Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 3:34 pm   Próby wątrobowe  

I odpowiedź (przynajmniej dla mnie w tym momencie) nie jest taka prosta, jakby się mogło wydawać. Nie chodzi mi tu o "długodystansowe" obniżenie. Chodzi bardziej o chwilowe oszukanie badania krwi. Czy ktoś zna taki sposób? Nie bawiąc się w detale opowiem krótko. Zbliżają mi się ważne badania lekarskie. Wyniki są takie jak trzeba, za wyjątkiem transaminaz. Są lekko podwyższone. Biorąc pod uwagę różnorodność standaryzacji prawidłowych wyników przez różne aparaty do wykonywania takowych badań uśrednijmy górną granicę dla aspatów na 40, a alatów na 35. Mój wynik aspat to okolo 85, a alatów to 60. Są podwyższone w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego. Nie pamiętam ile wynosi okres połoicznego rozpadu transaminaz we krwi, ale cos mi mówi, że około tygodnia musiałbym, spauzować z jakimikolwiek treningami. Na to nie mogę sobie pozwolić, bo jestem w okresie budowania formy na "coś w rodzaju" ciężkich zawodów i nie jestem w momencie, w którym potrzebowałbym przerwy. Więc po, mam nadzieję, znośnym wywodzie ponownie pytam szanowną Brać Sportową. Czy znacie jakieś sposoby na oszukanie wyniku prób wątrobowych, rzecz jasna chodzi o obniżenie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam!
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 3:56 pm     

Miałem podobne wyniki co ty,po 3 dniach wcinania ornityny i karczocha spadły do normy opisanej przez ciebie,koszt minimalny a może coś da.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 4:27 pm     

Zapomniałem dodać, że wcinam sylimarol (o w sumie wątpliwej skutecznośći działania jak już sam uważam) i hepatil (czyli l-asparginian l-ornityny). W takim razie dokupię karczoch i zobaczę co się będzie dziać. Kiedyś przemknęło mi w necie coś na temat dużych ilości soku grejpfrutowego.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 4:30 pm   Re: Próby wątrobowe  

Alchemy napisał/a:
I odpowiedź (przynajmniej dla mnie w tym momencie) nie jest taka prosta, jakby się mogło wydawać. Nie chodzi mi tu o "długodystansowe" obniżenie. Chodzi bardziej o chwilowe oszukanie badania krwi. Czy ktoś zna taki sposób? Nie bawiąc się w detale opowiem krótko. Zbliżają mi się ważne badania lekarskie. Wyniki są takie jak trzeba, za wyjątkiem transaminaz. Są lekko podwyższone. Biorąc pod uwagę różnorodność standaryzacji prawidłowych wyników przez różne aparaty do wykonywania takowych badań uśrednijmy górną granicę dla aspatów na 40, a alatów na 35. Mój wynik aspat to okolo 85, a alatów to 60. Są podwyższone w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego. Nie pamiętam ile wynosi okres połoicznego rozpadu transaminaz we krwi, ale cos mi mówi, że około tygodnia musiałbym, spauzować z jakimikolwiek treningami. Na to nie mogę sobie pozwolić, bo jestem w okresie budowania formy na "coś w rodzaju" ciężkich zawodów i nie jestem w momencie, w którym potrzebowałbym przerwy. Więc po, mam nadzieję, znośnym wywodzie ponownie pytam szanowną Brać Sportową. Czy znacie jakieś sposoby na oszukanie wyniku prób wątrobowych, rzecz jasna chodzi o obniżenie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam!


tad lub heparagen max dawka 2t x 3dziennie zadziala mega szybko,to co podal litwin to slabizna,po mcu kuracja na heparagenie 3x1 kap u typa zbila z ponad tysiaka na ok50 aspat/alat na kfd byla relacja moge ci na pw dac linka

kup heparagen zadziala ornityne to masz w bialku :mrgreen:

sylimaryna ma udowodnione dzialanie kliniczne tylko nie dziala tak szybko jak nac/tad/heparagen jakby dalej byl pewny nac jak kiedys now to ja wole od hepy,ale nie ryzykuj wal po hepe bez recki w aptekach mozna polapac czasem ;)

zaufaj mi wjebalem lekow na flaki tony bo na syfy tez dzialaja jak heparagen nac:)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez olek7881 Sob Sty 19, 2013 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 4:41 pm     

