Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 4:46 pm   podciaganie na drazku. pomozecie? pomozemy!!!!!  

przepraszam, iz na pewno lekko spamuje.
waze 90 kg. przy wadze 100, 95 problem jest ten sam.
Podciagam sie silowo 11 razy, dalej lipa.
Z bujaniem z takiej sily podciagam sie maks 15 razy. Bujam sie od dawna, i technike owego bujania mam slaba, tzn wybijam sie do gory dobrze, ale opuszczam sie silowo, nie moge tego opanowac.
Potrzebuje podciagnac sie pewne 14 razy, a w tej chwili robie 13-15-w zaleznosci od dnia. Drazek robie raz w tygodniu, klasycznie go dojezdzam na maksa.
Prosba: brak uwag a propo diety czy tam suplementow jakis, nie jestem poczatkujacy.
Nie potrafie zrobic dalszego postepu, na silownii jestem 3 razy w tyg.
Macie jakies doswiadczenia? Co zmienic? moze 3 razy w tyg robic drazek, ale po 4 seryjki np. , nie wiem.. doradzcie cos..
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 6:07 pm     

rób drążek kilka razy dziennie !!!
po 8-10 powt a nie do nieudanego.1 raz w tygodniu zrób sprawdzenie.po sprawdzeniu dzień wolny od treningu.wyjeb trening pleców i bicepsa na czas poprawiania podciągania.jeśli nie przygotowujesz się do zawodów w 3-boju to i tak nie stracisz masy ani wyglądu tej części.
sprawdzone.

to zalecenia z treningu Pavla Tsatsuoliego.
 
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 6:33 pm     

lysy , a to:
http://www.sfd.pl/Podci%C...t419466-s3.html
post : pirat 5
boje sie przetrenowania, a z drugiej strony raz w tygodniu (to co teraz robie) to chyba za malo jednak , na drazku moznaby wiecej-na to wychodzi..
no i drazka tez nie mam w domu.. codziennie moglbym zrobic raz..-czyli pare serii...
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 6:36 pm     

łysy napisz mi cos wiecej o proponowanej przez Ciebie opcji.. podciagam sie z bujaniem 14 powiedzmy, bez -10-powiedzmy.. rozpisz prosze, ile serii dziennie, po ile powtorzen, jakby to mialo wszystko wygladac..
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 7:11 pm     

5 miesięcy...
poszperaj w necie za treningiem Pavla Tsatsuoli -powaga.tam jest dokładnie to opisane.
najlepiej za książką Nagi Wojownik.
jak nie znajdziesz tego co zacząłem opisywać to wtedy coś wymyślimy ;-)
 
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 7:26 pm     

ale ja potrzebuje zrobic w miesiac ze 2powtorzenia... szukalem juz dlugo tego o czym pisales lysy, i jedyne co znalazlem to piramidka tego ruska, czyli 1 powtorzenie, przerwa, 2 powtorzenia, przerwa, 3 powtorzenia , przerwa, itd..nic takiego o czym pisales nie znalazlem..
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 8:06 pm     

Ja ostatnio robiłem tym systemem i pomogło mi dorzucić kilka powtórzeń:

http://www.podciaganie.pl...j-4-podciagniec
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 8:06 pm     

a wiec mam ta ksiazke nagi wojownik. Tsatsouline pisze w niej by stosowac codziennie w wielu seriach (niepowiedziane ilu) ciezar maks 50 % swojego maksa., czyli dla 14 powtorzen robic serie po 7 codziennie, tylko nie wiem ile..
"rob jak najwiecej pozostajac jak najswieższym"
tylko powiedzcie mi teraz jak to laczyc sobie z silownia.. jak pojde biegac to moge miedzy seriami robic sobie serie 7-powtorzeniowa, bedzie to powiedzmy 5 serii w trakcie godziny..
a jak jestem na silownii to moge wplatac takie serie miedzy inne cwiczenia, tylko nie wiem czy powinno sie to laczyc z innymi cwiczeniami.. reczysz lysy za to?:)
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 9:33 pm     

nie zrozumiałeś tego co Tsatsuoli mówi.czemu koniecznie chcesz robi trening z tego?
chodzi o jak najczęstszy impuls a nie o trening...
 
