Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Cze 12, 2012 1:44 pm     

Kto ma na ogarnięciu tadzia ? proszę prv :wink:
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Cze 13, 2012 6:09 pm     

mozecie wierzyc lub nie ale ziomke mi napisal ze po 4inj e3d 4ml tadka ma wiecej 2 cm na wicie!mial wczesniej 43,ale zaczal melanzowac i spadlo mu na 38,skonczyl melanz ciezko nakurwia we francji przy pracy pod szklarnia,a na wicie mu poszlo po tadku 2cm,dla mnie kosa w chuui,niedoceniana zabawka.jak ktos ma tani dostep to polecam:)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Cze 13, 2012 8:25 pm     

olek zaraz ludzie zaczna walic tadka na mase. bez przesady. ja bralem tadka nieraz i jesli temu kolesiowi poszlo po tadu 2cm to niech zapoda zwykle mono to pojdzie 5cm
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Cze 13, 2012 8:41 pm     

sport- hamburg napisał/a:
olek zaraz ludzie zaczna walic tadka na mase. bez przesady. ja bralem tadka nieraz i jesli temu kolesiowi poszlo po tadu 2cm to niech zapoda zwykle mono to pojdzie 5cm


napisalem jasno sytuacje,typ melanazowal ostro,lecial po nosie i alku jak pojebany na lecie z radiem,schudl ,przestal zaczl jesc,ale nakurwia fiz przy jebanych ogorkach pod folia 15h dziennie,nie cwiczy,duzo wpierdala i wita mu poszla,pewnie dlatego,ze sie zregenerowal,dla mnie to i tak dziwne w chuj,nie trwierdze,ze kazdy bedzie mial przyrosty,ale dziwne sa fazy tak samo jak gh chuja daje a moj ziomek z buldiego wiesz gdzie to:) w 2mce na 2IU NORDI TROPIN+dozylnie e7d tad pociety jak skurwysyn,kable na barach i krata,gdzie wczesniej nie mial, na niczym kraty nawet na 500mg bolda alphy a byl wyrzezbiony ladnie,sa dziwne fazy,kurwa tylko mnie nie rusza nawet nadpodaz kcal kurwa kilka tys jebana nierownosc genetyczna fuck :571:

chybha,ze wala dostal i ma suste w srodku hehehe,ale nie ma opcji :grin:

jemu na metce pmp 4tyg 30mg ed, 750mg cypka alphy i 500mg deki alphy poszlo z 38 na 43 w 2mce duzo w chuii:DD
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10