Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 12:33 pm     

prosekto napisał/a:
kazda sroka swoj ogonek chwali. ja eksperymentuje z roznymi markami, zeby miec wlasna opinie. rozmawialem ostatnio z kumplem ktory naprawde w zyciu duzo rzeczy wzial i nadmienie ze bierzemy od roznych sprzedawcow i powiedzial mi, ze w zyciu najmocniejszego propa bral wlasnie z illium i u mnie sie to potwierdza. wg mnie mocniejszy niz stary apteczny testovis z wloch. epi apexa bralem i dzialalo identycznie jak CEL z pitbullshopu. moj czlowiek z silowni bierze teraz masteron z ilium z winem na oleju apexa i w pasie leci mimio masowej diety. kumpel bierze teraz primke neogenici i tez dziala, podobnie deca. wiec ja nie krytykuje zadnej z tych firm. wszyscy znajomi ktorzy brali oxe z apexa mowia ze stawiaja ja na rowni z unigenem. wiec ja zrobie sobie porwownanie i wezme czesc z apexa czesc z unigena i bede mial swoja opinie. nie wiem jak dziala prop z neo bo nie probowalem, ale ani na apexa, ani ilium, ani alphe nie mam co narzekac bo wszytsko dziala na podobnym poziomie.



jestem tego samego zdania, nie wiem skad ta nagonka ze apex czy ilium jest zly
ja osobiscie propa z ilium bilem juz 3 razy i jestem z niego mega zadowolony a u mnie na silowni sprzedaje sie jak "świeże bułeczki" i jeszcze nie słyszałem złej opini o nim
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 12:34 pm     

a tak w ogóle co sie dzieje z "łysym"?
dlaczego go nie ma?
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 12:38 pm     

no lysy to facet ktory ma duzo do powiedzenia. ja zalogowalem sie na te forum mi. dlatego, ze czesto czytalem jego wypowiedzi jeszcze jak nie mialem tu konta. ale faktycznie zniknal.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 1:43 pm     

prosekto napisał/a:
no lysy to facet który ma dużo do powiedzenia. ja zalogowałem sie na te forum mi. dlatego, ze czesto czytałem jego wypowiedzi jeszcze jak nie mialem tu konta. ale faktycznie zniknal.

Chciałbym sie przyłączyć do pytania o łysego ???i również żałuje ze go tu nie widzę.Dzieki niemu założyłem tu konto właściwie to mnie na to namówił.Dobry z niego chlop i mozna zawsze liczyc na niego i skorzystać z jego doświadczenia związanego ze wspomaganiem.Ja nie bije żadnego z iniekcyjnych saa ale wiem ze jakbym chciał to zrobić to skorzystałbym z jego rady bo jest godny zaufania i zna temat z praktyki a nie jak niektórzy tylko z teorii lub ze słyszenia.Sprawa jest prosta skoro daje ci to czego oczekujesz od środka...ja Ci wierze Prosekto ze to dziala a czytajac twoje posty widac ze masz praktyke i wypowiadasz sie sensownie a to wlasnie cenie..... bo teoretyków na rożnych forach jest multum a jak oglądam ich zdjęcia i wyniki to mi łapy opadają:\
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
f.h.boltos 

SOGI: 2271

zawodowiec
Szpekulant

Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 318
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 3:53 pm     

kleju45 napisał/a:
a tak w ogóle co sie dzieje z "łysym"?
dlaczego go nie ma?

Z 1,5 miesiąca go nie ma , żyje wogule chłopina?
 
