Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Nie Sie 05, 2012 7:21 pm     

apteczny towar w czarnych workach

ludzie litości
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 05, 2012 8:08 pm     

supron napisał/a:
apteczny towar w czarnych workach

ludzie litości


... litosci... kolejne dochodzenie? a dlaczego nie ?? , co ma opakowanie do tego czy idzie do aptek czy nie? skad wiesz jakie inne kampanie zamwaiaja od nich towar i w co one sobie to pakuje? widziales kontrakty ich ???
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 05, 2012 8:10 pm     

supron napisał/a:
prawda jest taka, że każdy pierdoli żeby opchnąć swój szajz

każdy


aha czyli sugerujesz ze jak handluje sterydami jak i Olek tak ?? i to w dodatku ja na kurwa skale swiatowa !
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Nie Sie 05, 2012 8:38 pm     

666 napisał/a:
supron napisał/a:
prawda jest taka, że każdy pierdoli żeby opchnąć swój szajz

każdy


aha czyli sugerujesz ze jak handluje sterydami jak i Olek tak ?? i to w dodatku ja na kurwa skale swiatowa !


chodziło mi o rozbieżności w sprawie alphy
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sie 05, 2012 9:44 pm     

aa ok zwracam honor w takim razie i co nie znaczy ze Olek jest tez jakims dilem :idea:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Sie 06, 2012 1:44 pm     

olek tylko ze alpha ktora badal lewellyn to niekoniecznie ta sama alpha co jest u nas. poza stezenie to nie wszystko. produkcja apteczna od ug nei rozni sie tylko tym ze tam napewno jest tyle ile trzeba albo nie. ale takze sama produkcja uzytymi rozpuszczalnikami itp. np rozpuszczalnik techniczny uzywany przez wiekszosc ug jest 2-3x tanszy od tych uzywanych w aptecznych srodkach. ale to tylko jeden z wielu przykladów. osobiscie jesli nie mam do czegos 100% pewnosci ze to apteka to wole kupic 100% dobry ug taniej. bo po co mam bulic wiecej za cos co tylko przypomina apteke. przyklad alphy to tylko taki ogólny, bo osbiscie nie mam nic do tej firmy, srodki w wiekszosci bdb z tego co wiem a ceny tez nie mega kosmiczne (przynajmniej kiedys bo teraz podobno podrozaly).
apropo neo, firma jak wiele innych, nie skreslam ani tez nie wynosze na piedestał. tak jak ktos tam pisal kazdy chwali cos co mu pasi chwalic. wiecej chyba nei trzeba mówic.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Sie 06, 2012 2:57 pm     

666 napisał/a:
aa ok zwracam honor w takim razie i co nie znaczy ze Olek jest tez jakims dilem :idea:


diluje powietrze hahahahaha :573:

supron ja znam dila co wlasnie mowi otwarcie zeby nie rac winka inj nie amp a tez ma w ofercie zawsze gada co lepsze mowi zeby lepiej brac duzo tansze undery ktore ma w ofercie bo alpha jest tylko czystsza ale nie ma sensu przeplacac,takze sa uczciwi :wink: a ja nic nie mam do alphy i neo,tylko mnie interesuja fakty co do firm,pokazalem badania bo pierdola mit ludzie ze alpha ma walkowany tren,moj ziomek wspolokator bil e2d i chuja mu dalo,ale nie ma zadnej diety i nigdy nie bral oryginaly parabolinu wiec chuj wie,opisy sa przesadzone srodkow na necie ludzie sie naczytaja ze arni bil i oczekuja chuj wie czego :grin:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Sie 06, 2012 5:52 pm     

olek akurat trenu dobrego przy dawce 75-100mg e2d raczej nie sposob nie poczuc. nawet bez diety. jak ktos wali pierwszy raz to raczej poczuje odrazu ze jest moc. jak ktos bral nieraz to wie czego oczekiwac i tez pozna. ja np walilem acet pmp i twierdze ze tam nie ma trenu lub jest sladowa ilosc. bilem 100mg e2d i niewiele czulem. zdawalo mi sie tylko ze sie pocilem mocniej bo akurat cieplo sie zaczelo i to dla tego. potem przeskoczylem na 75mg trenu innej sprawdzonej juz przeze mnie firmy i odrazu odczulem po tygodniu ze teraz bije tren, sen krotszy, potliwosc mocno zwiekszona, no i sila zaczela isc. efekt poprawy sylwetki na trenie tez jest dosyc wyjatkowy, ciezko jest zrobic na czymkolwiek innym taki progres w sylwetce zachowujac te same punkty jak dieta, trening itp. poprostu sylwetka na trenie wyglada lepiej, i niestety po odstawieniu cos sie z niej traci. juz pomijam spadek wagi itp. poprostu jak sie odstawi to cos sie zmienia w sylwetce, nie ma tej ostrosci i ksztaltu miesnia
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Pon Sie 06, 2012 8:51 pm     

