Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:18 am     

ale po tym co piszesz potwierdza ze ze chodzilo o acetat, chyba nie doczytalem Twojego posta ;-)

a co do zapachu to prop iliuma jaki ma? tesciem jedzie mocniej niz apteka - prenie przez stezenie. wszytskie apteki do tej pory widzialem max 50mg/ml

nawet farmadon jak pojdziesz do chlopakow w petersburgu to dostaniesz oryginal 100mg/ml,
ale jak z apteki bierzez to nie ma wiekszego niz 50mg. pewnie 2 linie ida jedna na czarno druga oficjalna.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:30 am     

prosekto napisał/a:
olek7881 napisał/a:
prosekto napisał/a:
ten bezestrowy podobno przekot. ale juz nie pisalem o tym bo nie ma chyba ilium wiec nie ma porownania. Lysy raczej dostal bana bo na nic innego to nie wyglada.


a iluma hexe do ap porownywali?jak ap ma 76,5 czy 76,8jak w badaniu to jak moze byc iluma lepsza jak ma 50mg/ml?musialaby bycw chuj zanizona albo goscie nie mieli ap oryginaly bo tylko z mumbai indie jest iryg fejki z tajlandii byly i hong kongu

o ttrenie ilum sluszalem wchuj opinii od starych wyjadaczy saa,ze najmocniejszy tren aceta swiata i mega intensywny zapach ma


nie hexe tylko acetat z tego co kojarze. nie pamietam dokladnie - nie chce sklamac.
nie bede nic zlego mowil na alphe bo sam teraz podkladam cypkiem z alphy cykl. reszte apteka idzie primka bayer i meta apteka i teraz wchodze na oxe apexa.
tam co przeslales nie widze badania cypka tylko na enana i propa. enan z alphy widaomo kozak, ale dla mnie enan za malo energetyzujacy, co innego propem podkluty :mrgreen: no i od naszej jelfy tez lepszy na bank nie jest ;-)


alpha nigdy nie miala i nie ma trenu acet takze im sie musialy firmy popierdolic lokurvaa

http://www.alpha-pharma.c...ne_Alphabol.php

co nie jest lepsze od naszej jelfy?omka vs mix alphy?u mnie 2osoby tak stwierdzily i sam widzialem efekt recka byla kombinowana od lekarza rodzinnego i kopowane w aptece.enan jelfa to jakas kpina ma 100mg/ml a alpha 280mg/ml to co jest lepsze??u mnie cypka ap bardziej niz enana chwala,bo nie zalewa i lepsze libido i samopoczucie niz na enanie

zreszta bijta co chceta hehehe


aha anavar apex kozak na maxa koles bral i cypka ap e5d 1ml cypka i anavaru 50mg ed ale za duzo i zmniejszyl na 30mg ed i sila na skosie na serie mu poszla =35kg na 1 cyklu takze cos tam dziala,w pasie mu spadlo i czysta masa poszla
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez olek7881 Pon Maj 13, 2013 8:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:33 am     

mixy to nie dla mnie. mowie o enanie i prolka od alphy nie odbiega na pewno. no jak jest 100 to trzeba poprostu wiecej nabrac;-) wiadomo ze nie stawiam setki do 250tki ;-)

a z trenami musialem cos pomieszac.


no to ladnie jelsi bral tyle co Ci mowil. czekam na efekty;-)
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
Ostatnio zmieniony przez prosekto Pon Maj 13, 2013 8:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:35 am     

prosekto napisał/a:
mixy to nie dla mnie. mowie o enanie i prolka od alphy nie odbiega na pewno. no jak jest 100 to trzeba poprostu wiecej nabrac;-) wiadomo ze nie stawiam setki do 250tki ;-)


jakosciowo nie odbiega ale ap bije jelfe stezeniem na glowe i wychodzi taniej jakbys od dilow kombonowal;)

enan norma np ma gestszy sok niz alpha enan w badaniu mial na deklarowane 250mg =288mg/ml
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:36 am     

olek7881 napisał/a:
prosekto napisał/a:
mixy to nie dla mnie. mowie o enanie i prolka od alphy nie odbiega na pewno. no jak jest 100 to trzeba poprostu wiecej nabrac;-) wiadomo ze nie stawiam setki do 250tki ;-)


jakosciowo nie odbiega ale ap bije jelfe stezeniem na glowe i wychodzi taniej jakbys od dilow kombonowal;)

enan norma np ma gestszy sok niz alpha enan w badaniu mial na deklarowane 250mg =288mg/ml


na recepte tez juz nie ma refundacji:(
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:39 am     

norme troche lat wstecz wzialem dece aptek wiec wiem jak potrafi czesac. ehhhh. wtedy takie branie wiecej chlania niz cwiczenia, a efekty az sie lza w oku kreci...
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
Ostatnio zmieniony przez prosekto Pon Maj 13, 2013 8:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:39 am     

prosekto napisał/a:
mixy to nie dla mnie. mowie o enanie i prolka od alphy nie odbiega na pewno. no jak jest 100 to trzeba poprostu wiecej nabrac;-) wiadomo ze nie stawiam setki do 250tki ;-)

a z trenami musialem cos pomieszac.