 
       
Leon.Wolf
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 5:11 pm     

też bym chętnie przeczytał lysego wypowiedź w tym temacie...

jak mam mocniejszy wzwód i wszystkie pozytywne odczucia po wbiciu to na pewno nie jest to autosugestia :idea:
kilka propów wbiłem - inaczej bym się nie wypowiadał.
fajnie to napisałeś Kleju : każda sroczka swój ogonek chwali ;)
tak mi się przypomniała któraś wypowiedź do lysego od 666 tutaj o produkcji przez Apex środków,teraz widzę że Neogenica robi to samo.a na stronie nie ma nawet wzmianki o takich środkach.że zrobią to na rynek na co będzie zapotrzebowanie ;)

a tak swoją drogą to jak tu porównywać Neo do Ilium?jak gwiazdka się pojawiła ta Neogenica od roku a od tygodnia niecałego ma tego propa.żeby to było tylko to co trzeba i utrzymało choć by stężenie już o jakości nie wspomnę...
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 6:45 pm     

mały666 napisał/a:


I WSZYSTKO W TEMACIE :roll:

Szacunek za obiektywizm w tej sprawie ;)
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 6:55 pm     

Lysy zapewne sie obrazil na to forum bo pisalem do admina i nikt z kontem nic nie robil. Nagle zwyczajnie przestal pisac. Zadna strata bo i tak mu cos do glowy walilo niemilosiernie. Moze z koksami zaczol uzywac jaki innych uzywek...

Leon.Wolf dziury w calym szukasz? to ze ktos sie spytal o Neogenica Propa tydzien temu nie znaczy ze nie ma go od dluzszego czasu. Nie wiesz ? to po co glosyjesz i szczekasz ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 7:05 pm     

prosekto napisał/a:
kazda sroka swoj ogonek chwali. ja eksperymentuje z roznymi markami, zeby miec wlasna opinie. rozmawialem ostatnio z kumplem ktory naprawde w zyciu duzo rzeczy wzial i nadmienie ze bierzemy od roznych sprzedawcow i powiedzial mi, ze w zyciu najmocniejszego propa bral wlasnie z illium i u mnie sie to potwierdza. wg mnie mocniejszy niz stary apteczny testovis z wloch. epi apexa bralem i dzialalo identycznie jak CEL z pitbullshopu. moj czlowiek z silowni bierze teraz masteron z ilium z winem na oleju apexa i w pasie leci mimio masowej diety. kumpel bierze teraz primke neogenici i tez dziala, podobnie deca. wiec ja nie krytykuje zadnej z tych firm. wszyscy znajomi ktorzy brali oxe z apexa mowia ze stawiaja ja na rowni z unigenem. wiec ja zrobie sobie porwownanie i wezme czesc z apexa czesc z unigena i bede mial swoja opinie. nie wiem jak dziala prop z neo bo nie probowalem, ale ani na apexa, ani ilium, ani alphe nie mam co narzekac bo wszytsko dziala na podobnym poziomie.


tak wlasnie dobrze napisales. Kazda sroka chwali swoje ogonek.
Ostani jestem do polecania czegos co jest gownem. Tylko i wylacznie jak cos polece to sam to sprawdze zeby miec dostep do najlepszych rzeczy i na najlepszych srodkach robic wyniki.
O tym tez juz wiele razy wczesniej pisalem ale nie kazdy o tym chce pamietec , prawda Kleju ?
Epi Apex nie ma , po zandym Epi nie wyskakuje gino jak po tym wlasnie. Firma krzak robiona w dupie ciemnej nie ma dostepu do surowaca PH.
Zawiodlem sie mega na Apxie bo go testowalem i nie mam zamiaru polecac czegos kto gdzie tlucze to w garazu.
Super tez chwale obecna na rynku Biosire i Alpha Pharme ta druga ma na rowni jakosc mysle z Neogenica jak sie trafi z dobrego zrodla.
Ilium do Nego sie umywa. Duzo lepiej od Ilium jak ktos nie ma dostepu do Neogenica jest zapodac Alpah pharm.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 8:03 pm     

