Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Pią Lut 22, 2013 2:33 pm   Cykl na Lean Mass..  

Właśnie rozpocząłem cykl na Tanker + SuperVar w ten sposób:

1-7 Tanker 2kaps/ed
3-15 SuperVar 3kaps/ed

W sumie chciałem na tym poprzestac, na końcówce Tanker'a wrzucić Testabolan z Trubiforte Evo, a na koniec SuperVar'a wrzucić już GreenBulge. Coś mnie jednak korci, że po Tankerze wciulać jeszcze hmm... No właśnie. Winstrol z APX? Ruszyłoby mnie dawkowanie przez 20 dni 20mg, a kolejne 20 dni po 30mg/ed? Chociaż myślę też o nowym Oxanabolonie. Do tego czasu może wpadłby mi w łapy.

To nie ejst mój pierwszy kontakt z tego typu środkami. 6 cykl jakoś, o ile mnie pamięć nie myli. Dawki chyba wielkie nie muszą być;> Ważę 84kg, ale wyżylone. Poprzedni cykl był jesienią 2012 na epi po prawie 15 miesiącach przerwy od jakichkolwiek ph/saa.
 
 
       
vir88 

SOGI: 5623

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 165
  Wysłany: Pią Lut 22, 2013 3:19 pm     

Jesteś pewny, że wątroba wytrzyma 15 tyg na oralach? Ja bym zaczął brać sv w ostatnich 1-2 tygodniach tankera. Przez te 4 tygodnie na dwóch oralach może ostro sponiewierać flaki, a o winstrolu bym zapomniał. Najlepiej do tego wszystkiego jeszcze tescia jakiegoś.
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Lut 22, 2013 4:45 pm     

wszystkie 6 cykli na samych oralach ?
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Pią Lut 22, 2013 5:50 pm     

Nie nie. Igla tez byla ;)

Kiedys laczylem X-mass z Epi, na flakach bezobjawowo i badania to potwierdzily. Czy polaczenie Tanker'a z SuperVar'em moze byc bardziej toksyczne? Hm.
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Lut 22, 2013 5:51 pm     

Nie mam pojęcia, ale bez testa cykl to nie cykl jak dla mnie :-)
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Lut 22, 2013 8:44 pm     

imo za dlugo na oralach. mi szkoda by bylo watroby i flakow. jak juz mam wybor to wybieram sok. tak samo jakbym mial brac oxe oral lub na oleju/wodzie, tylko w gre wchodza strzaly. bicie ed mi odpowiada (nawet bardzo).
rob jak uwazasz, ale jest tyle srodkow na ktorych mozna zrobic mega efekty (w polaczeniu z dieta i treningiem oczywiscie) jak test prop/cyp, npp, bold, prima, master, tren, meta inj, wino inj, nawet jak dobrze poszukasz to znajdziesz turinabol i oxe w zastrzykach.

zeby cos zbudowac to potrzeba czasu, a na samych oralach nie pociagniesz zalozmy 16-24 tyg cyklu.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lut 22, 2013 10:51 pm   Re: Cykl na Lean Mass..  

Alchemy napisał/a:
Właśnie rozpocząłem cykl na Tanker + SuperVar w ten sposób:

1-7 Tanker 2kaps/ed
3-15 SuperVar 3kaps/ed

W sumie chciałem na tym poprzestac, na końcówce Tanker'a wrzucić Testabolan z Trubiforte Evo, a na koniec SuperVar'a wrzucić już GreenBulge. Coś mnie jednak korci, że po Tankerze wciulać jeszcze hmm... No właśnie. Winstrol z APX? Ruszyłoby mnie dawkowanie przez 20 dni 20mg, a kolejne 20 dni po 30mg/ed? Chociaż myślę też o nowym Oxanabolonie. Do tego czasu może wpadłby mi w łapy.

To nie ejst mój pierwszy kontakt z tego typu środkami. 6 cykl jakoś, o ile mnie pamięć nie myli. Dawki chyba wielkie nie muszą być;> Ważę 84kg, ale wyżylone. Poprzedni cykl był jesienią 2012 na epi po prawie 15 miesiącach przerwy od jakichkolwiek ph/saa.


Optymalny okres na orlach to 4-5miesiecy. idzie wytrzymac i sa dobre wfekty.
Oralne sordki to podstawa , a iniekcja to tylko dodatek.
Nie zrobisz w zyciu takich postepow na iniekcjach jak nie dodasz srodka oralnego do tego .

Jak mozesz wytrzymac takie polaczenie to bedzie ok. Ogoleni Tanker bardzo toksyczny nie jest tak samo jak i sam SV solo , jednal uwazaj na polaczenie SV z czym kolwiek bo mozna sie przejechac troche :-)
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Sob Lut 23, 2013 9:45 am   Re: Cykl na Lean Mass..  

666 napisał/a:
Alchemy napisał/a:
Właśnie rozpocząłem cykl na Tanker + SuperVar w ten sposób:

1-7 Tanker 2kaps/ed
3-15 SuperVar 3kaps/ed

W sumie chciałem na tym poprzestac, na końcówce Tanker'a wrzucić Testabolan z Trubiforte Evo, a na koniec SuperVar'a wrzucić już GreenBulge. Coś mnie jednak korci, że po Tankerze wciulać jeszcze hmm... No właśnie. Winstrol z APX? Ruszyłoby mnie dawkowanie przez 20 dni 20mg, a kolejne 20 dni po 30mg/ed? Chociaż myślę też o nowym Oxanabolonie. Do tego czasu może wpadłby mi w łapy.

To nie ejst mój pierwszy kontakt z tego typu środkami. 6 cykl jakoś, o ile mnie pamięć nie myli. Dawki chyba wielkie nie muszą być;> Ważę 84kg, ale wyżylone. Poprzedni cykl był jesienią 2012 na epi po prawie 15 miesiącach przerwy od jakichkolwiek ph/saa.


Optymalny okres na orlach to 4-5miesiecy. idzie wytrzymac i sa dobre wfekty.
Oralne sordki to podstawa , a iniekcja to tylko dodatek.
Nie zrobisz w zyciu takich postepow na iniekcjach jak nie dodasz srodka oralnego do tego .

Jak mozesz wytrzymac takie polaczenie to bedzie ok. Ogoleni Tanker bardzo toksyczny nie jest tak samo jak i sam SV solo , jednal uwazaj na polaczenie SV z czym kolwiek bo mozna sie przejechac troche :-)


Tylko co mam rozumieć przez możliwość "przejechania się" na łączeniu SV z innym środkiem? Zachodzą jakieś nieoczekiwane interakcje? Czego można się spodziewać?

Tylko teraz kwestia co wybrac, winstrol (systemem, który podałem 20 dni 20mg i 20 dni 30mg) czy nadchodzący oxanabolon z neogenica? Bo będzie niedługo na sklepie, prawda?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 24, 2013 11:42 am   Re: Cykl na Lean Mass..  

Alchemy napisał/a:


Tylko co mam rozumieć przez możliwość "przejechania się" na łączeniu SV z innym środkiem? Zachodzą jakieś nieoczekiwane interakcje? Czego można się spodziewać?



toksycznosc.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12