Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 9:28 pm     

666,

napisz cos wiecej o tym srodku?? Zastosowanie, dawkowanie dlugosc cykli skutki uboczne??
 
 
 
       
Achilles23 

SOGI: 1460

świerzak

Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 92
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 10:31 pm     

apex to syf jakich mało, po paru strzałach propa tak mi dupa spuchła ze ledwo siadałem juz chciałem isc z tym do lekarza, jakis gigantyczny zrost mi sie zrobił, do tego gorączka w chuj - dziekuje bardzo nigdy wiecej. Kolega pracuje w laboratorium wiec dałem mu to do zbadania i okazało sie ze jest zanieczyszczony metalami cięzkimi.
ps. kupiłem to od znanego na forum dilera
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 5:19 am     

Achilles23 napisał/a:
apex to syf jakich mało, po paru strzałach propa tak mi dupa spuchła ze ledwo siadałem juz chciałem isc z tym do lekarza, jakis gigantyczny zrost mi sie zrobił, do tego gorączka w chuj - dziekuje bardzo nigdy wiecej. Kolega pracuje w laboratorium wiec dałem mu to do zbadania i okazało sie ze jest zanieczyszczony metalami cięzkimi.
ps. kupiłem to od znanego na forum dilera


a jakie to dokladnie byly metale i jaki stopien zanieczyszczenia?
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 7:18 am     

Achilles23 napisał/a:
apex to syf jakich mało, po paru strzałach propa tak mi dupa spuchła ze ledwo siadałem juz chciałem isc z tym do lekarza, jakis gigantyczny zrost mi sie zrobił, do tego gorączka w chuj - dziekuje bardzo nigdy wiecej. Kolega pracuje w laboratorium wiec dałem mu to do zbadania i okazało sie ze jest zanieczyszczony metalami cięzkimi.
ps. kupiłem to od znanego na forum dilera
hahahaha padlem.. Tylko jedna osoba na tym forum wciska farmazon o metalach ciezkich w saa.. Nie lykam tego panie "achilles" :lol:
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 7:21 am     

mały666 napisał/a:
Achilles23 napisał/a:
apex to syf jakich mało, po paru strzałach propa tak mi dupa spuchła ze ledwo siadałem juz chciałem isc z tym do lekarza, jakis gigantyczny zrost mi sie zrobił, do tego gorączka w chuj - dziekuje bardzo nigdy wiecej. Kolega pracuje w laboratorium wiec dałem mu to do zbadania i okazało sie ze jest zanieczyszczony metalami cięzkimi.
ps. kupiłem to od znanego na forum dilera
hahahaha padlem.. Tylko jedna osoba na tym forum wciska farmazon o metalach ciezkich w saa.. Nie lykam tego panie "achilles" :lol:


przeciez to lyknac moze tylko mlody pelikan, ale nie chcialem byc niemily...
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 7:47 am     

Jason napisał/a:
Leon.Wolf napisał/a:
a ja słyszałem że bolesny ten prop i że ma niecałe 200mg/ml z deklarowanego.zresztą ponoć olej w nim użyty i jakość rozpuszczalników jak i całego tego towaru pozostawia sporo do życzenia...
kolega ma i teraz zaczyna wbijać to będę z pierwszej ręki wiedział/widział.

swoją drogą to dziwne rzeczy piszecie.ja po strzale czuje propa następnego dnia zawsze.na treningu żeby się przełożył to już trzeba za 2-3 tygodnie poczekać.jak bym wbił 125mg to chyba następnego dnia rano był mógł na ptaku krążek z siłki zawiesić hahahahaha


Nie bilem tego propa ale rozwalaja mnie takie teksty w stylu Leon Wolf
Ja slyszalem ze ma niecale 200 mg
Jako ,ze jestem laborant poprosze wyniki badan,ze ma niecale 200 mg bo ze slyszenia nawet my nie robimy badan :mrgreen:

Co do efektów po propie po pierwszym strzale to jest cos takiego jak autosugestia :wink:


kolesiowi po1ml enana ap plakal ze faja stala ciagle na 2dzien az go bolalo i chuja dalo jak se strzepal11x hhaahahahahahah
i plakal ze nei chce tego bo na pmp nic takiego nie mial hahaha efekt jak po 3x kamagra indyjaska oryginalna tak skomentowal,moze jest wyczulony na enana lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez olek7881 Pon Maj 13, 2013 8:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 7:56 am     

prosekto napisał/a:
kazda sroka swoj ogonek chwali. ja eksperymentuje z roznymi markami, zeby miec wlasna opinie. rozmawialem ostatnio z kumplem ktory naprawde w zyciu duzo rzeczy wzial i nadmienie ze bierzemy od roznych sprzedawcow i powiedzial mi, ze w zyciu najmocniejszego propa bral wlasnie z illium i u mnie sie to potwierdza. wg mnie mocniejszy niz stary apteczny testovis z wloch. epi apexa bralem i dzialalo identycznie jak CEL z pitbullshopu. moj czlowiek z silowni bierze teraz masteron z ilium z winem na oleju apexa i w pasie leci mimio masowej diety. kumpel bierze teraz primke neogenici i tez dziala, podobnie deca. wiec ja nie krytykuje zadnej z tych firm. wszyscy znajomi ktorzy brali oxe z apexa mowia ze stawiaja ja na rowni z unigenem. wiec ja zrobie sobie porwownanie i wezme czesc z apexa czesc z unigena i bede mial swoja opinie. nie wiem jak dziala prop z neo bo nie probowalem, ale ani na apexa, ani ilium, ani alphe nie mam co narzekac bo wszytsko dziala na podobnym poziomie.


