Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 7:16 pm     

nie brali epi bo za duza pompa byla, a przy SW to masakra. Zwlaszcza, ze pomagam w treningach kilku zawodnikom z BJJ i tam to juz w ogole jest z tym ciezko.

brali 3 kaps super Vara dziennie przez okres 3 miesiecy... wytrzymalosc na plus, brak bolu miesnie i stawow, regenracja o wiele lepsza zwlaszcza, ze miewali po 2 treningi dziennie czasami. Treningi silowe, wytrzymalosciowe i techniczne...

kazdy jak jeden brat zauwazyl rowniez roznice w sile eksplozywnej podczas ciosów oraz dynamice... swietny srodek do tego nieinwazyjny.


Polecam w imieniu tych chlopakow i trzymajcie kciuki bo jeden bedzie startowal za 2 tygodnie na MP :)
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 11:00 pm     

SV tylko pod sztuki walki ewentulanie Eq-x-plosion czy EQ-plex. Epi pod SW sie nie nadaje.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
ogien 

SOGI: 20

świerzak

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 15
  Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 7:43 am     

panowie a jakbym dorzucil ejszcze po cyklu na epi ,do daa i mono pxs SALBUTAMOL zeby juz wyjsc na lato w konrketna sylwetka? co wy na to? czy lepiej nie zajezdzac tak organizmu system 2 dni on 1 off 2 tyg on 1 off?
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 8:36 am     

dorzuc czemu nie tylko zacznij od malej dawki 15mg stopniowo zwiekszaj i dziel je na mniejsze porcje w ciagu dnia najlepiej co 5h.

system 5 dni ON 2 dni OFF i tak przez 8 tygodni

nie zapomnij, ze bez diety bedzie lipa mimo dobrych srodkow

pzdr!
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 1:17 pm     

Lepiej od razu przy epi zarzuć sally.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 8:31 pm     

jw ciagnij od poczatku cyklu

nie doczytalem wczesniej
 
 
 
       
Leon.Wolf
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 9:45 pm     

hivision napisał/a:
Jeśłi chodzi o Epi to nie lekceważył bym tak bardzo tego środka jeśli chodzi o bezinwazyjność na bebechy. Ja osobiście wytrzymałem tylko 3 tyg. na ww środku przy 3c/ed,ponieważ cały czas doskwierały mi skurcze i dziwne kłucia pomimo brania wielu suplementów do cyklu ( oprócz podstaw, a.flex,a.pak,m+b6,itp) . m.in. liver detoxifer, cycle assist, oraz liver longer, miałem jedno opakowanie zachomikowane. Nie wiem czy to były jazdy w głowie, że tak się może dziać, czy coś jednak było nie tak i wątroba nie dawała rady. Przez 2 miechy przed cyklem szykowałem się zażywając głownie LD i CA na to by organizm wkręcił się ww środki. Zrobiłem badania przed cyklem żeby mieć pewność, że sobie zdrowia nie rozj@be, wszystko było ok. Także nie wiem czy możliwe jest, aby przy trzech tygodniach były takie jazdy albo poprostu mam ch@jowy organizm, czy to tylko psycha. Jedno było pewne, fajnie klepało, utwardzenie mięśni, ciągła pompa, super uczucie. Na koniec mała rada. Lepiej się dobrze zabezpieczyć na cyklu z oralami, nawet z tymi "najmniej" szkodliwymi, bo mogą zrobić niezłe spustoszenie w organizmie. Tyle z mojej skromnej strony, :-D Pozdro.

dziwne że po epi tak było.
chyba że tam nie epityna jest.
ja brałem i sobie akurat z neo nie chwale.tej 200kaps nie brałem tylko 120kaps.
a te objawy wcale do epityny nie pasują...
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 7:12 am     

epi + sally ja brałem 40mg epi i 16mg sally maxymalnie 20mg przez 7 tygodni sally lecialo 5dni on i 2 dni off i powiem Ci ze sylwetka na lato była bardzo dobrze wyrzezbiona, choc ja dałem pod to podklad z propa ale to nie moja pierwsza bombka byla ;)
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
ogien 

SOGI: 20

świerzak

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 15
  Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 4:49 pm     

ok dizeki panowie! mam jeszcze pytanie ,, tylko mnie nie krytykujcie . Cenie sobie wasze rady i pewnie 1paczki nic nie da bo sie srodek nie rozkreci ale coz moge spytac jakbym polecial tak o 30/30/30/40/40 ? ma to jakis sens w ogle ?wtedy 120 paczka by mi starczyla do tego dodal bym to sally.. ale jezeli to nie ma sensu to spoko chcialem tylko zapytac! jak to mowia kto pyta nie bladzi! jezeli chodzi o diete to mam duza wiedze! natomiast kwestia srodkow wspomagajacych to dla mnie czarna magia .. gdyz nie zaglebialem sie w te sprawy i nie znam sie na BIOCHEMII człowieka przy stosowaniu PH. pozdrawiam
 
 
       
qwas

SOGI: 80

świerzak

Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 80
  Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 5:59 pm     

ma sens przyloz sie wiecej do diety i bedzie ok
 
 
       
ogien 

SOGI: 20

świerzak

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 15
  Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 6:57 pm     

do diety jestem przygotowany zawsze w 100 %:) stalo sie to moim nawykiem...
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 6:27 am     

kleju45 napisał/a:
666 napisał/a:
kleju45 napisał/a:
jak dobrze popytasz to dostaniesz epi z neo w dobrej cenie ew apex jeszcze ma epityne i pare osób ja dobrze chwalilo
30mg przez 6 tyg oslonki Ci nie potrzebne jest to srodek bardzo malo toksyczny, do odbloku jw wystarczy daa z PXS i mono


Kleju Apex nigdy nie mial epityny w sordku. Ludzie po niej skarzyli sie na gino i robili rewelacyjne postepy czego na prawdziwej epi sie nie robi. Nie sztuka jest wpierdalac walowana epi rownie dobrze mozna sobie przekleic etykiete na proviron i efekt bedzie ten sam.


nie spotkałem sie z gino po tym a kilka znajomych osób brało ze sporym juz doswiadczeniem i klepało hmm to ciekawe co tam jest bo wiadomo zdrowie najwazniejsze :-D


ja tez sie z tym nie spotaklem. bralem epi z apexa na poczatku roku. woda zeszla. dzilanie czysto antykataboliczne. zero problemow z gino chociaz mam tendencje. kumpel bral epi z CEL z pibulshopu teraz skonczyl i efkty identyczne jak u mnie po apexie. utrzymana sila. woda zeszla. sylwetka ubita i kable.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 5:10 pm     

a wie ktoś co może siedzieć w tym epi lgi ? bo ludzie na tym po 7 kg robią lol
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Kwi 17, 2013 10:07 pm     

pewnie mix PH lub jakis inny zwiazek. LGI nie ma zgodnosci z etykietami i tak naprawde nie wiadomo co sie tam je . To firma krzak. Ja z koliei slyszlaem o partiach po ktorych nic nie szlo.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12