze sie zniac co do poniektorych poziomu
I nie jestem i nie bylem i nie bede pierdolona konfitura jak co poniektorym sie kurwa wydaje . Tym sie brzydze.[/quote]
Nie wnikam juz w szczegoly tej dziwnej sytuacji ale skoro forum jest wolne to chlopaki powinni miec prawo sie bronic jezeli zostaly im postawione zarzuty przez admina .Ty masz możliwość i mozesz sie bronic a oni maja poblokowane konta i moga sobie tylko popatrzeć na forum.Mysle ze sa winni wyjasnienia w tej sprawie osoba ktore kupowały u nich suple zeby ich te osoby bez wyjanien nie uwazaly za oszustow..Olek byl zawsze obiektywny jezeli chodzi o suple i koks,tak samo kleju i nikt wczesniej ich za to nie karal a teraz od razu taka nagonka.Sam wlasnie zajadam dwa suple z pxs kupione w pitbullu i jestem zadowolony ale skoro jemu podchodzi cos innego to przeciez powinien miec prawo o tym napisac tak samo z koksem jednemu bedzie pasowac apex innemu neo a jezeli wszyscy po tym zyja i maja sie dobrze to po co to cale zamieszanie????....z powodu jednego achillesa któremu spuchła dupa bo zle zrobil zastrzyk???.....ps achilles wklej moze jakies fotki bo chcialbym zobaczyc ile osignales w swojej "karierze" wtedy mialbym odpowiedz czy jestes zaawansowanym graczem czy dzieciakiem z blokowej piwnicy ktory nie ma pojecia o sporcie????
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

  Posted:     [ !!! ] 

Nie jestem adminem to nie bede sie wypowiadal w kwesti kto i czy ktos poblokowal konta czy kto kogo zbanowal.
Nie wydaje mi sie tez zeby ktos karal tu kogos za wypowiedzi. Zapewne musza byc inne powody.
Ja np wywalilem posty zasmiecajace temat, nie wnoszace nic do watku po usunieciu poprzednich lub obrazajace inne osoby. To co moge napisac z mojej strony.
Czym kierowal sie admin nie wiem , trzeba go sie spytac i kotry dokladnie to robil.
Co do samego Apexa to marka krzak i to jest niezaprzeczalny fakt.
 
 
   
misiek123

SOGI: 27

świerzak

  Posted:     [ !!! ] 

co do tematu to po 4 strzale zaczynam czuc juz propka :) regeneracja na plus lekka pompa sie trzyma caly czas :) czekam na nasilenie :) libido raczej to samo jeszcze :) wczoraj zrobilem w miare mocny trening klatki, byl to trening silowy :) dzisiaj w sumie moglbym robic juz kolejny ale poczekam ;) czekam rowniez na nasilenie dzialania ;P
 
 
   
mulaomar

SOGI: 15

świerzak

  Posted:     [ !!! ] 

u mnie znajomi leca propa,trena,mete z apexa wszyscy zadowoleni na maxa!
 
 
   
olek7881

SOGI: 30026

MASTER

  Posted:     [ !!! ] 

[quote="vhailor"]No to ja nie wiem ja i inni goście u mnie co bija apexa same pozytywy, ostatnio ziomek przeszedł z bałkana na apexa i mówi, że apex lepszy i nikt żadnej opuchlizny nie ma. Może dupa skuta już tak, że daj jej odpocząć :mrgreen:[/quote]

jeszcze kwestia jakiego balkana mieli bo apteczny to rozpierdol i to kazdy gadaatoma w krakowie robili bo wpadli w styczniu bodajze bylo glosno o tym
 
 
   
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl