Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
powerslave1984

SOGI: 25

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 13
  Wysłany: Nie Lis 25, 2012 4:43 pm   2 cykl na masę  

Witam,

Po nowym roku zamierzam wystartować z 2gi cykelm na masę
Pierwszy cykl na masę to: 100mety i 10(e7d)omy i epi neogenica

Teraz cykl planowalbym taki

1-10 oma e5d
1-10 deka e7d

10tab clomid
100tab nolva (10mg)
1x HCG

Mam spory zapas ATD Neogenica (dzialajacy)

Poprzedni cykl byl reducja prop 6tyg w okolicach września.
Teraz chce zrobić mase, ponieważ jestem 100% ektomorfikiem to moge pozwolić sobie
na diete 600-800gram wegli na dobę, zalaniem sie nie przejmuje bo na reducji szybko schodzi ale bede tłuszcz trzymal pod kontrolą

Pytanie brzmi tak, nie bralem deki wcześniej a mam tendencje do gino. bardzo szybko mnie lapie - ATD spisuje się swietnie, ale mam teraz 100 nolvy - czy stosowac ja na cyklu zamiast ATD, czy na cyklu ATD a nolve po cyklu ?

Chciałbym szybko sie odblokowac, dlatego zaopatrzylem sie w clomid 10tabs i 1xHCG,
Oczywisie bedzie tez naturalny odblok ale to dodatkowo (DAA, Booster Testosteronu, Tribulus, Kreatyna oraz chyba coś na pompę)

Zastanawiam sie nad dorzuceniem orala na 4-5tygodni aby rozbujal sie zanim omka sie rozbuja. Co tutaj polecacie mete czy jakies PH ?

Pytanie dotyczy zastosowania nolvy i atd na/ po cyklu plus ewnetualne uwagi do cyklu. Oma/deka jako podstawa nie moze byc zmieniona.
Aha, suple na cylu to wiadomo, osłonki, witaminy, mienraly, na stawy, cynk magnez, b6, cycle assist z powerxsport lub oddzielnie skladniki co w tym
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lis 25, 2012 8:05 pm     

po pierwsze zmien srodek bo znowu omka to kiepski pomysl... nie wykorzystasz potencjalu srodka... wrzuc enana

jezeli chcesz deke przedluz ja do 12 tygodni... i jakis oral na start... co do dawek podaj wiecej informacji o sobie
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Nie Lis 25, 2012 8:50 pm     

zamiast enana mozesz tez dac cypka,dla wielu osob lepsza opcja bo libido lepsze i nie ma takich skokow stezen :-P daj 2 tyg dluzej testa od deki :roll: atd nie ma zadzialaloby jesli bys mial gino od prolaktyny na dece,zbija estrogeny choc gdy jest niski poziom estro to prl nawet jak wyjebana w kosmos gino nie da :cool: na gino prolaktynowe dziala letro tez,a doraznie dostinex/norprolac/bromergeron
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
powerslave1984

SOGI: 25

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 13
  Wysłany: Pon Lis 26, 2012 6:46 pm     

O mnie
wiek:28
wzrost: 184cm
waga: 74kg na diecie redukcyjnej (szybko złape 2-3 kg jak zejde z diety)
poziom tłuszczu ok 9%
ramię: 39cm
przedramie: 34cm
klatka:108cm
talia: 77-78cm
udo: 62cm
łydka: 38cm


enan 100 na 1lm to co 5 dni wychodzi maławo? nie jestem za bardzo prekonany do stosowania duzych dawek ale tyle to chyba malo, wiec enan niewygodny w stosowaniu jest
jakie polecacie dawkowanie?

czyli ATD nie sprawdzi sie na gino od deki, ale w takim razie co z ta nolva na cyklu?
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Lis 26, 2012 7:34 pm     

100mg 2x na tydzien styknie Ci np pn i pt.atd trzymaj pod reka,jak estrogen zbijesz w razie w nie bedzie zawysoko to gino prolaktynowe nie wyjebie
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10