Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 5:17 pm     

Hmmm, jeżeli na dobre rozkręcił się dopiero w 3 tygodniu to co to było, chyba nie m-drol, bardziej havka :?: Normalnie klony s-drola rozkręcają się już po paru dniach a 3-4 tydzień to kres działania tego środka. Nie posądzam Cię o kłamstwo ale przyznasz, że trochę to dziwne. Skąd miałeś tego m-drola? W dodatku wysuszenie stawów po silnym androgenie? ZMA na stawy???
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 5:55 pm     

zma na stawy o1yw3 o1yw3 kurwa, rece opadaja

spoko, gosciu, na pewno jadles mdrola w takim razie....

to prawda, nie masz pojecia o czym piszesz.

dlatego sie superdola stosuje bardzo krotko , przewaznie na kickstart i zamienia na innyc oral srodek bo superdrol rozkreca sie po kilku dniach stosowania...

to ze sie skonczonym cyklu czujesz sie ok to nic dziwnego bo organizm wciaz jest na bombie. zrob badania za 6-8 tygodni,np etradiol/prolaktyna/lh/wolny test(!)/aspat/alat/trojglicerydy/cholesterol

wtedy powiesz ze nie ma sidow i cykl nie pozostawil zadnych syfow (co jest praktycznie niemozliwe).
_________________
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 6:06 pm     

A ja powiedziałem kumplom że zma na stawy :mrgreen: o1yw3 .
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 8:29 pm     

tez to ZMA na stawy wyłapałem o1yw3 o1yw3 o1yw3
co do mdrola, ja miałem pierwsze partie raz go uzyłem i wiecej nie rusze, srdoek rewelacyjny ale side na nim bezcenne ;) , 1caps przez 3 tyg leciała, juz w 3dniu czułem mega pompe, a po tygodniu nie mogłem się schylic takie miałem BP, a clomidu nie ruszyłem nigdy w zyciu, zawsze odblokowywałem się "tymi" tbolami, mxforcami, daaami i innymi które podobno nie mają wg Ciebie racji bytu
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 7:34 am     

na BP tauryna pomaga troche. kleju pierwszy raz jest najgorszy z sidami. przynajmniej u wiekszosci ludzi. ja lecialem osłonki full a i tak flaki po 3tyg juz nie dawaly rady. kolejne 2x juz bardziej lajtowo czulem sidy.
metro a po silnym androgenie nie mozna dotyrac stawów? a trenobolon? u niektorych tren ostrzej wali po stawach niz wino, pewnie przez wieksze skoki sily na trenie ale jednak dowala stawy tren tak czy siak.
jednak po mdrolu nie slyszalem zeby ktos na stawy narzekał. no chyba ze pod takim wzgledem ze naprawde rekordy siłowe lecą no i nie wytrzymuja tak szybkiego progresu
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 8:04 am     

sport- hamburg napisał/a:
nie przesadzajcie juz tak. 6 tyg na mdrolu to kosa, ale wiekszosc ludzi by to zdzierżyła, wątroba to silny organ
popatrzcie na cykle amatorów strongman (bo o pro juz nie mówie nawet)
przykładowo 300 antka przez 5tyg, potem przeskok na 80 mety lub wina, a i jeszcze dalej zabawa leci zwykle.
co nie zmiena faktu ze 6tyg mdrola to raczje głupota, bo jak ktos wczesnie wspomniał wymierne efekty koncza sie po 4tyg, potem juz efekty nie są wspólmierne do sidów, a blizej mówiac efektów prawie wogole nie ma juz.

z drugiej strony stosowanie mdrola 10-14 dni jak pisze borkow to tez kiepki pomysł jesli chodzi o budowanie masy miesniowej, bo nie da se zbudowac stabilnego miesnia przez kilka dni, jedynie naciagnie wody miesien i tyle. moze do innych celów to taki krótki okres ma jakis tam sens, np przebicie stagnacji po innym srodku, czy cos w tym stylu ale sam w sobie cykl do budowanie masy miesniowej trawajacy 10dni to jakies nieporozumienie


Może biorą na kick starta do propa.Kolo pisze o wątrobie,a ja najbardziej odczułem żołądek i żadne probiotyki nie pomagały na to gówno,czułem się jak po antybiotyku.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 8:40 am     

litwin no moze i tak ale jaki w tym sens? prop i tak sie buja szybko, a takie draznienie watroby wg mnie niepotrzebne.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 9:03 am     

na zoladek litwin trzeba bylo stosowac siemie lniane(na prostate tez zajebiste,zapobiega rakowi) i polprazol,probiotyki na jelita ;) zgodze sie z hamburgiem choc nie lubie niemcow lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 11:37 am     

sport- hamburg napisał/a:
litwin no moze i tak ale jaki w tym sens? prop i tak sie buja szybko, a takie draznienie watroby wg mnie niepotrzebne.


Dla mnie to nie ma żadnego sensu,tylko staram się zrozumieć.Ja wybrałbym metkę jak już,zamiast mdrola.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11