Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Sob Sie 18, 2012 5:54 pm   Jak to jest wreszcie z tym hcg?  

Witam,

jako, że na różnych forach można przeczytać często zupełnie sprzeczne informacje, a schematów brania także jest multum to mam klika pytań.

1. Czy jest sens bić hcg w trakcie cyklu jeżeli jaja nie są zmniejszone ?
2. Jeżeli już się zmniejszą to czy warto próbować w jakiś inny sposób działać np. jedząc daa nawet w trakcie czy nie przejmować się i czekać do końca cyklu.
3. Czy przy odblokowywaniu jest sens tego używać chodzi mi o cykl 16 tyg-20 tyg.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Sie 18, 2012 6:28 pm     

bo nie ma 100% metody.. kazdy ma inny organizm. po roznych cyklach i w roznym wieku inaczej to wyglada..

ja bije 4x 2000jm e5d w srodku 5-6miesiecznego cyklu, a po odblokowuje sie clomem i daa..po krotszych bombach daje tylko PO troche hcg.. sa spore spadki, ale powrot "do normalnosci" z hormonami najszybszy.. doszedlem do tego metoda prob i bledow robiac co 2miesiece badania hormonalne przez 3lata i nie znaczy ze ten sposob sprawdzi sie na np na tobie ;))
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Sob Sie 18, 2012 6:56 pm     

aha i czy to prawda, że jak wbije hcg to wywala estro ?
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sie 18, 2012 7:11 pm     

no wywala strogen bo to jest estrogen :) , nie kazdy organizm potrafi sobie poradzic z jego zbiciem w roznych dawkach.

Sam jestem przeciwnikeim jakiegokolwiek stosowania HCG. Nie raz sie na tym przejechalem negatywnie i nie zmierzam juz do tego horroru wracac.

Bicie hcg podczas cyklu to kompletna internetowa glupota pimpu for internetowych. Tyle w temacie bicia go podczas.

Chcesz to testuj a ja sam bym raczej wybral DAA niz to.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Sob Sie 18, 2012 7:20 pm     

No właśnie chciałbym zrobić po dłuższym cyklu tak jak polecasz czyli odblok bez hcg i bez clomidu .

Planowałem daa , enzyte, long jack , maca , niepokalanek i jeszcze może coś dokupię. Oczywiście kreatyna będzie grana .

DAA już testowałem i było ok tylko jednak u mnie musi lecieć z niepokalankiem i tak też zrobię tym razem bo trochę prolaktynę jednak podbija. Co nie zmienia faktu, że samopoczucie świetne na tym. Brałem z PxS i było kozak.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sie 18, 2012 7:26 pm     

PxS ma orginalny surowiec napewno.
Ja sam jestem zdania ze po cyklu glownie trzeba brac ziola a w pozniejszym okresie wiekowym ziola wraz z peptydami :-)
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Sob Sie 18, 2012 7:29 pm     

No właśnie to jest fajna opcja po ostatnim cyklu tak zrobiłem, odblokowałem się elegancko wszystko było samopoczucie ok , wszystko się trzymało. Zeszło trochę wody ale to wiadomo bo testa odstawiłem potem wszedłem na bombę i taki mostek wyszedł %-)


666 uważasz, że mój zestaw będzie ok czy jeszcze coś dokupić warto ?
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Sie 18, 2012 10:34 pm     

Ja będę już zawsze zaczynał wbijać małe dawki od 3-4 tygodnia, bo jakoś po tym czasie już zauważam małą atrofię.

A co do wywalania estro to wywala i to mocno gdy ktoś na sam koniec wbija np 500 iu e2d przez 2 tyg - tak było u mnie.

Clomidu już nie zamierzam stosować. Ostatnio po 6 miesięcznym cyklu dałem 12 tab, DAA, 2 x TestoFrek i Tamox jeszcze 2 tyg po Clomie, bo czułem, że jeszcze estro trzyma wysoki poziom.

