Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Czw Mar 28, 2013 9:37 pm   Piotr Puchniarz nie żyje. Zmarł w dniu swoich urodzin  

http://www.tv.master.pl/v...tyka_mistrz.jpg
Piotr Puchniarz zmarł w dniu swoich 67. urodzin, zupełnie niespodziewanie. A miał jeszcze tak wiele planów, w tym ten najważniejszy - zdobycie medalu na mistrzostwach świata.
Zmarł nagle, nie wybudził się po planowanym zabiegu, który miał być prosty, miał poprawić jego komfort życia, zabiegu, który miał sprawić, że będzie mógł dalej spokojnie ćwiczyć, podnosić większe ciężary. Jednak doszło do poważnych komplikacji, lekarze musieli otworzyć serce. Operacja trwała 12 godzin. Mężczyzna nie zdołał się wybudzić. Zmarł 27 marca o 18.30.

- Planował, że po tym zabiegu wróci we wtorek do domu, a kilka dni później zacznie treningi do mistrzostw świata - mówi W. Miciuk. - Wrócił, ale trenować już nigdy nie będzie...

Głogowianin w ubiegłym roku wywalczył tytuł najpiękniej "wyrzeźbionego” weterana kulturystyki, zdobył złoty medal. - Byłem świetnie przygotowany, i jest efekt, stanąłem na najwyższym podium - mówił nam po powrocie, dumny i zadowolony.

Jego udział w mistrzostwach świata w Budapeszcie zakończył się zdobyciem piątego miejsca. - Teraz dam z siebie wszystko, w 2013 roku muszę w końcu zdobyć medal - planował kolejny strat. Nie dane mu jednak będzie stanąć do boju.

Był emerytowanym górnikiem, ćwiczyć zaczął dopiero, gdy przestał pracować. - Zauważyłem, że coraz gorzej z moją kondycją - jeszcze niedawno opowiadał nam swoją historię. - Uznałem, że siłownia będzie najlepsza na jej poprawienie i na wolny czas. No i się wciągnąłem. Nie wyobrażam sobie życia bez treningów. We wszystkim wspiera mnie moja żona, wiele jej zawdzieczam.

Pogrzeb Piotra Puchniarza odbędzie się w sobotę na cmentarzu przy ul. Świerkowej w Brzostowie.
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Czw Mar 28, 2013 9:42 pm     

_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Mar 29, 2013 7:23 am     

W ogóle to czarny tydzień,Waider,Nasser.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11