dodajmy jeszcze ze unigen to 100% legit apteka;) ap i unigen robi niby ten sam koncern farmaceutyczny:) chodzi z tym propem iluma ze sa 2wersje 1robiona na rynek niby 250mg/ml i tam tego stezenie to kazdy watpi zeby bylo jak pewnie z neogenica,wiele osob twierdzi ze to niemozliwe takie stezenie w ml trzezba z jakims chemikiem pogac/u mnie kazdy kto bierze alphe ilum i apex chwala wszystko w chuj.na apexie cypku i winku na oleju ziomek mimo diety kebabowej w chuj leci z waga i kable mu wypierdala na maxa,tylko testy ap ma lepsze bo np enan wg badania lewelyna czy jak on ma w ml mial 280mg/ml nie 250 jak deklarowane a czesto jest 1,1-1,2ml w amp,kto bral ap z mumbai ooryg ten wie:) na iluma trenie acecie tez ziomek robi i winku ilum propie npp ap oxie apexa t3 unipharm forme zycia,winko go rizjebuje a od trenu ma w chuj dusznosci w pizdu bije 50mg e2d sila kurwewsko idzie i spuchl jak nigdy wczesniej mega zyla wypierdala,gada ze kosa a tez bil jakies chujstwa apteczne jak omke z recki nie dila i gadal kiedys ze induject 250 ap lepiej pizga niz omka nasza jelfy.;)

po kilku strzalach deki ap koes tak jest w pizdu zblokowany ze masakra lh i fsh ma w chuj ponizej normy a wbil juz apteczne hmg 2x150IU podzielone i do tego daa je ,aromasin chce dodac.

prop ap tez bezbolesny dla kazdego to jest wyznacznij dobrego propa te wszystkie piwnice jak pmp/atom i inne kutasowy sa w chuj bolace

master iluma tez zajebisty vsop niech wyrazi opinie bo wiem ze z ap porownal i pisal ze koty lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 7:59 am     

Achilles23 napisał/a:
apex to syf jakich mało, po paru strzałach propa tak mi dupa spuchła ze ledwo siadałem juz chciałem isc z tym do lekarza, jakis gigantyczny zrost mi sie zrobił, do tego gorączka w chuj - dziekuje bardzo nigdy wiecej. Kolega pracuje w laboratorium wiec dałem mu to do zbadania i okazało sie ze jest zanieczyszczony metalami cięzkimi.
ps. kupiłem to od znanego na forum dilera


to pokaz skana tych badan?

ja zarzuce jak mi w koncu ziomek podesle skana badan na cypku alphy bitym 1ml e7d poziom u kolesia ponad skale laboratorium >3400 a norma do 800,dziekuje ,na pmp ziomek bil e5d mial 2200 na samorobie swojej 3000:) lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:01 am     

wlasciciel silowni u mnie na dzielnicy - bananowy chlopak - unigena tylko i alphe bije, hormon itp kasy na siebie nie zaluje, i jak sprobowal propa apexa to jedynie zachwalal, mimo ze on lubi tylko to co drogie zazwyczaj.

nie jest niemozliwe zrobic propa 250, bo 300 mozesz nawet zrobic i takie propy tez widzialem.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:01 am     

kleju45 napisał/a:
a tak w ogóle co sie dzieje z "łysym"?
dlaczego go nie ma?


pytalem ju kilka razy na shoutboxie i pw i nikt nic nie wie wyglada na bana bez kitu o saa wie w chuj i zajebiscie duzo tu wnosisz,moze ktos wyjasni co jest piec??? :???:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:05 am     

prosekto napisał/a:
666 napisał/a:
prosekto napisał/a:
kazda sroka swoj ogonek chwali. ja eksperymentuje z roznymi markami, zeby miec wlasna opinie. rozmawialem ostatnio z kumplem ktory naprawde w zyciu duzo rzeczy wzial i nadmienie ze bierzemy od roznych sprzedawcow i powiedzial mi, ze w zyciu najmocniejszego propa bral wlasnie z illium i u mnie sie to potwierdza. wg mnie mocniejszy niz stary apteczny testovis z wloch. epi apexa bralem i dzialalo identycznie jak CEL z pitbullshopu. moj czlowiek z silowni bierze teraz masteron z ilium z winem na oleju apexa i w pasie leci mimio masowej diety. kumpel bierze teraz primke neogenici i tez dziala, podobnie deca. wiec ja nie krytykuje zadnej z tych firm. wszyscy znajomi ktorzy brali oxe z apexa mowia ze stawiaja ja na rowni z unigenem. wiec ja zrobie sobie porwownanie i wezme czesc z apexa czesc z unigena i bede mial swoja opinie. nie wiem jak dziala prop z neo bo nie probowalem, ale ani na apexa, ani ilium, ani alphe nie mam co narzekac bo wszytsko dziala na podobnym poziomie.