Teraz planuję 8 miesięcy BOOM i poleci ten sam zestaw bez Cloma, bo jakoś zawsze mam wrażenie, że mi od pierwszego dnia stosowania do ostatniego zupełnie blokuje libido..
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Sie 19, 2012 10:33 am     

Dorwałem stare gazety,gdzie wypowiadał się Zulak i pisał ze najlepsze cykle np. na propie są 3 tygodniowe,później następuje blokada wiec on robi 3 tygodnie luzu od koksu i znowu po tym czasie 3 tygodnie na soku,zmienia to trak ciągle,jestem ciekaw jakby to wyglądało w realu?
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Nie Sie 19, 2012 11:26 am     

IMO w 3 tyg. to można co najwyżej wody naciągnąć ...
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 19, 2012 1:02 pm     

przez 3ty nie zrobi si zadnego postepu nic. Pozatym pewnie parenasie gazet puzniej Zulak zaprzeczyl juz temu i napisali co innego.
Ja z kolei uwarzam ze cykle trzeba wydluzac wraz z wiekiem jak chce sie robic postepy.
Moze i faktycznie 3tyg cykl dla gosci ktory ma 16 lat bedzie dobry.

Vhailor do zestawy wez sobie jeszcze DHEA .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Nie Sie 19, 2012 2:43 pm     

666, kończę teraz 2 puszę testofreak, czuję się już w pełni odblokowany po tych 2 miesiąch PCT, no ale dołożyłbym jeszcze coś na ostatni miesiąc OFF :D Secreta Gain czy Humana Test ? DHEA też mam, warto jeszcze teraz wrzucać ? Jeśli tak to jakie dawki tych środków.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 19, 2012 2:52 pm     

SecretaGain to na noc lykaj sobie 2-3tabl. Na poczatku super dziala pozniej po miesiacu juz nie ma takiego wielkiego halo , ale pozniej jest GABA z PxS :-)
DHEA to tak 100-200 na dzien bym bral. Human test po 2-3 cpas do kazdego posilku. To fajnie dziala. Podobalo mi sie. Ty to chyba masz ta stara dobra linie od Iforce ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sie 19, 2012 4:51 pm     

666 jeszcze z 2lata temu pisales ze stosujesz 25mg dhea i wiecej nie trzeba.

apropo clomu to nieraz sie czyta: bralem clom 2-3tyg i czulem ze nie pomógl i musiałem walic ostro boostery dopiero cos dalo. a nikt nie wpadl na to ze przyczyna jest wałowany clom?

z hcg tez jest ciezko. obecnie ciezko dostac dobre nie przegrzane hcg. bralem z kilku zródeł i nieliczne byly dobre. a kazdy mowil ze przechowuje w lodówie. ale widac ktos gdzies spaprał sprawe.

apropo pct. warto zainteresowac sie taką zabawką jak triptorelin
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Nie Sie 19, 2012 6:10 pm     

666 napisał/a:
SecretaGain to na noc lykaj sobie 2-3tabl. Na poczatku super dziala pozniej po miesiacu juz nie ma takiego wielkiego halo , ale pozniej jest GABA z PxS :-)
DHEA to tak 100-200 na dzien bym bral. Human test po 2-3 cpas do kazdego posilku. To fajnie dziala. Podobalo mi sie. Ty to chyba masz ta stara dobra linie od Iforce ?


No to zjem tego secreta, a GABA poleci na następne PCT.
Tego humana takie dawki ? To musiałbym kilka opakowań mieć aby to jakiś sens miało ? Mam tylko jedno, to może zostawię sobie i na następne PCT dorzucę do tego nowego T-bola ? Bo do tej pory mam nadzieję, że będzie ;)

DHEA poważnie aż tyle ? Kiedy to łykać na noc ? I czy jest teraz sens skoro już jestem ponad 2 miesiące na PCT ?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11