Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
qwas

SOGI: 80

świerzak

Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 80
  Wysłany: Sob Sty 26, 2013 6:09 pm     

EDIT , nie narazaj ludzi na utrate zdrowia!!!!! , czlowiek ktory to pordukuje jest jednym z wiekszych oszustow i nie wiadomo co za syf laduje do sroka wlaczajac metale ciezkie!
Ostatnio zmieniony przez 666 Pon Sty 28, 2013 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob Sty 26, 2013 6:39 pm     

haha daj sobie spokój to jest wyrób Pana Cybera.Nie rozumiem jednego ...jeżeli interesujecie sie ciężkimi suplami i śledzicie to forum to powinniście wiedzieć ze jest Muscle test Burnejki który jest sprawdzony miedzy innymi przeze mnie i działa na 100%(pisałem juz o tym w innych postach) jest tam dmz i epi i na pewno nie jest walkiem bo Robert wyciągnął wnioski z przeszłości i współpracy z panem Montaną:)....i nie słuchajcie bzdur na innych forach ze to nie działa bo wiem po sobie ile to może zrobić również złego jak przesadzisz:) .Byla to moja pierwsza przygoda z Ph i az sie wystraszyłem z tak szybko rosnącej wagi......ale tutaj musze podkreślić ze nie jest to produkt dla ludzi z małym stażem na siłowni ani nastolatków i potrzeba wiedzy i odpowiedniego zabezpieczenia zeby przejść przez cykl bez perturbacji:) Moim zdaniem dmz jest po Mdrolu nr 2 Nie brałem nigdy M drola ale znajomi tak i dlatego mam porównanie....a tak na marginesie napisz ile masz lat????? bo ja za Ph chwyciłem sie po prawie 19 latach treningow a na suplach i diecie i odpowiednim treningu zrobilem to co widzidz na avatarze i piepszy mnie to ze ktos w to nie wierzy bo nie mam żadnego interesu w tym zeby udawać kogos kim nie jestem...
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Sty 26, 2013 8:42 pm     

d-zine i muscle test to przerazajaco mocne gowno... czasami az przerazaly efekty moich znajomych z silowni... nie jest to srodek dla nikogo poczatkujacego i nawet po paru ladnych latach na SAA mocno bym sie zastanowil czy jestem gotowy aby go dźwignąc...
 
 
 
       
wolfxxx

SOGI: 10

świerzak

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 6
  Wysłany: Nie Sty 27, 2013 1:23 am     

EDIT , nie narazaj ludzi na utrate zdrowia!!!!! , czlowiek ktory to pordukuje jest jednym z wiekszych oszustow i nie wiadomo co za syf laduje do sroka wlaczajac metale ciezkie!
Ostatnio zmieniony przez 666 Pon Sty 28, 2013 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
qwas

SOGI: 80

świerzak

Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 80
  Wysłany: Nie Sty 27, 2013 1:58 pm     

a masz ten 30 tabs w srodku samo d-zine?
 
 
       
wolfxxx

SOGI: 10

świerzak

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 6
  Wysłany: Nie Sty 27, 2013 5:00 pm     

EDIT , nie narazaj ludzi na utrate zdrowia!!!!! , czlowiek ktory to pordukuje jest jednym z wiekszych oszustow i nie wiadomo co za syf laduje do sroka wlaczajac metale ciezkie!
Ostatnio zmieniony przez 666 Pon Sty 28, 2013 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Wto Sty 29, 2013 3:33 pm     

ja moge dodac od siebie tyle ze jadlem chyba jedna z 1 wersji mdrola z generic labz jak dobrze pamietam i bylo to serio kosa.. ledwo wybudziles sie ze snu i juz pompa wskakiwala, jezeli muscle test jest chociaz w polowie tak dobry jak mowi samson i jor5 to serio musi byc dobry srodek : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Wto Sty 29, 2013 5:41 pm     

na zagranicznych forach można znaleźć informacje na temat DMZ.Środek ten powstał z superdrolu zmienili tylko jedna cząsteczkę w wiązaniu atomowym po to żeby środek byl trochę mniej toksyczny dla organizmu.Pisza również ze jest to trochę słabszy środek od swojego kuzyna Mdrola ale niewiele.Ma trochę mniejszy indeks anaboliczny,ale i tak to wielka kosa a to ze ktos nie robi na tym postepu to jest to tylko i wyłącznie brak wiedzy i wiara ze środek nawet na kanapkach zrobi ze mnie herkulesa...Chwytają sie za takie rzeczy szczawiki którzy trenują od pol roku nie mając pojęcia nawet o technice i później hejteruja na forach swoje wydumane teorie.
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sty 29, 2013 11:27 pm     

ogolnie 15mg d-zine = mocy 10mg superdrolu.
Zamian czasteczki w wiazaniu juz robi ogromna roznice w dzialaniu. Przyklad , deka / bold
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Sty 29, 2013 11:30 pm     

Czyli na 30 mg d-zine można zbudować tyle mięśnia i siły co na 20mg superdrola ? W praktyce ?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sty 29, 2013 11:38 pm     

Tak jak masz dobyr D-zine tak powinien dzialac. Obecnie pewniak to napewno Roberta. Tylko nie wiem ile dokladnie mg jest na capsa tam. Wiem ze 1 juz niesamowicie dobrze robi.
Reszte marek krzakow odradzam naprawde bo nie wiadomo co tak naprawde tam wsadziali bo nie maja dostepu do surowcow jak kiedys.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Sty 29, 2013 11:56 pm     

No ale ten muscle od roberta nie robi takiego szalu w okół siebie jak kiedyś m-drol, mimo, że i tu i tu było to stosowane w dużej mierze przez świerzaków bez diety, a jak pamiętamy, to na oryginalnym m-drolu to nawet przy misce w szkolnej stołówce rośli chłopacy.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 30, 2013 12:18 am     

Tak ogolnie stary Superdrol daje lepsze rezultaty. Mi chodzi o moc dzialania i szybkosc. Rezulata koncowy po d-zine i superdrol jest inny dlatego ze ten pierwszy nie zrobi z czlowiek wielkiej swini odrazu :-D
Masz M-drol z Neogenica. To dziala jak stary doby M-drol i z duma uwazam ze moze tak sie nazywac.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Sty 30, 2013 8:36 am     

No właśnie o to mi chodzi, czyli jednak podjazdu do tego mocarza nie ma :D

W połowie marca odpalam, jak się uda to tego z neogenici + epi, a jak się nie uda to mam jeszcze 45 caps starego megavola 2011 i epi neo, będzie to masowanko po redukcji, więc konkretnie mam nadzieję porobi :D
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 30, 2013 11:47 am     

To wal chaperela bo tez pewniak i bedzie dzialal jak trzeba.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14