Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Gru 04, 2012 6:54 pm   GAKIC to szajs  

http://www.ergo-log.com/g...appointing.html


muscle tech robil to kiedys nie wiem czy dalej hehe

http://supplementreviews.com/muscletech/gakic

ta chujnia,a slodkiewicz pierdolil kocopoly sciemniajac ze to zajebista rakieta na animalu!zenada tak klamac dzieciakow co czytaja by wciskac kity kurwa :!: :!: :!:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Gru 04, 2012 8:31 pm     

Ja go miło wspominam.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Gru 05, 2012 10:29 am   Re: GAKIC to szajs  

olek7881 napisał/a:
http://www.ergo-log.com/gakic-results-disappointing.html


muscle tech robil to kiedys nie wiem czy dalej hehe

http://supplementreviews.com/muscletech/gakic

ta chujnia,a slodkiewicz pierdolil kocopoly sciemniajac ze to zajebista rakieta na animalu!zenada tak klamac dzieciakow co czytaja by wciskac kity kurwa :!: :!: :!:


Pewnego WIELKIEGO pana Double Blasty, Rocket Fuely i inne cyberowe ścierwa wypierdalały w kosmos tak. że nie wiedział co się dzieje a jakoś komentarzy o kłamstwach i robieniu w wała nie było... :wink:
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Gru 05, 2012 7:43 pm     

jak nie na tym forum byly disowane suple cybera :!:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Gru 05, 2012 9:05 pm     

Nie chodzi mi o same suple cybera bo wiadomo co to jest ale o pana B. który tak swojego czasu je zachwalał i była po nich taaaaka pompa o w ogóle były 'najliepsze na swjecje'. Jakoś nikt się tu nie zająknął, że robi ludzi w chuja i ówczesnemu kumplowi nabija kabzę...
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Gru 05, 2012 9:07 pm     

metro napisał/a:
Nie chodzi mi o same suple cybera bo wiadomo co to jest ale o pana B. który tak swojego czasu je zachwalał i była po nich taaaaka pompa o w ogóle były 'najliepsze na swjecje'. Jakoś nikt się tu nie zająknął, że robi ludzi w chuja i ówczesnemu kumplowi nabija kabzę...


bo kazdy to bral za zart hadrcorowy koksu jest polewkowy ,ja np mialem mega beke z jego reklam,chyba nikt tegoo nie odbieral ze to serio?lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Gru 05, 2012 9:14 pm     

He he, a niby skąd ktoś miał wiedzieć jaki on jest jak właśnie zasłynął w necie po tych reklamach cyber-gówna? Stejki też wpierdala na żarty? Można to sobie tłumaczyć jak się chce i wybielać gościa ale po prostu klient jest pazerny na kasę i tyle.
A może Słodek też jest jest polewkowy i dla jaj zachwalał Gakica a Ty niepotrzebnie odebrałeś to na serio??? :-P
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Gru 05, 2012 9:21 pm     

metro napisał/a:
He he, a niby skąd ktoś miał wiedzieć jaki on jest jak właśnie zasłynął w necie po tych reklamach cyber-gówna? Stejki też wpierdala na żarty? Można to sobie tłumaczyć jak się chce i wybielać gościa ale po prostu klient jest pazerny na kasę i tyle.
A może Słodek też jest jest polewkowy i dla jaj zachwalał Gakica a Ty niepotrzebnie odebrałeś to na serio??? :-P



slodek nie zachowywal sie nigdy jakos polewkowo ze stajkow mam beke tez uwazam ze schab jest lepszy lokurvaa obaj robia to dla hajsu tylko kwestia sposobu :wink: wazne,ze gakic to chlam i mT i to fakt :!:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Gru 05, 2012 9:28 pm     

I właśnie tu zbliżamy się do sedna kolego: obaj robią to dla hajsu a w jaki sposób nieważne bo cel uświęca środki. Jeżeli obydwaj zachowują się tak samo to też trzeba im dopierdalać po równo i bez wyjątków, taka prawda.
Co do gakicu to nie będę się mądrzył bo nie brałem...
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Gru 06, 2012 10:43 am     

Jakby to były tylko żarty w wykonaniu Bruneiki to by teraz nie robił biznesu na suplach.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Czw Gru 06, 2012 8:55 pm     

MT produkowalo kiedys acetabolan II byl to naprawde jak na tamte czasy dobry produkt no i stary Hydroxycut pozniej sie troche posralo.Co Roberta to oby nie spieprzył ... w przyszlosci sprawy na rzecz zysku.Na razie jest ok i wbrew wileu krytykom moge potwierdzic ze jego "suple" dzialaja adekwatnie dla przeznaczenia..i mysle ze trzeba mu dac szanse na zmazanie z siebie tego blamazu z Panem 'C'.Jezeli zacznie walkowac szybko straci to co sobie wokol siebie zbudowal a przede wszyskim nie bedzie powaznie traktowany przez powznych ludzi no chyba ze zalezy mu tylko na popularnosci wrod nastolatkow;):-D .....wiec Robert nawet o tym nie mysl :-D :!:
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:14 pm     

Ja uważam że on Cyberem się nie zhańbił,co by nie pisać kolo go wyszukał i wypromował,sponsorował,kto wcześniej wiedział kto to jest Bruneika?
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 09, 2012 12:55 am     

Jak Robet by zaczol walkowac to pierwszy o tym bede wszedzie pisal. Tak sie nie stanie , Robert sam by tego nie zrobil. Za dobrze go znam.

Litwin nie pisz bzdur ze Cyber go znalazl bo bylo zupelnie inaczej. Pierwszego Roberta znala moja siostra , pozniej poznala go z Michalem , a pozniej na szarym gownianym koncu byl Cyber. Reszta tez byla inna .
I nie Cyber wypromowal Roberta tak jak wszystkim pierdoli na okolo tylko Robert pokazal ludzia poprzez swoje treningowe filmy ze jest taka mala mrowka na swiecie jak cyber i sie zaczelo. Ja znam historie od kuchni a nie jak ktos przerecjac wszystko na swoja strone zaserwowal na tecy ludzia.

Co Muscle Tech to fakt Acetabolan II rewelacja. Reszta jak Gakick itp to scierwa sprzedawane w ladnych puedeleczkach nic nie dzialajace.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Gru 09, 2012 6:50 am     

A skąd mam wiedzieć kto go znalazł najpierw?Twoja siostra tworzyła z nim filmiki,po których taki litwin by się dowiedział kto to jest Bruneika?Napisałem jak trafił do szerszej widowni,a to za pomocą filmików cybera na jego stronie sklepu,miał chłop pomysł i wypalił.Ja żadnych filmów Roberta wcześniej nie widziałem,dopiero po tym jak zaczął na suple.us się udzielać.Cyber to gnój,ale tutaj coś dobrego zrobił(pewnie więcej dla siebie).Piszesz że wypisuję bzdury,a czy ta wiedzą którą wyjawiłeś jest ogólnodostępna?Bo ja pierwszy raz o tym słyszę.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Nie Gru 09, 2012 8:46 am     

Dokładnie. Nigdy nie stałby się szerzej znany gdyby nie cyberowe Double Blasty i Rocket Fuely... :mrgreen:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10