Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
misiek123 

SOGI: 27

świerzak

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 15
  Wysłany: Sob Lut 23, 2013 12:40 am   pierszy cykl na ph  

Witam forumowiczow, mam 23 lata na silownie chodze juz dobre 5 lat. Mysle czy nie zaczać jakiegos lajtowego cyklu na prohormonie. Głównie zalezy mi na poprawie sily. Startuje w zawodach wyciskania i moj wynik jest no dosc kiepski 140 kg. Chodzi mi o malego kopniaka nie od razu jakis ciezki srodek. Pytanie tez czy to nie za wczesnie na PH. Jeśli nie prosze o doradzenie jakiegos srodka po ktorym sa male sajdy i najlepiej zeby byl malo toksyczny.
Z góry dziekuje
 
 
       
Jwpsz 

SOGI: 67

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 292
  Wysłany: Sob Lut 23, 2013 12:46 am     

Mysle ze wiekszosc poleci ci Epi sam zaczynalem od epi i bylem bardzo zadowolony dobre przyrosty sila napewno na spory+ a przy tym jest malo toksyczne
 
 
       
misiek123 

SOGI: 27

świerzak

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 15
  Wysłany: Sob Lut 23, 2013 12:48 am     

Jakiej firmy ? jakie dawkowanie ? czas cyklu oslonki ? i ew odblok jakis boster tescia starczy ?
 
 
       
Jwpsz 

SOGI: 67

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 292
  Wysłany: Sob Lut 23, 2013 12:50 am     

Ja osobiscie jadlem chaparal labs ale tego juz nie ma. Ale epi neogniki tez bardzo dobre jadl znajomy i byl bardzo zadowolony.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Lut 23, 2013 3:06 pm     

lecisz epi i po temacie... :) 7 tygodni zejscie na boosterach i kreatynie...
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Lut 25, 2013 4:25 pm     

a ja jadłem teraz Apexa Epityne i bardziej sobie chwale od Neogenica.choć Neogenica wcześniej był mój nr 1.
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 25, 2013 9:28 pm     

lysy napisał/a:
a ja jadłem teraz Apexa Epityne i bardziej sobie chwale od Neogenica.choć Neogenica wcześniej był mój nr 1.


Jak pisalm wczensniej . APEX to firma robiaca sobie undery swoje i nie ma dotepu do czystego farmaceutycznie surowca prohormonow. Niedlugo zapene zaczna wypuszczac wszystkie popularne PH jakie byly zeby tylko kasa im nie uciakala zapewne.

Epi z Neogenica ma wzrocowe dzialanie i tak dziala epityna. Mam porownanie do Generic Labz oraz do CEL oraz Chapreal Labs. Wszystkie te Epityny dzialaly tak samo.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 25, 2013 9:31 pm   Re: pierszy cykl na ph  

misiek123 napisał/a:
Witam forumowiczow, mam 23 lata na silownie chodze juz dobre 5 lat. Mysle czy nie zaczać jakiegos lajtowego cyklu na prohormonie. Głównie zalezy mi na poprawie sily. Startuje w zawodach wyciskania i moj wynik jest no dosc kiepski 140 kg. Chodzi mi o malego kopniaka nie od razu jakis ciezki srodek. Pytanie tez czy to nie za wczesnie na PH. Jeśli nie prosze o doradzenie jakiegos srodka po ktorym sa male sajdy i najlepiej zeby byl malo toksyczny.
Z góry dziekuje


Polcam SuperVar . Epi niekoniecznie nada sie po sport silowy. Jest ryzyko ze stawy sie za bardzo na niej wysusza. To dobry dodatek jako odblok czy mix do propionatu. Samej Epi pod silowke bym nie bral za to SuperVar na pierwszys raz pod trenig silowy jak najbardziej sie nada.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Lut 25, 2013 10:37 pm     

666 napisał/a:
lysy napisał/a:
a ja jadłem teraz Apexa Epityne i bardziej sobie chwale od Neogenica.choć Neogenica wcześniej był mój nr 1.


Jak pisalm wczensniej . APEX to firma robiaca sobie undery swoje i nie ma dotepu do czystego farmaceutycznie surowca prohormonow. Niedlugo zapene zaczna wypuszczac wszystkie popularne PH jakie byly zeby tylko kasa im nie uciakala zapewne.

Epi z Neogenica ma wzrocowe dzialanie i tak dziala epityna. Mam porownanie do Generic Labz oraz do CEL oraz Chapreal Labs. Wszystkie te Epityny dzialaly tak samo.

znowu zaczynasz?
przestań mówić nieprawde.surowiec napewno ma nie gorszy od neo.zresztą od neo po ostatnich partiach epi dużo ludzi odeszło.poprostu nie działała hahahaha
chciał bym żeby Apex zaczął wszystkie ph wypuszczać bo był by to najlepszy towar na rynku.jak nie wiesz skąd mają czysty farmaceutycznie surowiec do produkcji to zapytaj.czy nie musisz bo przecież wiesz najlepiej???
zastanawiam się czy nie miałeś tego ostatnio wyjaśnionego?jak nie to mogę wyjaśnić na forum niektóre kwestie.jak nie tym to wejdźmy na inne.tak żeby mi nie zniknęły posty...

nie wiem co Cię znowu ugryzło że atakujesz opinie o środku :evil:
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 25, 2013 10:46 pm     

ze jak ?
kto co zaczyna ??!??