no to ladnie jelsi bral tyle co Ci mowil. czekam na efekty;-)


bral tyle co mowil to moj frend ten z cypkiem tez sam wiem ile bierze i testy,deke potwierdza zawsze badaniami zeby nie bylo pierdolenia i byl dowod rzeczowy bo na forach ludzie pimpuja swoj towar,koles ma wyjebane na prolke jelfy woli cypka ap i tyle a ma dojscia z recki :grin:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:44 am     

niech ktos jebnie badanie na poziom testa tego ppo 1ml 250mg i wyjdzie nam czy taka rakieta
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:50 am     

Leon.Wolf napisał/a:
też bym chętnie przeczytał lysego wypowiedź w tym temacie...

jak mam mocniejszy wzwód i wszystkie pozytywne odczucia po wbiciu to na pewno nie jest to autosugestia :idea:
kilka propów wbiłem - inaczej bym się nie wypowiadał.
fajnie to napisałeś Kleju : każda sroczka swój ogonek chwali ;)
tak mi się przypomniała któraś wypowiedź do lysego od 666 tutaj o produkcji przez Apex środków,teraz widzę że Neogenica robi to samo.a na stronie nie ma nawet wzmianki o takich środkach.że zrobią to na rynek na co będzie zapotrzebowanie ;)

a tak swoją drogą to jak tu porównywać Neo do Ilium?jak gwiazdka się pojawiła ta Neogenica od roku a od tygodnia niecałego ma tego propa.żeby to było tylko to co trzeba i utrzymało choć by stężenie już o jakości nie wspomnę...


http://neogenica.us/neoge...maceuticals.htm

to aktualnia stronka neo ktos wie?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:52 am     

aha dodam jeszcze ze ziomek jadl oxe thermolife w afganie i chuja mu dala,apex jadl kilka tyg i musial prrzerwac cykl i w chuj lepsza gadal
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:53 am     

moze zrobimy temat opinie o firmach/srodkach?bo mixa zjabelaismy w temacie neo:)

ps/sikor jestes dzieckiem neo?hehehehe

ja chcialbym zobaczyc adresy jakies gdzie neogenica jest w aptekach jak unigen/balkan/jelfa/galenika.skoro to apteka musza byc podane w jakich krajach jest w aptece
np balkan

http://www.balkanpharmace...n/-distributors
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez olek7881 Pon Maj 13, 2013 9:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:56 am     

olek7881 napisał/a:
prosekto napisał/a:
mixy to nie dla mnie. mowie o enanie i prolka od alphy nie odbiega na pewno. no jak jest 100 to trzeba poprostu wiecej nabrac;-) wiadomo ze nie stawiam setki do 250tki ;-)

a z trenami musialem cos pomieszac.


no to ladnie jelsi bral tyle co Ci mowil. czekam na efekty;-)


bral tyle co mowil to moj frend ten z cypkiem tez sam wiem ile bierze i testy,deke potwierdza zawsze badaniami zeby nie bylo pierdolenia i byl dowod rzeczowy bo na forach ludzie pimpuja swoj towar,koles ma wyjebane na prolke jelfy woli cypka ap i tyle a ma dojscia z recki :grin:


tu nie chodzi Olek o to, zeby miec na to czy tamto wyjebane tylko zeby miec wlasna opinie, a warto ja miec. oczywiscie dobrze tez sluchac bardziej doswiadczonych osob.
nie ma tego w zadnych karajach w aptece.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 9:10 am     

a skad chcesz dorwac primke bayera jak bayer nie robi primki od kilku lat o dziwo aw afganie w aptece maja niby bayera i testy bayera i opinie mam od ziomka ze enan bayer miazga 3x1ml pakowany,abuhrain test e abuhrain tez kozak bral z apteki tam ale cypek alphy lepiej chwali lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 9:13 am     

a ja Ci mowie ze robi i biore.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 9:51 am     

olek7881 napisał/a:
moze zrobimy temat opinie o firmach/srodkach?bo mixa zjabelaismy w temacie neo:)


http://forumsportowe.us/v...der=asc&start=0
juz jest temat
_________________


 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10