Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 11:16 pm   Oblok i podtrzymanie  

Witam. Chciałem Was się poradzić odnośnie odbloku i podtrzymania po cyklu na Ph. Cykl odbył się na Mdrollu i Pro-Trenie (6 tygodni mdroll po 2 kaps, ostatni tydzien wejście na pro-tren 2 po kapsy i 3 tygodnie po 3 kapsy). Ustaliłem sobie podtrzymanie: ostatni tydzien na pro-trenie wchodze na mono + bcaa + daa booster tescia z "Revange" + listek Clomidu. Jednak ostatnio słyszałem wiele opinii o "T-release" z Revenge. Możecie powiedziec coś więcej o tym środku ? Jest godny polecenia ? Dużo osób radziło mi aby odstawić Clomid i wejść na samo T-release, które w zupełności wystarczy, do tego dorzucic mono i bcaa. Z góry dzięki za pomoc
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 4:51 am     

Wszyscy radzili Tobie tutaj zupełnie inne rozwiązanie na cykl a Ty i tak zrobiłeś największą głupotę i na drugi cykl mdrol... którego tam prawdopodobnie nie było bo 6 tyg na mdrolu to ładna kosa biorąc pod uwagę że po 3-4 tyg już prawie nie czuć działania tylko ryje bebechy. Wiedząc że zrobisz odwrotnie zaproponuję wzięcie clomidu ;) co do tego supelka z revange nie wiem jak działa choć 2 składniki na składzie szału nie robią.
 
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 8:28 am     

aaCzyli jeden listek Clomidu wystarczy (12 kaps) ? Jak go dawkowac ? Uwazasz, ze polczenie mono, bcaa, daa i clomidu bedzir dobre na podtrzymanie ? [/swf]
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 8:31 am     

Co myslicie o firmie Revange ? Czy dolozenie Na podtrzymaniu do Clomidu, mono, daa i bcaa Susa500 zeby zminimalizowac spadki bedzie dobrym rozwiazaniem ? Sus to Epi z ATD gdyby ktos jie wiedzial ;)
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 8:42 am     

Nie wiem czy epi na odblok to najlepsze wyjście.Ja jakbym robił odblok to postawiłbym na całe spektrum supli i żarcia podnoszącego atp i teścia,czyli:

Żarcie w skrócie:
-brokuły
-pestki dyni
-tłuste ryby
-jajka
-kokos(energia i zwalczanie grzybów,bakterii)
-czosnek

Suple:
-BCAA 1 gr na 10 kg masy ciała przed i po treningu,razem z estryfikowaną wit C(1 gram przed i po)
-ALC
-NAC
-DAA
-T-bol lub coś podobnego
-ATD(1 kaps co 3 dni)
-kreatyna(mono lub tcm)
-Q10
-probiotyki
-multiwitamina
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 9:34 am   Re: Oblok i podtrzymanie  

SnakeDoc90 napisał/a:
Witam. Chciałem Was się poradzić odnośnie odbloku i podtrzymania po cyklu na Ph. Cykl odbył się na Mdrollu i Pro-Trenie (6 tygodni mdroll po 2 kaps, ostatni tydzien wejście na pro-tren 2 po kapsy i 3 tygodnie po 3 kapsy). Ustaliłem sobie podtrzymanie: ostatni tydzien na pro-trenie wchodze na mono + bcaa + daa booster tescia z "Revange" + listek Clomidu. Jednak ostatnio słyszałem wiele opinii o "T-release" z Revenge. Możecie powiedziec coś więcej o tym środku ? Jest godny polecenia ? Dużo osób radziło mi aby odstawić Clomid i wejść na samo T-release, które w zupełności wystarczy, do tego dorzucic mono i bcaa. Z góry dzięki za pomoc


chlopie, ja cie nie rozumiem, Rashes ma 100% racji!!! Przeciez wypytywales tu wszystkich, zbierales informacje a finalnie zrobiles niezla kupe (6 tygodni na mdrolu drugi cykl i protren) Gratulacje glupoty

Rashes dobrze zauwazyl ze moze tobie trzeba mowic wszystko na odwrot to zrobisz odwrotnie i wtedy to ma sens:/

Marka revange to firemka walkarza cyberpakera z vegas wiec daje do myslenia - ja bym juz na sobie nie dal zarobic temu pajacowi.