Co za brendnie piszesz? , EpithinE z negoenica ma wzorcowy farmaceutyczny surowiec i dziala jak ich porzednie odpowiedniki. Nikt od nigo nie odszedl.

Co do Apexa t nie zamierzam tego sam uzywac. Wystarcza mi juz opinie moich kumpli.
Dwa Apex nie jest firma i jest robiony tam gdzie sobie przez kogos jak i inne tego typu srodki marki , to chyba kazdy wie. Takze nie ma co porwonywac czego do korporacji z USA.
Nic mi nie wiadmo ze Neogenica zaopatrywala kogos w surowiec do pordukcji PH. Maja go tylko dla siebie z tego co mi wiadomo a dobrze mi wiadomo. Bo juz sie o to ich pytalem.

Co mialem miec niby wyjasnione bo nie wiem ??? to ze piszesz brednie ?

Nic mnie nie ugryzlo tylko pisze jak jest. Nie wniekam skad sobie biora inne skladniki do koksow ale co PH akurat doskonale znam zasady jakie panuja w srodowisku producentow i nikt mi nie bedzie pisal ze biale jest czarne i na odwrot.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Lut 25, 2013 10:52 pm     

mam dość spierania się bo jeszcze mi znowu posty znikną...
ciekawe dlaczego wieszają psy na epi neogenica a epityne Apexa wychwalają?
zresztą lata mi to...
drażni widzę Cię moja opinia.
niech będzie: w opinii 666 i na tym forum zawsze i tylko Neogenica epityna jest nr 1 !!!
chwała jej za to :-P

w mojej nie jest i tyle.moge mieć chyba swoje zdanie...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 26, 2013 12:08 am     

z tego co pamietam to posty ci nie zniknely tylko zostaly usunietete za pisanie glupot i pisanie oszczerstw nie popartych faktami wobec marki.

Ciekawe dlaczego po epi z Apexa wyskakuje ludzi gino :roll: hmm , niech zgadne komus sie pomylilo cos z surowcem ...

Tez widze probojesz przekrecac moje wypowiedzina twoja storne , nie napisalem ze Epi z Neogenica jest nr jeden tylko ze dziala wzorcowo jak wspomniane wczensije marki.
No a skoro tak narzekasz na to forum nie musisz tu zagaldac i pisac bredni takich jak te wypowidzi wyzej o Apexie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Lut 26, 2013 10:37 am     

nie znam nikogo ani nie słyszałem żeby po epi Apexa wyskoczyło gino komuś.może daj jakiś fakt poparty czymkolwiek a nie wiadomość że: coś jest takie albo owakie :twisted:
nie nakręcam nikogo i nie przesuwam tematu.po co?mam pewność że po prostu z lepszego surowca jest niż z Neo i tyle.a każdy niech rozważy sobie resztę.nie działające ostatnie partie epi z neo i super Apex.hehehehe
fakty mówią same za siebie...
jeśli nie będę mógł pisać wypowiedzi że w moim odczuciu jakiś środek,suplement czy odżywka jest lepsza lub zadziałała lepiej na mnie niż ta która jest na sklepie to opuszczę forum bo będzie to znaczyło że jest to jeden wielki pimp sklepu a nie ma możliwości wyrażenia swojej opinii.
będziesz pisał sam ze swoimi wyznawcami i nie dość że mało osób jest na tym forum to takie zachowanie nie przysporzy na pewno ich więcej...
będzie tu hulał wiatr i pies z kulawą łapą nocował hahahahaha

na forum 14 użytkowników.a niech zerknę na inne:251 i 360 o 11.37.
ale porównanie...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 26, 2013 11:58 am     

Tak dokladnie fakty mowia same za siebie. Nie ma mozliwosci zeby EPI z Neogeca nie dzialalo tak samo jak z GL czy Chaperal czy Cel czy napet jak kiedys mial Iforce czy BCL. To zebys sie nie czepial ze tylko Neogenica.
Cos slabo bardzo znasz rynek skoro wierdzisz ze po Apexie ludzia nie wyskakuje gino :grin: i w ciagle wciskasz kit ludzia ze Apex ma cos z PH jak nie ma . To sa tylko brednie ktore probojesz ludzia wciskac.

Jakos narazie nie mam zadnych wyznawcow i nie mam ku temu zadnych zapedow jak to uwazas.


No jezeli ci sie nie podobaja statystyki to nie wchodz tutaj. Nie musisz.
Tu nikt nikomu nie zabranial i nie zabrania wklejac linkow i pisac opini jakich chce. Jedyne czego nie bedzie sie tolerowac to narazanie ludzi na utrate zdrowia taka jaka ty tu usilujesz propgowac. Pamietaj zysk nie za wszelka cene :!: to tylko dodatek czego jak widac ty nie rozumiesz.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Lut 26, 2013 2:43 pm     

ziomek testowal oxanabol thermolife 50mg ed i pisal mi z afganu ze chujnia teraz je apex i mega chwali,anarav apex i meta sa kozaki w spod kazdy z moich ziomkow co brali chwali,a jeden typ bral ode mnie turi neogenica 50mg ed i zero dzialania,meta neogenica rok temu miazdzyla typow u mnie to trzeba przyznac
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11