Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Wto Maj 14, 2013 9:01 am     

No to ja nie wiem ja i inni goście u mnie co bija apexa same pozytywy, ostatnio ziomek przeszedł z bałkana na apexa i mówi, że apex lepszy i nikt żadnej opuchlizny nie ma. Może dupa skuta już tak, że daj jej odpocząć :mrgreen:
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
Achilles23 

SOGI: 1460

świerzak

Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 92
  Wysłany: Wto Maj 14, 2013 9:11 am     

Nie wiem, ale pierdole to, dla mnie to juz zamknięty temat. Jest wiele innych firm na rynku (Alpha farm, EC itd.)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Maj 14, 2013 10:12 am     

vhailor napisał/a:
No to ja nie wiem ja i inni goście u mnie co bija apexa same pozytywy, ostatnio ziomek przeszedł z bałkana na apexa i mówi, że apex lepszy i nikt żadnej opuchlizny nie ma. Może dupa skuta już tak, że daj jej odpocząć :mrgreen:


Widzisz Vhailor , nie wszyscy maja porownanie do legendarnych srodkow jak UK Labs. To raz.
Dwa jak jakis gosc / goscie , nie wiem , robi to gdzies w przydomowym garazu to rozne rzeczy moga sie przyplatac do takiej krzaczastej firemki jak APex czy inne podobne undery. Moze tez komus cos wyjdzie od czasu do czasu. Tylko to jest rosyjska ruletka w takich wlasnie markach.
Nastepny przuklad Atomic Labs , nie wiadomo kto to robi i gdzie. Sa partei super i wiekszosc gowna.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Wto Maj 14, 2013 10:58 am     

akurat atomic labs wiem gdzie robia przynajmnuej na terenie z którego pochodzę bo często klepia w kilku garaz labach rozsianych po pl ale chyba oni akurat tylko w 1 miejscu
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Maj 14, 2013 11:05 am     

No wlasnie , a orginaly Atomic jest robiony w Niemczech w prawdziwym labie po godzinach przez kogos.
2 lata temu mialem stycznosc z takim Atomikiem jak piszesz , wygladal ok , 2tyg antybiotyk i bakteryjne zkazenie tylko.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Wto Maj 14, 2013 4:08 pm     

666 napisał/a:
a i zeby byla jasnosc Samson nie mysl sobie czasem ze uzywam jakis dodatkowych nickow... nie musze sie zniac co do poniektorych poziomu
I nie jestem i nie bylem i nie bede pierdolona konfitura jak co poniektorym sie kurwa wydaje . Tym sie brzydze.

Nie wnikam juz w szczegoly tej dziwnej sytuacji ale skoro forum jest wolne to chlopaki powinni miec prawo sie bronic jezeli zostaly im postawione zarzuty przez admina .Ty masz możliwość i mozesz sie bronic a oni maja poblokowane konta i moga sobie tylko popatrzeć na forum.Mysle ze sa winni wyjasnienia w tej sprawie osoba ktore kupowały u nich suple zeby ich te osoby bez wyjanien nie uwazaly za oszustow..Olek byl zawsze obiektywny jezeli chodzi o suple i koks,tak samo kleju i nikt wczesniej ich za to nie karal a teraz od razu taka nagonka.Sam wlasnie zajadam dwa suple z pxs kupione w pitbullu i jestem zadowolony ale skoro jemu podchodzi cos innego to przeciez powinien miec prawo o tym napisac tak samo z koksem jednemu bedzie pasowac apex innemu neo a jezeli wszyscy po tym zyja i maja sie dobrze to po co to cale zamieszanie????....z powodu jednego achillesa któremu spuchła dupa bo zle zrobil zastrzyk???.....ps achilles wklej moze jakies fotki bo chcialbym zobaczyc ile osignales w swojej "karierze" wtedy mialbym odpowiedz czy jestes zaawansowanym graczem czy dzieciakiem z blokowej piwnicy ktory nie ma pojecia o sporcie????
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Maj 14, 2013 4:44 pm     

Nie jestem adminem to nie bede sie wypowiadal w kwesti kto i czy ktos poblokowal konta czy kto kogo zbanowal.
Nie wydaje mi sie tez zeby ktos karal tu kogos za wypowiedzi. Zapewne musza byc inne powody.
Ja np wywalilem posty zasmiecajace temat, nie wnoszace nic do watku po usunieciu poprzednich lub obrazajace inne osoby. To co moge napisac z mojej strony.
Czym kierowal sie admin nie wiem , trzeba go sie spytac i kotry dokladnie to robil.
Co do samego Apexa to marka krzak i to jest niezaprzeczalny fakt.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
misiek123 

SOGI: 27

świerzak

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 15
  Wysłany: Wto Maj 14, 2013 4:58 pm     

co do tematu to po 4 strzale zaczynam czuc juz propka :) regeneracja na plus lekka pompa sie trzyma caly czas :) czekam na nasilenie :) libido raczej to samo jeszcze :) wczoraj zrobilem w miare mocny trening klatki, byl to trening silowy :) dzisiaj w sumie moglbym robic juz kolejny ale poczekam ;) czekam rowniez na nasilenie dzialania ;P
 
 
       
mulaomar

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 49
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Śro Maj 15, 2013 9:09 am     

u mnie znajomi leca propa,trena,mete z apexa wszyscy zadowoleni na maxa!
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Maj 15, 2013 10:12 am     

vhailor napisał/a:
No to ja nie wiem ja i inni goście u mnie co bija apexa same pozytywy, ostatnio ziomek przeszedł z bałkana na apexa i mówi, że apex lepszy i nikt żadnej opuchlizny nie ma. Może dupa skuta już tak, że daj jej odpocząć :mrgreen:


jeszcze kwestia jakiego balkana mieli bo apteczny to rozpierdol i to kazdy gadaatoma w krakowie robili bo wpadli w styczniu bodajze bylo glosno o tym
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
admino

SOGI: 147323560

Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 36
  Wysłany: Śro Maj 15, 2013 10:23 am     

Panowie prosze trzymac sie tematu.
Po tym poscie nie chce widziec niczego nie zwiazanego z tematem autora. Prosze z dyskusja sie przeniesc na inny temat.

Dziekuje.
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Śro Maj 15, 2013 3:45 pm     

Edit:

Panowie prosilem...
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
Ostatnio zmieniony przez admino Śro Maj 15, 2013 8:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Maj 15, 2013 8:42 pm     

EDIT:

a ty nie podkreacaj juz...
_________________
Power X Sport Team
Ostatnio zmieniony przez admino Śro Maj 15, 2013 8:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14