Ponadto nikt ci na forum nie polecil Clomidu na pct a ty bierzesz wiec pomoc tobie w jakiejkolwiek rozpisce to troche syzyfowa prawca.
_________________
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 11:42 am     

Napisałem o odblokowanie i podtrzymanie a nie o krytykowanie cyklu... To był poważny cykl, niedługo go kończe dlatego jest to dla mnie ważne. Uważasz, że Clomid nie bedzie potrzebny na odblokowanie ? Co proponujesz na odblok ? Narazie wszyscy polecali mi jeden listek Cloma i daa, ewentualnie ten T-Release ale jeżeli uważasz inaczej to proszę o opinie. cyklu juz nie cofne, jeszcze zostały 4 tygodnie protrenu. Z cyklu jestem zadowolony, zobaczymy jak bedzie po Protrenie bo potrzeba troche czasu żeby zaczął się wkręcać.
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 12:22 pm     

Albo to jest prowokacja albo samobójca.
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 12:53 pm     

SnakeDoc90 napisał/a:
Napisałem o odblokowanie i podtrzymanie a nie o krytykowanie cyklu... To był poważny cykl, niedługo go kończe dlatego jest to dla mnie ważne. Uważasz, że Clomid nie bedzie potrzebny na odblokowanie ? Co proponujesz na odblok ? Narazie wszyscy polecali mi jeden listek Cloma i daa, ewentualnie ten T-Release ale jeżeli uważasz inaczej to proszę o opinie. cyklu juz nie cofne, jeszcze zostały 4 tygodnie protrenu. Z cyklu jestem zadowolony, zobaczymy jak bedzie po Protrenie bo potrzeba troche czasu żeby zaczął się wkręcać.


a wczesniej trules o cyklu , dostales kilka dobrych informacji od kilku osob i po kilku tygodniach piszesz cos nieslychanie bzdurnego i dopytujesz w kolejnej sprawie tylko po co?

skoro taki jestes pomyslowy i wiesz co i kiedy sie wkreca to rzopisuj sobie sam i bierz odpowiedzialnosc za takie "genialne rozpiski" .

powiem wiecej , zawodowcy nie stosuja superdroli wiecej nix 10-14 dni ale wiedac ze ty na drugi cykl potrzebowales 6 tygodni.

spoko, jak ktos ma ochote to niech ci skrobnie co o tym mysli , o tym pct:)
_________________
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 1:07 pm     

Normalnie panie Terminator jesteś :mrgreen: Pewnie ten m-drol był wałowany bo nie wyobrażam sobie 6 tyg. cyklu na pewniaku, z wątroby sito.
Czego byś nie wziął na PCT to podtrzymanie efektów po m-drolu jest niezwykle trudne. Jak koniecznie chcesz brać Clomid to na innych forach masz gotowce, poszperaj trochę bo tutaj nikt Ci go nie poleci.
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 1:35 pm     

Ja pierdole XD M-drol 6 tygodni.... Nie wiem co na oslonke brales ale cos napewno dzialalo dobrze... Nie wiem ile zrobiles na tym cyklu ale jest nie do podtrzymania.... Cos napewno zoastanie ale tu kozaki lecialy u mnie po 3-4 tygodnie schodzili na cuda na kiju i itak spadki po zejsciu i dobrym odbloku byly... Clomid sobie odpusc.... Ja bym celowal po czyms takim na naprawde dobry odblok... Moze cos t-bol + e-bol + c-bol jak jest kasa to dorzuc jeszcze dobre bialko bcaa mx-forca, daa witamine b6 i atdXD Moze cos zostanie... Ja osobiscie bym nie wskoczyl na takie srodki. Wiwindowyly ci prolaktyne na 100% wiec nie wiem w sumie czy daa bedzie dobrym rozwiazaniem chlopaki moze cos doradza. Na pewno w szafce bym bromocryptyne trzymal jakby co bo i tren i m-drol swoje zrobily i nie musisz tego na cyklu odczuc.
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 2:26 pm     

