Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Jwpsz 

SOGI: 67

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 292
  Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 4:38 pm     

Ja akurat mialem mocna pompe na epi zawsze pod sw nie probowalem
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 7:18 pm     

jak dobrze popytasz to dostaniesz epi z neo w dobrej cenie ew apex jeszcze ma epityne i pare osób ja dobrze chwalilo
30mg przez 6 tyg oslonki Ci nie potrzebne jest to srodek bardzo malo toksyczny, do odbloku jw wystarczy daa z PXS i mono
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 8:40 pm     

zrob jak chlopaki pisza jednak ja bym dorzucil wieksza dawke i dobil do 40

polecial 30/30/40/40/40/40 i potem zejscie z dawki tygodniowe i zazebienie to z daa i mono pxs

problem jest w tym, ze na sklepie sa tylko opakowania 120 kaps a to malo na cykl... chyba, ze ktos Ci odsprzeda jakis stary zapas i wtedy bym tak polecial. To srodek na tyle malo toksyczny, ze nie musisz stosowac oslonek jednak gdybys jakims cudem tracil apetyt lub czul nudnosci dorzuc 2 tab heparegenu dziennie...

przy odpowiedniej diecie i ostremu trenignowi jestes w stanie na takim cyklu zrobic kilka kg na prawde dobrej jakosciowo masy i sporo sily. Mam kilku chlopakow pod soba, ktorzy na takich cyklach robili po 4-5kg na prawde dobrej jakosci masy i okolo 20kg na sztandze na plus przy minimalnej inwazyjnosci w stan zdrowia :)

polecam!
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 9:09 pm     

kleju45 napisał/a:
jak dobrze popytasz to dostaniesz epi z neo w dobrej cenie ew apex jeszcze ma epityne i pare osób ja dobrze chwalilo
30mg przez 6 tyg oslonki Ci nie potrzebne jest to srodek bardzo malo toksyczny, do odbloku jw wystarczy daa z PXS i mono


Kleju Apex nigdy nie mial epityny w sordku. Ludzie po niej skarzyli sie na gino i robili rewelacyjne postepy czego na prawdziwej epi sie nie robi. Nie sztuka jest wpierdalac walowana epi rownie dobrze mozna sobie przekleic etykiete na proviron i efekt bedzie ten sam.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 9:12 pm     

ogien to Epi zadne hepregeny nie sa ci potrzebne. To sie dodaje do odblokow i mimo to ze ma w wziazaniu grupe methylow to nie znaczy ze musi byc toksyczne. i nie jest.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 9:34 pm     

napisalem, ze jakims cudem przeciez :-P

pzdr!
 
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 8:21 am     

666 napisał/a:
kleju45 napisał/a:
jak dobrze popytasz to dostaniesz epi z neo w dobrej cenie ew apex jeszcze ma epityne i pare osób ja dobrze chwalilo
30mg przez 6 tyg oslonki Ci nie potrzebne jest to srodek bardzo malo toksyczny, do odbloku jw wystarczy daa z PXS i mono


Kleju Apex nigdy nie mial epityny w sordku. Ludzie po niej skarzyli sie na gino i robili rewelacyjne postepy czego na prawdziwej epi sie nie robi. Nie sztuka jest wpierdalac walowana epi rownie dobrze mozna sobie przekleic etykiete na proviron i efekt bedzie ten sam.


nie spotkałem sie z gino po tym a kilka znajomych osób brało ze sporym juz doswiadczeniem i klepało hmm to ciekawe co tam jest bo wiadomo zdrowie najwazniejsze :-D
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
hivision 

SOGI: 17

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 64
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 9:14 am     

Jeśłi chodzi o Epi to nie lekceważył bym tak bardzo tego środka jeśli chodzi o bezinwazyjność na bebechy. Ja osobiście wytrzymałem tylko 3 tyg. na ww środku przy 3c/ed,ponieważ cały czas doskwierały mi skurcze i dziwne kłucia pomimo brania wielu suplementów do cyklu ( oprócz podstaw, a.flex,a.pak,m+b6,itp) . m.in. liver detoxifer, cycle assist, oraz liver longer, miałem jedno opakowanie zachomikowane. Nie wiem czy to były jazdy w głowie, że tak się może dziać, czy coś jednak było nie tak i wątroba nie dawała rady. Przez 2 miechy przed cyklem szykowałem się zażywając głownie LD i CA na to by organizm wkręcił się ww środki. Zrobiłem badania przed cyklem żeby mieć pewność, że sobie zdrowia nie rozj@be, wszystko było ok. Także nie wiem czy możliwe jest, aby przy trzech tygodniach były takie jazdy albo poprostu mam ch@jowy organizm, czy to tylko psycha. Jedno było pewne, fajnie klepało, utwardzenie mięśni, ciągła pompa, super uczucie. Na koniec mała rada. Lepiej się dobrze zabezpieczyć na cyklu z oralami, nawet z tymi "najmniej" szkodliwymi, bo mogą zrobić niezłe spustoszenie w organizmie. Tyle z mojej skromnej strony, :-D Pozdro.
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 9:29 am     

moze twoj organizm tak reaguje bo ja nie spotkalem sie osobiscie zeby ktos po epi mial takie jazdy a z jakiej firmy miales epi?
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
hivision 

SOGI: 17

świerzak

Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 64
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 9:53 am     

Epi było z Neo kupione w BF, miałem opakowanie 200 niebeiskich tab. :-D Zresztą jest pewnie tak jak piszesz, mam zbyt słaby organizm na takie suple.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 11:59 am     

a moze zwyczajnie bardziej ekonimiczny. Trzeba bylo brac po 1x capsie sobie. Pewnie dawka dla Twojego organizmu byla zbyt duza.
Skurcze jak piszesz to raczej brak magnezu w organizmie niz poziom toksycznosci. Zgaga , brak apetytu to glowne objawy toksycznosci srodka.
Epi bylo dobre.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 12:25 pm     

i co sadzicie o tych niskich dawkach epi pod sw ? bedzie tez pompa az taka ?
 
 
       
vir88 

SOGI: 5623

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 165
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 1:08 pm     

Pod SW masz super var. Po co Ci epi skoro może negatywnie działać na stawy, a SV je jeszcze podleczy?
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 1:21 pm     

wlasnie moze dawke nieco nadrzuciles jak na Ciebie. Ale nie wierze aby to bylo spowodowane epithin-e. Robiles badania przed, ale czy robiles badania po czy tylko gdybasz? Moze to zla dieta? Roznie bywa... jedzenie wplywa na bardzo wiele czynnikow. Raczej tutaj bym szukal rozwiazania.

Pod sztuki walki SV. Kilku ludzi ode mnie sprawdzilo w tym zastosowanie i mile wspominaja
Ostatnio zmieniony przez JOR5 Nie Kwi 07, 2013 7:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
       
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 3:12 pm     

JOR, a jakie dawki epi brali pod sw ? pompa mocna byla ? jakie dawki bys polecal ?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10