Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Sty 23, 2013 12:27 pm     

666 napisał/a:
Tak ten profesor tez dobrze gada, prawde w oczy sypie az milo , zreszta podobnie jak ONR.
Czyli znaczy ze cos zaczynaja ludzie widziec. Szkoda ze tak malo osob. Dobrze jest forum i mozna wymieniac swobodnie poglady.


to wafel krowina :grin:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
vir88 

SOGI: 5623

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 165
  Wysłany: Śro Sty 23, 2013 4:15 pm     

Juz dawno zakończyli swoja "współpracę". Teraz jest samotnym strzelcem i szkoda, że go do tv nie węzmą ale co sie dziwić jak nikt nie będzie w stanie przeciwstawić się sile jego argumentów. Pozostaje oglądanie wypowiedzi na yt.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Sty 23, 2013 6:13 pm     

To jest dopiero szczyt obłudy i dowód na prostytucje i brak jakiegokolwiek honoru w polityce.Ci ludzie sa po prostu chorzy psychicznie a z polaków robią totalnych idiotów!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=gumD0MRzl94
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Sty 23, 2013 7:11 pm     

Miller ma u mnie tylko jeden plus,słuzył w MW tak jak ja i to na podwodnych,a tak to stary komuch,który ustawił się w nowej Polsce.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 28, 2013 10:20 pm     

Polska jest ta sama ktora wlasciwie byla. Rzadzi WSI w Polsce -PO , a drudzy PZPR to SLD , Palikot zalicza sie do WSI , to koles Tuska , biznesowiec czyli WSI.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Szasz

SOGI: 57556

profesjonalista

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 831
  Wysłany: Wto Sty 29, 2013 5:34 pm     

A PIS pod co podchodzi?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sty 29, 2013 11:36 pm     

Pod PO . Nastepna banda mieszanki odrzutu Solidarnosci z PZPR.

Samson dokladnie teraz widzialem ten filmik. Tomasz Lis to jakis idiota jest. O czym on moi jaki ruch neofaszystowski? przecierz to nie NOP , tylko ONR. Tam nie ma wzmianki o faszyzmie. Tylko tam , pierdoleni komunisci jak Lis boja sie dekomunizacji i zrobienia porzadku z tym skurwysynami dlatego tak jadem pluja na rosnaca moc polityczna w Polscie ktora mam nadzieje przyniesie jakas normalnosci i wkoncu ta polska wolnosc na ktorej tak naprawde ciagle nie ma.
W Polsce jest tylko wolnosc do slowa , po powiedzianym slowie juz jej nie ma.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Sty 30, 2013 8:33 pm     

Bo im(dziennikarzom) się żyje dobrze i maja wszystko w dupie .Taki lis zarabia kolo 60 tys na miesiąc i gówno go tak naprawde obchodzi ze ktoś żyje od pierwszego do pierwszego za ochłapy .Mam ogólnie gdzieś jego wypłatę ale jako dziennikarz powinien być obiektywny a gra tylko na jedna stronę
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Sty 31, 2013 7:28 am     

Dlatego fajnie teraz mówi Duda,obecny szef Solidarności,kiedyś komandos,jadą po nim bo powiedział prawdę ze są 3 polski-a,b,c/Polska a to warszawka i okolice,żyje dobrze,polska b poznań,gdańsk,wrocław chce żyć jak polska a i polska c,która nawet nie wie ze można żyć jak w polsce a.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Sty 31, 2013 9:42 pm     

Litwin81 napisał/a:
Dlatego fajnie teraz mówi Duda,obecny szef Solidarności,kiedyś komandos,jadą po nim bo powiedział prawdę ze są 3 polski-a,b,c/Polska a to warszawka i okolice,żyje dobrze,polska b poznań,gdańsk,wrocław chce żyć jak polska a i polska c,która nawet nie wie ze można żyć jak w polsce a.
-

Pierdoli głupoty ten Duda aż dudni. Warszawa i okolice to żyły dobrze kilkanaście lat temu, dopóki pół Polski nie zwaliło się tu do roboty. Kiedyś owszem, średnia warszawska to była krajowa x 2 a teraz taka sama dupa jak wszędzie, chyba, że masz zajebiste plecy albo przyfarciło ci się.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Sty 31, 2013 10:31 pm     

Nie pisze widocznie o ludziach jak ty,tylko o gwiazdach mieszkających tam,szefach dużych korporacji,politykach.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Lut 01, 2013 8:42 am     

A ja myślę, że to jest umyślne szczucuie i skłócanie ludzi bo jeżeli mieszkaniec W-wy ma niby tak dobrze to dlaczego ktoś kto mieszka np. w Białymstoku ma mieć gorzej?
Poza tym Duda to pies Jarusia-pedałka i nawet sam tego nie kryje.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Lut 01, 2013 10:29 am     

Co ty opowiadasz,jak na razie nie miesza się chłop w politykę,jedynie zebrał 2,5 mln podpisów pod dyskusją na temat emerytur.Podaj źródło gdzie duda mówi że jest psem Jarka.Nie jestem za żadną partią,ale wkurwia mnie przeinaczanie faktów.Poza tym nikogo szczuć nie musi,warszawiaków nie lubiło się od zawsze w Polsce a teraz ten podział tylko przybiera na sile.Do tego kłócisz eis w wypowiedziach,bo w pierwszym poście ze w-wie nie jest lepiej a później że czemu mieszkaniec Białegostoku ma mieć tak samo dobrze jak krawaciarz,czyli jednak.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Lut 01, 2013 10:52 am     

Ha ha, rozwalasz mnie... A kto blokował Sejm i wypuścił posłów PISu a reszty nie chciał??? Nie musi mówić, wystarczy tylko wyciągnąć wnioski z zachowania związku i jego Jaśnie Przewodniczącego, poza tym wyobrażasz sobie gościa mówiącego ''jestem psem Prezesa''. Gratuluję fantazji...
Po drugie, jeżeli tak nie lubi się ''warszawki'' to po chuj tabuny ze wschodu i północy ciągną tu żeby pracować i mieszkać skoro to miasto budzi odrazę?
Co do dosłownym rozumieniu przez ciebie parafrazy o W-wie i Białymstoku to ręce opadają, wyciągasz wnioski takie jakie ci pasują ale jak se tam chcesz...
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Lut 01, 2013 2:34 pm     

Wyciągam wnioski z tego co napisałeś,nie znam ciebie i nie mam zamiaru się domyślać co miałeś na myśli.Blokował sejm to się zgadza,PiS przepuścił bo oni jedyni byli przeciwko tej reformie,zapewne ci to umknęło,a jeżeli piszesz o kimś że jest psem kogoś,to dobrze mieć na to jakieś dowody,a nie tylko własne odczucie.Po co ludzi jadą do w-wy?Po pracę,gdyby nie to to pewnie by ich tam nie było.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10