Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
wolfxxx

SOGI: 10

świerzak

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 6
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 7:03 pm   d-zine + epi  

Witam jestem w trakcie cyklu na d-zine
30/45/45/45/45

Planowałem leciec to solo potem odblok clomid/tamoxifen kretka daa i jakis booster.
jestem w 3 tygodniu na początku i tak mysle czy nie dodać epi, zjem d-zine a potem wejsc na epi.
Epi powinno ładnie ubić to co d-zine zrobił może jeszcze coś urośnie dodatkowego.
Nie dokońca jestem pewien czy to dobry pomyłś myślałem żeby poleciec poprosty 4 tyg po 3 kapsulki. Jeśli to ma sens to jaki odblok po tym może być taki sam???
Jeśli nie polecacie epi to może jakiś inny niemetylowany średek aby ubić/podtrzymac mase po d-zine. Bardzo dziękuje z góry za pomoc i wszystkie podpowiedzi pozdrawiam miłego wieczoru.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 7:28 pm     

Kto i po cholere doradzil Ci po tym CLomid i temxifen - srodek kataboliczny wlascieiwe ?
Epi jak dodasz w3tyg po 3 capsy i skoczysz pozniej po cyklu sobie 3tyg bedzie dobrze.
Po cyklu odrazu DAA , ziola jak np Testabolan mozesz zpaodac tydzien przed koncem d-zine.
Pamietaj tez ze Epi stosuje sie wlasnie na odblok i wlasnie po srodkach typu D-zine czy M-drol .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
wolfxxx

SOGI: 10

świerzak

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 6
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 7:30 pm     

ok super to mogę cie prosić o dokładnie rozpisanie co mam kupić na odblok, kiedys mialem cykle saa zawsze ładowałem w siebie clomid i tamo i było okej. Widac że mam braki w wiedzy:/
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 9:15 pm     

Widzisz Clomid ma zajbiste efekty uboczne czego np pozbawiony jest ATD. Masz juz Epi wiec CLomid czy ATD Ci odpada. Dwa Tamoxifen skutecznie zababija IGF w organizmie i podobno rozniwerz powoduje rozpad bialka. Wkoncu to lek na raka sutka kotry ma usuwac jego, a wedglug jednej z teori o raku czynnik wzorstu IGF wlasnie powoduje jego wzrost. I takie leki robi sie na jedno kopyto zeby pozbawialy wlasnie organizm pordukcji IGFu co jest bledem.

Dokup sobie 2x Testabolan do tego z BestBody mozesz tez zaopatrzyc sie w DAA oraz mono z Power X Sporta , wtedy zobaczysz co potrafi naprawde zrobic monohydrat. Bo nie kazde mono to mono jak wszedzie wypisuja. Tak samo nie kazdy samochod to saomoch itp.

Ja osobiscie uzylem CLomi ze 2x w zyciu i to byl ten sam blad. To samo z HCG, na poczatku jest wszystko pieknie pozniej zaczyna sie dopiero zjazd i spadki....
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
wolfxxx

SOGI: 10

świerzak

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 6
  Wysłany: Nie Sty 20, 2013 8:57 am     

dzieki bardzo za porade rozumiem że jeśc wszystko według zaleceń na opakowaniu nic więcej...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 20, 2013 2:39 pm     

D-zine nie jedz wiecej niz 2cpasy , a w 1,5 ostaniego tyg bym zszedl na jedna. To mocny srodek jest. Zakldam ze masz dobra wersje bo jakis czas firma zaczela rocieczac mocno swoje pordukty az wkoncu wata z nich byla pod konic ich dzialanosci .
Dobra weesja powinno mocno dzialac.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
wolfxxx

SOGI: 10

świerzak

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 6
  Wysłany: Nie Sty 20, 2013 8:48 pm     

klepie dobrze 1,5 centa w łapie zrobiłem w 2 tygodnie
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 20, 2013 8:57 pm     

To znaczy ze jest dobry. Tak ma dzialac.
Niekotrzy sie skara ze nieiwele na tym robia , wtedy znaczy ze rozcieczony.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Sty 22, 2013 1:53 pm     

jezeli mialbym byc szczery to u mnie na silowni chlopaki lepiej na tym rosli w 6 tygodni niz inni na insie... efekty SPEKTAKULARNE mozna powiedziec z czystym sumieniem... oczywiscie sprawowalem piecze nad treningiem i dieta aby wyciagneli z tego jak najwiecej...

dla przykladu jeden gosc 4cm CZYSTEGO miesnia w obwodzie ramienia, a drugi 40kg na sztandze...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Sty 25, 2013 9:19 am     

666 napisał/a:
Widzisz Clomid ma zajbiste efekty uboczne czego np pozbawiony jest ATD. Masz juz Epi wiec CLomid czy ATD Ci odpada. Dwa Tamoxifen skutecznie zababija IGF w organizmie i podobno rozniwerz powoduje rozpad bialka. Wkoncu to lek na raka sutka kotry ma usuwac jego, a wedglug jednej z teori o raku czynnik wzorstu IGF wlasnie powoduje jego wzrost. I takie leki robi sie na jedno kopyto zeby pozbawialy wlasnie organizm pordukcji IGFu co jest bledem.

Dokup sobie 2x Testabolan do tego z BestBody mozesz tez zaopatrzyc sie w DAA oraz mono z Power X Sporta , wtedy zobaczysz co potrafi naprawde zrobic monohydrat. Bo nie kazde mono to mono jak wszedzie wypisuja. Tak samo nie kazdy samochod to saomoch itp.

Ja osobiscie uzylem CLomi ze 2x w zyciu i to byl ten sam blad. To samo z HCG, na poczatku jest wszystko pieknie pozniej zaczyna sie dopiero zjazd i spadki....


stosowal Pan hmg massone?niby na pct ludzie czuja sie jak na tesciu i nie ma spadkow,ale drogie kurestwo :570:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Sty 25, 2013 12:18 pm     

a według badań dołożenie glutationu do hcg powoduje to że nawet w za dużych dawkach wbijane hcg nie zrobi wbijającemu żadnej krzywdy.jedynie korzyści przynosi.
 
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pią Sty 25, 2013 12:28 pm     

JOR5 napisał/a:
jezeli mialbym byc szczery to u mnie na silowni chlopaki lepiej na tym rosli w 6 tygodni niz inni na insie... efekty SPEKTAKULARNE mozna powiedziec z czystym sumieniem... oczywiscie sprawowalem piecze nad treningiem i dieta aby wyciagneli z tego jak najwiecej...

dla przykladu jeden gosc 4cm CZYSTEGO miesnia w obwodzie ramienia, a drugi 40kg na sztandze...


a jakie dawkowanie przez te 6 tyg ? 2 caps dziennie od początku do końca ?
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Sty 25, 2013 5:04 pm     

Olek z tym Panem to sobie jaja robisz czy faktycznie nie jesteście jeszcze na ty :?: :-D :-D :-D chłop sie staro będzie czul jak mu tak będziesz tytułował hehe chyba wielki czas trzepnąć brudzia ;)
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Sty 26, 2013 12:55 am     

Samson to Ty na focie w avku ? Zarzuć coś do naszej galerii :D
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob Sty 26, 2013 6:33 am     

tak to ja .Jak bede mial czas to cos wrzuce:)
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11