nie przesadzajcie juz tak. 6 tyg na mdrolu to kosa, ale wiekszosc ludzi by to zdzierżyła, wątroba to silny organ
popatrzcie na cykle amatorów strongman (bo o pro juz nie mówie nawet)
przykładowo 300 antka przez 5tyg, potem przeskok na 80 mety lub wina, a i jeszcze dalej zabawa leci zwykle.
co nie zmiena faktu ze 6tyg mdrola to raczje głupota, bo jak ktos wczesnie wspomniał wymierne efekty koncza sie po 4tyg, potem juz efekty nie są wspólmierne do sidów, a blizej mówiac efektów prawie wogole nie ma juz.

z drugiej strony stosowanie mdrola 10-14 dni jak pisze borkow to tez kiepki pomysł jesli chodzi o budowanie masy miesniowej, bo nie da se zbudowac stabilnego miesnia przez kilka dni, jedynie naciagnie wody miesien i tyle. moze do innych celów to taki krótki okres ma jakis tam sens, np przebicie stagnacji po innym srodku, czy cos w tym stylu ale sam w sobie cykl do budowanie masy miesniowej trawajacy 10dni to jakies nieporozumienie
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 3:10 pm     

Mdroll 10-14 dni hmmm nie masz zielonego pojęcia o tym środku. Nie rozumiem ludzi, którzy wypowiadają się na ten, o którym nie mają zielonego pojęcia i nie mieli styczności z Mdrollem. Działanie odczułem dopiero po około tygodniu, większa siła i pójście mocy. Na dobre się rozkręcił w 3 tygodniu więc według mnie 6 tygodni będzie ok. Wiele znajomych tak brało i byli zadwoleni, po to zazębia się drugi ubijający hormon aby nie było spadków, ewentualnie nie duże. Do drugiego speca: t-bol, e-bol, Clomid za mało ??? hmmm to jak kiedyś przyjdzie Ci łączyć teścia z metką, niedaj boże coś mocniejszego to nie wiem czym się będziesz odblokowywał, chyba Plutonem od Supermana z kryptonitu... Ludzie jeszcze raz proszę, nie róbcie ludziom wody z mózgu. Wiele osób jadły po 2 opakowania mdrollu, ubijali susem i trenem którego łączyli i znikome porblemy z wątrobą a Wy mówicie o samobójcy bo biorę po 2 tapsy... haha Dla Waszej wiadomości odczucie na cyklu jak najbardziej wporządku, żadnych problermów ze zdrowiem, może troszkę stawy ale to normalne z powodu wysuszenia dlatego poszła suplementacja ZMA i jest wszystko wporządku. Z wątrobą jak i z sercem ok. Delikatnie poszła agresja ale to normalne, szczególnie na treningu.
Pewnie podsumujecie, że nie mam zielonego pojęcia i wogóle, na mdroll według takiego myślenia powinienem wejsc szczebelkami za 3 lata po trzech epi, dwóch hdrollach, susie, trenie, superdrollu, wydając z 3000 zł... Oczywiście każdy ma inne rozumienie i podejście do tego wszystkiego.
Mój post nie ma na celu nikogo urazić, dziękuję Panowie za wszelkie rady bo naprawde były przydatne. Dzięki za pomoc :)
Kończąc na odblok pójdzie listek Cloma, daa, mono, bcaa i może zdecyduje się na T-release lub T-bol, zależy od funduszy, pozdrawiam ;))
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 3:39 pm     

Nie wiem ktory z nas jest drugim specem bo nikt tu nie laczyl cloma z t-bole i ebolem. A to ze samopoczucie masz dobre nie swiadczy o tym ze nie bylo nie bedzie skutkow ubocznych. Jezeli zrobiles dobry wynik na cyklu i nie bedzie negatywow po cyklu wyniki po 2-3 miesiacach beda w normie to gratuluje udanego cuklu i zycze ci jak najlepiej ale to nie znaczy ze druga osoba zrobi taki sam cykl i bedzie ok. Pozdrawiam
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 4:10 pm     

sory ale co ma kurwa ZMA do stawów?????
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10