tak wlasnie dobrze napisales. Kazda sroka chwali swoje ogonek.
Ostani jestem do polecania czegos co jest gownem. Tylko i wylacznie jak cos polece to sam to sprawdze zeby miec dostep do najlepszych rzeczy i na najlepszych srodkach robic wyniki.
O tym tez juz wiele razy wczesniej pisalem ale nie kazdy o tym chce pamietec , prawda Kleju ?
Epi Apex nie ma , po zandym Epi nie wyskakuje gino jak po tym wlasnie. Firma krzak robiona w dupie ciemnej nie ma dostepu do surowaca PH.
Zawiodlem sie mega na Apxie bo go testowalem i nie mam zamiaru polecac czegos kto gdzie tlucze to w garazu.
Super tez chwale obecna na rynku Biosire i Alpha Pharme ta druga ma na rowni jakosc mysle z Neogenica jak sie trafi z dobrego zrodla.
Ilium do Nego sie umywa. Duzo lepiej od Ilium jak ktos nie ma dostepu do Neogenica jest zapodac Alpah pharm.


zalezy co. master z alphy jest prze kozak, enan tez, ale treny lepsze ma ilium. sam nigdy nie bralem trenu i nie mam zamiaru, ale u mnie na silowni popularne bo daja szybki mocny efekt ( ja sie nigdzie nie spiesze). natomiast alpha tu jest slabsza niz ilium. tak slyszalem i to nie od 1 chlopaka.

nie mowie ze neo jest gownem. sam mam w szufladzie ich bolda teraz. moze kiedys wbije, a moze wbije jakis moj kumpel. niewazne.
apexa epi nie sprowokowala u mnie gino choc mam duze tendencje.



brrali kolesie hexe ap i ten nowy supens sc ktory jest od 2m-cy max produkowany??

ps.666 tren supens albo aga powinno sie chyba czuc od 1 strzala?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:09 am     

ten bezestrowy podobno przekot. ale juz nie pisalem o tym bo nie ma chyba ilium wiec nie ma porownania. Lysy raczej dostal bana bo na nic innego to nie wyglada.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:09 am     

http://www.muscle-core.co...76mg-1-5ml.html

macie wynniki testow ap enana i propa ,gdzies widzialem badanie hexy ma deklarowane 76.5mg/ml a bylo 76,8mg.ml
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez olek7881 Pon Maj 13, 2013 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:11 am     

prosekto napisał/a:
ten bezestrowy podobno przekot. ale juz nie pisalem o tym bo nie ma chyba ilium wiec nie ma porownania. Lysy raczej dostal bana bo na nic innego to nie wyglada.


a iluma hexe do ap porownywali?jak ap ma 76,5 czy 76,8jak w badaniu to jak moze byc iluma lepsza jak ma 50mg/ml?musialaby bycw chuj zanizona albo goscie nie mieli ap oryginaly bo tylko z mumbai indie jest iryg fejki z tajlandii byly i hong kongu

o ttrenie ilum sluszalem wchuj opinii od starych wyjadaczy saa,ze najmocniejszy tren aceta swiata i mega intensywny zapach ma
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:16 am     

olek7881 napisał/a:
prosekto napisał/a:
ten bezestrowy podobno przekot. ale juz nie pisalem o tym bo nie ma chyba ilium wiec nie ma porownania. Lysy raczej dostal bana bo na nic innego to nie wyglada.


a iluma hexe do ap porownywali?jak ap ma 76,5 czy 76,8jak w badaniu to jak moze byc iluma lepsza jak ma 50mg/ml?musialaby bycw chuj zanizona albo goscie nie mieli ap oryginaly bo tylko z mumbai indie jest iryg fejki z tajlandii byly i hong kongu

o ttrenie ilum sluszalem wchuj opinii od starych wyjadaczy saa,ze najmocniejszy tren aceta swiata i mega intensywny zapach ma


nie hexe tylko acetat z tego co kojarze. nie pamietam dokladnie - nie chce sklamac.
nie bede nic zlego mowil na alphe bo sam teraz podkladam cypkiem z alphy cykl. reszte apteka idzie primka bayer i meta apteka i teraz wchodze na oxe apexa.
tam co przeslales nie widze badania cypka tylko na enana i propa. enan z alphy widaomo kozak, ale dla mnie enan za malo energetyzujacy, co innego propem podkluty :mrgreen: no i od naszej jelfy tez lepszy na bank nie jest ;-)
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 11