NAC jest też dobry,ale musiałby go zamawiać,karczocha i ornityne dostanie w aptece i w ciagu tych 3 dni powinno dać radę.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 4:56 pm     

Litwin81 napisał/a:
NAC jest też dobry,ale musiałby go zamawiać,karczocha i ornityne dostanie w aptece i w ciagu tych 3 dni powinno dać radę.


a heparagen dostanie w aptece:)ja wjezdzam i kupuje bez recki nawet ursofalk hehehe

ornityne je i chuja daje,karczoch tak samo dla mnie zero dzialania z lekow ktore dzialaja na watrobe rapacholin git,ale nie poprawi ci wynikow.heparagen idz do lekarza jak nie ogarniesz z apteki,albo zagadaj w aptece ze zapomniales recepty ja gadalem kiedys ze dla ojca alkoholika hehehehe
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez olek7881 Sob Sty 19, 2013 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 5:00 pm     

Proponuje .........essetil complex 2 X po dwa capsy do posiłków , skład-
lecytyna rzepakowa(fosfolipidy)
ekstrakt z liści karczocha
ekstrakt z korzenia rzodkwi
witamina B6 (pirydoksyna)
witamina B2 (ryboflawina)
witamina B1 (tiamina),do tego trzy razy dziennie nac 600mg i po kłopocie
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 5:02 pm     

jak masz możliwość może być hepa zamiast nac chociaż uważam ze nac lepszy
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 6:19 pm     

No nie wiem mi karczoch pomógł.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 9:08 pm     

kolego, wiele form koncowych roznych sordkow to sam ostropest plamisty ktory idealnie nadaje
sie w trakcie jak i po roznych kuracjach wiec wcinaj, koszta smiszne a dzialanie sprawdzone,
_________________
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 9:12 pm     

sylimaryna drogi olku pochodzi z ostropestu plamistego jak i wiele lekow na watrobe wiec po chuj kupowac srodki na resztkach substancji aktywnych.

mam wielu klientow po chemioterapiach, wyniszczeniach ktorym lekarze w hospitalach zapodaja ostropest palmisty mielony lub w ziarnach i daje to wyniki na badaniach nie do poznania...
_________________
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 9:22 pm     

sylimaryna tak naprawde gowno co daje w kortkim okresie czasu.
Szkoda ze niam nowego Cycle Assist , tam bedziesz mial mega oslone na watrobe oraz na inne rzeczy. Nowa wersja pozamiata troche na rynku :-)
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 9:28 pm     

666 napisał/a:
sylimaryna tak naprawde gowno co daje w kortkim okresie czasu.
Szkoda ze niam nowego Cycle Assist , tam bedziesz mial mega oslone na watrobe oraz na inne rzeczy. Nowa wersja pozamiata troche na rynku :-)


sprawddzone dzialanie po wysoko podniesionych sokach zoladkowych, czyli odbiajniu sie z rana , zgaga itd, po 3 dniach jak reka odjal wiec jest dzialanie rowniez dorazne... nie ma co negowac ... podkreslam ze jest to tylko pojedynacza substancja a nie kompleks odnowy bebechow.
_________________
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 9:32 pm     

tak jako sama pojedyncza substancja zeby naprawde sie rozkrecila potrzbea minimum 3 miseiacy jej brania. Zapewne sam oragnizm doszedl do normy niz zadzialal sylimaryna
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Sty 19, 2013 9:39 pm     

666 napisał/a:
tak jako sama pojedyncza substancja zeby naprawde sie rozkrecila potrzbea minimum 3 miseiacy jej brania. Zapewne sam oragnizm doszedl do normy niz zadzialal sylimaryna


nie no , w szpiatlu gosc byl pod stala opieka wiec po tygodniu dostawania ostropetu w roznych formach jego wyniki alat, splat obnizyly sie znacznie wiec dziala doraznie w cizkich sytuacjach, dodalbym tumeric forte czyli kurkume np zeby uzupelnic suplementacje o nac nie wspomne.
_________________
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10