ten kto co sprzedaje to chwali, a ja akurat mowie to co dziala i firmy ktore brałem ja lub moi znajomi:
phoenix - lipa
fox - lipa
noegenica - bardzo dobry
ilium - bardzo dobry
testovis - bardzo dobry
galenika - bardzo dobry
organon - bardzo dobry
aburaihan - bardzo dobry
polfa - bardzo dobry
jelfa - bardzo dobry

to jest opinia moja i 3 znajomych ktorzy brali towar w/w firm wiec nie chodzi o pimpowanie tej czy tej firmy tylko o fakty
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sie 06, 2012 9:39 pm     

z jelfa to tez roznie bywa. Jak naprawde skrecisz sobie sam z apteki to 90% masz dobry towar, pisze 90% bo i tak nawet w niektorych aptekach moga nie miec dobrego bo zostal podmieniony juz w hurtowni na ten pordukowany gdzies.. nawet niedawno co zawineali gosci ktorzy slali za granice mega ilosci byly pokazane puste pudelka i amp jak nabijali sobie omeczke ladnie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 07, 2012 1:16 pm     

kleju co tam z foxa wam nie zadziałalo? pytam z ciekawosci nie zeby tam bronic czy cos bo bralem jakies 70% ich asortymantu i to nie tylko metka czy propa ale takie rzeczy jak aromasin np. i wsio gralo dobrze. a czaje sie na ture od nich wiec tak pytam z ciekawosci co tam nie krecilo jak nalezy z tej firmy.

co do phoenixa to juz lipa z nim dawno byla. pierwsze partie phoenixa bylo ok tylko
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Sie 08, 2012 8:11 am     

ja ani razu nie zawiodlem sie na foxie i nikt z moich znajomych
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Sie 08, 2012 1:25 pm     

sport- hamburg napisał/a:
olek akurat trenu dobrego przy dawce 75-100mg e2d raczej nie sposob nie poczuc. nawet bez diety. jak ktos wali pierwszy raz to raczej poczuje odrazu ze jest moc. jak ktos bral nieraz to wie czego oczekiwac i tez pozna. ja np walilem acet pmp i twierdze ze tam nie ma trenu lub jest sladowa ilosc. bilem 100mg e2d i niewiele czulem. zdawalo mi sie tylko ze sie pocilem mocniej bo akurat cieplo sie zaczelo i to dla tego. potem przeskoczylem na 75mg trenu innej sprawdzonej juz przeze mnie firmy i odrazu odczulem po tygodniu ze teraz bije tren, sen krotszy, potliwosc mocno zwiekszona, no i sila zaczela isc. efekt poprawy sylwetki na trenie tez jest dosyc wyjatkowy, ciezko jest zrobic na czymkolwiek innym taki progres w sylwetce zachowujac te same punkty jak dieta, trening itp. poprostu sylwetka na trenie wyglada lepiej, i niestety po odstawieniu cos sie z niej traci. juz pomijam spadek wagi itp. poprostu jak sie odstawi to cos sie zmienia w sylwetce, nie ma tej ostrosci i ksztaltu miesnia


to wpadnij do buldiego zobaczysz mojego kolezke co na trenie pmp acecie 50mg e2d podjechal mega szybko z 200 1reps na 200 x 9 a schudl ponad 5kg,chwali mega :shock: biles oryginalna hexe kiedys?ja nie znam nikogo kto by mial odniesienie,koles schudl,sila troche mu poszla,troche kabli ale szalu nie bylo,agresja tylko byla:D
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Sie 08, 2012 1:41 pm     

pmp dobry, czysty stuf tylko w sporo zanizone stezenie.. co do mocy po trenie ace to qrwa prosze cie! u mnie spada w chuj razem z waga (megaodwodnienie), zupelnie inaczej niz po hexie..
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Sie 08, 2012 2:45 pm     

olek bylem ostat w buldim i wyszedlem szybciej niz wszedlem. jak wy tam kurwa cwiczycie. wiecej chlopa niz metalu. przejsc sie nie da pomiedzy stanowiskami.

olek co do acetu to bilem i wiem co mowie. moze akurat mi sie lipna partia trafila. tren enan podobno kozak ale sam nie bilem to nei bede mowil. wiem tylko ze 100mg pmp nie umywalo sie do 75mg tej drugiej firmy.

hexy w zadnym ug raczej nie ma u nas obecnie. a jak jest to cena bardzo wysoka. zawykle laduja mix acetu i enana zmiast hexy. hexa z chin jest sporo drozsza niz acet czy enan
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11