Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Sty 27, 2013 11:06 am     

miętki giętki elastyczny - i tak jak Ty m-drola nie wcinam :mrgreen:
wole anapolon np hehehehe
 
 
 
       
ppolejczuk 

SOGI: 109

świerzak
Nie ma Lipy!


Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: Sulęcin
  Wysłany: Nie Sty 27, 2013 12:28 pm     

mały666 napisał/a:
lysy napisał/a:
ja bym na m-drolu za dopłatą nawet testu nie zrobił :evil:


bo mietki jestes heh :twisted:


mnie korci zeby zrobic drugie podejscie do dimetyli. w kweitniu. tylko mysle czy mdrol,czy ten bruneikowy.. ktory lepiej srawdzi sie "na sile"?? :roll: chyba ze sie rozmysle i pozostatne przy turasie antonim hmm


jezeli chodzi ci o ten burneikowy "muscle test" to ja bym tego nie polecal bralem i rewelacji nie ma
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Sty 27, 2013 8:06 pm     

to pewnie dieta lub trening byly do bani... albo jedno i drugie...
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Sty 27, 2013 10:01 pm     

ma ponoć wyjść nowy ph o sile m-drola a skutkach ubocznych epityny.ciekawy jestem czy to realne.był by to hicior :grin:
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Nie Sty 27, 2013 10:08 pm     

Tak samo o tym d-zine mawiano, a siły m-drola to w połowie nawet nie ma :-) No ale mogliby coś wynaleźć ciekawego.
 
 
       
ppolejczuk 

SOGI: 109

świerzak
Nie ma Lipy!


Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: Sulęcin
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 2:38 pm     

JOR5 napisał/a:
to pewnie dieta lub trening byly do bani... albo jedno i drugie...


no nie wiem dla mnie to pic na wode ten muscle test na jednym z forum(nie bede robil reklamy) robert zasponsorowal swoje produkty do testow bylo dwoch ktorym oczywiscie poszlo tyle co nic wiec nie tylko na mnie to nie dzialalo....
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 2:56 pm     

u mnie wszyscy maga chwalą.więc nie wiem o co chodzi.
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 3:03 pm     

jestem przekonany, ze zepsules diete i trening... niestety SAA/PH to nie sa jakie cudowne srodki... one sa po to aby moc ciezej trenowac i moc jeszcze wiecej jesc... koks to nie wszystko... na scenie wygrywaja Ci, ktorzy zdolaja wiecej zjesc i ciezej trenowac..

na muscle tescie i d-zine'ie ludzie osiagali u mnie porownywalne albo i lepsze efekty niz na insie w przeliczeniu na czas trwania cyklu... srodek bomba!
 
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 4:50 pm     

ppolejczuk krytykujesz MT a w ankiecie piszesz ze zrobiłeś 2 kg suchej masy .Cykl trwa 4 tygodnie a wiec moim zdaniem to rewelacyjny wynik.Robiąc w ciągu roku trzy cykle zyskał bys 6kg suchego miesnia.Na metanabolu i enanie piszesz ze robisz cyt-za każdym razem na cyklu 10kg!!! tylko pytanie gdzie po cyklu sa te kilogramy i czym one sa??Bo jeżeli mięśniami to załóżmy ze zrobiłeś trzy cykle to powinieneś byc cięższy o 30kg a jakos nie che mi sie wierzyć ze startowałeś z wagą 58kg .Teraz jak piszesz ważysz 88. Podsumowując... nie ma sie co podniecać waga i retencja wody tylko właśnie skupić na środkach które budują suchy miesien i po których to mięsko mozna łatwo na sobie utrzymać bez drastycznych kroków.Ja osobiście wole MT i dwa kilo suchego mięśnia niz 10 kg nawodnionego na maxa chabasu którego nie można później utrzymac na sobie.... Zrobiłem na MT 6kg z czego 5 zostało i to mnie az przeraziło bo zwykle robilem 3 kg w ciagu roku ale z 2kg tez bym sie cieszył bo to w cztery tygodnie jest i tak duzo.. ps nie muszę reklamować tego srodka bo nikt mi za to nie placi wiec to jest obiektywna ocena:))))) Problem lezy w treningu i diecie tak jak pisze JOR5 a co za tym idzie w połączeniach nerwowo mięśniowych których nie rozwiniesz jak nie będziesz stosował prawidłowej techniki...
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
ppolejczuk 

SOGI: 109

świerzak
Nie ma Lipy!


Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: Sulęcin
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 5:23 pm     

samson napisał/a:
ppolejczuk krytykujesz MT a w ankiecie piszesz ze zrobiłeś 2 kg suchej masy .Cykl trwa 4 tygodnie a wiec moim zdaniem to rewelacyjny wynik.Robiąc w ciągu roku trzy cykle zyskał bys 6kg suchego miesnia.Na metanabolu i enanie piszesz ze robisz cyt-za każdym razem na cyklu 10kg!!! tylko pytanie gdzie po cyklu sa te kilogramy i czym one sa??Bo jeżeli mięśniami to załóżmy ze zrobiłeś trzy cykle to powinieneś byc cięższy o 30kg a jakos nie che mi sie wierzyć ze startowałeś z wagą 58kg .Teraz jak piszesz ważysz 88. Podsumowując... nie ma sie co podniecać waga i retencja wody tylko właśnie skupić na środkach które budują suchy miesien i po których to mięsko mozna łatwo na sobie utrzymać bez drastycznych kroków.Ja osobiście wole MT i dwa kilo suchego mięśnia niz 10 kg nawodnionego na maxa chabasu którego nie można później utrzymac na sobie.... Zrobiłem na MT 6kg z czego 5 zostało i to mnie az przeraziło bo zwykle robilem 3 kg w ciagu roku ale z 2kg tez bym sie cieszył bo to w cztery tygodnie jest i tak duzo.. ps nie muszę reklamować tego srodka bo nikt mi za to nie placi wiec to jest obiektywna ocena:))))) Problem lezy w treningu i diecie tak jak pisze JOR5 a co za tym idzie w połączeniach nerwowo mięśniowych których nie rozwiniesz jak nie będziesz stosował prawidłowej techniki...


przyznaje racje wiadomo ze spuchnac jak balon to nie filozofia... a tak ps mam zdjecie z przed 5 albo 6 miesiecy gdy wazylem 55kg ;) a to co teraz zbudowalem przez 6 miesiecy tylko na enanie i mixu z pmp a no i na muscle test ciezko jest ocenic ile tego czystego miecha poszlo dzieki mt bo pewne jest to ze wiekszosc nabitych kg to woda ktora niedlugo zleci ;< ale nie dopuszcze do spadkow heheh....
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 5:55 pm     

Samson: Widziałem lokurvaa
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 5:57 pm     

[/quote]przyznaje racje wiadomo ze spuchnac jak balon to nie filozofia... a tak ps mam zdjecie z przed 5 albo 6 miesiecy gdy wazylem 55kg ;) a to co teraz zbudowalem przez 6 miesiecy tylko na enanie i mixu z pmp a no i na muscle test ciezko jest ocenic ile tego czystego miecha poszlo dzieki mt bo pewne jest to ze wiekszosc nabitych kg to woda ktora niedlugo zleci ;< ale nie dopuszcze do spadkow heheh....[/quote]
12: Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 3 miesiace - to twoje slowa z ankiety, a 6 miesiecy temu miales 55kg - czyli 30 kg zrobiles w trzy miesiące i to przez te trzy miesiące brałeś enan jakis tan mix i Muscle test .... O cholera to ty jesteś właśnie cudem genetycznym a moze terminatorem:)))!!!!! chylę czoła i myślę ze za pol roku jak tak dalej pójdzie możesz startowac na MS , potem przejść na zawodowstwo a w przyszłości wygrać MR.O,a jak dostaniesz sie do testu to prawdopodobnie na mdrolu zrobisz z 15kg :-D :-D :-D życzę powodzenia
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 5:59 pm     

jak wy wklejacie cytaty???
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 5:59 pm     

haha miales widziec tylko chcialem wkleic jego cytat ale nie wiem jak hahah
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 6:01 pm     

W prawym górnym rogu przy jego wypowiedzi jest "Cytuj" i to klikasz.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10