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 9:51 pm     

no ja Cie rozumiem.. Macie (z autorem ) na mysli to by (mowiac jak najprosciej) zrobic 5 (np) serii podciagania w ciagu calego dnia, czyli powiedzmy co 3, 4 godziny,jak akurat drazek wpadnie nam pod rece..tak?
Tylko jak mowie, nie mam drazka w domu..
sprobowalbym tego, bo probowalem podciagania na podciaganie.pl i tam w kazdym treningu robi sie jakis maks, ten plan mi nie pomogl..
Tutaj cos nowego..mysle, ze na pewno bym nie spadl robiac Pavla..
Wspominales cos lysy o tym, ze Pavel jest juz "sprawdzony". Cos wiecej mozesz powiedziec?
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 10:02 pm     

tak.pewnie że mogę.
kilku chłopaków trenując tym sposobem przygotowywało się do egzaminów sprawnościowych.każdemu przyniósł ten trening wymierny rezultat.

drążek na allegro kosztuje parę groszy.montujesz go w futrynie i za każdym razem co przechodzisz przez te drzwi to robisz serie podciągań.różnymi sposobami.
naprawdę działa.zdziwisz się jak bardzo.
jednego dnia może to być 5-6 razy/serii a innego 20-30 razy.
to nie magia ale znanie tego jak działa ludzkie ciało.
spróbuj przez 4-5 tygodni.już po tym czasie będzie spoooro lepiej ;-)

pamiętaj że ten trening nie ma nic wspólnego z technikami rozwoju mięśni.to zupełnie coś innego.nie rób rozgrzewki ani nie musisz pić/jeść po takiej serii.
 
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Lis 12, 2012 10:17 pm     

no a mam sie podciagac silowo czy z bujaniem skoro na egzaminach jest z bujaniem? Wydaje mi sie, ze autor sugeruje by robic tak jak bedzie testowane, by dochodzic do perfekcji w ruchu.
Sprobujcie prosze jeszcze doradzic jakby mialy wygladac moje treningi na silownii, powiedzmy 3 razy w tyg.. robilem teraz klata-tric, plecy-bic, barki-nogi, rozumiem, ze robiac Pavla trening plecow i bica powinienem calkowicie wyjebac ? fajnie by bylo 3 razy w tyg na silownie pojsc jednak..
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Lis 13, 2012 1:27 pm     

nie musisz całkowicie wywalać treningu pleców i bicka przy tym sposobie trenowania.ale powinieneś go obciąć i nie robić kulturystycznie (do nie udanego powtórzenia) bo Ci to kolidowało będzie ze sobą.
 
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Wto Lis 13, 2012 1:34 pm     

obetne go , tymczasowo przynajmniej , zaczne na tym drazku bujac sie mysle ok. soboty, towar musi przyjsc, montaz, a,że wczoraj dojebalem klasycznie mocno plecy robiac sam drazek, to akurat bedzie pare dni na regeneracje.. tą sama metodyke postanowilem zastosowac do biegania-biegaj jak najwiecej bedac jak najswieższym..-czyli czesciej, a mniej, bez maksow, ale blisko..bede relacjonował..

kumpel mi pisal, ze nieswiadomie robil ten rosyjski schemat,nieco inaczej, ale faktycznie codziennie przechadzajac sie po domu wieszal sie na drazku i robil 60-70 % maksa i w 6 tyg poprawil sie z 2powtorzen do 8, tylko ja na poczatku tez taki progres robilem cwiczac jakkolwiek. Inna sprawa, ze moment , w ktorym jestem teraz na pewno koncem drogi tez nie jest...
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Lis 13, 2012 9:47 pm     

rob z bujaniem,zreszta to nie problem zajebac z bujaniem 15podciagniec stary :wink:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10