666 napisał/a:
prosekto napisał/a:
kazda sroka swoj ogonek chwali. ja eksperymentuje z roznymi markami, zeby miec wlasna opinie. rozmawialem ostatnio z kumplem ktory naprawde w zyciu duzo rzeczy wzial i nadmienie ze bierzemy od roznych sprzedawcow i powiedzial mi, ze w zyciu najmocniejszego propa bral wlasnie z illium i u mnie sie to potwierdza. wg mnie mocniejszy niz stary apteczny testovis z wloch. epi apexa bralem i dzialalo identycznie jak CEL z pitbullshopu. moj czlowiek z silowni bierze teraz masteron z ilium z winem na oleju apexa i w pasie leci mimio masowej diety. kumpel bierze teraz primke neogenici i tez dziala, podobnie deca. wiec ja nie krytykuje zadnej z tych firm. wszyscy znajomi ktorzy brali oxe z apexa mowia ze stawiaja ja na rowni z unigenem. wiec ja zrobie sobie porwownanie i wezme czesc z apexa czesc z unigena i bede mial swoja opinie. nie wiem jak dziala prop z neo bo nie probowalem, ale ani na apexa, ani ilium, ani alphe nie mam co narzekac bo wszytsko dziala na podobnym poziomie.


tak wlasnie dobrze napisales. Kazda sroka chwali swoje ogonek.
Ostani jestem do polecania czegos co jest gownem. Tylko i wylacznie jak cos polece to sam to sprawdze zeby miec dostep do najlepszych rzeczy i na najlepszych srodkach robic wyniki.
O tym tez juz wiele razy wczesniej pisalem ale nie kazdy o tym chce pamietec , prawda Kleju ?
Epi Apex nie ma , po zandym Epi nie wyskakuje gino jak po tym wlasnie. Firma krzak robiona w dupie ciemnej nie ma dostepu do surowaca PH.
Zawiodlem sie mega na Apxie bo go testowalem i nie mam zamiaru polecac czegos kto gdzie tlucze to w garazu.
Super tez chwale obecna na rynku Biosire i Alpha Pharme ta druga ma na rowni jakosc mysle z Neogenica jak sie trafi z dobrego zrodla.
Ilium do Nego sie umywa. Duzo lepiej od Ilium jak ktos nie ma dostepu do Neogenica jest zapodac Alpah pharm.


zalezy co. master z alphy jest prze kozak, enan tez, ale treny lepsze ma ilium. sam nigdy nie bralem trenu i nie mam zamiaru, ale u mnie na silowni popularne bo daja szybki mocny efekt ( ja sie nigdzie nie spiesze). natomiast alpha tu jest slabsza niz ilium. tak slyszalem i to nie od 1 chlopaka.

nie mowie ze neo jest gownem. sam mam w szufladzie ich bolda teraz. moze kiedys wbije, a moze wbije jakis moj kumpel. niewazne.
apexa epi nie sprowokowala u mnie gino choc mam duze tendencje.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
Ostatnio zmieniony przez prosekto Nie Maj 12, 2013 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 8:06 pm     

Tren Enan z Biosiry sobie zapodaj. ZObaczysz wtedy jazde dobre :smile:
Acetaty i hexa treny sa dobre na kontuzje jak ktos sobie rzyczy ewentulanie pod zawody kulturystyczne ale tylko przed nimi .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 8:11 pm     

666 napisał/a:
Tren Enan z Biosiry sobie zapodaj. ZObaczysz wtedy jazde dobre :smile:
Acetaty i hexa treny sa dobre na kontuzje jak ktos sobie rzyczy ewentulanie pod zawody kulturystyczne ale tylko przed nimi .


jak juz mowilem trenbolonowi mowie dziekuje;-) ale nie o tym temat.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 8:12 pm     

Nie wiesz co mowisz. Zapodaj enanthat. Wiem co pisze.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 8:14 pm     

666 napisał/a:
Nie wiesz co mowisz. Zapodaj enanthat. Wiem co pisze.


pomyslimy. narazie wystarczaja mi podstawowe srodki;-)
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Maj 12, 2013 8:18 pm     

To masz racje bo tr. en. to juz wlasciwie bardzo mocna zabawka. Uzylem go dopiero po przkroczeniu 311kg , a do tego szly tradycyjne srodki.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10