Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Sty 16, 2013 10:35 am     

[quote="Litwin81"]
metro napisał/a:
Kurwa, trzeba być mega-debilem żeby wierzyć politykom którzy mają kłamstwo we krwi bo bez kłamstwa i hipokryzji polityka nie istnieje a jak ktoś tego nie rozumie i wierzy w przedwyborcze obietnice to chyba skończył szkołę specjalną :razz: ...



Nie pisz tak,bo wtedy trzeba by całkowicie się z życia publicznego wycofać.Zresztą przed wyborami nikt nie wiedział że to taki kłamca.


Tutaj fajne podsumowanie:

http://hardcorowo.pl/7735..._lepiej.html[/q

He he, aleś się kolego z choinki urwał. Do dwudziestu paru lat politycy wszelkiej maści nic innego nie robią tylko kłamią w żywe oczy więc skąd to zdziwienie? Nikt nikomu nie każe się wycofywyć z życia publicznego tylko po prostu trzeba mieć duuuuży dystans do wszelkich przedwyborczych obiecanek i nie wierzyć naiwnie, że jak przyjdą inni to od razu będzie Ameryka.
Donaldinio w polskiej polityce nie działa od wczoraj a Ty chyba nie pamiętasz czasów istnienia KLD i UD?
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Sty 16, 2013 10:51 am     

Ale idąc twoim tokiem myślenia w ogóle nie powinienem głosować,bo nie spełnił nic z istotnych obietnic przed wyborczych.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Sty 16, 2013 1:05 pm     

Jak chcesz to możesz nie głosować, wybory nie są przymusowe jak za komuny. Tak naprawdę to siła jest w nas a nie w zasranych politykach. Ja zawsze byłem wierny powiedzeniu 'jak umiesz liczyć to licz na siebie'.
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Sty 16, 2013 1:18 pm     

Na Po i i te efemerydy bez jaj z Ruchu Kotomysza tez paradoksalnie wywodzacego sie z PO najwiecej madrali glosowalo z wyksztalceniem wyzszym!!!! -artysci ,wyksztalciuchy i studenci ktorych wystarczy poszczuc legalizacja ziola i juz sa twoi....... a oni maja lub koncza Uniwersytety a nie szkoly specjane i wlasnie ich mozna pieknym krasomowstwem omamonic, bo dla nich liczy sie prezencja ładna skladna wypowiedz i pierdolenie kotka za pomoca mlotka...a w rzeczywistosci do prawdziwej roboty dwie lewe.Niech sie dzisiaj wypowiedza aktorzy ktorzy prowadzili kampanie razem z Tuskiem wpatrzeni w niego jak w swiety obrazek.Prosty czlowiek z intuicja nawet jak nie ma zadnej szkoly ,predzej wyczuje takiego falszywego lisa niz bujajacy w oblokach pan intelektualista kotrego mozna przekrecic pieknym sloganem....podsumowujac jezeli wierzysz Tuskowi musisz chyba byc bardziej po Uniwerku niz szkole specjalnej :-D
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Sty 16, 2013 1:40 pm     

Nikomu nie wierzyłem,po prostu nie jechałem pewien czas na niego bo trafił na chu.jowy okres(kryzys)do rządzenia(PiS miał wzrost gosp.),ale czas mija a on nic nie robi,na razie nie widzę alternatywy na scenie politycznej i nie ma na kogo zagłosować.Oczywiście ze mogę nie głosować,ale chyba nie o to chodzi.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Sty 16, 2013 2:48 pm     

Ja wierze ze sa ludzie ktorzy chcieliby byc uczciwi wobec innych ludzi i samych siebie ale jak ktos taki wychyli sie z szeregu to go zaraz zgnoja najpirw w sejmie a pozniej w mediach wysmieja i zrobia z niego dziwaka,dlatego popieram Kukiza i jego poglady,bo facet wie co mowi i jest patriota i takich brakuje w zasranej polityce.............kur....!! wola ogladac przebranego za babe 120 kg stwora chodzacego po parlamencie i opowiadajacego ze juz nadszedla czas zeby sie zakochac.......pytam sie dzisiaj za co walczyl moj biedny pradziadek ?:!: ....
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 16, 2013 9:58 pm     

Litwin81 napisał/a:
Nikomu nie wierzyłem,po prostu nie jechałem pewien czas na niego bo trafił na chu.jowy okres(kryzys)do rządzenia(PiS miał wzrost gosp.),ale czas mija a on nic nie robi,na razie nie widzę alternatywy na scenie politycznej i nie ma na kogo zagłosować.Oczywiście ze mogę nie głosować,ale chyba nie o to chodzi.


jest alternatywa i jest na kogo glosowac. Sam sie zdziwilem jak sobie zaczolem czytac o tej parti. ONR - Odrodzenie Narodow Radykalne, pokazywane przez klamliwe kurwy dziennikarskie z komercyjnych stacji jako "naradowcy - faszysci" co jest huja prawda bo prawda jest zupelnie inna.
Odarazu mi sie przypomina marsz Niepodelgosci z 2011 zorganizowany przez nich , ze nikt go w TV nie pokazal nawet , tylko skupili sie na prowokacjach i policyjno-politycznych ukartowanych zadymach....
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Sty 17, 2013 6:50 am     

Może,ale niestety nie stanowią oni faktycznej opozycji,więc nie raz wybiera się mniejsze zło-jak przy głosowaniu na prezydenta.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 17, 2013 10:44 pm     

O to wlasnie chodzi zeby nie miec spranej glowy przez TVN itp oraz podobne portale im jak Interia i WP czy Onet i nie wierzyc slepo wpierdalanym tam sadarza. Bo sa zwyczajna manipulacja.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Sty 18, 2013 6:40 am     

No ale na Prezydenta byli Komorowski i Kaczyński,żadnego z nich bym nie widział na tym miejscu.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 18, 2013 12:19 pm     

Wolabym juz z dwojga zlego Lecha bo na oficera WSI nie glosowalem.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Sty 18, 2013 12:27 pm     

Ale to Lech czy Jarek startował?Bo ja już nie wiem :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 18, 2013 12:30 pm     

Lech to ten co go zajebali. Jarek to ten boss parti. Swoja droga nie nadaje sie na polityka.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Wto Sty 22, 2013 11:36 pm     

trchę słów o Palikocie i TVN
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 23, 2013 12:56 am     

Tak ten profesor tez dobrze gada, prawde w oczy sypie az milo , zreszta podobnie jak ONR.
Czyli znaczy ze cos zaczynaja ludzie widziec. Szkoda ze tak malo osob. Dobrze jest forum i mozna wymieniac swobodnie poglady.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11